Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefony
Autor Wiadomość
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-23, 19:06   

icywind, a to nie chcę
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-24, 02:26   

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
swoją drogą śmieszne, że chłop nawet nie wymienił ani jednej zalety ajfona, jak większa prywatność czy dłuższe wsparcie, jedynie pierdololo xD Samsungi też mają dobre ekrany bo Samsung jest największym na świecie producentem Oledów. Tak samo jak większość topowych telefonów ma te same matryce w aparatach - najczęściej od Sony więc takie pierdololo jak "ma najlepszy aparat" to se można między bajki wciskać.

A kiedy ty w reklamie widziałeś "wsparcie łatkami bezpieczeństwa", "blokowanie śledzenia wbudowane w przeglądarkę"?
W reklamach masz dysk TYSIONC, procesor INTEL, DUŻY EKRAN, UŻYWA GO TWÓJ ULUBIONY CELEBRYTA. Tak wyglądają bo to działa i to trafia do ludzi a nie jakieś bezpieczeństwo i prywatność xD
Ale z aparatem to ma racje, mamy moment w którym w nocy mój telefon wyłapie więcej szczegółów niż moje oczy

[ Dodano: 2021-11-23, 17:00 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
Panie, takir pierdoleto to dobre w reklamie RTV euro, szanujący się kupujący patrzy na specyfikację

I myśli, że lepsze siaomi bo ma aparat 120Mpx a iPhone tylko 12 xD


Specyfikacje też trzeba umieć czytać, no ale mieć wiedzę przede wszystkim co jest marketingiem a co faktyczną zaletą
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-24, 09:50   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Specyfikacje też trzeba umieć czytać

Po pierwsze specyfikacje na popularnych stronach typu MGSM itp. są niedokładne i najlepiej zaglądać na kimovil gdzie jest znacznie więcej parametrów ale najważniejsze jest weryfikować w kilku źródłach w przypadku aparatu np. poszukać porównań zdjęć, sprawdzić DXOMark, sprawdzić na youtube testy stabilizacji obrazu dla filmów itp.

W przypadku procesora też niewiele nam powiedzą GHZ czy liczba rdzeni, najlepiej sprawdzić wyniki kilku testów syntetycznych.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2021-11-24, 09:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-24, 10:01   

Moris299 napisał/a:
DXOMark


No i tak to jest w tym internecie, że jedni się sugerują tym wskaźnikiem, z drugiej strony widziałem wiele komentarzy zakończonych "xD" brzmiących mniej więcej: "to ktoś się tym jeszcze sugeruje xD"
Ale jak to w dyskusji, nagle okazuje się, że wszystko co wiemy i czytamy jest chujowe. Jak MGSM w tym przypadku.

Siaomi 11 ultra też był numerem jeden w DXO przez pewien czas i nawet byłem na niego napalony i gotów byłem przeboleć fakt, że to xiaomi, ale na szczęście jest nieosiągalny (xD) co pozwoliło mi dowiedzieć się, że się grzeje i ma chujowy, siaomiowski soft. A w realnych testach bardziej do gustu przypadły mi nagrania i zdjęcia z S21 ULTRA i niestety z IP13, którego i tak bym nie nabył.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-24, 14:34   

ZSK napisał/a:
No i tak to jest w tym internecie, że jedni się sugerują tym wskaźnikiem, z drugiej strony widziałem wiele komentarzy zakończonych "xD" brzmiących mniej więcej: "to ktoś się tym jeszcze sugeruje xD"

Tak, dlatego nie napisałem, że to jedyny czynnik na który należy patrzeć ale faktycznie, DXO ma wokół siebie bardzo dużo kontrowersji aczkolwiek na ogólną ocenę można spojrzeć żeby mieć mniej więcej ogląd.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-24, 15:16   

Zgadzam się. W ogóle daleki jestem od określania jakichś stron/zestawień skrajnie chujowymi czy zajebistymi. Z tego co widuję w dyskusjach to o czymkolwiek ktoś wspomni, zawsze znajdzie się osoba, która wyśmieje chujowość, dodając xD na końcu, by pokazać jak bardzo jest edgy i wyjebana. Antyweb - złe, spidersweb - chujowe, nie czytaj, DXO - a weź...

Także podchodzę z dystansem, ale też dlatego, że zestawienia jak i artykuły mogą nie do końca być obiektywne, albo ich rezultat mnie nie obchodzi, jak np. obecność minijacka.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-25, 12:11   

https://www.reddit.com/r/...utm_name=iossmf
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-25, 21:59   

Zaraz, to bigmajk nie jest zbanowany? Byłem pewien że jest O_o

[ Dodano: 2021-11-25, 22:00 ]
ZSK napisał/a:
spidersweb - chujowe, nie czytaj


No jeśli chodzi o produkty Appla to serio pajonczek jest obiektywny jak PiS wobec projektów opozycji
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-25, 23:40   

Spidersweb się czyta dla beki
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-26, 16:08   

Podajcie tak z ciekawości jakiś rzetelny portal.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-26, 16:21   

fb telefony bardziej i mniej znane chociaż on też do końca nie jest obiektywny, ostatnimi laty stał się fanboyem Apple i w tym temacie jest trochę nieobiektywny ale o innych tematach wypowiada się ciekawie i rzeczowo.

https://www.facebook.com/OficjalnyTBiMZ

[ Dodano: 2021-11-26, 16:26 ]
z takich typowo technologicznych to czytam czasami
purepc.pl
pcworld.pl
sekurak.pl

unikam:
antyweb.pl
spidersweb.pl
chip.pl (okropnie spadli z jakością, teraz to same clickbaitowe, głupie i pełne błędów artykuły)
onet
wp
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-26, 17:19   

ZSK napisał/a:
Podajcie tak z ciekawości jakiś rzetelny portal.

forum.mistrzowie.org :troll:

[ Dodano: 2021-11-26, 23:00 ]
Apropo czytania SW dla beki
https://spidersweb.pl/2021/11/windows-11-zmiany-menu-kontekstowe.html
:haha: :haha: :haha:
Zmienili położenie zmiany nazwy pliku, olaboga napisze o tym artykuł, tylko nie moja pamijęć mięśniowa
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-27, 08:35   

Jak ma w umowie, że musi naklepać dziennie naście artykułów, to nic dziwnego, że pisze o czym się da :v
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-06, 14:28   

kiedy widzę spidersweb to przed oczyma zawsze mam to xD
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-06, 19:38   

SlownikOrtograficzny, ja też Dymitrze Ortograficzny :smile:
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-06, 20:12   

A to dlatego spiderweb bo Przemysław Pająk. Hehe
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-06, 20:14   

ChodnikowyWilk napisał/a:
A to dlatego spiderweb bo Przemysław Pająk. Hehe

Nie wiedziałeś? xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-06, 20:38   

Nie :-D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-06, 22:45   

Też nie wiedziałem, ale ja tam bardzo rzadko zaglądam więc w sumie wyjebongo :PP
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2021-12-06, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-07, 10:47   

Ma sens :D

Wolfweb

Windweb

Ortograficznyweb
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.099 sekundy. Zapytań do SQL: 32