Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Cyberpunk 2077
Autor Wiadomość
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-13, 13:45   

ocenianie bez ogrania xD
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-13, 15:30   

macbed napisał/a:
ocenianie bez ogrania xD


Czenu nie. Oglądałem let's play, ponad 50 godzin gry z misjsmi pobocznymi, oglądałem różne inne filmiki z tej gry, więc dobrze wiem jak wygląda grafika, jaka jest fabuła, jak zrobione sa wszystkie mechaniki i uważam, ze ta gra nie zasluguje na więcej jak 3/5. Obecnie nie ma opcji bym kupil te gre zs obecną cenę, dlatego po prostu sobie obejrzałem w intetnecie xD

Grafika jest dobra i to jest chyba największy i jedyny plus.

Sama fabuła tez jest dobra, zastosowano ten sam motyw co w Wiedzminie 3 czyli tak jak tam poszukiwaliśmy Ciri która była ciągle o krok przed nami tak tutaj ciągle jesteśmy zadawało by sie o krok od znalezienia rozwiązania na chip w naszej glowie. Przez całą fabułę towarzyszy nam silna potrzeba pilnego odnalezienia rozwiązania problemu i to jest spoko schemat.

Kolejny plus to świetna muzyka.

I z plusów to właściwie tyle.

Na minus idiotyczna mechanika skradania. Jeśli kupię grę to ten sposób byłby dla mnje najciekawszy - zabijać ludzi skradając się. Jednak ta mechanika została zjebana totalnie. Nie bede sie tu rozpisywał ale chodzi o to, ze jsk stoi dwóch gości metr od siebie to możesz zabic najpierw pierwszego i o ile nie wejdziesz w obszar widzenia drugiego to ten nie zareaguje. Chuj, ze dźwięki, ze nagle przestał gadać ten pierwszy którego zabiłem /obezwładnilem - ten drugi nadal bedzie stać jak kołek xD
Tak samo jak są czasami takie skrzynie do których można wrzucić wroga - on tam znika i do jednej skrzyni mozna włożyć 1000 wrogów xD

Dalej - mechanika jazdy jest gorsza niż w GTA SA,

Brak jakiejkolwiek AI.

Brak urozmaiceń - nie ma fryzjerów /ludzi u których możemy zmienić wygląd, co mocno dziwi. W końcu to świat w którym wygląd jest bardzo ważny. Przecież postać jest kreowana przez gracza a nie tak jak we Wiedzminie, ze każdy gra zawsze tą samą postacią więc każdy element wyglądu powinien być konfigurowalny, kazdy nasz wybór z pierwszego kreowania postaci powienien być zapisany jako zmienna którą możemy zmienić w czasie gry. Już nawet Wiedzmin dawal wybór chyba z 5 różnych zarostow i 5 różnych fryzur.

Kolejną wadą jest dziurawa fabuła. Uwaga tera bedo spoilery.
No bo tak - wsadziliśmy sobie do głowy chip silverhanda i on zmienil nasze ciało tak, że jesli chcemy pozbyć sie chipu to wkrótce umrzemy ale jesli zostanie silverhand to on może żyć jeszcze długo. No więc dlaczego konstrukt silverhanda dostosował ciało pod siebie a w zakończeniu z Arasaką jak wypalą nas soulkillerem i wstawią z powrotem to czemu V nie będzie nadpisywał ciała pod siebie tak jak robił to Silverhand. Przecież to bez sensu. Tak samo bez sensu, ze Saburo MUSIAŁ użyć ciała Yorinobu bo zgodność DNA. To dlaczego więc Silverhand wszedł do naszej glowy i jesli na koniec gry mu pozwolimy to może w niej zostać? Jedyną rzeczą która by to tłumaczyła to to, ze V jest dzieckiem Silverhanda ale gra w absolutnie żadnym momencie nie sugeruje takiej możliwości. To taki największy bezsens w fabule, było jeszcze kilka innych jak np. pogaduszki za ekranem o których pisałem wcześniej.

Z dalszych minusów no to oczywiście częste bugi - auta spawnujące sie w innych autach przez co lecą na kilometr do góry, umieranie od skoczenia z krawężnika, postaci i pojazdy przenikające sie przez siebie, dziwne zachowania postaci, wykrzaczanie sie gry w losowych momentach (chociaż na PC jest to znacznie mniejszy problem), t-pose różnych postaci w losowych momentach., problemy z wydajnością no ogolnie to jest do naprawy bardzo duzo.

Kolejny minus to niedopracowania - mechanika uszkodzeń pojazdu jest na poziomie GTA Vice City, chociaż może nawet gorszej bo tam dało sie przebić opony... dalej - reklamowane jako rewolucja "ulepszanie broni" polega na tym, ze moge dołożyć tłumik który zmniejszy obrażenia albo zmienic celownik xD A gdzie możliwość montażu laseru (jako wsparcie w celowaniu)? Latarki (ta by sie przydała w ciemnych pomieszczeniach)? A moze powiększony magazynek? Nope. Nic z tych rzeczy sie nie da dodać. Tak samo craftowanie aminicji - trzeba przytrzymać przycisk i jak chesz wytworzyć jej trochę wiecej to musisz monotonnie spędzić na tym kilka minut. Kolejne niedopracowanie - po wpadnięciu autem do wody nie ma kompletnie żadnego efekru graficznego na wodzie, nawet najmniejszej fali a auto idzie na dno jakby miało ze 100 ton.

Oststni z minusów to okłamanie co do contentu. Brak obiecanych mechanik i elementów fabularnych i elementów świata oraz przekłamanie co do jego złożoności. Nie bede tutaj sie w żaden sposób rozpisywal, sa na YouTube filmiki pokazujące co było w trailerach a co zostało wycięte.
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2021-02-13, 15:37, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-13, 17:54   

_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-13, 17:56   

:haha:

[ Dodano: 2021-02-13, 17:57 ]
Wyjdzie jakaś wersja na PS5?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-13, 18:59   

icywind napisał/a:
Wyjdzie jakaś wersja na PS5?

Planowo wersja na konsole next-gen miała wyjść w lutym tego roku ale póki co nadal pracują nad naprawieniem wersji na starsze konsole xD
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-13, 19:20   

Moris299 napisał/a:
Planowo wersja na konsole next-gen miała wyjść w lutym tego roku

Czyli 2023
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-13, 19:54   

Ja sobie ogram za jakiś czas na PC i tyle. Nie sram się o cp, poczekam, aż załatają, dowalę sobie więcej RAM do kompa i tyle ;D
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-24, 22:44   

Aktualnie według statystyk Steam więcej osób gra we Wiedzmina 3 niż w Cyberpunk 2077 xD

>6 letnia produkcja z 5x mniejszym budżetem i 10x mniejszym zespołem deweloperów
>cieszy się większą popularnością niż świeży tytuł na reklamę którego wydano ponad pół miliarda złotych xD

[ Dodano: 2021-02-24, 23:37 ]
a tak w ogóle to



xD
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-25, 00:11   

No i chuj tak w sumie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-25, 10:43   

Moris299 napisał/a:
Aktualnie według statystyk Steam więcej osób gra we Wiedzmina 3 niż w Cyberpunk 2077 xD

A ciekawe jak statystyki z konsol :troll:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-19, 21:31   

Potężny Patch 1.2 - ten który przesunął się o miesiąc bo mieli tyle roboty. Potężny patch który według Iwinlńskiego miał naprawić wraz ze styczniowym całą grę.

Lista zmian

- Policja nadal pojawia się zza pleców, jednak dodano teraz dodatkową odległość kilku metrów. lol?
- Można zmienić czułość sterowania autem.
- Jeżeli zablokujemy się autem, dodano opcje odbijania się w różnych kierunkach .
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-19, 22:07   

odpuściłem sobie tę grę po 80 godzinach, jednak niedoskonałości są zbyt uciążliwe w endgame
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-19, 22:13   

A ja se zaczekam, aż ta gra stanie się grywalna i tyle ;P
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-19, 22:33   

chlip chlip przepraszamy
styczniowy i lutowy patch wszystko naprawi
chlip
https://youtu.be/O3V4UBZmC9o

[ Dodano: 2021-03-19, 22:33 ]
zapomnieli dodać, że ten patch będzie w styczniu 2022 a nie 2021 xd

[ Dodano: 2021-03-28, 16:34 ]
Ilość graczy Cyberpunka spadła o 98% od grudnia a ilość kupowanych kopii spadla o 99% porównując grudzień 2020 i luty 2021
https://youtu.be/nap2D02DY9k
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2021-03-19, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-28, 16:16   

Moris299 napisał/a:
zapomnieli dodać, że ten patch będzie w styczniu 2022 a nie 2021 xd

:haha:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-29, 18:30   

Pacz wjechał, całkiem sporo tych zmian

https://www.cyberpunk.net...list-of-changes

to teraz czekamy na relację gejmerów
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2021-03-29, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-29, 22:58   

Stan gry jesr WYŚMIENITY

https://www.wykop.pl/wpis...czelo-cyberpun/
https://www.wykop.pl/wpis...e-ja-pierdole-/

[ Dodano: 2021-03-29, 23:59 ]
A tak całkiem serio to chanelog wygląda zacnie, ale potwierdzmy sobie szczerze - potrzeba jeszcze z 2-3 takiej wielkości patche.

[ Dodano: 2021-03-30, 00:03 ]
No i muszą się wreszcie wziąć na konkrety a nie bujanie przewróconego auta xD

Ludziom się misje nadal bugują, nadal są irytujące problemy jak np. minimapa która ma zbyt duży zoom w czasie jazdy, działanie policji i przede wszystkim naprawienie tych pojebanych błędów w sercu silnika które sprawia, ze gdy odwracasz wzrok to wszystko znika, a czasami nawet nie trzeba odwrócić wzroku xD
_________________
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-30, 15:44   

Ja już uzbierałem połowę na moje nowe pc. Byłaby całość, ale miałem pilne wydatki xD więc w cyberpunka zagram najprędzej w zimie, może już naprawią do tego czasu
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-30, 18:13   

U mnie minie rok lub dwa lata
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-30, 19:17   

NieMamKlawiatury napisał/a:
Ja już uzbierałem połowę na moje nowe pc. Byłaby całość, ale miałem pilne wydatki xD więc w cyberpunka zagram najprędzej w zimie, może już naprawią do tego czasu

czyli nie uzbierałeś połowy, bo ceny elektroniki podrożeją na tyle że jeszcze 2/3 musisz uzbierać xD
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2021-03-30, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.088 sekundy. Zapytań do SQL: 35