Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
TestColor
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-14, 18:21   TestColor

Chyba nie było.

Link: http://www.testcolor.com/...onalitytest.php

Co prawda opisy po angielsku, ale myślę że to nie jest jakiś duży problem :P

Mój wynik:

Cytat:


You are 55% extravert and 45% introvert.
You are intellectual and intelligent, you wonder and you inquire before taking any action.
You are also a manager and a structured person, you know how to take into account the needs of each person while leading them towards the set goals.
You are dynamic, your actions are only directed by your own will and you know how to lead people.



The qualities that characterize your personality:


Your intellectual performance.
at 21%, You are intellectual and intelligent, you wonder and you inquire before taking any action and setting your values.


Your insights.
at 20% ,you are thoughtful and deep, you think before getting into action and you know how to communicate your knowledge.


Your management skills.
at 20%, you are a manager and a structured person, you know how to take into account the needs of each person while leading them to the fixed goals.


Your dynamism.
at 19%, you are dynamic and active, you are determined in your actions, you know how to communicate your ideals and your energy, and thus, you know how to boost people.


Your contact abilities.
at 18%, you are open and good communicator, you know how to attract people and engage them.

Finely you are a manager and a leader, and you know how to organize groups of people and how to give them your energy, you are strong-willed and active, your actions are determined by your own will, by the goals you settled to yourself, and by your need to act and move ahead.


Nawet się zgadza, szczególnie podział ekstrawertyzmu do intro. Nie mam pojęcia co wybór ulubionych kolorów ma do tych wszystkich cech, ale niech im będzie.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-14, 18:26   




Totalnie bez sensu

[ Dodano: 2016-02-14, 18:26 ]
Potestuję trochę ten test.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-14, 21:53   



Nie do końca bym się zgodził z wynikami.
"You are 52% extravert and 48% introvert."
Nie czuję się takim ekstrawertykiem.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-15, 02:15   

Cytat:
You are 47% extravert and 53% introvert.

[...]

The qualities that characterize your personality:

21%
Your energy.
at 21%, you are strong-willed and active, your actions are determined by your own will, by the goals you settled to yourself, and by your need to act and move ahead.

20%
Your intellectual performance.
at 20% ,You are intellectual and intelligent, you wonder and you inquire before taking any action and setting your values.

20%
Your imagination.
at 20%, you are a creative person, with always new ideas, and you know how to apply them.

18%
Your dynamism.
at 18%, you are dynamic and active, you are determined in your actions, you know how to communicate your ideals and your energy, and thus, you know how to boost people.

18%
Your insights.
at 18%, you are thoughtful and deep, you think before getting into action and you know how to communicate your knowledge.

Finely you are creative, you know how to see beauty, you are intuitive and your inspiration comes from the inside, you are attuned to others and you show a good emotional intelligence, which allow you to give support to people.


pogrubiłem wszystko, co u mnie się zgadza.
chujowy test, pozdrawiam :D
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-22, 14:08   

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-22, 15:10   





[ Dodano: 2020-12-22, 15:12 ]
wyszło mi totalnie co innego niż w 2k16
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-09, 03:16   

Trochę tak jakbyś się mocno rozwinął i zbudował pewność siebie od tamtego czasu. :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-09, 18:36   

w suuumie to by się zgadzało :D

[ Dodano: 2021-01-09, 18:36 ]
współpracuję ostatnio z osobami które są 10/10 jeśli chodzi o umiejętności komunikacji i sporo się uczę od nich
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-09, 20:16   

Nie nazwałabym się osobą introwertyczną.

_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 21