Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Filmiki innej kategorii, niż śmieszne
Autor Wiadomość
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 15:57   

Dead_Laugh napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Czasami zastanawiam się kogo bardziej nienawidzę.


Nie wiem, a nie zastanawiałeś się może, żeby żadnego z tych?


Tak jak Ci Jankiel napisał, żyj dalej w utopii, pokojowym świecie bez przemocy, gdzie broń byłaby obiektem muzealnym.
Żyj dalej, dopóki jakiś świr nie zrobi Ci kuku.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 16:04   

Akurat tym razem po prostu zastanawia mnie ten aksjomat że pewne uczucia i postawy muszą być od razu wyłącznie złe i w związku z tym nieakceptowalne a więc w dalszej perspektywie należy dążyć do ich ocenzurowania, wyrugowania z przestrzeni społecznej, aż wreszcie całkowitego zniknięcia tak, żeby się tego nawet pomyśleć nie dało bo brakuje języka by to zrobić.

Dlaczego - ponieważ moneta spierdolenia ma dwie strony - z jednej strony są ci którzy mówią że nie można nie nienawidzić homoseksualistów, z drugiej strony ci, którzy mówią że homoseksualistów nie można nienawidzić.

Na przykład oczywiście. Można tu też wstawić Żydów albo keczup tortex. Cokolwiek.

Dlaczego nie można czegoś nienawidzić? Odwołując się do znanych ci dzieł kultury napisz rozprawkę na pół posta.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-07-07, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 16:12   

Ładny, kurwa, spin xD

Nienawiść jako uczucie antyspołeczne można potępiać a nawet trzeba. A tu mamy mowę o nienawiści do całych grup osób co nie może być empirycznie podparte, bo albo mówimy w takim razie o sofizmacie rozszerzenia albo o po prostu braku jakiegokolwiek empirycznego doświadczenia.

A nienawiść jako uczucie, które łączy się z życzeniem innym źle jest jak najbardziej złe jak stosujemy je do całej grupy ludzi, którzy mają ze sobą mało wspólnego.

I kurwa sugerowanie, że nigdy nie doświadczyłem krzywdy w życiu XDD Ten wasz, M&Msy, kult siły mnie niesamowicie śmieszy bo nie wychodzi nawet z poczucia faktycznej siły.

Czy świat bez nienawiści i wojen byłby dla mnie zbliżony do idealnego? Bez wojen prędzej, nienawiść w każdym społeczeństwie by istniała.

Wracająć - akurat twórczość Huxleya jest obsadzona w bardzo specyficznym kontekście kulturowym przez który jednak nie można się dziwić wnioskom do jakich doszedł.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 16:23   

I z ostatnim zdaniem w pełni się zgadzam. 😉
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 16:25   

Jak kończy się na uczuciu nienawiści i samych życzeniach to nie ma problemu. Znaczy troszkę jest ale to problem życzącego, w tym konkretnym przypadku Morisa i nikogo więcej, więc tak jakby problemu nie ma
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 16:52   

Dead_Laugh napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Czasami zastanawiam się kogo bardziej nienawidzę.


Nie wiem, a nie zastanawiałeś się może, żeby żadnego z tych?


Tak tak, oczywiście wszyscy się kochajmy i przytulajmy. A to, że jakiś naród rozpierdala planetę i panuje tam społeczna akceptacja tego faktu, oraz naród który wszędzie by tylko nasrał bo ma wyjebane w rozwój ludzkości i troskę o planetę to tam nic takiego. Mam prawo ich nienawidzić jako całości, za to jaki ten naród ma wartości i jakie panują w nim idee.
Nie oznacza to, że nienawidzę każdego hindusa albo każdego chińczyka.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 17:30   

Co za przyjeb.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 19:54   

icywind napisał/a:
Co za przyjeb.


Powiedział typ który sam wyzywa od debili grupę ludzi którzy głosują na osoby z innymi poglądami xD
Czym się różnią osoby z innymi poglądami od innej nacji?
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 19:59   

Może założyć wam temat w Kisielu? Tam się będziecie mogli swobodnie wyzywać, a potem zrobimy ankietę i ocenimy kto był lepszy.
_________________
.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:01   

Moris299 napisał/a:
icywind napisał/a:
Co za przyjeb.


Powiedział typ który sam wyzywa od debili grupę ludzi którzy głosują na osoby z innymi poglądami xD
Czym się różnią osoby z innymi poglądami od innej nacji?

Teraz jesteś przeciw nienawiści? Normalne zdrowe uczucie

[ Dodano: 2020-07-07, 21:02 ]
Nadir napisał/a:
Może założyć wam temat w Kisielu? Tam się będziecie mogli swobodnie wyzywać, a potem zrobimy ankietę i ocenimy kto był lepszy.

To by była demokracja, trzeba ogłosić krula który jednoosobowo oceni, wtedy ludzie pokroju morisa będą stękać z zachwytu. Ach, wolnościowość
Ostatnio zmieniony przez icywind 2020-07-07, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:07   

icywind napisał/a:
Teraz jesteś przeciw nienawiści?

Jestem przeciw hipokryzji
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:09   

Khe, khe...

Cytat:
Hindusów czy Chińczyków.


Moris299 napisał/a:
Nie oznacza to, że nienawidzę każdego hindusa albo każdego chińczyka.


No tak. Działania państwa to jednak co innego niż naród nie? A trzeba też dodać, że to też w pewnej części działania korporacji, nie? Czy o tym już zapomnimy?

Miło jednak widzieć, że (chyba) uznajesz globalne ocieplenie za fakt i chcesz walczyć z ze zmianami klimatycznymi ogólnie.

Poza tym chyba tu zapominamy o znaczeniu słowa "nienawiść". No to nie jest zwykłe nielubienie czegoś, dżizus kurwa mać.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:09   

icywind napisał/a:
Co za przyjeb.

No to jest jedyny w tym temacie materiał na wannę, czy tam jak jem tam nietyklani, osta.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:12   

Dead_Laugh napisał/a:
No tak. Działania państwa to jednak co innego niż naród nie?


Jako ogół ludzi ich nienawidzę, mam ku temu powody i mam do tego pełne prawo. Nie oznacza, to, że w jakiś sposób będę nienawidził każdej jednostki którą spotkam, co w tym trudnego do zrozumienia?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:14   

Dead_Laugh napisał/a:
Poza tym chyba tu zapominamy o znaczeniu słowa "nienawiść". No to nie jest zwykłe nielubienie czegoś, dżizus kurwa mać.

O, to jest super uwaga. Rzadko się w dzisiejszym skłonnym do językowego hiperbolizowania dyskursie zastanawia nad mocą znaczenia słowa zanim się je wypowie. A nienawiść to potężny ultra boss wśród uczuć. Co nie zmienia faktu, ze każdy powinien sobie móc nienawidzić kogo i co tylko chce.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-07-07, 20:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:15   

Dead_Laugh napisał/a:
Miło jednak widzieć, że (chyba) uznajesz globalne ocieplenie za fakt


owszem, nigdy temu nie przeczyłem

Dead_Laugh napisał/a:
t i chcesz walczyć z ze zmianami klimatycznymi ogólnie.


oszem ale to co narzuca obecnie Unia to dobijanie gospodarcze Polski, a bogate kraje tego nie odczują. Należy iść w stronę ekologicznego transportu i źródeł energii ale w swoim tempie. Ale na pewno też nie przeginać tak jak Chiny które wielokrotnie łamały międzynarodowe zakazy używania w fabrykach gazów które niszczą dziurę ozonową (zapomniałem które to gazy) czy Indie które wyrzucają do rzek jednego dnia więcej śmieci niż cała UE w ciągu miesiąca.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:17   

A tak w ogóle to offtop. :)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:25   

Dead_Laugh napisał/a:
Poza tym chyba tu zapominamy o znaczeniu słowa "nienawiść". No to nie jest zwykłe nielubienie czegoś, dżizus kurwa mać.


SJP
znaczenie: info (1)

wrogość, wielka niechęć do czegoś lub kogoś

no i ja czuję właśnie niechęć do takiego narodu, niszczą wspólne dobro. Oni też wrzucają "do swoich" rzek śmieci. Tak samo jak znajomy chlebka wrzuca "do swojego" strumyczka. Szkoda, że te śmieci nie stoją w miejscu tylko potem wpadają do oceanów które już nie są ich. Ci ludzie nie mają żadnego poczucie odpowiedzialności, zobacz sobie jak wyglądają ich ulice, rzeki, brzegi. Brzydzę się takim narodem którego społeczeństwo nie widzi jakimi są syfiarzami.
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:25   

JankielKindybalista85 napisał/a:
każdy powinien sobie móc nienawidzić kogo i co tylko chce

Nienawidzę nienawiści. >:<
_________________
.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-07, 20:35   

Nienawidzę ludzi, którzy nienawidzą ludzi
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.114 sekundy. Zapytań do SQL: 35