Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:50
Polecanie filmów
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-05, 19:19   

Cholera, współczuję :/ W takim razie w Twoim przypadku na ten film jest zdecydowanie za wcześnie
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-05, 19:20   

Davos, to jeszcze nic, 2 lata temu moja rodzina również żegnała psa, który przegrywał walkę z białaczką. W tym samym czasie moja siostra miała do czytania lekturę "O psie, który jeździł koleją"...
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-05, 19:30   

Oglądałem niedawno Marley i ja, i może przez to że nie mam psa ten film mnie wcale nie zachwycił, podobnie było z hachiko, który tak dobrą ocenę zebrał za granie na emocjach, bo sam w sobie był mocno przeciętny. a Marley to w sumie jakby usunąć tego psa co wszystko niszczy i demoluje to nie wiem o czym jest ten film. Pędzi jak szalony i przewraca dziecko, ha ha śmieszne, dają mu ciągle za żreć aż w końcu coś tam było że miał chory żołądek, pochwała głupoty właścicieli że przez tyle lat nie umieli wychować sobie psa?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-05, 19:31   

ChodnikowyWilk napisał/a:
podobnie było z hachiko, który tak dobrą ocenę zebrał za granie na emocjach

Historia z Hachiko jest oparta na faktach i Mój Przyjaciel Hachiko nie jest jedyną ekranizacją. Oglądałam kiedyś Hachiko Monogatari z lat 80., też daje po emocjach.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-05, 19:38   

Lilith napisał/a:
Davos, to jeszcze nic, 2 lata temu moja rodzina również żegnała psa, który przegrywał walkę z białaczką. W tym samym czasie moja siostra miała do czytania lekturę "O psie, który jeździł koleją"...


O fuck, pechowy zbieg okoliczności...


ChodnikowyWilk napisał/a:
Oglądałem niedawno Marley i ja, i może przez to że nie mam psa ten film mnie wcale nie zachwycił, podobnie było z hachiko, który tak dobrą ocenę zebrał za granie na emocjach, bo sam w sobie był mocno przeciętny. a Marley to w sumie jakby usunąć tego psa co wszystko niszczy i demoluje to nie wiem o czym jest ten film. Pędzi jak szalony i przewraca dziecko, ha ha śmieszne, dają mu ciągle za żreć aż w końcu coś tam było że miał chory żołądek, pochwała głupoty właścicieli że przez tyle lat nie umieli wychować sobie psa?



Jakbyś miał psa to byś zrozumiał ;) Ja miałem dwa owczarki niemieckie i obydwa jak były młode to przez pierwsze kilka miesięcy robiły straszny burdel jak się je zostawiało same w domu. No ale moje tylko wtedy to robiły, bo jak ktoś był w domu to nie było problemu. A szkody robiły ze strachu, młode psy tak często robią. Po kilku miesiącach przyzwyczaiły się, że w pewnych godzinach są same w domu i już nigdy więcej nie było problemu, za to obydwa psy po jakimś czasie zrobiły się tak inteligentne i fajne, że mógłbym o tym gadać godzinami :) Z psami jest trochę jak z dziećmi, trzeba umieć je wychować i przede wszystkim mieć do nich podejście i cierpliwość. Ale im więcej z siebie dasz w tej relacji, tym lepszy będzie efekt.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-05, 20:03   

Ale "straciłem/am" to w sensie że wam te psy zdechły?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-05, 20:13   

JankielKindybalista85, tak, tylko ja rzadko określam śmierć zwierzęcia jako zdechnięcie. Kilka dni temu brat dzwonił po weta, by psa uśpił, bo już się biedak męczył i był megasłaby, nie było szans na dłuższe przeżycie. 13 lat miał biedak :(

Dwa lata temu zmarł mi pies w typie pekińczyka (miał 5 lat), no białaczka i chyba jakieś jeszcze dodatkowe choroby, bo się potem okazało, że matka i rodzeństwo były obciążone jakimiś dziwnymi chorobami.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-05, 22:19   

Mój pierwszy owczarek w wieku 11 lat dostał raka wątroby i w pewnym momencie był już w takim stanie, że jedyną opcją było uśpienie, bo nie było szans na przeżycie, a każdy kolejny dzień powodował tylko większe cierpienie...
A drugi owczarek na szczęście żyje, ale ma już 12 lat i niestety dopada go powoli starość :/
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-10, 22:14   

JankielKindybalista85 napisał/a:

Świnie są równie bystre i uczuciowe jak psy


no tak średnio bym powiedział xd
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-12, 18:44   

Ale nie mają futerka, a ludzie lubią futerko
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-12, 18:48   

To zależy od preferencji.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-18, 20:47   

https://www.youtube.com/watch?v=T0ym5kPf3Vc

nowy film Sekielskich. Nie wiem czy ktoś wrzucał, najwyżej będzie drugi raz bo temat ważny i każdy powinien się zaznajomić. O tej tematyce czytałem też książkę "Lękajcie się ofiary pedofilli w polskim kościele" . Polecam. Jest też książka "Żeby nie było zgorszenia" ale jej nie czytałem. A film jak zwykle dobry. Zapowiedzieli w opisie że będą robić też o tym że Jan Paweł 2 udawałże nie wie o pedofilli w kościele

Spoiler numer jeden dotyczący filmu. kuria dostała akta sprawy od prokuratora, mimo że stroną w sprawie nie była tylko świadkiem. Dostali informacje o ludziach którzy donieśli na nich prokuraturze i ogólnie co prokuratura wie. I wszystko zgodnie z prawem bo Zbignie Ziobro wydał jakiś dekret czy coś że trzeba współpracować z kościołem co jest kpiną bo jak biskup wiedział o pedofilli w kościele to się może przygotować, nie wiem przekupić albo zastraszyć świadków, zniszczyć dokumentację.

Spoiler numer dwa o książce. Był ponoć jakiś dekret watykański w którym za współpracę z organami ścigania w sprawie pedofilli wśród księży groziła nawet ekskomunika. Benedykt XVI to zniósł. Kpina razy dwa.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
Ostatnio zmieniony przez krojechleb 2020-05-18, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-18, 22:55   

krojechleb, zamierzam obejrzeć, oglądałam "Tylko nie mów nikomu" i oceniłam bardzo wysoko.

Jednym z tematów jest diecezja kaliska, do której należy Ostrów.. więc w jakiś sposób tym bardziej mną to wstrząsnęło. Przeraża mnie to wszystko, cierpię razem z tymi biednymi, skrzywdzonymi ludźmi. To zostaje w człowieku, boli jak cholera.
Ostatnio zmieniony przez MsMadeleine 2020-05-18, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-01, 22:27   



"Pokój" z A.D. 2015
O kobiecie której udaje się uciec ze swoim synem po tym jak przez 7 lat była więziona w małej szopie i wykorzystywana seksualnie przez porywacza.
Film pokazuje jak ta kobieta i jej dziecko odbierają nową rzeczywistość.

Spodobał mi się tak bardzo, że ja pierdole, codziennie od tygodnia gadam o nim mojemu przyjacielowi, codziennie oglądam sceny które mi się najbardziej spodobały i przeczytałem książke na podstawie której powstał film.

Chyba mój ulubiony, najlepszy.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-01, 22:54   

Na filmwebie 7,9. Wygląda na to że rzeczywiście dobry
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-01, 23:21   

No mówię, nie oglądam byle czego.

Aczkolwiek ta ocena z fw nie pokrywa się z tematami na forum filmu - jestem zażenowany prostactwem myślenia które się tam wylewa, ludzie potrafią okreslić ten film mianem komedii familijnej (nie wiem, bo jest o rodzinie?) albo nieironicznie rozważać czemu ofiara nie odgryza gwałcicielowi chuja i nie ucieka xD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-02, 10:31   

Szkoda tylko, że tytuł będzie kojarzył się z niesławnym "The Room".
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-02, 10:50   

widzu, Ale inaczej nie oddasz sensu.
Mój znajomy trafił na "The Room" wyszukując "Room".

Ja się dziwię, że polski dystrybutor nie nadał tytułu typu "Opowieści z Ameryki: Gwałt, dziecko i stara szopa", zazwyczaj bywają bardziej kreatywni xD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-02, 10:54   

Albo "Pokój zła", "Nie ufaj obcym" "Betonowa pułapka"
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-02, 11:12   

WojtekVanHelsing napisał/a:
widzu, Ale inaczej nie oddasz sensu.


Wystarczyłoby dodać jakiś dopisek, nie wiem, Ciasny Pokój, Uciec z pokoju, na pewno się dało.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.152 sekundy. Zapytań do SQL: 34