Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka Moni

Kto znalazł najśmieszniejszego mema?
kandydat nr 1
14%
 14%  [ 1 ]
kandydat nr 2
57%
 57%  [ 4 ]
kandydat nr 3
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-30, 21:45   

No to tak bym nas uratował.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-30, 22:41   

Nieglupie
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-30, 23:59   

Coś czuję, że najlepszym wyjściem byłoby wejście głębiej. Pójście spać i później sen w śnie, aż do momentu w którym doszlibyśmy do Jaskini Platońskiej i poznali rzeczywisty świat i dowiedzieli się, że nigdy tak naprawdę nie byliśmy w Islandii.
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-01, 00:04   

To wszystko to halucynacje z niedożywienia. Dookoła głód i chłód. 🥔
_________________
.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-01, 07:09   

Mmm, zimnioczek...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-05-01, 07:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-01, 13:24   

Politbiuro w piwnicy
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 14:28   

Myśleliście już, że rozgrywkę Moni trzyma jakaś klątwa i spotka ją ten sam los, co poprzednią, ale nie tak prędko! Nadchodzą odpowiedzi naszych kandydatów do rozgrzania serduszka naszej królowej śniegu! Poziom trudności pytania był bardzo wysoki, ale każdy z naszych amatorów jazdy kuligiem się wywiązał i nadesłał swoją odpowiedź. Teraz do Moni należy ocenienie każdej z nich, a oto one:

Kandydat nr 1

Huragan śnieżny i lawina? Super! Wreszcie wykorzystam moją wiedzę zdobytą latami oglądając wszystkie odcinki "Szkoły przetrwania" prowadzonej przez Beara Gryllsa oraz czytając poradniki survivalowe. Wiem, że taka sytuacja to nic strasznego! Wystarczy zachować zimną krew i wykonać kilka czynności. Po pierwsze należy wynieść się z namiotu i zrobić jamę we śniegu. Skoro i tak lada moment spadnie na nas lawina to trzeba wyprzedzić fakty i działać. Ciebie wysłałbym byś zabrała z naszego namiotu jak najwięcej jedzenia a ja sam rozpocząłbym kopanie w śniegu swoją łopatą. Pewnie nie jesteś do tego przekonana? Błąd! Dobrze skonstruowana jama ze śniegu nie zawali się po przejściu lawiny. Gdy już schronimy się w takiej jamie, należy w niej przeczekać aż pogoda się ustabilizuje. W tym czasie jedlibyśmy sobie żelki i ciasteczka które przyniosłabyś z namiotu i spędzali miło czas :brwi: Powietrza w środku wystarczy dla nas obu a gdy lawina już spadnie i zasypie wejście wystarczy odkopać je łopatą którą jako survivalowiec mam zawsze przy sobie.


Kandydat nr 2

Nie powiem. Długo nad tym myślałem. Głównie z powodu braku wystarczającej wiedzy w temacie przetrwania.
Moją pierwszą myślą spróbowanie rozstawić kamieni jakie byłyby w pobliżu, aby przyciągnęły uwagę ewentualnych ratowników lub użycie jakiejś jaskrawej tkaniny w tym samym celu a potem zamknąć się w namiocie i leżeć blisko siebie, utrzymując wzajemnie ciepło, oczywiście będąc okrytym co jest. Raczej kamienie byłyby złym pomysłem bo to oznacza wysiłek fizyczny co jest niezbyt zalecane w takiej sytuacji no i może ich nie być tyle aby dało to efekt po lawinie. Tkanina brzmi jak dobry pomysł ale nie wiem gdzie możnaby ją przymocować. Wydaje mi się, że głównym problemem byłaby hipotermia, więc utrzymanie ciepła byłoby niesamowicie ważne.


Później przyszły mi myśli - dlaczego wyruszyliśmy w wyprawę? Jak nas burza tak zaskoczyła? Dlaczego byliśmy tak nieroztropni, że nie mieliśmy nawet powerbanka. I doszedłem do wniosku, że musieliśmy wyruszyć w podróż po samopoznanie albo odbudować relacje. Albo wyruszyliśmy w podróż samobójczą - to jednak odpada bo pytasz o ratunek. Więc pytanie rozszerza się na ratunek od siebie albo jeszcze ratunek od rozłąki - w tej sytuacji podczas utrzymywania ciepła moglibyśmy również pytać siebie o rzeczy, które pozwoliłyby nam siebie zrozumieć lub przepraszać się nawzajem za wcześniejsze problemy.


Kandydat nr 3

Dobrze, że zawsze przygotowuję się do takich podróży. Zostaw wszystko co masz, wszystkie potrzebne rzeczy do przetrwania mam ja, życie jest ważniejsze. Przede wszystkim, nie uciekamy w dół! Śniegu jest coraz więcej i jego prędkość cały czas rośnie. Jeśli w pobliżu znajduje się jakaś jaskinia lub naturalna ściana, która blokowałaby w pewnym punkcie lawinę, to teraz jest najlepszy moment na to, żeby się tam udać. Trzymaj się mnie mocno, jeśli się rozdzielimy, to możemy nie wyjść z tego cało. Staram się jakoś utworzyć punkt wiązania z solidnym obiektem za pomocą lin i haków. Jeśli jakimś cudem nas nie zawali to super, jeśli jednak zawali, to wyjmuję swoją niezawodną składaną łopatę i kopię wyjście. Musimy się spieszyć, ponieważ śnieg lawinowy dość szybko twardnieje. Jak już wydostaniemy się z dołu, to wyjmuję swój pistolet sygnałowy i strzelam. Jesteśmy wyczerpani, ale na szczęście nic poważnego nam się nie stało. Po pewnym czasie leci po nas helikopter ratowniczy i jesteśmy uratowani.

Powiedz nam Moni co sądzisz o tych rozwiązaniach naszych kandydatów? Czy uwiodła Cię wiedza surviwalowa kandydata numer 1? Może filozoficzna podróż po meandrach uczuć kandydata numer 2? A może złota rączka kandydata numer 3? Podziel się z nami swoją opinią oraz przygotuj się do zadania zagadki w rundzie trzeciej - najbardziej mrożącej kraw w żyłach, gdyż jest to runda ostatnia! Kto wygra?

A Ciebie drogi widzu zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie! Który z kandydatów uratowałby Twoje życie? Ewentualnie, który Cię tak w sobie rozkochał, że chętnie byś z nim zginął? Podziel się swoją opinią, komantarze również są mile widziane! <3
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 14:43   

Nieźle, nieźle. Ale ja tam głosuje na siebie. 😁
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-07, 11:38   

I jak tam gra się dalej toczy? :p
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-07, 12:02   

Jankiel spiknął się potajemnie z Moni, a Ciebie zdaje się chyba Bartek wyrwał.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-07, 12:20   

Ja tu mysle cały czas!
W ogóle to po prostu zapomniałam :troll:

[ Dodano: 2020-05-09, 02:37 ]
Dobra nie ma co się oszukiwać, żelki ciastka i survival ala bear grylls skradł moje serce

Przepraszanie się wśród lawiny, No słabo chyba ze byłabym osoba przepraszana

Pistolet! Raca! Nosz :brwi:


Ciężki wybór


Zadanie nr 3
Chce zobaczyć najśmieszniejszego mema w życiu o Islandii. A ja dużo widziałam
Powodzenia XD
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-20, 11:19   

No i gdzie te memy?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-20, 11:39   

Nie ma mema.
_________________
.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-20, 11:43   

 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-20, 15:36   

monjiczq napisał/a:
najśmieszniejszego mema
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-25, 09:04   

Myśleliście już pewnie, że nad rozgrywką Moni zawisła klątwa nieroztrzygniętej ostatniej rundy, ale



gdyż nasi kandydaci kopali i grzebali w odmętach internetu, głębokich niczym krater wulkanu Eyjafjallajökull, by wydobyć jak najśmieszniejsze islandzkie memy i oto nareszcie mamy rezultaty! Jak im poszło? Nie cierpiąc już ani dłużej zwłoki przejdźmy do odpowiedzi:




Kandydat nr 1






Kandydat nr 2






Kandydat nr 3

Islandzki jest bardzo ciekawym językiem.





Jak widać tematyka memów bardzo rozbieżna, co odzwierciedla bogactwo i różnorodność kraju, jakim jest Islandia! Ale Moni może wybrać tylko jeden ulubiony - zdradź nam Moni który mem Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie? Oraz mając zebrane wszystkie materiały od naszych kandydatów - powiedz nam kogo spośród nich wybierasz na swoją Randkę! <3


Ty również drogi widzu podziel się z nami swoją opinią! Który z kandydatów wprowadził Cię najlepiej doświata zabawnej Islandii? Zagłosuj w ankiecie! A może tak jak Bartek uważasz, że zrobiłbyś to lepiej? Zostaw komentarz!
_________________
  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-25, 10:14   

Drugiego nie zrozumiałem więc go wybieram.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-27, 16:24   

Z jakichś przyczyn zniknęła ankieta, zapraszam do ponownego głosowania
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-27, 19:46   

Monia, wybierz mądrze i fajnie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-27, 19:48   



haha erekcja
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.076 sekundy. Zapytań do SQL: 34