Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2017-01-05, 13:54
Zapytaj Jankiela... póki jeszcze tu jest.
Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-04, 20:49   

O no i super dziękuję :piwo:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 22:35   

Ponawiam pytanie. Jakie pytania na ustnym z polskiego Ci się trafiły? Pytam, bo zastanawiam się, czy któreś z nich było tak wybitnie zjebane jak moje :/
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 22:40   

Lilith napisał/a:
Ponawiam pytanie. Jakie pytania na ustnym z polskiego Ci się trafiły? Pytam, bo zastanawiam się, czy któreś z nich było tak wybitnie zjebane jak moje :/

Lilka na ustnej z Polaka nie miałem żadnych pytań bo byłem z niego zwolniony. Był taki fajny przepis że jak przez cztery półrocza przed maturą masz z jakiegoś przedmiotu co najmniej 4 na koniec to potem jeśli chcesz możesz nie zdawać z tego przedmiotu ustnej matury i masz z niego przepisaną ocenę z pisemnego. A ja z polskiego miałem 4,4,4,4 więc sie na to łapałem więc po 6 z pisemnej stwierdziłem że ta ocena mnie satysfakcjonuje i nie będę podejmował próby poprawienia jej poprzez przystąpienie do ustnego. Zresztą z historii była ta sama... historia. Tylko z angielskiego nie udało się uniknąć ustnego.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-05-16, 22:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 22:44   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Był taki fajny przepis że jak przez cztery półrocza przed maturą masz z jakiegoś przedmiotu co najmniej 4 na koniec to potem jeśli chcesz możesz nie zdawać z tego przedmiotu ustnej matury i masz z niego przepisaną ocenę z pisemnego.

Czemu przy nowej podstawie tego nie było reeeee
W drugiej liceum miałam 6 z polskiego, a w trzeciej 5 ;__; A żeby być zwolnionym z ustnego polskiego, trzeba było mieć minimum finalistę na olimpiadzie kuratoryjnej, przy której brakły mi do centralki 4 jebane punkty.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 22:45   

Kiedyś to były matury. Teraz nie ma matur. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 22:48   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Kiedyś to były matury. Teraz nie ma matur. :troll:

zawsze mam bekę jak ktoś starszy wspomina "no kiedyś to matury były trudne nie to co teraz" a w praktyce kiedyś matury były sprawdzane przez tych samych nauczycieli którzy cię uczyli i każdemu zależało by:
-szkoła była jak najwyżej w rankingach
-by nie było przypału, że uczniowie nie zdają bo to by źle o nauczycielu świadczyło
-no i trzeba było pokazać jak się jest zajebistym nauczycielem, że wszyscy mają dobre wyniki XD

więc w praktyce to było jedno wielkie naciąganie xD
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-05-16, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 22:51   

Dlatego uważam moją maturę za pojebaną. Byłam pierwszym rocznikiem bez prezentacji, z kolei pierwszym rocznikiem losującym JEDNO pytanie. Trafi się fajne, spoko. Trafi się chujowe, to się męcz. Ja sobie siedzę, czekam na swoją kolej. Koleżanki wychodzą z sali, jedna wylosowała motyw podróży, druga rysunek ptaszka w klatce do zinterpretowania, trzecia bohatera romantycznego. Wchodzę ja... "Środki stylistyczne wyrażające przeżycia i doświadczenia na podstawie fragmentu Pamiętnika z Powstania Warszawskiego oraz innych tekstów kultury". Dostałam z tego 75%, bo byłam mocno skołowana, że inni mieli łatwiutkie pytania, a ja miałam trudniejsze. No to napomknęłam o mowie potocznej, kolokwializmach, wulgaryzmach, trochę poszyłam, ale był w tym mocny chaos.
Losowanie jednego pytania uważam za nieporozumienie. Przy trzech pytaniach jak jedno nie wyjdzie, to pozostałymi się wybronisz (miałam tak na pierwszym egzaminie ustnym na studiach).

Nie wiem, kto to wymyślił, ale dla kogoś takiego powinien istnieć specjalny krąg piekielny.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 22:54   

No i słusznie Morisie bo matury to jedna wielka bzdura. W perspektywie całego życia ma żadne znaczenie. Ale wszyscy wokół muszą ci kłamać że tak nie jest i że jej super zdanie jest takie hurr durr ważne że jak nie zdasz super to wszechświat imploduje. Otóż nie.


Co do poziomu trudności to dla mnie remis: ja musiałem mieć 50% nie 30 żeby zdać ale nie miałem obowiązkowej matematyki.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-05-16, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 23:05   

Lilith napisał/a:
Dlatego uważam moją maturę za pojebaną. Byłam pierwszym rocznikiem bez prezentacji, z kolei pierwszym rocznikiem losującym JEDNO pytanie. Trafi się fajne, spoko. Trafi się chujowe, to się męcz. Ja sobie siedzę, czekam na swoją kolej. Koleżanki wychodzą z sali, jedna wylosowała motyw podróży, druga rysunek ptaszka w klatce do zinterpretowania, trzecia bohatera romantycznego. Wchodzę ja... "Środki stylistyczne wyrażające przeżycia i doświadczenia na podstawie fragmentu Pamiętnika z Powstania Warszawskiego oraz innych tekstów kultury". Dostałam z tego 75%, bo byłam mocno skołowana, że inni mieli łatwiutkie pytania, a ja miałam trudniejsze. No to napomknęłam o mowie potocznej, kolokwializmach, wulgaryzmach, trochę poszyłam, ale był w tym mocny chaos.
Losowanie jednego pytania uważam za nieporozumienie. Przy trzech pytaniach jak jedno nie wyjdzie, to pozostałymi się wybronisz (miałam tak na pierwszym egzaminie ustnym na studiach).

Nie wiem, kto to wymyślił, ale dla kogoś takiego powinien istnieć specjalny krąg piekielny.


ja miałem jakieś pojebane pytanie ale uratowało mnie to, że tuż przed salą jeszcze czytałem streszczenia książek i akurat wykorzystałem motyw z tej książki już nie pamiętam co to było chyba Lalka xD I jeszcze dwa teksty kultury to jakieś dwa filmy wziąłem i chyba z 65% miałem xD
a w Angielskim miałem dwa zadania -
najpierw mam udawać, że przychodzę do lekarza i mam wymyślić jakiś problem co mam i powiedzieć jakie mam objawy i że chciałbym na to jakieś leki XD to było hardkor chyba z tego co pamiętam wydukałem jedynie, że mam stomach problems xD serio to trudne było

a drugie zadanie to miałem zdjęcie bardzo podobne do tego, tylko małpa była inna:



i zadanie - opisać to zdjęcie. No kurwa. Opisać małpę na gałęzi kurwa. Nawet po Polsku nie wiedziałem co bym miał niby powiedzieć.
No jest małpa, ma jasne futerko, siedzi se na gałęzi, pewnie jest w jakimś lesie i jest zapewne ciepło bo widać, że świeci słońce. Tyle wydukałem z tego co pamiętam. Dostałem takie w chuj naciągane 30%.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-05-16, 23:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 23:09   

Jdbsbsywbs?
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 23:10   

monjiczq napisał/a:
Jdbsbsywbs?

Nie wiem.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-17, 12:11   

ja miałem opisać randkę z kobietą w niebieskiej sukience. xD
chuj kurwa 100%
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-17, 12:13   

macbed napisał/a:
ja miałem opisać randkę z kobietą w niebieskiej sukience. xD
chuj kurwa 100%

Wyruchales ją? Co się głupio pytam. Jak 100% to 100%
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-17, 12:57   

Wyruchać wyruchał. Tylko jak on to opowiedział na egzaminie??
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-17, 12:59   

komisja raczej katolicka więc pierdu pierdu kalendarzyk i od razu łagodniej podeszli
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-17, 17:21   

odnośnie egzaminów a nie ruchania panienek to w Grybowie w technikum ekonomicznym w ostatniej klasie dostałem od pani nauczycielki propozycję że jak zrezygnuję z egzaminu zawodowego to będzie dwa na koniec roku. Srednia mi wychodziła ponad dwa i raczej bliżej trzy wtedy. Ale na układ poszedłem bo i tak nie planowałem kariery jakiegoś ekonomisty, więc okazałem się pizda i się zgodziłem. dzisiaj bym nauczycielce powiedział że mi może jaja wylizać i bymn podzszedł i bym egzamin zdał. No ale szkoda że człowiek mądry po fakcie. Ale kurwę pamiętam, jak mi się zdarzy okazja to jej laskę wykopnę piździe szmacie, oby zdechła w męczarniach. W każdy razie oprócz mnie 2 inne osoby zrobiły to samo, w innych starszych klasach też tak było a zdawalność egzaminów, którymi się szkoła chwaliła było na poziomie 95% mniej więcej

[ Dodano: 2020-05-17, 18:26 ]
to jest jedna z tych rzeczy przez które spokojnie nie zaśnę i będę sobie plułw brodę aż nie zdechę

[ Dodano: 2020-05-17, 18:27 ]
tu nie chodi o egzamin bo chuj z nim tylko dałem się poniżyć a za to bym teraz zajebał
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
Ostatnio zmieniony przez krojechleb 2020-05-17, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-18, 23:28   

Moris299 napisał/a:

a drugie zadanie to miałem zdjęcie bardzo podobne do tego, tylko małpa była inna:

Obrazek

i zadanie - opisać to zdjęcie. No kurwa. Opisać małpę na gałęzi kurwa. Nawet po Polsku nie wiedziałem co bym miał niby powiedzieć.
No jest małpa, ma jasne futerko, siedzi se na gałęzi, pewnie jest w jakimś lesie i jest zapewne ciepło bo widać, że świeci słońce. Tyle wydukałem z tego co pamiętam. Dostałem takie w chuj naciągane 30%.


No zadanie debilne, trudno zaprzeczyć :D Dobrze, że u mnie czegoś takiego nie było, bo takie wymyślanie na siłę z dupy wielce szczegółowego i rozbudowanego opisu na podstawie prostego obrazka jest naprawdę słabe i też bym się wkurzył, gdybym coś takiego dostał
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.126 sekundy. Zapytań do SQL: 35