Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Love178
2015-03-17, 01:21
Poradnik Poruszania i Wniknięcia w forum.
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-02, 18:39   

Po prostu pytam. Jeśli po waszemu płeć można prawnie zmieniać to i wiek też się moc powinno. Czym się te dwie stałe biologiczne niby różnią? Obie determinuje akt narodzin. Więc jeśli można zmieniać jedno to powinno się moc zmieniać drugie. No logiczne.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-05-02, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 03:19   

Janek ale na chuj Ty się tłumaczysz? Miała 15 lat? no to zapraszam wypierdalać bo sobie poruchałem i byłą zajebista a jak ktoś ma problem no to zapraszam wypierdalać No chyba że miałą mniej no to się chłopie teraz tłumacz

[ Dodano: 2020-05-03, 04:28 ]
ac to że płeć czy rasa to konstrukt społeczy to już jest ekstremalna głupota
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 06:35   

Cytat:
Rodzisz się z określoną płcią biologiczna a jak ci nie pasuje to ja zmieniasz jak fryzurę

Ola Boga, ale weź przed zadaniem pytania się dokształć w temacie, zamiast zajechać czymś tak ignoranckim.

Najlepsze jest to, że konserwatyści traktują kwestię transpłciowości jako "opinię", bo boli rączka wyszukać czegoś na temat medycznej strony zagadnienia (ale na potrzepanie do zdjęcia 15-latki starcza energii w sam raz) a potem "tylko pytają", ale to pytanie okazuje się intelektualnym samobójem i jeszcze nie wiedzą dlaczego.

Jeżeli chodzi o kwestię identyfikacji wiekowej to znam jeden ciekawy przypadek do poruszenia, ale nie w tak rozpoczętej rozmowie, szanujmy się.

[ Dodano: 2020-05-03, 07:40 ]
Cytat:
ac to że płeć czy rasa to konstrukt społeczy to już jest ekstremalna głupota

Ale wiesz, że w konstrukcie społecznym płci chodzi chociażby o to, że mężczyznom z depresją praktycznie nie udziela się pomocy, bo "przecież chłop się nad sobą nie użala jak baba" i jest to po prostu krzywdzące? I to jest czubek góry lodowej głupich pomysłów, które nie mają żadnych naukowych podstaw, a są monolitem w umysłach społeczeństwa.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 07:01   

No no, a stara baba jak się czuje wiecznie młoda i się ubiera pudernica jak podlotek, to wszyscy jej mówią że pierdolnieta jest. Jak jeszcze całkiem niedawno transom. A stara pudernica się z tym czuję źle, w swoim ciele, i jej smutno i nie możne normalnie funkcjonować, jak i oni. Dawniej była ta zła medycyna, która mówiła że transy są pojebane. Teraz jest ta dobra, która odkryła że nie są. No popatrz jaki postęp. Czemuż więc odmawiać tego postępu w dziedzinie badań medycznych, psychologicznych i ogólnego nastawienia wobec osób transwiekowych. Może minie trochę lat i będzie z nimi jak ze zmiana płci obecnie. To by było logiczne. Wciąż,to są dwie stałe biologiczne, które determinuje akt narodzin. Czemu jedną zmieniać drugą nie? Ale lewactwo jedyne co ma to tylko pyskówki, wyzwiska i przekonanie nie wiem na jakim chuju stawianie że jest oświecone i ma zawsze rację bo posiadło wyższą mądrość. No jasne. Ale rację masz: szanujmy się, więc żegnam. Ciekawie będzie tylko zobaczyć za 50 lat jak postępowe prozmiennopłciowcy stają się konserwami, które biednym uciskanym nieszczęśliwym transwiekowcom na emeryturze odmawiają identyfikowania się jako 12 latki. Faszyści. Ciemnota. Hołota. Szanujmy się. Hehe, no.

A w kolejce czekają już transgatunkowcy, jak ta laska z soszjalmidiów co się zachowywała jak kot. Czemu ona jest chora psychicznie, koleś co chce się odmłodzić o 40 lat bo się tak czuje jest dziwny, ale kobieta uważająca że jest facetem,albo chuj wie jaką inną płcią, przecież jest ich multum, jest spoko, normalna, mamy współczuć, akceptować, wspierać i może jeszcze z podatków operacje refundować? No gdzie tu logika.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-05-03, 07:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 07:30   

Postęp medycyny to nie jest nic negowalnego, jednakże założenie z góry, że odkrycia medyczne w przyszłości w jednej kwestii dotrą do tych samych wniosków (i następstw w kwestiach prawnych i społecznych), co w niezwiązanej kwestii jest daleko posunięte. Są przypadki, gdzie wiek biologiczny organizmu nie pokrywa się z tym faktycznym, gdzie wiek psychiczny nie pokrywa się z tym faktycznym (zwłaszcza ten drugi przypadek jest dla mnie intrygujący). Jednakże w przeciwieństwie do transpłciowości są to przypadki, którym towarzyszą zaburzenia zdrowotne i to jest zbadane, spradzone, zatwierdzone na podstawie dokumentoacji prowadzonej przez wieki. Więc trudno tutaj o analogię.


Może skończmy offtop :offtop:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 07:32   

Hahaha, rzeczywiście. Dopiero teraz zauważyłem w jakim to jest temacie.

To ontop: wyjebcie licealistke jako i ja zrobił.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 07:39   

Ale myślę, że można spokojnie wsadzić konstrukt społeczny płci z przypisaniem do Love.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2020-05-03, 07:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 11:43   

JankielKindybalista85 napisał/a:
A w kolejce czekają już transgatunkowcy,


No właśnie, skoro chłop może się ścigać z babami w zawodach sportowych i baba też może z chłopami ale to chyba po to żeby dobrze zrobić temu najgorszemu żeby już nie był ostatni tylko przedostatni to na przykład w biegu na 400m mężczyzn powinny brać udział konie wyścigowe, w zapasach niedźwiedzie a pływacy powinni się ścigać z delfinami. Znaczy to wszystko by było tym samym gatunkiem, więc może nie nazywajmy tak rasistowsko kogoś delfinem. Trzeba będzie wymyślić jakieś inne określenie niż rasizm
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 11:46   

A jakby ktoś ciebie nazwał chlebem to czy byłby to rasizm?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2020-05-03, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 11:49   

tak a jeżeli w ten sposób próbowałby określić moją płeć to jeszcze seksizm
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 11:54   

u Sapkowskiego na Skellige walczyło się na gołe klaty z niedźwiedziem i też było fajnie
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 11:59   

_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-03, 16:30   

JankielKindylibalista85 napisał/a:
To ontop: wyjebcie licealistke jako i ja zrobił.


Z przyjemnością, aczkolwiek nie potrafię owej znaleźć.

[ Dodano: 2020-05-03, 17:30 ]
Na liście, rzecz jasna.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-17, 16:00   

Ok... zerkam na ten poradnik i przy Madlence wyskakuje, że jest niewiele wyższa ode mnie. OK, ale w poradniku nie ma co do tego żadnego odniesienia.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-17, 16:52   

Dodane :troll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 31