Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze przepowiednie na rok 2019 i teraz na 2020
Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-21, 00:14   

a najlepsze jest to że nie możemy takich rzeczy przewidzieć, że w sensie zobaczymy przyszłość, możemy jedynie coś zgadnąć. Więc w sumie powinno się to nazywać wasze zgadywanie :p
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-21, 00:18   

Ale wróżka Raissa może.
Zaproszę ją na forum
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-21, 00:47   

Chińczycy mają takie powiedzenie: "Obyś żył w ciekawych czasach" i nie ma to u nich bynajmniej pozytywnego wydźwięku.
No to właśnie żyjemy w ciekawych czasach. I zaczęło się od Chin.
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-21, 09:48   

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
najlepsze, że ten rok przejdzie do historii i jestem pewny, że za ileś tam lat będą się dzieci o tym na historii uczyć

Zakładasz, że po tym roku będą jeszcze jacyś ludzie?


W pierwszej połowie dwudziestego wieku były dwie wojny światowe, wielki kryzys gospodarczy i jeszcze do tego grypa hiszpanka i ludzkość jakoś to przeżyła także tego....
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-21, 13:23   

Ano, jeśli patrzeć kolektywnie to ludzkość na tym wszystkim nawet spoko wyszła. Ale patrząc od strony jednostek to jednak tak tyci tyci jest się czym przejmować.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-21, 13:25   

To w takim razie radze ci staruszku, żebyś na siebie uważał.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-21, 13:27   

Chłopcze mój miły, chłopcze mój młody. Ja jeszcze na siebie nie zacznę uważać a ciebie już nie będzie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-22, 02:09   

JankielKindybalista85 napisał/a:
we wrześniu jebnie superwulkan pod Yellowstone


o kurwa

https://www.wykop.pl/link...czela-pulsowac/
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-22, 08:28   

lel

Cytat:
Widze że malo kto to wykopuje przeczytał artykuł, z ktorego wynika co innego niż probuje tu rozsiac wykopek. Zanim wykopiecie nauczcie się czytac.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-02, 14:52   

A co jeśli pomyliłem się o rok w swoich przepowiedniach? :hm?:


bartek82r napisał/a:
Ja myślę ze w 2019 mistrzowie.org zaliczą jakąś dużą zmianę, lub spod skrzydeł MMG wyjdzie jakiś nowy serwis.

Na świecie w pewnym momencie zrobi się bardzo groźnie, będzie nawet widmo III wojny światowej.

Jakaś osoba z forum (u której się tego akurat nie spodziewamy) oznajmi nam, że będzie mamą/tatą.

W 2019 roku, umrze jakaś bardzo znana osoba. Prawdopodobnie w jakimś wypadku. Albo to będzie jakaś gwiazda typu Madonna albo ktoś ze znanych polaków jak Wałęsa.

Wejdzie jakaś całkowicie nowa technologia, która wyprze na dobrze coś co dzisiaj dla nas wydaje się oczywiste i nie przypuszczalibyśmy, że to może zostać zastąpione czymś innym.

Jakaś potężna firma jak Microsoft, czy Tesla ogłosi upadłość.

Ktoś z Polski zrobi światową karierę.

W jakimś mieście w Polsce wydarzy się coś i zginie dużo ludzi (co najmniej 50)
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-02, 14:56   

bartek82r napisał/a:
Jakaś osoba z forum (u której się tego akurat nie spodziewamy) oznajmi nam, że będzie mamą/tatą.

Gratulacje :troll:

[ Dodano: 2020-12-31, 17:59 ]
Małe podsumowanko dwóch dwudziestek:

Paul bez klawiatury:
Przepowiadam, ktoś z forum się hajtnie v (Dyniek),
macbed zaskoczy wszystkich jakąś dramą x (otusz nie tą razą),
na świecie będzie dużo umierania v (Covid),
ludzie nadal nie przejmą się globalnym ociepleniem v (jak zwykle).

Morenc Wyngielny:
a ja przepowiadam, że na forum ktoś się rozwiedzie v (Moni, czy to było w tym roku?, no i nie wiem, czy się udało w końcu Ali),
macbed będzie grzeczny v (powiedzmy...),
na świecie ludzie będą coraz mniej umierać dzięki nowym technologiom w medycynie (czy ja wiem?)
a ludzie nadal będą się spuszczać nad Gretą Thunberg x (jej 5 minut już dobiegło końca),
i będą myśleć, że przysługują się planecie zmieniając auto na hybrydę i nie pijąc przez słomkę xD x (Mak zmienił słomki na papierowe, bo żółwiki się dusiły niczym Grześ Florydzki) :troll:

Zenith-senpai
- Ktoś z forum zmieni miejsce zamieszkania (przeprowadzi się min. 100 km od domu) v (Morysy się przeprowadziły z Posen do Breslau).
- Ktoś przyprowadzi na forum swoją partnerkę/swojego chłopaka by zwiększyć ruch na forumie v (Sandra, ale się niezbyt udało).
- Ktoś umrze, ale my tego nie zauważymy, bo po prostu przestanie się logować i pomyślimy, że znudziło mu się bycie na forum (nie wiem).
- Co najmniej jedna osoba poprosi o znołbadzenie (czasem ktoś prosił, ale ostatecznie nikt się nie znołbodził).
- Nie dostaniemy nowego forum, przemo jedbnie ostatecznie x (jeszcze dogorywa).
- Część osób przeniesie się na discorda, a część całkiem oleje sprawę i zniknie x.

- Duda wygra wybory. v
- Żeby było ekologiczniej woda będzie sprzedawana w papierowych butelkach, które będą się rozlatywać po pierwszym otwarciu x.
- Afryka zacznie płonąć v (nie Afryka, tylko Australia, i nie rozdają, tylko kradną :troll: ).
- Umrze dużo ludzi v (koroneczka...).

Turtl:
- w lato poczujemy mocno skutki globalnego ocieplenia, będzie konkretna susza v v
- inwazja kosmitów x
- jebnie Yellowstone x
- 3 wojna światowa x
- apokalipsa zombie x

Senhor:
W styczniu spłonęła Australia, w lutym zbierała się III wojna światowa, w marcu zaraza v, w kwietniu zaraza i panika na rynkach, w maju krach, zwolnienia i zamieszki bo uchodźcy przy okazji sforsuja granicę Grecji, w czerwcu susza v, w lipcu w powodzie, potem w sierpniu, w trakcie jeszcze gorszej suszy niż czerwcowa, Skynet uzyska świadomość, we wrześniu jebnie superwulkan pod Yellowstone, w październiku plamy na słońcu i związane z nimi promieniowanie rozniosą elektronikę na ziemi, a w listopadzie wszystkich świętych v, potem adwent v, boże narodzenie v, zaś Sylwester i już nowy rok v. I tak to się to życie toczy, pani Danusiu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lilith 2020-12-31, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-31, 18:17   

Mi się sprawdziło wszystko. 😁
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-31, 20:58   

Z listopadem i grudniem trafiłeś idealnie, gratsy :haha:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2020-12-31, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-31, 21:05   

Lilith napisał/a:
i już nowy rok

Tego jeszcze nie jesteśmy pewni na 100%.
_________________
.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-31, 22:26   

Wielki meteoryt walnie w Rosji w okolicy kwietnia
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-31, 22:26   

Ty tam nie spoiluj
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 28