Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najgłupasze komentarze jakie widzieliście w internecie
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-08, 07:43   Najgłupasze komentarze jakie widzieliście w internecie

Czy macie czasami tak, że tylko przejechaliście gdzieś wzrokiem po jakiejś sekcji komentarzy i zobaczyliście czyjąś wypowiedź tak absuralną, że czasami wraca do Was myślami, ale nie jest z jakiejś konretnej memicznej kategorii żeby nadawało się do screenowania czyshare'owania, ale jednak było na swój sposób wyjątkowe w swojej oryginalnej głupocie?


Na przykład:
Kiedyś przeczytałam komentarz, gdzie ktoś się zarzekał, że ludzie nie są w stanie liczyć w myślach w innym języku niż swoim ojczystym. Było to coś na zasadzie, że nawet jak człowiek się przeniesie do innego kraju, to nigdy się w 100% nie zasymiluje, bo do końca życia będzie w myślach liczył w języku kraju, z którego przyjechał i to będzie go zawsze "zdradzać" przed samym sobą, czy coś w ten deseń xD
Czasami ten komentarz wraca do mnie myślami i się zastanawiam czy osoba, która go napisała zna jedynie trochę liczby po angielsku, więc uważa, że każdy nie potrafi szybko liczyć w tym języku jak ona czy co xD
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-08, 10:42   

oglądałem kiedyś jakiś spiskowy filmik o World Trade Center, że to nie był zamach tylko spisek rządu USA i jedna osoba w komentarzu napisała że w podstawie budynku były zamontowane mini bomby atomowe
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-08, 11:28   

Love178, co chwila natykam się na takie debilizmy w komentarzach, że szkoda gadać.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-08, 12:40   

Lilith napisał/a:
Love178, co chwila natykam się na takie debilizmy w komentarzach, że szkoda gadać.

Wiesz co, jak też, ale ten co tutaj przytoczyłam zobaczyłam wiele lat temu i ciągle do mnie wraca, bo zwyczajnie nie wyobrażam sobie, żeby dwie różne osoby niezależnie na coś takiego wpadły :P Inne głupoty dość często się dla mnie powielają, albo przynajmniej ich "logika"

krojechleb napisał/a:
mini bomby atomowe

omg, te trzy słowa razem xDDDDDDDDDDD
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-08, 14:31   

wydaje mi się że filmy o teoriach spiskowych mogą mieć sporo dobrego kontentu do tego tematu
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-10, 21:23   

za każdym razem jak widzę wyjątkowo debilny komentarz na facebooku to poświęcam chwilę żeby zajrzeć na profil autora i przyjrzeć się jego twarzy
fascynuje mnie że tacy na pozór normalni ludzie potrafią publikować treści totalnie oderwane od rzeczywistości
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-10, 21:38   

Ostatnio na jakiejś wrocławskiej grupie babka napisała post czy ktoś zna namiary na jakaś restauracje gdzie dowoza jakieś ciasta itd do domu, bo ma ochotę na coś słodkiego. Komentarz: ODROBACZYC SIE! Łaknienie na słodycze to znak, że masz pasożyty w organizmie.

Japierdole... Ja rozumiem zdrowe diety, fit itd ale niektórym to mózgi pogniły od tego niedoboru glutenu.
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 01:43   

macbed napisał/a:
za każdym razem jak widzę wyjątkowo debilny komentarz na facebooku to poświęcam chwilę żeby zajrzeć na profil autora i przyjrzeć się jego twarzy


też tak robię xD
chociaż zwykle ci ludzie wyglądają jak stereotypowi janusze/karyny
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 02:59   

kotmaalealamakota napisał/a:
Łaknienie na słodycze to znak, że masz pasożyty w organizmie.

Łoo :o |D
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 09:46   

Najlepsze kwiatki z komentarzy mi się trafiają na grupie dla rodziców dzieci z autyzmem. Tam się czasem trafi taka nawiedzona karyna, że cokolwiek nie napiszesz to odpowiedź jest: kochaj i akceptuj.
Serio to jest poniżej pasa bo po to jest ta grupa, że rodzice se tam czasem ponarzekaja, bo wiedzą, że inni mają podobne problemy z dziećmi to zawsze się trafi jakaś co Oooo kochaj, akceptuj. I jest jedną babka co komentuje wszystko i w każdym kom pisze że jej mąż jest w więzieniu pomijając, że to w ogóle nie pasuje ni chuja do pytania/postu itd. Jajebix xD
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 10:55   

Cytat:
I jest jedną babka co komentuje wszystko i w każdym kom pisze że jej mąż jest w więzieniu pomijając, że to w ogóle nie pasuje ni chuja do pytania/postu itd.
ooo, podoba mi się ten character arc :D
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 11:02   

Ja staram się nie czytać komentarzy na fb, bo mam wrażenie, że to kółko wzajemnie adorujących się, malutkich ludzi, którzy tylko przytakują sobie nawzajem ośmieszając lub obrażając coś kogoś. Takie kółeczko zjebów, jak w komentarzach na onecie swego czasu.

Mam na myśli komentarze pod linkami do np. stron z artykułami, albo - moje ulubione - pod reklamami samochodów, innych drogich rzeczy lub artykułów o nich, nie mam na myśli komentarzy na grupkach, to inny level w ogóle.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 16:29   

Love178, może nie chodziło mu o to, że NIE JEST W STANIE, tylko że odruchowo zacznie po swojemu, tak jak się zwykle myśli po swojemu. :D Pewnie po x latach to się zaciera, ale myślę, że trochę zajmuje.

[ Dodano: 2020-02-11, 16:33 ]
Moris299 napisał/a:
macbed napisał/a:
za każdym razem jak widzę wyjątkowo debilny komentarz na facebooku to poświęcam chwilę żeby zajrzeć na profil autora i przyjrzeć się jego twarzy


też tak robię xD
chociaż zwykle ci ludzie wyglądają jak stereotypowi janusze/karyny


Same here.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2020-02-11, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-12, 00:57   

Nie, pamiętam dobrze, że tej osobie chodziło o to, że nikt nie jest w stanie i to zawsze będzie w tym samym języku, bo to był tak jakby główny punkt jej wypowiedzi. Analogicznie do osób, które na poważnie piszą, że "polski to jeden z łatwiejszych języków do nauki, skoro nawet 3-latki potrafią nim się posługiwać"
_________________
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 26