Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Jolanta Kwaśniewska o nietypowej przypadłości jej męża
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-12-13, 20:31   Jolanta Kwaśniewska o nietypowej przypadłości jej męża

Jolanta Kwaśniewska: gdy zobaczyłam, jak wyglądał mój mąż, byłam załamana
Jolanta Kwaśniewska i Beata Lubecka w rozmowie na antenie Radia Zet rozmawiały m.in. o wyborach prezydenckich, a także obecnej pierwszej damie. Nie brakowało też tematów związanych z fundacją żony Aleksandra Kwaśniewskiego. Pod koniec audycji dziennikarka zadawała jej z kolei pytania, które otrzymała od internautów. Jedno z nich zadał słuchacz przedstawiający się jako Adrian:

Pani mąż jest bohaterem wielu internetowych memów. Jak Pani to odbiera? Czy wzbudza to w Pani śmiech, czy jest Pani rozzłoszczona?

Jolanta Kwaśniewska nie unikała odpowiedzi na to pytanie. Odniosła się do niego i wydarzeń na cmentarzu w Charkowie w 1999 roku. Przypomnijmy, że to właśnie wtedy, podczas oficjalnej wizyty na grobach zabitych przez NKWD polskich oficerów, ówczesny prezydent Polski chwiał się i podtrzymywał stojących obok niego urzędników.

To jest chyba najgłupsza z takich sytuacji. Pomyślałam sobie: Matko Boska, mój mąż naprawdę sporo fajnych rzeczy zrobił dla Polski przez te dziesięć lat, a te dwa nieszczęśliwe... To idiotycznie zabrzmi, ale mój mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien pić w ogóle żadnych alkoholi

To nie jest słaba głowa. To jest nietolerancja alkoholu. (…) Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu i nie jemy mięsa. Prowadzimy naprawdę zdrowy i bardzo higieniczny tryb życia

Ubolewam nad tym i jest mi strasznie przykro, że ta pierwsza sytuacja zdarzyła się w Charkowie. Wszyscy panowie mieli taką zmowę milczenia, mimo że ja naprawdę wtedy chciałam to rozkminić. Wszyscy powiedzieli, że nic się takiego nie działo. Natomiast jak zobaczyłam, jak wyglądał mój mąż, byłam załamana

Mój mąż miał taką przypadłość, biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś inne leki, chyba sterydy… I panowie, lecąc do Charkowa, namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku i przy takiej długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny
Ostatnio zmieniony przez ChodnikowyWilk 2019-12-13, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-12-13, 20:34   

ChodnikowyWilk napisał/a:
To idiotycznie zabrzmi, ale mój mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien pić w ogóle żadnych alkoholi

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ChodnikowyWilk napisał/a:
Mój mąż miał taką przypadłość, biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś inne leki, chyba sterydy… I panowie, lecąc do Charkowa, namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku i przy takiej długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Choroba filipińska", tak znam to. Prawie całe studia na nią cierpię :haha:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2019-12-14, 01:44   

Może i brzmi śmiesznie, ale to nie pierwszy raz jak to słyszę o Kwachu.
Ktoś ze starej gwardii politycznej, nie pamiętam kto, się wypowiadał, że wszyscy łoilli wódę mocno, ale po Kwachu to było najbardziej widać, bo za każdym zjedzonym zrazem odpadał jako pierwszy.

Może rzeczywiście coś jest na rzeczy. Co nie zmienia faktu, że z wiedzą o swoim stanie powinien być na tyle mądry, żeby nie robić wiochy na oficjalnych spotkaniach.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-12-14, 11:55   

widzu napisał/a:
Może rzeczywiście coś jest na rzeczy. Co nie zmienia faktu, że z wiedzą o swoim stanie powinien być na tyle mądry, żeby nie robić wiochy na oficjalnych spotkaniach.

Jeśli tak jest, to powinien się pilnować z chlaniem :V
Ale imo to jest po prostu głupie tłumaczenie. Kwachu lubi sobie chlapnąć i tyle. Nie chcieli, żeby prezydent wyszedł na alkoholika.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-12-14, 12:47   

W sumie fajna przypadłość
ekonomicznie

[ Dodano: 2019-12-14, 12:47 ]
tylko no tak wielką moc trzeba rozsądnie kontrolować
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-12-30, 20:51   

Tja, Kwachu ma nietolerancję alkoholu, a Bill Clinton palił trawę, ale się nie zaciągał :]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.049 sekundy. Zapytań do SQL: 18