Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2020-01-26, 00:49
Rozkminy
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-30, 12:25   

Sroga rozkmina. Wręcz bycza.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-31, 08:11   

To zależy czy więcej będą kosztować alimendy czy bykowe.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-18, 23:00   

zacząłem się zastanawiać którym altem robi się polskie znaki no i okazuje się że prawym

zawsze robi się to odruchowo, ale kiedy zacząłem o tym myśleć to mam takie samo uczucie jakbym zaczął manualnie oddychać
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-21, 19:42   

po chuj motyle są takie barwne i kolorowe
nie jest to w żadnym stopniu praktyczne
motyle istnieją dla dekoracji ogrodu rajskiego zwanego Ziemią
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-21, 19:47   

Słaba ta kmina :PP

[ Dodano: 2019-10-21, 20:48 ]
Zarzuce lepszą: czemu z ludzi wierzących w zamach w Smoleńsku ludzie nie robią sobie takich jaj jak z płaskoziemców i antyszczepionkowców?

[ Dodano: 2019-10-21, 20:49 ]
A tutaj jeszcze artykuł z opisem wyników sondy: https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/571865,sondaz-o-katastrofie-smolenskiej-i-zamachu.html
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-21, 22:52   

Bo robienie sobie jaj z czegokolwiek związanego z Tragiczną Katastrofą Smoleńską to wstyd, chamstwo, brak kultury, rozumu i godności człowieka!
_________________
.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-22, 00:32   

Kiedy Kaczor nie ma z kim obchodzić rocznic, więc nakurwia mięsięcznice smoleńskie :3

w sumie to nakurwiał bo chyba z tym skonczyl???
_________________
Ostatnio zmieniony przez ProFace 2019-10-22, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-22, 04:00   

macbed napisał/a:
po chuj motyle są takie barwne i kolorowe
nie jest to w żadnym stopniu praktyczne

Dla motyli jest - one widzą inaczej niż ludzie i zbadano kiedyś, że dla nich te barwy w spektrum niewidocznym dla nas są funkcjonalne. Niebieskie motyle nawet nie mają niebieskiego pigmentu, tylko my to tak widzimy :P Powinniśmy być trochę bardziej obiektywni wobec naszych zmysłów

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
czemu z ludzi wierzących w zamach w Smoleńsku ludzie nie robią sobie takich jaj jak z płaskoziemców i antyszczepionkowców?

Mi się wydaje, że to dlatego, że ten temat był tak narzucany w mediach, że ludziom odechciało się go w ogóle poruszać. Jak nawet niektórzy z najbliższych ofiar wierzą w teorię zamachu, to jak tu podejmować dyskusję?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-22, 14:32   

ja tam przez kilka osób jestem uważany za ultra peowca bo kiedyś wyśmiałem zamach smoleński, oburzyli się i coś o PO zaczęli gadać to im powiedziałem że super partia nie to co te pisowskie gnidy, przed wyborami nawet z jednym z tych ludzi się widziałem to mówił coś że ja to pewnie na KO będę głosował. Ot tacy właśnie ludzie, 2 partie w polsce.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-22, 15:35   

krojechleb, współlokatorka koleżanki z roku uważała mnie za konserwę c:

[ Dodano: 2019-10-22, 16:35 ]
A babcia widzą hodowała nutrie
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-22, 20:30   

a mój tata chrapie
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-22, 23:08   

A u mnie to mama chrapie i oskarża o to tatę
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-23, 00:52   

U mnie tata chrapie tak samo głośno jak mama albo mama chrapie tak samo głośno jak tata. Ja w sumie też czasem chrapię, ale nie aż tak głośno.
_________________
.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-23, 01:26   

U mnie ojciec chrapie, dosc głośno, mama nie slyszalem nigdy żeby chrapala, mi się podobno zdarza czasem ale nie głośno i nie ciągle
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-23, 13:01   

Ja czasem chrapię tak głośno że sam się budzę ¯\_(ツ)_/¯
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-23, 21:07   

Biedny Icy :(
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-23, 22:21   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
czemu z ludzi wierzących w zamach w Smoleńsku ludzie nie robią sobie takich jaj jak z płaskoziemców i antyszczepionkowców?


Bo płaskoziemcy i antyszczepionkowcy walczą z czymś, co jest dobrze zbadane i udowodnione naukowo, a o katastrofie smoleńskiej po 9 latach w sumie nie wiadomo nic konkretnego.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-24, 14:29   

Jak nic konkretnego? Przecież wiadomo wystarczająco dużo o katastrofie, nawet dochodzenia jakieś w tej sprawie były.
No chyba że mowa o zamachu no to rzeczywiście nie wiadomo nic, można się jedynie domyślać dlaczego
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-24, 21:31   

Masz na myśli raport Mak i komisji Millera? No rzetelne w chuj :troll:
Problem z tą katastrofą polega na tym, że tu nic nie zrobiono jak należy, żeby spróbować ją wyjaśnić, począwszy od zabezpieczenia dowodów, a skończywszy na przyjęciu totalnie wadliwej podstawy prawnej w wyjaśnianiu katastrofy, która oddała śledztwo w ręce ruskich, mimo że mieliśmy możliwość skorzystania z innej, która dałaby nam większe możliwości działania. Sęk w tym, że rząd PO ani przez moment nie był zainteresowany wyjaśnieniem katastrofy, bo w końcu nie ich prezydent zginął, a że przy okazji zginęło kilku ich posłów, no trudno, bywa. Lepiej nie drążyć problemu, bo jeszcze odkryje się coś niefajnego i Władimir się wkurzy, a przecież wojny im nie wypowiemy.
A ruscy tym bardziej nie bawili się w udawanie, że chcą coś wyjaśnić tylko zrobili wszystko na odpierdol, jak to u nich bywa ze wszystkim. I przy okazji Putin zrobił pokazówkę w swoim stylu: "Pozwolimy waszemu prezydentowi i innym vipom leżeć godzinami w błocie, rozwalimy najważniejszy dowód (wrak) ciężkim sprzętem i wpakujemy części ciał randomowo do trumien - i co nam zrobicie?". Przyczyna katastrofy? Błąd pilotów, no bo jak inaczej. Rossija w końcu wszystko przygotowała perfekcyjnie i żadnych uchybień z ich strony niet. Co tam, że "wieża kontroli" to był w rzeczywistości jakiś barak zrobiony z gówna, kontrolerzy nie byli kompetentni, a samolot wg oficjalnej wersji stracił całe skrzydło przez jedną brzozę i mimo że był tuż nad ziemią to jeszcze zdążył wykonać półbeczkę zanim jebnął o ziemię. A że samolot w wielu miejscach rozpadł się na malutkie kawałeczki i szczątki samolotu były rozrzucone na bardzo dużym obszarze, zbyt wielkim jak na zwykłe zderzenie z ziemią? Oj tam, kto by się czepiał szczegółów.
Wystarczy sobie porównać jak wyjaśniano katastrofę w Lockerbie - tam wielki kordon ludzi przeszukiwał cały teren katastrofy centymetr po centymetrze i dzięki temu znaleziono malutki kawałek zapalnika, na podstawie którego doszli do rozwiązania, że tam wybuchła bomba i był zamach terrorystyczny.
A w Smoleńsku? Większe kawałki ciał pozbierano, a mniejsze zostawiono i jeszcze kilka miesięcy po katastrofie znajdywali je jacyś przypadkowi ludzie, którzy tam przychodzili. Te większe wsadzono losowo do trumien i zakazano nam ich otwierać w kraju, a polaczki posłusznie wykonały rozkaz, mimo że według kpk powinny się odbyć sekcje zwłok. Dopiero jak zmienił się rząd to zrobiono ekshumacje i sekcje zwłok (nie we wszystkich przypadkach się dało, bo część rodzin ofiar skremowała ich ciała, a raczej to co z nich zostało). I nagle zonk, bo okazało się, że ruscy wrzucali wszystko jak leci i już nawet nie mówię o braku badań DNA, ale oni nawet nie zadali sobie trudu, żeby stwarzać jakieś pozory. Do jednej trumny wrzucili 3 nogi, do innej dwie miednice, a w kolejnych były pozamieniane ciała. I wsadzili to do worków na śmieci.
A wrak? Część rozwalono, kolejną część rozkradziono, a reszta leżała kilka miesięcy pod gołym niebem i niszczała. Potem wstawiono to do jakiegoś gównohangaru i tak sobie leży do dziś. Najważniejszy dowód w sprawie... Oczywiście jak z rzadka pojawiały się jakieś nasze nieśmiałe pobrzękiwania, że może by nam łaskawie już zwrócili ten wrak to oni oczywiście, że bardzo by chcieli, no ale nie mogą tego zrobić, dopóki nie zakończą śledztwa, które przecież cały czas "trwa". I tak sobie będzie "trwać" dalej, dopóki już te resztki wraku się nie rozpadną do reszty.

Super śledztwo kurwo :ok:


Przy czym od razu mówię, że ja nie przesądzam, co tam się zdarzyło, bo kompletnie nie mam pojęcia. Ale za to, co odpierdolono już po samej katastrofie to powinno polecieć kilka głów...
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-10-24, 22:35   

ja tam raczej skupiam się na faktach a nie teoriach spiskowych że tusk putinem jak się przytulali to sobie powiedzieli " dobrze zrobiliśmy". Po prostu dla mnie najlepszym źródłem będzie wikipedia, całkiem sporo informacji tam jest. No i dla mnie każdy kto choćiażby przez sekundę z wypadku próbuje zrobić zamach a nie ma żadnego dowodu to po prostu jest idiota i nawet mi się z niego śmiać nie chce. A jak ktoś lubi spiski to już chyba lepiej zająć się płaską ziemią, mniej szkodliwe
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.229 sekundy. Zapytań do SQL: 33