Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2020-01-26, 00:49
Rozkminy
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-02, 23:35   

Zgadłem bez żadnego koła ratunkowego
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-03, 08:19   

Powiedzmy sobie jeszcze, że Eden znajdował się w Stanach Zjednoczonych gdzieś w Missouri
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-03, 11:49   

A nie gdzieś między Eufratem, a Tygrysem?
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-03, 14:49   

Tam nie było Eldorado?
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-03, 14:53   

Ja tobie o ogrodzie, a ty mi o złotych górach. Cóż... każdy ma inną definicję raju :troll:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-04, 01:30   

Tak się zastanawiam, czemu właściwie bliźniacy niemal zawsze starają się wyglądać tak samo, zamiast próbować się od siebie odróżnić? Noszą te same fryzury, ubierają się tak samo itp. Przecież gdyby wyglądali inaczej to nie tylko innym łatwiej byłoby ich odróżnić, ale też przy okazji mogliby za jednym zamachem sprawdzić, jaki wygląd im najbardziej pasuje. Np. jeden bliźniak ma krótkie włosy, a drugi zapuszcza długie i mogą potem stanąć obok siebie przed lustrem i porównać, co im bardziej pasuje. Tak samo siostry bliźniaczki - jedna farbuje się na blondynkę, druga na brunetkę czy tam rudą. Albo jedna ma włosy związane w kitkę, a druga robi sobie trwałą.
Tyle możliwości... ale nie, bliźniacy nie dość, że mają takie same mordy to jeszcze muszą na siłę być podobni we wszystkim innym :troll:


Oczywiście mówię o bliźniakach jednojajowych, bo dwujajowe to wiadomo, że wyglądają inaczej.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-04, 01:54   

Tez to kminiłem wczoraj, ale już same matki ubierają tak samo bliźniaki, może one je tak uczą?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-04, 02:06   

No dobra, ale te dzieci w końcu dorastają i zaczynają mieć swoje zdanie :PP I gdyby chciały, to mogłyby się od siebie odróżnić.

Mam wśród znajomych trzy pary bliźniaków, z tego dwie jednojajowe. Jedna para to dwóch braci, których znam od 12 lat i oni kurna zawsze mieli identyczne fryzury i zawsze wszyscy inni mieli kłopot, żeby ich rozróżnić. Drugą parę bliźniąt poznałem w zeszłym roku i oni też mają taką samą fryzurę i też nie idzie ich odróżnić :wnerw: A ja potem zawsze mam problem, jak się do takiego kolesia zwrócić, bo co go wołam po imieniu to akurat się okazuje, że pomyliłem go z bratem bliźniakiem :haha:

Jedyny powód takiego bycia na siłę identycznym z bliźniakiem to trollowanie ludzi. No ale kurde, czasem to się robi już wkurzajace :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2019-08-04, 02:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-04, 19:53   

ChodnikowyWilk napisał/a:
już same matki ubierają tak samo bliźniaki, może one je tak uczą?


IMO to kwestia oszczędności czasu i pieniędzy. Kupują po dwie sztuki tego samego ciucha, bo będzie pasować. Zakładają je jednocześnie, bo potem się je pierze w tych samych warunkach.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-05, 08:33   

Chwila, czyli tak samo ubrane bliźniaki to jest częste zjawisko? Nigdy na żywo nie widziałem.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-05, 08:59   

Ja za mało jednojajowych bliźniaków widziałam żeby stwierdzić. Wydaje mi się, że nawet bardzo podobne do siebie rodzeństwa, które widziałam, były różnojajowe. Jedno jednojajowe, które pamiętam z podstawówki, były jak dwie krople wody - mama się starała bardzo żeby byli identyczni - nigdy nie zapomnę ich identycznych fryzur "od miski" xD A różnojajowe bardzo często miały podobny styl, ale różne wariacje kolorystyczne, bo zawsze jedno z rodzeństwa miało inną karnację/kolor włosów, więc ten sam kolor by nie pasował. No i jedne bliźniaczki miały fioła na punkcie tego samego - fantasy, anime, dramy, GOT, cosplay więc stylistycznie były bardzo ekstrawaganckie nawet w ubraniu dziennym i niby te same klimaty, ale każda z nich próbowała stworzyć indywidualny twist :D Choć generalnie wydaje mi się, że duża zasługa jest rodziców, ja też byłam podobnie ubierana z siostrą, a teraz nosimy się zupełnie inaczej
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-05, 12:09   

widzu napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
już same matki ubierają tak samo bliźniaki, może one je tak uczą?


IMO to kwestia oszczędności czasu i pieniędzy. Kupują po dwie sztuki tego samego ciucha, bo będzie pasować. Zakładają je jednocześnie, bo potem się je pierze w tych samych warunkach.


W sumie jak tak pomyślę, to rodziny w których dziecko jest starsze robiły tak, że ubrania ze starszego przechodziły na młodszego, więc w gruncie rzeczy były ubrane tak samo.
Ostatnio zmieniony przez ChodnikowyWilk 2019-08-05, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-05, 19:00   

Davos, cóż, ja wysłuchiwałam całe życie, że skoro mój ojciec ma brata blizniaka, to i ja będe miała blizniaki :/
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-05, 19:10   

Bo to chyba jest jakaś genetyczna sprawa. U mnie w rodzinie na przykład nigdy nie było bliźniaków. Absolutnie u nikogo
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-05, 19:18   

Lilith, większa szansa, gdyby to mama miała bliźniaczkę, bo te tendencje są raczej z linii kobiecej. :P Tak przynajmniej mi świta ze studiów. :D

[ Dodano: 2019-08-05, 20:22 ]
Mackers napisał/a:
Chwila, czyli tak samo ubrane bliźniaki to jest częste zjawisko? Nigdy na żywo nie widziałem.


Widywałam. :D

Plus mam znajomych bliźniaków (w sumie jednego znam dobrze, bo z nim studiowałam, a drugiego tylko widywałam), którzy może nie noszą identycznych ciuchów, ale z tego samego stylu, więc i tak jak się widzi ich pierwszy raz danego dnia, można mieć problem. Takie same długie włosy i zarost... I nawet barwa głosu bardzo zbliżona.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-06, 21:34   

Ascara napisał/a:
Plus mam znajomych bliźniaków (w sumie jednego znam dobrze, bo z nim studiowałam, a drugiego tylko widywałam), którzy może nie noszą identycznych ciuchów, ale z tego samego stylu, więc i tak jak się widzi ich pierwszy raz danego dnia, można mieć problem. Takie same długie włosy i zarost... I nawet barwa głosu bardzo zbliżona.


Ano właśnie. Moi znajomi bliźniacy ubierają się w inne ubrania, ale fryzurę i zarost mają zawsze takie same więc i tak ich nie mam po czym rozróżniać :crazy:


A w przedszkolu były ze mną trojaczki (bracia). Oczywiście te same fryzury i takie same ubrania. Przedszkolanka dostawała przez nich pierdolca :D
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-06, 22:06   

Davos napisał/a:
A w przedszkolu były ze mną trojaczki (bracia). Oczywiście te same fryzury i takie same ubrania. Przedszkolanka dostawała przez nich pierdolca


O kuźwa... :haha:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-27, 11:25   

Ciekawe czy jak zostanie wprowadzony podatek bykowy, to Sebixy zaczną się przyznawać do swoich dzieci, od których uciekli

_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-28, 16:45   

A widzisz, to oni tak kombinują
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-30, 12:24   

Love178 napisał/a:
Ciekawe czy jak zostanie wprowadzony podatek bykowy, to Sebixy zaczną się przyznawać do swoich dzieci, od których uciekli

Lol, przyszło mi do głowy kilka facetów, co ich znam, co się wyparli swoich dzieciaków. Z jednej strony miałabym radochę z tego, że byliby zmuszeni do płacenia alimentów, ale z drugiej system przymusu posiadania gówniaka jest zwyczajnie do kitu.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.233 sekundy. Zapytań do SQL: 33