Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze copypasty
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-07-03, 10:49   

Davos napisał/a:
Spaliliśmy lolka, do tego 0,7 trzasnęło i nie wiadomo kiedy pojawił się Krzysiek.


:scared: :galy: :| :rzyga:
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2019-07-04, 12:34   

Lilith napisał/a:
Davos napisał/a:
Spaliliśmy lolka, do tego 0,7 trzasnęło i nie wiadomo kiedy pojawił się Krzysiek.


:scared: :galy: :| :rzyga:


No, też mnie to zszokowało.



Ale jeszcze bardziej zszokowało mnie to, że nasz kolega w spódnicy nadal tęskni :scared:

Davos napisał/a:
Krzysiek, jak to czytasz to odezwij się. kc
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-07-04, 23:37   

No tęsknię, bo Krzysiek się nadal nie odezwał
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2019-07-05, 10:35   

Odzywam się <3
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2019-07-05, 12:20   

 
 
InessaMaximova 


Dołączyła: 03 Maj 2017
Posty: 585
Skąd: Malbork

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2019-07-22, 09:16   

leżysz w szpitalu podłączony do aparatury monitorującej bicie serca
pik, pik, pik
pik, pik, pik
pik, pik, piiiiiiiiiiiiiiiiiiii
co jest
chyba umarłeś
ktoś na korytarzu wzywa pomoc
ludzie biegają we wszystkich kierunkach
wołają lekarza
niektórzy nerwowo dzwonią przez telefon
piiiiiiiiiiiiii
sprawdzasz czy umarłeś
wstajesz z łóżka
widzisz puste łóżko
ok
poprawiasz podłączenie kabelków
pik, pik, pik
nazywasz się Adam Słodowy i jesteś tu tylko na rutynowych badaniach

[ Dodano: 2019-07-22, 15:58 ]
Co do słowiańskiego Wiedźmina:

napisz trzynaście opowiadań
pomysły trzech oprzyj na baśniach Andersena
trzech kolejnych na baśniach Braci Grimm
siódmego na bajce arabskiej
zaraz w pierwszym wyśmiej ludowość i ludowe wierzenia
nabijaj się z nich też w opowiadaniu „Kraniec świata”
obśmiej polską legendę w „Granicy możliwości”
głównego bohatera nazwij „Żerard”
ogólnie to używaj głównie imion o rdzeniach celtyckich jak Yenefer czy Crach
wywodzących się z języków romańskich jak Cirilla, Falka czy Fringilla czy Tris
kilka angielskich jak Merigold
oraz wywodzące się z innych języków germańskich jak choćby Geralt
a także Włoskich
Niemieckich
a nawet francuskich
zżynaj potwory z amerykańskich gierek, zwłaszcza z Advanced Dungeons and Dragons
z języka irlandzkiego zrób język elfów
a z niemieckiego krasnoludów
każ bohaterom obchodzić irlandzkie święta ludowe
napisz artykuł o tym, skąd brałeś inspiracje
wylewaj w nim żółć na słowiańskie fantasy
wreszcie napisz ósmą książkę
jedną z kluczowych postaci zrób z japońskiej demonicy

Zostań mistrzem turbosłowiańców.

Co do wolnego od multi kulti Wiedźmina

napisz osiem książek
niech ich główny bohater cierpi z powodu inności, uprzedzeń i błędnych stereotypów
na każdym kroku umieszczaj wtręty antyrasistowskie
z krasnoludów zrób Żydów
i używaj do krytyki antysemityzmu
krytykuj postawy nacjonalistyczne
krytykuj na każdym kroku kseno- i homofobię
wyrażaj słowa poparcia dla społeczeństwa wielokulturowego i akceptacji inności
opisuj jak ofiary stają się katami
i pokaż jak przemoc rodzi przemoc
uczyń to głównym tematem trzech ostatnich tomów
niech bohater i jego kochanka zginą podczas rasistowskiego pogromu
do ostatka broniąc prześladowanych

Z każdego zakątka internetu słuchaj, że „czarny wiedźmin to byłaby katastrofa.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-07, 05:00   

Matematyka w służbie fekaliów.

Z punktu widzenia pracownika:

Załóżmy, że codziennie przez 10 minut sramy w robocie.

Załóżmy również, dla uproszczenia, że pracownik etatowy zapie**ala średnio 20 dni w miesiącu.

Przez 12 miesięcy daje nam to 240 dni pracy.

10 minut dziennie przez 240 dni pracy daje nam równiusieńkie 40 godzin srania. Czyli srając przez 20 dni pracy w miesiącu po 10 minut dziennie mamy wypłacony w danym roku tydzień sraniogodzin.

A teraz z perspektywy pracodawcy:

Załóżmy, że przeciętny pracownik sra w robocie tylko 2-3 dni w tygodniu. To oznacza, że przeciętnemu pracownikowi wypłacamy tylko pół tygodnia srania w robocie na rok.

Zatem, jeśli w roku są 52 tygodnie, a pół tygodnia ktoś nam przesiedział na kiblu, to co 104 pracowników zatrudniamy jednego, który siedzi cały czas i sra za pieniążki, które mu co miesiąc przelewamy.

Matematyka mówi, że w firmie, w której murzynię, jest przynajmniej 10 osób, którym płacimy tylko i wyłącznie za miotanie gównem w rury.

I tym optymistycznym akcentem, życzę wszystkim miłego srania w robocie!
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-07, 06:14   

Dziękuję. Chętnie skorzystam. Zawsze sram w robocie. Wprawdzie obecnie jestem względnie usatysfakcjonowany zarobkami i ogólnie pracodawcą, ale dawniej bywało pod tym kątem malowniczo. Ogolnie: ktoś traktuje cię jak gówno i płaci gówno, to i gówno dostaje. No i nawyk z długich mrocznych czasów polskiego rynku pracy został do dziś. :git:

[ Dodano: 2019-08-07, 07:17 ]
Aha! 10 minut? Rookie numbers! Prawdziwie zacne i godne sranie to mistyczna sztuka rodząca się powoli, jak te sypane przez buddyjskich mnichów mandale. I- rowniez jak to bywa z mandalami- nawet najlepszy okaz zostaje zniszczony zaraz po stworzeniu. Kontemplujcie to w pracy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-07, 13:31   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Załóżmy, że codziennie przez 10 minut sramy w robocie

Jezus Maria, ile Ty kilogramów gówna dziennie srasz D:
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-07, 17:38   

To nie moja pasta :D BTW ja sobie nie płacę od godziny :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-07, 18:08   

Nie wiem czemu kompletnie nie zwróciłam uwagi na nazwę tematu :haha:
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-08-31, 07:43   

Imć dobrodziej mój Pan Ojciec miłośnikiem jest ci ekstraordynaryjnym sztuki ryb chwytania. Połowa bez mała komnat we dworze ekwipażem człeka szlachetnie urodzonego niegodnym usłana niczym chocimskie pole pohańców głowami roku pańskiego zeszłego.
Jużci nim miesiąc jeden przejść zdoła, domownik który we hak czy inszą sieć na ziemi leżącą wdepnie i do medyka konie co raz gnać przychodzi, jako to na końcach onych zadziory ostre diabelsko. Za żywota mego, do dwudziestej drugiej wiosny dobiegającego, już ze tuzin razy operacyję takową odbywać mi przyszło.
Dni siedem nieledwie temu, gdym konsyliarza nawiedzał dla kondycji rekonesansu, ów li tylko personę mą w sieni ujrzał, jużci onuce zdziewać ściągać przykazał, suponując iż de novo w nodze hak jakowy utkwion.
Insza połowa dworu zasłana „Macieja z Uklejowa ryb i inszych monstrów rzecznych inwentarzem”, „Łowisk rybacznych w Rzeczypospolitej, we Litwie i na Rusi opisaniem”, „Tractatuum o szczupaków supremacji nad stworzeniem wodnem wszelakim” et cetera. Z tygodnia każdego upływem rodziciel objazd czyni po księgarzach i targach wszelakich we województwie całem, ażeby rozprawy nowe o wodnym uniwersum traktujące skompletować. Bodaj na rozum mój biedny onegdaj padło, iżem razu pewnego jegomościowi ojcu wyłożył, jako na sejmiku ziemi naszej rodzinnej godzi mu się kompanionów w predylekcji odszukać.
Sądził żem naówczas, iże pewinikiem grosza coś niceoś zaoszczędzić nam przyjdzie tym sposobem na onych woluminach, aliści dzisiaj nie jeno je nabywa, lecz i sejmiki wszystkie skwapliwie nawiedza, scysyje i utarczki nieprzystojne z okolicznymi rybactwa wespółmiłośnikami prowadząc.
Toczą się tam pono swary o prym wiodące akcesorya et cetera. Pan Ojciec w zapalczywości swojej zdolny choćby i do wezywania na szable adwersarzy, a zdarzyło się jak powiadają, że i pachołka szlachetce jednemu z sąsiedniego powiatu usiekł w amoku napaści.
Gdy to razu pewnego srodze mnie rodziciel rozsierdził, włóczęgów nająwszy kilku z miasta, gardłować nakazałem na sejmiku akcydentalne jakie ambaje kategoryi „karasiom łajno za pożywkę służy”. Pani Matka natenczas nadążyć nie zdoliła z bigosu warzeniem, ażeby zacietrzewionego ojca utemperować. Dalibóg, byłbym przepomniał jako na sejmiku już mu brać szlachecka przydomek zgotowała, krotochwilnie Jeziornym Wielkim Koronnym zowiąc.
Gdy sprzyjająca aura nastaje, w każdy jeden dzień boży ekskursyję rybacką urządza. Pięć to już roków będzie bez mała jak za posiłek codziedzielny w domu naszym monstrum jakoweś wodne służy, a rodziciel peoruje zapamiętale o atutach posilania się tymże. Kiedym do academii krakowskiej, alma mater naszej, przed laty dopuszczon został, dni równe siedem rozwodził się jako to ani chybi tym sposobem, iż mnogość ryb na stole naszym gości, przez co pomyślunek i bystrość u mnie znaczniejsza.
Każdej jednej też soboty zrywać się domownikom przychodzi z objęć Morfeusza o porze nieludzkiej, bo zawżdy ojciec wespół z kompanem swym, Panem Stanisławem herbu Leszcz, podskarbim sanockim, hałasy wierutne odprawują, oporządzenie naszykowując i służbę do posiłków rychtowania popędzając.
Przy wieczerzy stale peoruje o rybiech i w koło Macieju dysputa schodzi razem każdem na ów urząd nadworny, co to go jeszcze Król Jegomość Stefan, świeć panie nad duszą jego miłościwą, do zarządu łowiskiem wszelkiem wodnem w Rzplitej łaskaw był powołać. Rodziciel gniewliwy wówczas się staje niemożebnie psubraty! zarybienie poczynić to już pewnikiem chanowe sługusy lepiej umieyo, skarbowe pensyje przejadayo jeno kpy boćwińskie, całym pąsowiejąc od stołu wstaje kalumnie ciskając na ciurów urzędniczych i w alkowie się zamyka, lektury Encyklopedyji Rzecznych Ryb w Polszcze dla uspokojenia zażywając.
Roku obecnego pańskiego na Święta Pana Jezusa Narodzenia sam sobie sprawił Pan Ojciec komplet cały akcesoriów rybackich wszelakich, co to ich lud nadrzeczny do połowów odbywania używa.
Odział się na dodatek w chałat z chłopa chyba pańszczyźnianego zdarty i cały boży dzień przepędził pośród sprzętów owych na środku podwórca.
Azali i posiłku (wodne plugastwa jakoweś, a jakże) tamże spożywać zażądał [wybornie] [bywaj]
Jeśliby mnie na łokcia wymiar dopusczono do całej rybiej populacyi w polszcze, pewnikiem bym ukatrupił.
Onegdaj także pewnego razu, jeszcze w przyklasztornej szkole czy w jezuckim kolegium, gdy to dzień urodzin moich rocznicy nastał, Pan Ojciec podarunek mi zgotował takowy, że to na wyprawę swoję rybacką mnie pędraka prawem wyjątku pobrał. Setny podarek Panie Bracie.
Wyruszyliśmy kędyś za folwark, rumaki nad jezioro przygoniwszy za majątkiem trzy stajania, rodziciel juże cały rozochocony, świeczki w oczach mając, wargi zwilżył z ekscytacji niezmiernej.
Lokacyje uważnie dla akcesoriów owych wszystkich wyznaczył, przeto siedlim nad wodą, na zwierciadło pozierając. Nim pacierzy pięć upłynąć mogło, znużenie takie mnie naszło, iżem pachołkowi śpiewy dla rozrywki jakowejś począć kazał. Acz mi ociec wędką przez żywot wymierzył, jako to pono ryby pianie owo słyszeć zdolą i przed łowem pierzchają.
Gdy zaś mi doszczętnie członki ścierpły i poruszył żem się nieznacznie, larum zaraz szeptem podniósł jako szmery wydaję i wodne stwory pozierają na ruchy moje i uchodzą. Pół ranka przesiadywać mi przyszło bezruchu jednego jak w tatarskim jasyrze jakowymś niemalże.
Urodzin moich dzień na noviember przypada, przeto na domiar złego ziąb przeraźliwy nastał. W chwili pewnej rodziciel kroków liczbę pewną w las powziął i gazy wypuścił. Eksplanacyję następnież mi takową wyłożył, iże w lesie czynić to należy, jakoś inszym trafem ryby dosłyszą, a poczują.
Na kartach uprzednich adnotację uczyniłem, iż Pan Ojciec kamrata do wypraw swoich posiada w osobie Pana Stanisława. Pierwotnie współtowarzyszem onych był dla rodziciela panie kochanku Wincenty. Człek na kształt beczułki węgrzyna z wąsem sumiastym i przez rok boży cały w żupan łuskami rybiemi przetykany odzian. Z ojcem moim jegomościem niemal za braci sobie byli, stawiał się Pan Wincenty wraz z małżonką swoją Zofią na wilię we dworze naszem et cetera. Razu pewnego gdy obchodzić ojcu przyszło dzień patrona swego świętego, Pan Wincenty zajechał na panie bracie szklenicę.
Świętować takoż poczęli, iże ze łbów podgolonych się kurzyło, rzecz oczywista bez przestanku o łowiectwie rybim ugwarzając. Dał traf, wieczór przepędzałem przy ogniu w czeladnej i naraz ucha mego wrzaski doszły nieludzkie. Zatarg się wszczął ogromny w materii takiej, któż to w wodnem królestwie przewag większych dostępuje, szczupak li czy sum.
PANIE WINCENTY, DO BIAŁEJ GORĘTWY MJE DOPROWADZISZ, WIDZIAŁEŚ ASAN RAZ CHOĆŻE SZCZUPAKOWE ZĘBY? CHAPS I BEZ RĘKI WAĆPAN SIĘ OSTAJESZ NICZEM W BOJU KRWAWEM!
DALIBÓG, JANIE, SUMY W RZPLITEJ NAD 400 GRZYWIEN WAGĘ POSIADAĆ SPOSOBNE, ACANOWE SZCZUPAKI TOĆ IM PODJEZDKÓW NIEGODNE SZCZAĆ PROWADZAĆ
CÓŻŻE MI TU WAĆPAŃ O SUMACH PRAWISZ, WŻDY LEDWIE UKLEJĘ Z WODNYCH CZUELUŚCI ZDOLISZ WYJMAĆ. SZCZUPAK LI TO JEST PRAWY KRÓL WODY JAK CAR JEST KRÓL RUSI
Takimż to trafunkiem aż do szabel sięgnęli i potyczkę regularną w jadalnej toczyć co prędzej, ażem ze stajennymi ich rozdzielać musiał. Od czasu trafunku onego nieszczęsnego całkowicie relacyje zarzucili. Roku zeszłego wieść nadeszła, jako to Pan Wincenty był z rumaka na polowaniu spadł, żywot swój ziemski tym samym zakończywszy. Pani Matka posłańca z kondolencyjną notą wyprawiła i ojcu relacyją zdaje, a Pan Ojciec na to rzecze kontent wielce
Na pohybel psubratowi!
Takową to urazę za onego suma peany chował.
Zanotować mi przyszło uprzednio o naczelnym adwersarzu rodziciela, to jest onym urzędzie królewskim od łowisk polskich. Pan Ojciec fiksacji jakowej niemal dostał w materii onej instytucyi i jak na rynku się głosi dla egzemplum, iże gdzie czambuł w granice wtargnął, ociec wąsa gniewnie trącając duka pod nosem jako to o onych pieczeniarzach urzędalskich wieści jakowe przekazane być winny.
Druki ulotne insze niźli o rybiech sprawach traktujące jednakowoż czytać zaprzestał, jako to o gryzipiórkach wspomninanych w onych wyczytać niemożność.
Delegatem urzędu do zarządu łowiskiem wszelkiem wodnem w Rzplitej w naszem województwie jest niejaki Pan Adam herbu Wzdręga. Jegomość ów pozostaje oćcu personifikacyą nieodstępną niegodziwości wszelakiej rybackiej dziedzinie w Rzplitej zgotowanej, skutkiem czego toczy z onym rodziciel mój zatarg wiekuisty.
Ongiś jak Pan Ojciec w dzień targowy do miasta się wybrał, człeka owego regulacyje nowe głoszącego z trybuny tamże obaczywszy, w furię takową wpadł, iże miejscy pachołkowie za kubrak go ucapiwszy za bramę miasta wyrzucić nie omieszkali, takie tam pono brewerie odprawował.
Po klęsce sromotnej w potrzebie z urzędnikiem wspomnianem, ociec do innych się uciekł fortelów, podjazdową niemal wojenkę wszcząwszy, której to przewodnim konceptem urąganie okrutne wobec Pana Adama na targach i sejmikach się stało. Banialuki niestworzone był ci Pan Ojciec prawił pokroju tego, że ów Pan Adam rokoszaninem zebrzydowskim był abo że i podobiznę Jego Królewskiej Mości w ratuszu naszem miejskim wiszącą gwoździem potraktował po nocy.
Konspiracyjnych metodyk oćcu nie wyłożyłem, tako też w sądzie grodzkim sprawa się znalazła, który to organ sprawiedliwości broniący w pieniądzu gotowym kompensatę rodzicielowi memu był zasądził za ubytki na Pana Adamowym honorze. Przyszło ojcu w starych leciech 200 złotych czerwonych polskich ze skrzyni wyłożyć.
Po wypłacie restytucji w kształcie zasądzonym we gnieździe naszem rodowym ani dnia żywota spokojnego człek nie zaznał. Kalumnie siarczyste na trybunały i urzędy przekupne, na równi z Pana Adamowym dobrym imieniem i światem bożym całym ciskał ojciec bez ustanku. Wyrozumieć szło z onej gadaniny jeno, iż te urzędasy od rybactwa niczem jacyś jezuici nad królestwem całem rząd dusz mają, owymi słynnemi szarymi eminencyjami na królewskim dworze będąc.
Kalkulacyje też czynił tęgie, owe 200 czerwońców na akcesoria wszelakie do ryb chwytania służące przerachowując, a złość straszna go podówczas nachodziła, ile to woluminów cennych sumptem owym nabyć by zdołał (małowiele).
Pan Ojciec, będzie to już z miesiąców parę, skonstatował był raptem pewnej niedzieli, iżli bez łodzi połowom służącej obejść się nie lza, bo to i z użyczaniem takowej wydatek niemały, a i okpić człeka mogą.
Synu mój pierworodny, to ci ojciec powiada, jako na jeziornej tafli same li godne okazy pojmać możność. Tamoj żywiołu uświadczysz!
Fortuna sprzyjającą jednak nie okazała się, gdyż to oćcowy mieszek ekspensów takowych ponieść był niezdolny, a nadto i przechować gdzie w gospodarstwie naszem łodzi by nie było, li płacił za stróżowanie kędyś indziej ojciec nie gotów. Skutkiem tego z podobnemi sobie zamiłowaniami szlachcicami z okolicy umowę rodziciel powziął o treści takowej, iże łodź ową wspólnym sumptem zakupią, a przechowana będzie w pustej stajni jednego, któremu to konie zaraza lata ubiegłego przetrzebiła.
Postanowienie kompani w rybactwie podjęli jako dzielić im się równo przyjdzie oną karocą rzeczną abo li kompanią całą na połowy ruszać.
Z początku kooperacyja owa pomyślnie nader przebiegała, wszelako niedzieli pewnej majowej Pan Ojciec zachorzał nielekko, na łowy udać się nie mogąc, o co go złość wielka brała.
Na złego domiar kamraci posłańca pchnęli z relacyją, iże łowy fortunne nadzwyczaj, toteż Pan Ojciec jeno spąsowion cały na łożu zaległ i niby w delirium sapał wzburzon wielce.
Kondycyję jeszcze pogorszał był brak możności obwiny kogo bogu ducha winnego, co też czynić zwykł nierzadkiemi czasy. Po czasie jakiem skonkludował jednakoż, iże niesprawiedliwość wielka zgotowana mu została, jako że na łupinę sumptem wspólnym jak i każdy łożył, a w połowie nie partycypuje. Na ostatek, skoro już do zmierzchu przyszło a i szlachice owi z ekskursyi powrócili, wyprawił był się rodziciel naprętce z domu.
Miesiąc jeszcze dobrze na nieboskłonie nie zagościł jak na powrót ociec doma stanął i po mnie posyła, że to asystować mu mi przyjdzie na podworcu.
Wychodzę ci ja z domu, a tam na środku dziedzińca wóz nasz jeden folwarczny stoi z łodzią ową przez kompanię ojcowską nabytą. Figiel nie lada.
Zapytuję dobrodzieja jakimż to sposobem tutaj się znalazła, on mi na to, iże szlachetce jednemu ze stajni ową podebrał, jako to wykpili go kompanioni, a nadto przykazuje co bym woza ucapił i do stodół prowadzim. Na nic ostały wykładnie moje, jako we folwarku całem stodół pustych nie uświadczysz.
Trafem szczęśliwem karoca owa nawodna w bramie folwarcznej pomieścić się nie chciała, przeto orzekł rodziciel, na podworcu się ostanie.
Taborowe łańcuchy, co to jeszcze z którejś tureckiej wojny się ostały przytargawszy za ochronę posłużyły i ojciec kontent doma chce powracać, gdy tu naraz raptem zajeżdżają przed majątek dwa powozy ze szlachcicami wespółwłaścicielami, co to pewnikiem już odgadli, kędy mienie ich znajdować się może.
Scysja nie lada się wszczęła, bo szlachetki gardłują niebożebnie, czemuż to łódź ojciec zawłaszczył, a że zwrócić oną ma bez zwłoki żadnej, a rodziciel znowuż grzmi, iże oszukan został, 50 czerwońców łożywszy, połowów niedzieli obecnej nie odbył.
Takim spraw obrotem, nastroje wzburzone ostudzić postanowiwszy, od szablami rodziciela mego rozniesienia zamiaru odwieść szaraczków usiłowałem, co wcale nieodległą perspektywą się stało.
Po pacierzach kilkunastu obrót takowy sprawy przybrały:
-Ojciec mój na klepisku pokładzion, desperacko się łodzi uczepił i gardło zdziera, iże onej nie odda
-Szlachetkowie pokrzykują, iże oddawać ma czym prędzej
-Jeden szlachciura za nochal potrzaskany się obłapia, jako to Pana Ojca od łupiny odseparować próby czyniwszy, razy srogie w facjatę nogą ojcowską otrzymał
-Dwóch starościńskich za nogi ojca ucapi i huczą, że z nimi do lochu jedzie za corpusu szlacheckiego uszkodzenie.
-Za bramą somsiady ciekawością i wrzaskiem przygonione łby jeno wystawiają.
-Pani Matka lamenty podnosi, oćca zaklinając, ażeby łodzi odstąpił, a starościńskich, żeby go do ciemnicy nie pobrali.
-Ja ropuchazasępiona.glejt
Na ostatek starościńscy ojca z łodzią rozdzielili. Ja asysty żem szlachetkom udzielił w łańcuchów odejmowaniu, po czym oną pochwycili, cisnąwszy uprzednio rodzicielowi 50 złociszy, warcząc iże tytułu żadnego do niej już nie posiada i dla zdrowia jego korzystniej by się gdzie na połowach już nie obaczyli.
Pani Matka starościńskich uprosiła, co by głowy rodziny nam nie odbierali. Szlachetka ów, co to buciorem ojcowym po obliczu potraktowan był przebąknął, iże on procesowaniem się nie będzie trudnił i w rzyci incydenta owe ma, jeno na oczy ojca mego oglądać więcej nie skory.
Pan Ojciec po dziś dzień zwady wszczyna wszelakie ze szlachetkami na sejmikach abo targach, jako że na druki ulotne się tamci wydatkowali, w których to przed interesami wszelkiemi z ojcem moim wraz przestrogi udzielają. Razu pewnego miasto wizytując przekonać mi się przyszło, jak nieporadnie respons dać owym ojciec próby czynił, krzykaczy pośród gołoty najmując.
Pan Jegomość Jan z Rybitwów
co to włości jego liczebność: 6
Niedorzeczności owe pomyleńcy jakowi wypisywać jeno zdolni! Z panem bratem Janem znajomość moja leciech wielu sięga i zaręczyć mogę, iż przyzwoity to człek bardzo i rybak bezprzykładny! Oplwać go jeno chcą, jako zawiść owa grzeszna psubratów bierze za monstra niepoślednie z wód dobyte!
Z kolei pachołków wynajętych pożytkował do molestunku nie tak dawnych kompanów od połowów. Skoro który tylko druki nowe ze szkalunkami rozprowadzać poczynał, posyłał tamże ojciec najętych, wrzaski im wznosić nakazując, jako to charłackie ryby tamten jeno chwyta i że oczywista jako żaden z niego profesjonał.
Tych samych krzykaczy dla swoich triumfów pochwały używał i jak dla egzemplum okazy własnoręcznie pochwycone w dzień targowy demonstrował to tym z tłumu kazał pochwały chełpliwe pokrzykiwać.
Óóóów ci jest sztuki rybackiej znawca znamienity! Od raz człeku obaczysz, iże eksperiencja nie byle jaka!
Tudzież z tego rad był niezmiernie, mnie i Pani Matce przykazując uszu nadstawiać, jako to go brać szlachecka opiewa.

[ Dodano: 2019-08-31, 08:48 ]
Good evening. Something happened ... something went wrong and I was not heard, then I'll say again. KPI Centipede election result is a failure, I think it's Polish, stupid whore society, the whore bunch of imbeciles who voted on these fuckers Roaches from PiS whore is some... misunderstanding. If so mean to you ... if you so much for you to say, people such social engagement, like mine where I put my family, my private life, business, everything else, and for you only meant fucking 70 or 80 thousand votes, that you should be fucked fuck, so should you be fucked, as you can be fucked by PiS. The platform hasn't fucked you as much, as you will be fucked by PiS whore. Until your Kukle whore will be itched in pain. It is a drama whore. This is a drama that, in this anti-human state, including the State in which the media whore were not able to say that Zbigniew centipede desecrated, that this man has 118 acquittals, that the court whores! I repeat judicial whores! Court fuck the man accused falsely, and years later exculpated that this is not something worth that to this man to enter parliament. You will be fucked in the ass by Law and Justice, PiS will you whore fuck like you weren't fucked by platform. This whore, this little cockroach, Kaczynski trash will destroy you. Sumlińskie, Cana, RACHONI, satellite republic will deprive you whore whore taste of life you idiots. National, Polish idiots. I have it in pussy whore because I stand on everything. I'll whore live like that! I'll chuck away today, I bought a ticket from the Polish and I will be with you laughing gulls Polish whore that you are so stupid they are, those whore idiots who chose the PiS bitches. Not Corvinus, not centipede, only some whores Petru Jews in the ass fucking whore, on szmataów shithead voted. That is the whore Poland. By such a whore Poland by you whore hiding anything in this country will not change because you are worthy and you fuck you fuck, to fuck and you earn because you are a bunch of losers National fuckers. Do you understand that? And you, dear they which have voted for me they which have assisted the me, thank you. Because a handful of Poles, a handful of Poles, today it is 70 thousand people, maybe 80. (Turn off the phone because I'll turn it off for good) Yeah, yeah, that's what this whore whore gives Poland. To tell you the snout, finally, you silly pricks that you are primitives that fucking whore your credit card, it is your majesty, your dignity. Robot corporate whore and a card with a debit, then you whore Poles fuck with you. It was not worth whore, not worth it to do nothing ... that would be ... a shame whore talk, I wish to shred snout really. May you ... Listen. Those they which have stupid whores voted for the PiS let you damn, fuck you're worth, anti-Poles are. Good night. What is a whore pedal? What did you want to say? Well. Okay, for now, I get the fuck out. Whore, I wish there were 9 criminal cases, the school was a whore disclose the phone hacking scandal. Polish stupid, stupid whore Polacks, was sent to Auschwitz only bring whore, stoves turn. Too bad whore was you whatever you stupid pricks you.
_________________
 
 
InessaMaximova 


Dołączyła: 03 Maj 2017
Posty: 585
Skąd: Malbork

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2019-09-11, 08:59   

Koale to są jednak kurwa okropne zwierzęta. Proporcjonalna wielkość mózgu koali w stosunku do reszty jej ciała jest z jedną z najmniejszych wśród ssaków, ponadto ich mózgi są GŁADKIE. Mózg jest pofałdowany - jak wiemy - po to, aby zwiększyć przestrzeń użytkową dla neuronów.
Jeśli pokażesz koali liście zerwane z drzewa i położone na płaskiej powierzchni, ten spierdolony torbacz nie uzna ich za jedzenie. Koale są zbyt głupie żeby dostosować swoje nawyki żywieniowe do radzenia sobie z jakimikolwiek zmianami. W pomieszczeniu pełnym jedzenia mogą one dosłownie umrzeć z głodu, ponieważ ich mózgi nie powiadomią ich o otaczającej obfitości pożywienia. Nie jest to raczej cecha zwierzęcia wygrywającego w życie i w walce o przetrwanie.
Skoro już o głupocie i jedzeniu - jednym z możliwych powodów dlaczego ich płaskie mózgi są tak prymitywne jest fakt że liście eukaliptusa (jedyna rzecz którą wpierdalają) nie dość, że są trujące, to jeszcze praktycznie nie posiadają wartości odżywczych! One zwyczajnie nie pozyskują z nich dość energii by myśleć, przez co przesypiają więcej niż 80% swojego pierdolonego życia. Kiedy nie śpią, jedyne co robią to jedzą, srają i czasami wrzeszczą jak małe posrane demony.
Ponieważ liście eukaliptusa mają tak niską wartość odżywczą, kochane misie koala muszą je fermentować w swoich bebechach przez całe dnie. Wśród ssaków proporcja ich układu trawiennego w stosunku do całego ciała jest jedną z największych. Liczne gatunki roślinożernych ssaków są przystosowane do radzenia sobie z niesprzyjającymi roślinami działającymi na ich zęby, np. gryzoniom zęby nigdy nie przestają rosnąć, niektóre zwierzęta mają zęby umieszczone tylko w dolnej szczęce i miażdżą tkankę roślinną na swoich wzmocnionych podniebieniach. Jeszcze inne mają powiększone zęby trzonowe żeby bardziej efektywnie mielić sobie roślinki. Koale oczywiście nie są wyjątkiem i kiedy ich zęby zamienią się w pył, rozwiązują sytuację w bardzo prosty sposób - po prostu zdychają z głodu, ponieważ są absolutnie beznadziejne.
Jako ssaki, koale oczywiście karmią swoje młode mlekiem (warto zaznaczyć, że wśród ssaków dają najmniej mleka w stosunku do masy ciała). Kiedy młode musi przejść z bogatego i pożywnego pokarmu jakim jest mleko na liście eukaliptusa (rośliny, która ponadprzeciętnie wyraźnie daje znać, że nie chce być jedzona), okazuje się że nie jest do tego w ogóle przystosowane, ponieważ nie ma w swoich jelitach odpowiedniej flory bakteryjnej. Rozwiązanie? Młode zaczyna całkiem dosłownie polegać na dupie swojej matki, ze smakiem sącząc z niej porcje trochę nadtrawionego eukaliptusa, dzięki czemu może zacząć przystosowywać swój układ trawienny do tej wspaniałej diety.
Oczywiście młode może też łyknąć trochę sików, bo jego matka najpewniej nie trzyma odpowiednio moczu. Czemu? Bo prawdopodobnie cierpi na jakąś chorobę weneryczną, podobnie jak reszta tych popierdolonych zwierząt. Na niektórych obszarach zachorowania przekraczają 80% populacji. Bo widzicie, jedną z aktywności, na jakie koale poświęcają swoją cenną energię, są gwałty. Mimo iż koale rozmnażają się sezonowo, samce albo tego nie wiedzą, albo mają to totalnie w dupie i po prostu gwałcą samice na okrągło, płodne czy nie.
Jeśli samicy przyjdzie do płaskiego mózgu się bronić, samiec może zachcieć zrzucić ją z drzewa (i spaść razem z nią, oczywiście), co prowadzi nas do ostatniej ciekawostki o mózgu tego nomen omen półgłówkowatego gatunku.
Koale mają ponadprzeciętną ilość płynu mózgowo-rdzeniowego w tych paskudnych łbach (maja tam dużo miejsca, które zaoszczędziły na neuronach). Czemu mają go więcej? By chronić swoje mózgi przed urazami na wypadek gdyby spadły z zasranego drzewa pełnego toksycznych bezwartościowych liści.
Zwierzę tak zajebiście głupie, że ma wbudowany w mózg swój mały, własny hełm bezpieczeństwa. Jak ja ich kurwa nienawidzę.
tl;dr
koale są okropnie głupimi, roznoszącymi choroby weneryczne przestępcami seksualnymi, ale hej, przecież są takie słodkie jeśli zignorujesz ich puste oczy i pojebane stopy.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-09-11, 10:01   

Jak wyrzucić stopy koali z listy wyszukiwań?
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2019-09-11, 11:39   



Mózg Koali


Dla porównania:

Ludzki mózg:




Mózg Człowieka-Koali:



(a tak naprawdę mózg człowieka chorego na Bezzakrętowość)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-09-11, 13:06   

CZY CI JEBANI SCENARZYŚCI W TYCH PIERDOLONYCH SERIALACH KIEDYKOLWIEK WIDZIELI JAK SIĘ KURWA WYCIĄGA MIECZ Z POCHWY? BO JA KURWA NIE SĄDZĘ. POCHWY NA MIECZE SĄ KURWA DREWNIANE. DRE-WNIA-NE. DREWNO JAK O NIE OCIERASZ NIE ROBI JEBANEGO BRZDĘKU. KURWA JAKI JA MAM BÓL DUPY O TO, JAK KTOŚ MIESZKA W LONDYNIE I SŁYSZY HUK, TO MOJA DUPA. CO ZA DEBIL, ROBIŁBY METALOWĄ POCHWĘ NA MIECZ, SKORO PRZY KAŻDYM WYCIĄGNIĘCIU TEN SKURWIEL BY SIĘ TĘPIŁ. POCHWY BYŁY ALBO WYŁOŻONE NICZYM, ALBO KURWA OLIWIONĄ SKÓRĄ, A NIE JEBANYM KURWA METALEM. OTRZYJCIE SE NOŻEM O BIURKO I BĘDZIECIE WIDZIELI JAKI TO ODGŁOS. NAWET KURWA JEBANE SZTYLETY MUSZĄ ZROBIĆ brzdęk BO INACZEJ KURWA WIDZ DEBIL POMYŚLI ŻE ONI WYCIĄGAJĄ KUTASA Z DUPY A NIE SZTYLET Z POCHWY JA JEBIĘ.

[ Dodano: 2019-09-11, 14:22 ]
Zdarzbóg.
Coś się... coś się zniweczyło i nie dało się zapisać to raz jeszcze rzeknę.
Na wolnej elekcyji wynik Jakuba Ludwika Sobieskiego to jest jakiś blamaż.
Ja dumam, że ta polska, do diabła, głupia szlachta ta, kurwa, konfederacja imbecyli, która wotowała na tych chamów, kurwich macierzy synów z Saksonii to jest jakaś, do diabła, niekoherencja.
Li tylko tyle dla was, jeśli tyle dla was, panowie bracia, taki zaaa... taki zapał dla dobra Rzeczpospolytej jak mój, gdzie zostawiłem jeśm moje domowe ognisko, osobiste sprawunki, ziemie moje i wszystek rzecz i dla was znaczyło to tylko 7 czy 8 dziesiątek kresek to was sie powinno chędożyć, kurwa!

Tak sie powinno was chędożyć, jak tylko was mogą chędożyć Saksończycy. Szwedzi was tak nie wyrżnęli, jak wyrżną was Saksończycy, do diabła, aż was kukle będą świerzbiały z bólu.
To jest dramat, do diabła, to jest dramat, że w tym kraju niezdatnym dla prawego obywatela do życia, w tym kraju, w którym Kuryer Polski, kurwa, nie były w stanie poinformować, że Jakub Ludwik Sobieski towarzyszył ojcu swemu w sławetnej Odsieczy Wiedeńskiej i w bitwie pod Parkanami.
Że te senackie bękarty, powtarzam: senackie bękarty, senackie bękarty uznały, że małżeństwo tego człowyeka z najmajętniejszą Polką nie jest kwestią racji stanu Rzeczpospolytej, że to nie jest czymś wartym tego by tego człowyeka wprowadzić na tron Rzeczypospolytej. Będzie was Saksonia chędożyła w dupę, kurwa, trykać tak jak was Szwecja nie trykała.
To dziecię błędne, ten mały psi karakan, August Śmieć zniszczy was. Habsburgowie, Romanowowie, Hohenzollernowie będą wam, do diabła, słodki życia smak odbierały, wy, kurwa, chamy, złotowolnościowe polskie chamy.
Ja mam to w kiepie, do diabła, bo mnie stać na wszystko będę żył, kurwa, tak. Wyemigruję jeszcze dzisiaj, już karoca czeka i będę sie z was, kurwa, głupcy sobie dworował, żeście takie głupie są, tacy, kurwa, imbecyle, które to diabelstwo saksońskie wybrali.
Nie na księcia Conti, nie na Jakuba Ludwika Sobieskiego, tylko na jakichś wygnańców, Fryderyków Augustów, Niemców w dupę rąbanych, do diabła. Na Szwabów - parszywców głosowali.

Taką zaprawdę jest, kurwa, Rzeczpospolyta Obojga Narodów. Przez taką świńską Rzeczpospolitą przez was, kurwa, kutasy, tego kraju nie czeka ewolucyja, bo jesteście garści srebrników nie warci i trzeba was, machlerze, chędożyć i na was zarabiać bo jesteście konfederacyją złotowolnościowych tłuków i kapcanów, pojmujecie to? A wam, mili, którzyście na mnie wotowali, którzy wspomagali mnie, podziękować pragnę.
Bo to ułomek szlachetnych mężów, ułomek Polaków to jest 7 może 8 dziesiątek... Skrywaj te szablę, bo ci ją skryję na amen! Tak, tak... tylko to sie w tej psiej Rzeczypospolytej nadaje rzec wam w lica paskudne wreszcie, wy chamy, że jesteście małpami, że, do diabła, wasze parszywe weksle to jest wasz majestat, wasza godność.
Ziemie psie na Ukrainie i żydowski weksel. To wy, kurwa, panowie bracia! Pal z wami! Nie warto było, do diabła, nie warto było zrobić nic co by sie... Aaa szkoda, kurwa, gadać, szkoda gardłować, naprawdę... Niech was, słuchajcie, ci którzy sie, kurewnicy, wotowali na Augusta , niech was szlag trafi, garstki srebrników jesteście niewarci.

Zwykłemi zdraycami jesteście. Z Bogiem.

[ Dodano: 2019-09-18, 22:06 ]
Ja zawsze robię tak: podchodzę do smoka w Górniczej Dolinie i aktywuję Oko Innosa - Witaj, plugawa bestio. - mówię.
Wtedy rozdziawia paszczę i bada mnie spojrzeniem jakby zastanawiał się, czy dobrze usłyszał, że z nim rozmawiam.
A ja, oparty o najbliższą skałę mówię, że... - Nie interesuje mnie kim jesteś - odpowiada smok jeszcze przed jakimś słowem. Nonszalancko się uśmiechnąłem i mówię - Widzisz ten amulet? - wyciągając Oko spod koszuli.
Przenoszę wzrok na kręcących się w okolicy jaszczuroludzi. Przez 7 sekund odpowiednio marszczę brwi, żeby wyglądać jak groźny łowca smoków, po czym spoglądam mu głęboko w oczy.
Zdążył wszystko pojąć. Z nutką podniecenia i szczyptą żądzy pyta zaskoczony: - To Oko Innosa?! A ja wtedy odpowiadam: - Nie, głuptasie - robię krok w kierunku dróżki prowadzącej na zewnątrz leża - To zwykły amulet siły.
Po czym spokojnie wychodzę z terenów smoka. Schodzę wolno z góry nie oglądając się za siebie, chowam ręce w kieszenie drogiego pancerza paladyna i odchodzę pogwizdując.
Smok zagląda zza skał aby jeszcze raz na mnie spojrzeć, wiem to.

Tajemnicza sylwetka oddalającego się podróżnika przeszywa jego cielsko spazmem rozjebania i pewnie myśli, co tu się właśnie stało. Któregoś dnia zauważa rysy na skale, o którą się opierałem i odnajduje na niej adres do znajomego zoofila, oczywiście napisanym w języku ludzi.
Odszyfrowuje go i leci do Jarkendaru, gdzie zostaje zgwałcony i zaszlachtowany. Znajomy zoofil przywozi mi jego jaja, z których korzystam by stworzyć Embarla Firgasto.
Tak, to ja, Bezimienny, jeden z ocalałych członków załogi myrtańskiego galeonu Esmeralda.

[ Dodano: 2019-09-18, 22:09 ]
1. Rok 2035
2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Lublin Tatary.
8. USA dalej nie dało tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA WYŁONCZ FAMILJADE JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ NA BACZNOŚĆ MINUTA CISZY'
13. mielone.jpg
14. Straty oszacowano na 32zł

[ Dodano: 2019-09-29, 22:33 ]
Jestem 👋 tolerancyjny🏳️‍🌈👭👬👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩👨‍👨‍👦‍👦👩‍👩‍👧‍👦👳🏽‍♂️👨🏿‍🦲👩🏼‍🦰✝️☪️✡️☸️🕉☯️, ale.‼️⏺⏺⏺⏺

To nie 🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♂️🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♂️🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♂️znaczy że muszę popierać 👍🏻👍🏻katolików✝️✝️✝️⛪️⛪️.

Czy ❓nie ❌❌mogą po prostu📐📏📐 być sobie katolikami 🛐✝️🛐✝️w domu 🏘🏡🏠🏘🏢i się z tym nie ❎❎obnosić?😤😡😠

Co Boże 😇😇Ciało🦶🏼🦵👂🏻👃🏻💪🏻, Wielkanoc 🐰🥚🍞🧂🧺czy inne ich tam święto🎃☃️❄️🎅🏻 widać👀👁 na ⬆️⬆️ulicy 🚦🚥🚗księży😇🤵🏻👼🏼 z jakimiś krzyżami✝️✝️, komuniami 🍷🍞🍷🍞🍷🍞czy innymi baldachimami🎊🎉🎀🏮🎐🎏🎈🎊. Dlaczego ❓muszą pokazywać 😪😪że istnieją?!⁉️⁉️

Przecież Ateiści🚫🛐🚫🛐 nie ❌❌robią żadnych Marszy🚶🏻‍♂️🚶🏼‍♀️🚶🏻‍♂️🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♀️🚶🏼‍♀️🏃🏻‍♀️ Niewierności.🚫✝️☪️☸️✡️☦️🕉

Nie 🙅🏻‍♂️🙅🏻‍♂️chcę żeby moje dzieci 👶👧🏼🧒🏻👦🏼👨‍👧‍👧musiały siedzieć w domu🏡🏡🏘🏡 jeśli nie 🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♀️chcą słuchać 👂🏻👂🏻👂🏻obskurnych 🤮🤮🤮kanibalistycznych 😵😵😵piosenek 🎼🎧🎤🎹🎻🎸🎺🎷🥁o jedzeniu 🥓🌭🥙🥚🌽🌶🍡🧁🍭🍢🍥ciała 🦶🏼🦵👂🏻👃🏻💪🏻lub o tym, że to normalne✅✅✅ że jeden 1️⃣facet 🧔🏻🧔🏻🧔🏻ma tak naprawdę 😲😲trzy 3️⃣ciała 🦵🦶🏼👃🏻👂🏻💪🏻i potrafi być niewidzialny.😳😳😳😳

Jestem 👋 tolerancyjny🏳️‍🌈👨🏿‍🦲👳🏿‍♀️👨🏽‍🦰🧜🏻‍♀️🧚🏻‍♂️👩‍❤️‍💋‍👩👬👭👨‍👨‍👦, ale ręki ✋🏻💪🏻do tego nie ❌❌❌przyłożę.👏🏻🙌🏻👐🏻🤝

Pragnę tylko dodać➕➕➕➕, że to nie❎ tak ✅że nie❎ lubię wszystkich👱🏻‍♂️👩🏽‍🦱🧑🏼👩🏼‍🦰👦🏼👵🏿👩🏻👵🏿👩🏽‍🦲👨🏽‍🦰👳🏿‍♀️👦🏼💂🏻‍♀️👨🏻‍⚕️👩🏼‍🚒👨🏻‍🍳👨🏻‍✈️.

Mam znajomego 👨🏼‍🦱katolika ✝️✝️✝️i sam mówi💬🗣, że takich co wychodzą 🚶🏻‍♂️🚶🏼‍♀️🚶🏻‍♂️na ⬆️⬆️ulice 🚘🚦🚦🚥uważa za debili🌀🌀🌀🤬🤯😤 i prędzej by zjadł szynkę 🥓🥩🍗🍖w piątek📆📅 niż wyszedł 🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️na procesję.🎊🎉🎀🎉🎉

Bardzo👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 szanuję.👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

[ Dodano: 2019-09-29, 22:33 ]
Kurwa! Dlaczego to zrobiłem. Nie powinienem nigdy walić konia przy moim żółwiu.

Więc oglądałem porno na moim 55 calowym telewizorze, a mój żółw siedział koło mnie na kanapie.

Ślizgacz któregp oglądałem był mega stary, wydany jeszcze na DVD w 2002 roku, ale mimo tego to prawdopodobnie najlepszy pornol jaki kiedykolwiek widziałem. Tak szczerze, to o wiele bardziej wolę oglądać pornole na DVD niż w Internecie.

Jedyny powód dla którego miałem przy sobie żółwia, to to że zawsze jak skończę czuję się naprawdę samotnie i mam okropnego doła. Wpadłem więc na pomysł że jak żółw będzie oglądał ze mną, to nie będę się czuł osamotniony.

Kiedy cały rozebrany nasmarowałem się nawilżaczem i zacząłęm trzepać niemca przypomniałem sobie że nie mam chusteczek, ale było już za późno. Tak, zdałem sobie sprawę z tego dokładnie w momencie gdy już dochodziłem.

Nie chcąc ochlapać wszystkiego dookoła musiałem szybko coś wykminić. Wtedy właśnie mój wzrok padł na żółwia i wiedziałem co muszę zrobić. Doszedłem z siłą tysiąca słońc.

Mój żółw był obsmarowany spermą na całym pysku i skorupie.

Wiecie co było najgorsze? To że nic wtedy nawet nie powiedział, nawet się nie ruszył. Siedział tak tylko, patrząc się na mnie smutnym spojrzeniem jakbym właśnie zabił mu rodzinę.

Nigdy nie zapomnę tego spojrzenia. Jego zawiedziony wyraz twarzy sprawił że pękło mi serce.

Założyłem ubrania po czym zabrałem żółwia do łazienki i go umyłem.

Co się stało to się nie odstanie. Ale mój żołw nigdy nie zapomni tego co się wydarzyło.

Mój żółw – Tomek, nigdy mi tego nie zapomni.

Przechodziłem dzisiaj koło niego i wiem że on nadal pamięta to co mu zrobiłem 3 godziny temu.

Mam w życiu tylko jedno marzenie, że Tomek kiedyś wybaczy mi moje straszliwe grzechy.

#tlumaczone
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-09-30, 18:58   

Lilith, ciekawą pastę wrzuciłaś na końcu... Mam nadzieję, że żółw Antka nie ma na imię Tomek :hm?:
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-09-30, 20:17   

Davos, akuratnie ma na imię Franek xD
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2019-09-30, 20:26   

Dobrze, że nie Fred.
_________________
.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-09-30, 21:19   

Lilith napisał/a:
Davos, akuratnie ma na imię Franek xD


Uff
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.217 sekundy. Zapytań do SQL: 31