Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:50
Gra o Tron
Autor Wiadomość
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-15, 16:33   

Masz na imię Paweł?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-15, 17:02   

Chyba Conan, z tego co zrozumiałem
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-15, 17:03   

A mógłby się nazywać Geralt.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-15, 17:35   

Ascara napisał/a:
Masz na imię Paweł?


Tak
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-15, 21:52   

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

[ Dodano: 2019-05-15, 23:10 ]
icywind napisał/a:


[ Dodano: 2019-05-15, 08:53 ]
Wprost.pl: „Gra o tron”. Nazwała córkę na cześć Daenerys, teraz jest szoku: To nie było fajne.
https://www.wprost.pl/pri...bylo-fajne.html

Jestem w szoku – powiedziała portalowi Independent Estrada, której sześcioletnia córka nazywa się Khalessi (kobieta pomyliła się w pisowni) – To było trochę rozczarowujące, władza przejęła nad nią kontrolę. To nie było fajne. – stwierdziła.

No nie wyczymie :haha:



Huehue, zaczyna się :cwaniak: :D

[ Dodano: 2019-05-15, 23:12 ]



















































_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2019-05-15, 22:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-20, 21:41   

https://youtu.be/mSaTwMiZ6l4
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-20, 22:03   

https://www.youtube.com/watch?v=RuiXUySUw70


Jednak sprawdziły się ostatnie przecieki. Ale może to i lepiej, bo przynajmniej już wiedziałem, kto będzie na tronie i podczas oglądania miałem mniejszego mindfucka. To, w jakim kierunku poszła fabuła na końcu sezonu jest dosyć... dziwne.
Mam nadzieję, że u Martina to się potoczy wszystko inaczej. O ile w ogóle wyda te książki...
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-20, 22:21   

Podobno jeszcze nie napisał nawet Wichrów Zimy xD Więc nie wiem czy on dożyje xDDD
8 sezon niestety nie był dobrym zakończeniem serialu. Ale trudno.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-20, 22:41   

Posadzenie go na tronie wygląda jakby celowo i na siłę chcieli wymyślić coś co będzie mało spodziewane. Przynajmniej jak się spodziewałem tron został zniszczony. Ale mogliby w takim wypadku zrezygnować z króla. Tronu nie ma, stolicy nie ma. Czemu wszyscy poza Sansą zagłosowali zgodnie, żeby nie mieć autonomii? Po tym wszystkim to już cały świat miałby dość królów i królowych a nie tylko północ.

Danka - mógł ją chociaż prywatnie najść taki moment, że "o kurka wodna, co ja narobiłam, trochę mnie poniosło" ale nie naszedł. Pierwsze miasto już wyzwolone, teraz wyzwalamy wszystkich spod koła tyranii, dankolucja!
Zabicie ja przez Jona - do bólu przewidywalne.
Nie wysilili się nawet na jakiekolwiek szczegóły jak ma wyglądać ten jej wspaniały nowy świat. Ale chyba tak właśnie chcieli to szaleństwo przedstawić, że "będzie dobrze i chuj, więcej się nie zastanawiamy". Będzie dobrze bo ja wiem co dobre a inni się nie znają. No ale chyba był tam jakiś master plan a nie "podbijemy cały świat to koło się samo rozwali".

Drogon poleciał siną w dal z ciałem Danki i tyle go widzieli. No trochę słabe. Nie wiedzieli jak się pozbyć tego problemu więc pozbył się sam.
Nie było świadków morderstwa więc Jon mógł wcisnąć kit, że Danka poleciała gdzieś na smoku i nie wie gdzie jest :->
Jakim cudem Szary Robak zgodził się na darowanie życia Jonowi to ja nie pojmuje.

Rozumiem, że Bronn dostał ten "zamek" no bo mu obiecali. Ale kurwa po co on dostał tą fuchę jako master of coin i coś tam jeszcze? Przecież on się do tego nie nadaje i chce robić tylko burdele. Chyba Danka miała rację i trzeba było to koło z dymem puścić.

[ Dodano: 2019-05-21, 21:03 ]
https://www.youtube.com/watch?v=erAlG_DdXBQ
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-21, 21:35   

Genialne :D

Ja bym był za. Edmure na króla!


icywind napisał/a:
Czemu wszyscy poza Sansą zagłosowali zgodnie, żeby nie mieć autonomii? Po tym wszystkim to już cały świat miałby dość królów i królowych a nie tylko północ.


Czemu? Bo tak sobie wymyślili panowie Dumb & Dumber :troll:
Kit, że to Dorne było królestwem, które bardzo długo było niezależne i jako ostatnie zostało podbite. Kit, że Żelazne Wyspy ciągle się buntowały i walczyły o niepodległość. W serialu secesji dokonała tylko Północ, a Dorne i Żelazne Wyspy potulnie zgodziły się na uznanie zwierzchności króla, o którym nic nie wiedzieli (zwłaszcza ten bezimienny książę z Dorne, który wyskoczył z dupy w serialu i nawet nie wyjaśnili, z jakiego jest rodu. Bo na pewno nie z Martellów).

Bran jako król też bezsensowny, bo co z tego, że ma dobre skille i może odkryć spiski już na etapie rodzenia się ich w głowach spiskowców, skoro nie może mieć potomków i po jego śmierci będzie bezkrólewie. Wolna elekcja? Plz. W realiach Westeros, jak tylko umrą wszyscy bohaterowie, którzy pamiętali całą wojnę i pojawią się ambitne osoby stojące na czele swoich rodów to będzie walka o władzę i cała zabawa zacznie się na nowo.
A tymczasem Jon, który uratował królestwo, byłby świetnym królem i mógłby dać przedłużenie rodu zapewniając w ten sposób stabilizację, został potraktowany w serialu jak śmieć :ok:


icywind napisał/a:
Danka - mógł ją chociaż prywatnie najść taki moment, że "o kurka wodna, co ja narobiłam, trochę mnie poniosło" ale nie naszedł. Pierwsze miasto już wyzwolone, teraz wyzwalamy wszystkich spod koła tyranii, dankolucja!



Szaleństwo Danki było nieprzekonujące, bo to się stało za szybko i zbyt nagle. W trzecim odcinku ratowała świat przed hordą zombie, a w piątym paliła ludzi, bo wkurzył ją dźwięk dzwonów :troll: Gdyby Danka stopniowo popadała w obłęd i rozciągniętoby to na cały sezon, wyszłoby to o niebo lepiej. A sezon też powinien być dłuższy i trwać chociaż te 10 odcinków, a nie 6.


icywind napisał/a:
Nie było świadków morderstwa więc Jon mógł wcisnąć kit, że Danka poleciała gdzieś na smoku i nie wie gdzie jest


No właśnie! Nikt nie widział całej akcji, ciała też nie było, a dodatkowo smok sobie poleciał w pizdu więc sytuacja idealna, żeby wcisnąć Nieskalanym i Dothrakom kit, że Danka sobie poleciała. I po sprawie.
No ale skoro Jon już się przyznał to największą bzdurą całego odcinka było to, że Nieskalani i Dothrakowie go za to nie rozszarpali na strzępy, tylko wtrącili do więzienia :D

A zresztą co się będę produkował, skopiuję swojego posta z FSGK:

Cytat:
– Nieskalani, którzy się rozmnożyli nie wiadomo skąd. Tak samo Dothrakowie. Danka wezwała posiłki z Essos po bitwie z umarlakami czy o co kaman? I jeszcze Dothrakowie po wojnie zostali w Królewskiej Przystani… Ciekawe, kto nad nimi zapanuje 😛
– Davos proponuje armii eunuchów, żeby osiedlili się w WYLUDNIONYM Reach (DAFUQ?) i założyli tam swój ród (DAFUQ2??) 😀
– Nieskalani nie zabijają od razu Jona, tylko wtrącają go do lochu. Kompletnie bez sensu. Ale tak to jest, jak tworzy się sztuczny konflikt między osobą z plot armorem (Szary Robak), a drugą osobą z plot armorem (Jon) 😉
– EDMURE! Wreszcie! Nawet nieźle się chłop trzyma jak na 2 lata spędzone w celi bez jedzenia i wody 😀
Jego przemowa była nawet fajna i szkoda, że Dedeki zrobili z niego debila. Może i Edmure był na początku trochę naiwny, ale po tym, co przeszedł, zyskał sporo doświadczenia i mógłby być całkiem niezłym królem.
– Bran wybrany na króla i ustanowienie wolnej elekcji. Ech…
Ok, rozumiem, że Bran ma wiedzę i możliwości większe, niż cała światowa szpiegowska siatka zebrana do kupy i może nawet królem będzie dobrym… Ale w realiach Westeros, kiedy Bran już kopnie w kalendarz, wszyscy rzucą się sobie do gardeł i znów będzie kolejna wojna. Ci, którzy wybrali Brana na króla mogą sobie mieć dobre intencje i chcieć tylko peace and love, ale wszyscy oni kiedyś umrą, a po nich przyjdą ludzie, którzy będą mieli ambicje osadzić własny ród na stołku. I wojna gotowa…
– Sansa ogłaszająca secesję Północy (mimo że Westeros będzie władać jej brat), podczas gdy Dorne i Żelazne Wyspy potulnie godzą się na bycie tylko jednym z nawet nie siedmiu, a sześciu królestw… Co za bzdura 😀
– Szkoda biednego Jona, bo nie zasłużył na los, który go spotkał… No i okazało się, że w serialu wszystkie te sprawy typu L+R=J czy Azor Ahai są funta kłaków warte 😛
– Coś szybko odbudowano Królewską Przystań… I ludzi też się pojawiło sporo, nie wiadomo skąd. Bo przecież nie z WYLUDNIONEGO Reach 😛 Cóż, może po prostu ci ludzie nauczyli się sztuki błyskawicznego rozmnażania od Nieskalanych i Dothraków.
– Zapowiadana od ośmiu sezonów ZIMA STULECIA coś szybko się skończyła… Nawet za Murem już zaczyna rosnąć trawka. Widać globalne ocieplenie dotarło i do Westeros…
Na plus:
– Brienne uwieczniająca historię Jaime’go (choć nadal nie mogę Ślicznotce zapomnieć zabicia Stannisa i Davos też kurde nie powinien jej tego zapomnieć!)
– Drogon wkurzony po śmierci Danki
– Scena Jona z Duchem i Jona z Tormundem – to wyszło super


I tyle.

Fajnie by było, gdyby Martin strollował Dedeków i zrobił teraz inne zakończenie :PP

[ Dodano: 2019-05-21, 22:39 ]
A właśnie, teraz mi się przypomniało, że przeczytałem dziś, iż ponoć na tej naradzie wybierającej króla był obecny Howland Reed! :haha: Czyli kumpel Neda (i ojciec Meery i Jojena), który był z nim pod Wieżą Radości i po śmierci Neda jako jedyny znał prawdę o prawdziwym pochodzeniu Jona (do momentu, gdy dowiedzieli się o tym pozostali). A mimo tego nawet słowem się nie zająknął, żeby wstawić się za Jonem. Kolejny spieprzony wątek :git:

[ Dodano: 2019-05-21, 22:49 ]
No to jeszcze tradycyjnie memy:




























































I jeszcze dziedzic z potencjalnego wątku miłosnego pomiędzy Cersei a Branem

_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2019-05-21, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-22, 16:27   

Cytat:


Ten mnie doszczętnie rozjebał xDD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
regressus


Wiek: reg
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 101

Medale: Brak

Wysłany: 2019-06-15, 22:53   

Mam nadzieje że kiedyś tam raz jeszcze nakręcą 5 i 6 sezon od nowa bo to tragedia była :|

Widzieliście Johna przepraszającego za ostatni sezon XD
https://www.youtube.com/watch?v=4GdWD0yxvqw

[ Dodano: 2019-06-16, 02:13 ]
Mam nadzieję że jeszcze nie było
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-06-20, 00:09   

regressus napisał/a:
Widzieliście Johna przepraszającego za ostatni sezon XD
https://www.youtube.com/watch?v=4GdWD0yxvqw


Dobre :D


Ale na remake'a bym nie liczył :PP A na pewno nie z tym samym castem i nie szybciej niż za 10 lat. Albo i za 20.
Prędzej jakiś film pełnometrażowy powstanie, choć najpierw będą kręcić spin-offy ogólnie ze świata PLiO, ale z czasów sprzed Got.

[ Dodano: 2020-03-23, 18:04 ]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.113 sekundy. Zapytań do SQL: 26