Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:47
Polecanie gier
Autor Wiadomość
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-04, 20:10   

icywind, więc po to zainstalowałeś sobie windowsa :troll:

Oryginalny czy pirat?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-05, 20:25   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Oryginalny czy pirat?

Czy ja ci wyglądam na Morisa?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-05, 23:09   

nie mam pirackich gier :foch:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-05, 23:10   

Och, przepraszam. Myślałem, że mowa o Windowsie
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-06, 00:11   

A w sumie o Windowsa mogło chodzić też nwm xd
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-06, 17:21   

icywind, win 10?
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 00:24   

x e i [Wczoraj 22:09] Moris299: hmmm sims 4 za 30 zł
x e i [Wczoraj 22:09] Moris299: ma ktoś? opłaca się?


Nie mam, ale mogę trochę opowiedzieć.


Zacznę od minusów chyba
- bez dodatków nie ma zwierząt (w dodatku psy i koty oraz króliki i chomiki są w osobnych dodatkach, bo są DWA na zwierzaki i w dodatku drugi nie działa bez pierwszego, więc jak chcesz królika, to musisz kupić oba)
- bez dodatków nie ma pór roku ani pogody/świąt
- inne ciekawe funkcje jak misje, przygody w tropikach, zostanie policjantem, robienie biznesów też są tylko w dokupionych dodatkach
- nie ma jak w Sims 3 otwartego świata
- nie ma jak w Sims 3 do wyboru palety kolorów mebli
- dziecko skaczące na łóżku dostaje blokady i zostaje na tym łóżku dopóki nie umrze z głodu - jest to usterka, której nigdy nie naprawiono

Punkty neutralne
- dopiero w zeszłym miesiącu wprowadzono zmienianie ukształtowania terenu - co jest dziwnie późno, bo gra ma dobrych parę lat. Na szczęście był to darmowy update, ale wciąż dziwne, że tyle z tym zwlekano
- jakoś tak nie lubię tego, że Simy mają teraz smartfony, co chwilę na nich siedzą :P

Plusy
- jest dużo DLC fanowskich
- jest dużo fanowskich skórek do kreowania postaci
- kreator postaci jest bardziej uproszczony niż w Sims 3, ale ma swoje uroki, typu można wybrać Simsowi sposób chodzenia czy głos
- można ściągać i uploadować mnóstwo postaci i domów wewnątrz gry
- budowanie jest bardzo fajne - główne ulepszenie tej wersji - można skalować pokoje, wstawiać gotowe pokoje z wyposażeniem, skalować meble, obracać, podnosić w powietrzu, stawiać jedne na drugich, etc (tylko trzeba wyszukać skróty klawiszowe na to)
- świat jest uproszczony, ale to skraca ładowanie (chyba)
- nie ma otwartego świata, ale można odwiedzać sąsiadów, chodzić w miejsca publiczne itd z pewną swobodą
- osobowości Simów są dużo bardziej rozwinięte - można być seryjnym mordercą, który czuje spełnienie i radość z zabijania ludzi (taki jest właśnie Jim Pickens z serii, którą oglądam)
- można poderwać Grim Rippera i założyć z nim rodzinę :D (znowuż coś, co Jim zrobił)
- można więzić Simy z sąsiedztwa w swojej piwnicy i zrobić z nich wyznawców swojego kultu (Jim :DDDD)
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 00:40   

4 za 30zł? gdzie?
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 01:08   

Love178 napisał/a:
- bez dodatków nie ma zwierząt (w dodatku psy i koty oraz króliki i chomiki są w osobnych dodatkach, bo są DWA na zwierzaki i w dodatku drugi nie działa bez pierwszego, więc jak chcesz królika, to musisz kupić oba)

pazerność EA przekracza granice absurdu . naliczyłem, że łącznie jest 30 dodatków xD

[ Dodano: 2018-12-21, 01:10 ]
[quote="kotmaalealamakota"]4 za 30zł? gdzie?
[/quote

tutaj:

https://www.origin.com/po...9fc6oAJvuPnWCBQ

podstawka jest druga na liście, jest za 35zł, reszta to dodatki :P

[ Dodano: 2018-12-21, 01:12 ]
a z tym brakiem otwartego świata trochę smutek, jak wygląda szukanie np. motyli, żab czy meteorytów? spadają mi na ogródek/ogródek sąsiadów?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 11:41   

Co mnie dziwi to mimo sukcesu Simsów gra nie doczekała się żadnego klona.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 11:51   

Second Life?

[ Dodano: 2018-12-21, 11:53 ]
A z singlowych było chyba Singles
Ostatnio zmieniony przez widzu 2018-12-21, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 12:45   

icywind napisał/a:
Co mnie dziwi to mimo sukcesu Simsów gra nie doczekała się żadnego klona.

Ja myślałam, że jest właśnie co najmniej kilka gier właśnie typu "virtual life", gdzie ludzie chodzą do wspólnego serwera udając życie i interakcje z innymi ludźmi. Oczywiście nie ma w tym bycia głodnym jak w Simsach, bo w sumie kto by to chciał, ja zawsze wklepuję kod xD
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 12:56   

No sorry, ale Second Life czy inne interakcje z ludźmi to jest zupełnie inny gatunek, to tak jakby powiedzieć, że Minecraft jest klonem Simsów bo przecież masz głód do zaspokajania i budujesz domek
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 12:58   

Moris299 napisał/a:
jak wygląda szukanie np. motyli, żab czy meteorytów? spadają mi na ogródek/ogródek sąsiadów?

Szczerze mówiąc to nie pamiętam, nie widziałam nikogo korzystającego z tych funkcji (tylko z ciąży przez abdukcję kosmitów i z możliwości wybudowania własnej rakiety - dość często się już nie wraca, bądź umiera przy jej rozbiciu, można przynieść itemy z kosmosu), jak wpisuję w Google, to tylko wyskakują informacje o Sims 3, więc chyba faktycznie nie ma.


Przypomnieliście mi o filmiku na temat poprawek do Sims 3 https://www.youtube.com/watch?v=xWYeoXGkYFU zawsze śmieszy xDDD
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 17:57   

To zostaje przy trójce bo czwórka bez dodatków upośledzona.
Dzięki :D

Nawet sobie 48 godzinną wersję próbną odpaliłem i faktycznie lipa
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 18:42   

To żadna nowość Moris. Każde Simsy bez dodatków są upośledzone...
Swoją drogą najgorzej jak nie grasz w Simsy regularnie albo chcesz zacząć kilka lat po wydaniu(np. teraz). I teraz męcz się z podstawową wersją gry lub wydatkiem rzędu tysięcy zł, żeby nadrobić wszystko co wydali.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 20:34   

no właśnie grałem kiedyś w sims 3 podstawkę, bo miałem oryginałkę na płycie i lubiłem w to grać, ale ja najczęściej się bawiłem w tworzenia galerii jakichś kamieni szlachetnych, rzadkich motyli, itp, w sensie miałem mały domek i wielkie pomieszczenia z tymi itemkami xD dlatego teraz mi smutno, ze nie ma tego w simsach 4

[ Dodano: 2018-12-21, 20:36 ]
a sims 2 też mam w sumie, grałem za dzieciaka, ale płytę zgubiłem ale na szczęscie kiedyś EA rozdawała sims2+wszystkie dodatki za free
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 22:46   

Za dzieciaka to ja grałem w jedynkę <3
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-27, 21:11   

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth <3 Gramy z przyjacielem, bardzo fajna sprawa. Coś innego niż taka standardowa strategia.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-03-23, 17:17   

Skyrim. Gra fajna tylko nie wiem czy twórcy tak spartaczyli dialogi czy ja mam wersję upośledzoną. Wybieram opcję dialogową i od razu npc odpowiada. Moja postać w ogóle nic nie mówi. Strasznie irytujące to
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.109 sekundy. Zapytań do SQL: 33