Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
BoJack Horseman
Autor Wiadomość
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-20, 22:12   BoJack Horseman



Cytat:
BoJack Horseman - BoJack Horseman, koń-aktor znany z emitowanego w latach 90. sitcomu, próbuje ratować swoją karierę w brutalnym świecie gwiazd i celebrytów.


Pomyślałem, że co jak co, ale ten serial zasługuje na oddzielny temat. Opis z Filmwebu jest moim zdaniem jedynie zalążkiem tego, co dzieje się w tym serialu naprawdę. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to kolejny typowy amerykański serial animowany z całym mnóstwem gagów. Coś w tym jest, ale... osobiście mówiąc, mało który serial skłonił mnie do tylu refleksji życiowych. Zagadnienia dotyczące psychologii, filozofii czy socjologii? Wszystko to się znajdzie. A nawet dużo dużo więcej.

No dobrze, ale o co dokładnie chodzi? Otóż tytułowy BoJack Horseman jest antropomorficznym koniem (to jest fajna specyfika tego serialu: Znajdziemy tutaj wiele pół-ludzi pół-zwierząt), który niegdyś grał w popularnym serialu "Horsin' around" i teraz jedynie odcina kupony od dawnej sławy. Chciałby jednak powrócić z przytupem. Z pomocą przybędą jego agentka Princess Carolyn, ghostwriter Diane Nguyen, a także dawny kolega sprzed lat z branży, Mr Peanutbutter oraz współlokator Todd Chavez.

Teraz pytanie: Kto oglądał? Ci, co oglądali, zapraszam do podzielenia się wrażeniami na temat tego serialu. Oczywiście ukrywając spoilery, zwłaszcza że tydzień temu wyszedł 5 sezon :P Kto jeszcze nie widział, polecam się zapoznać z tym, co by nie mówić, jednym z najważniejszych dzieł w ostatnich latach.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-21, 11:25   

Wow. Zero odpowiedzi. A myślałem, że przez 12 godzin jakoś się to rozwinie.

_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-25, 18:52   

Oglądałam wszystkie, w sumie sezon 5. nie przebił poprzedniego ale był OK.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-25, 22:44   

Też mam wrażenie, że 4 sezon w swoim przekazie był mocniejszy, ale generalnie 5 też naprawdę dobry. Taki nr 2-3.
Chyba bardziej nr 3, bo też i sezon 3 wywołał na mnie większe wrażenie. Aczkolwiek scenarzyści dalej mają dużo świeżych pomysłów na poprowadzenie niejednego wątku.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-26, 10:39   

Ciekawi mnie od jakiegoś czasu z powodu bardzo wysokiej oceny, ale nie przekonuje mnie ta głupia stylistyka pół ludzi pół zwierząt :P
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-26, 16:22   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ciekawi mnie od jakiegoś czasu z powodu bardzo wysokiej oceny, ale nie przekonuje mnie ta głupia stylistyka pół ludzi pół zwierząt :P


To jest przecież cudowne w tym wszystkim <3
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-26, 18:00   

No dobra, to jak będę miał czas to na pewno spróbuję, zobaczymy :D
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 16:52   

Oglądnąłem jednym ciągiem wszystkie 6 sezonów :|
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 16:54   

_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 17:53   

macbed napisał/a:
Obrazek

Illuminati
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.053 sekundy. Zapytań do SQL: 22