Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-09-13, 12:03
Płaska ziemia
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-13, 11:23   Płaska ziemia

Tym razem pomyślałem nad jakimś wkrętem na takim forum:
http://forumplaskaziemia.pl/

:???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???:
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-13, 11:26   

Chcesz zorganizować rajd?
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-13, 11:36   

"Ostatnio zarejestrował się gutswojtyla"
xDDD


W sumie można by zgromadzić memy wyśmiewające płąską Ziemię i zrobić nalot xDD
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-13, 11:53   

Ciekawe, czy faza ma tam konto

[ Dodano: 2018-09-13, 13:03 ]
https://gfycat.com/pl/firsthandyibadanmalimbe
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-13, 12:12   

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Subtle
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-13, 15:18   

Nom. Spoko. Dajcie znać jak coś konkretnego ustalicie.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 17:25   

trzeba czekać na aktywację więc jak chcecie się w to bawić to po kolei trzeba się logować a nie hurtem nagle 10 osób w jednym momencie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 18:02   

No to trochę słabo, bo jak tak przejrzałam trochę to forum, to admin to niezła żyleta i samych płaskoziemców banuje za np. nie wniesienie za dużo nowego do wątku xDD Więc jest zero gwaracji czy aktywuje i czy nie zbanuje np. dzień po nie napisaniu niczego po aktywacji :P To może znajdźmy jakieś inne forum o tej samej tematyce :P
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 18:12   

a ja sobie ustawiłem nick płaskieczoło mogą nie przyjąć jak tacy cięci
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 18:24   

Love178 napisał/a:
No to trochę słabo, bo jak tak przejrzałam trochę to forum, to admin to niezła żyleta i samych płaskoziemców banuje za np. nie wniesienie za dużo nowego do wątku xDD Więc jest zero gwaracji czy aktywuje i czy nie zbanuje np. dzień po nie napisaniu niczego po aktywacji To może znajdźmy jakieś inne forum o tej samej tematyce

Płaskoziemska elektroda :haha:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 18:38   

No xD Jak masz 5 minut to zobacz sobie tutaj jego korespondencję ze zbanowanym dudkiem4 http://forumplaskaziemia.pl/showthread.php?tid=61 (przeskocz pierwszy post, nie jest potrzebny) - koleś za nic się nie wybronił, że wierzy w płąską ziemię, bo zadał jedno krótkie pytanie, kekłam srogo xDD
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 18:49   

co za debil z tego administratora:D pod którymś z filmików tego gościa https://www.youtube.com/watch?v=EiWDZ7j2hkc (nie wiem czy pod tym akurat) SciFun się wypowiadał i napisał że płaskoziemstwo to już kwestia psychiki. Ludzie często przeciętni albo nawet głupsi chcieli by być lepsi więc przyswajają teorię spiskową jak np płaska ziemia dzięki czemu myślą że są w elicie i są jednymi z nielicznych którzy znają prawdę a inni są głupi. I osiągają ten stan zerowym nakładem pracy więc na jakikolwiek niepodważalny dowód będą ślepi i będą wymyślać że masoni manipulują piorą mózgi hologramy nagrania z hollywood itp. Takie sekty. - pomyślałem że coś w tym jest prawdy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 18:53   

krojechleb napisał/a:
Ludzie często przeciętni albo nawet głupsi chcieli by być lepsi więc przyswajają teorię spiskową jak np płaska ziemia dzięki czemu myślą że są w elicie

Oooo, nigdy tego nie umiałam ubrać w słowa :D Jeszcze się zarzekają, że wystaczy "poznać" ich teorię spiskową żeby w nią uwierzyć, a jakoś znam multum teorii spiskowych i żadne nie są przekonujące xD
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 18:58   

W liceum, czyli czasach mojego szczytowego piwniczenia, autyzmu i depresji zaczytywałam się w różnych creepypastach, teoriach spiskowych i takie tam.
Niby w to nie wierzyłam, ale zastanawiałam się nad tym, czy faktycznie istnieją tacy ludzie, co w to wierzą i przez to im się wydaje, że są inteligentniejsi od reszty ludzi, wręcz uważają siebie za wybrańców, którzy poznali tę najprawdziwszą prawdę, co nie jest dane poznać zwykłym śmiertelnikom :D
A jednak istnieją. Płaskoziemcy i antyszczepionkowcy.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 19:01   

Love178 napisał/a:
No to trochę słabo, bo jak tak przejrzałam trochę to forum, to admin to niezła żyleta i samych płaskoziemców banuje za np. nie wniesienie za dużo nowego do wątku xDD


A niektórzy dalej będą twierdzić, że to u nas jest cięta administracja :PP

[ Dodano: 2018-09-14, 20:04 ]
Lilith napisał/a:
W liceum, czyli czasach mojego szczytowego piwniczenia, autyzmu i depresji zaczytywałam się w różnych creepypastach, teoriach spiskowych i takie tam.
Niby w to nie wierzyłam, ale zastanawiałam się nad tym, czy faktycznie istnieją tacy ludzie, co w to wierzą i przez to im się wydaje, że są inteligentniejsi od reszty ludzi, wręcz uważają siebie za wybrańców, którzy poznali tę najprawdziwszą prawdę, co nie jest dane poznać zwykłym śmiertelnikom :D
A jednak istnieją. Płaskoziemcy i antyszczepionkowcy.


Jeszcze bym dodał tych, którzy wierzą, że zamach na WTC spowodował rząd USA i że w wieże nie wbiły się prawdziwe samoloty, tylko hologramy...
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 19:13   

Nie wiem, ale jak czytam te wypowiedzi płaskich to się jakoś denerwuję, że ludzie nie przyjmują do wiadomości, że mogę czegoś nie rozumieć, tylko są zajebiście przekonani o własnej racji, choć opiera się ona tylko na niewiedzy i błędnych założeniach. Jakoś tak w naszych czasach zaniknął szacunek do ludzi wykształconych czy generalnie wybitnych, jakby kurwa każdy stwierdził, że po chuj się uczyć, są filmiki na necie, obejrzę filmik i będę miał taką samą wiedzę jak pan doktor z uczelni. Buractwo i narcyzm.
Ech, a oni najzwyczajniej w świecie mają problem z pojęciem skali, nie czają, że ziemia jest tak zajebiście duża, że wydaje się dla nas płaska, bo jesteśmy zajebiście mali względem niej. Jedno zdanie, które wystarczy tylko zrozumieć i zapamiętać. Dzbany.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 19:26   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
jak czytam te wypowiedzi płaskich to się jakoś denerwuję, że ludzie nie przyjmują do wiadomości, że mogę czegoś nie rozumieć, tylko są zajebiście przekonani o własnej racji

No, i jeszcze jak już masz powyżej uszu tego ich bullshitu, to oni to interpretują jako swój tryumf, że niby "kulogłowemu* zabrakło argumentów"



*W ogóle jak "kulogłowy" ma być obrazą, w kulistość czaszek też nie wierzą czy co xD
_________________
  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 19:53   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Jakoś tak w naszych czasach zaniknął szacunek do ludzi wykształconych czy generalnie wybitnych, jakby kurwa każdy stwierdził, że po chuj się uczyć, są filmiki na necie, obejrzę filmik i będę miał taką samą wiedzę jak pan doktor z uczelni.

Zaniknięcie szacunku do wykształconych nie wzięło się znikąd. Oczywiście, jest pełno autorytetów w różnych dziedzinach, ale niestety, są też takie zakompleksione profesorki z kijem w dupsku, które czują się pewnie tylko wtedy, jak rozmowa schodzi na ich obszar badawczy, a poza nim tak naprawdę nie wiedzą nic. Przeważnie tacy mają swoją jedyną słuszną wizję swojego przedmiotu i nie pozwolą studentom czegoś tam interpretować w inny sposób i lubują się w ich celowym oblewaniu, by tylko pokazać swoją wyższość.

A co do takich "buntowników", jak płaskoziemcy, oni uważają, że autorytety są po prostu propagandzistami i działają na rzecz oficjalnej propagandy i mają niby trzymać ludzi w ciemnocie i niby ma im to wychodzić, gdyż taki wykształciuch ma przewagę intelektualną nad motłochem. Niestety, nie różnią się pod tym względem od takiego zadufanego w sobie profesorka - ich racja jest najichsza, a jak się z nimi nie zgadzasz, to jesteś jebanym komformistą, debilem, bo uległeś oficjalnek propagandzie.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 22:28   

krojechleb napisał/a:
którzy wierzą, że zamach na WTC spowodował rząd USA i że w wieże


W to akurat byłbym w stanie uwierzyć. Jakoś dziwnym trafem wszystkie śledztwa są zamiatane pod dywan. Do tego urząd USA miał dobry biznes z takiego ataku a jak w coś wchodzi dobra kasa to ludzkie życie przestaje być istotne :P
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 22:31   

Ale nikt z Was na pewno nie wierzy w to, co Wojtek - że zamach na WTC był hologramem :P :-D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.078 sekundy. Zapytań do SQL: 32