Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Autorka akcji #MeToo oskarżona o molestowanie.
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-20, 22:53   Autorka akcji #MeToo oskarżona o molestowanie.

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/asia-argento-oskarzona-o-molestowanie-17-latka-to-ona-zapoczatkowala-akcje-metoo/7ty9rd2?utm_source=kultura_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2
No cóż...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-20, 23:12   

<tu był żart, od którego pękały dupy>

============

Swoją drogą gdzie indziej czytałam, że ta aktorka nie była autorką akcji, tylko po prostu brała w niej udział. W innych, że zapoczątkowała.
Ogarnijcie też to
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/twarze-ruchu-metoo-dystansuja-sie-od-asii-argento/tztme6l
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lilith 2018-08-21, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-20, 23:44   

Przedawkowałaś anime. Wszystko Ci się z tym kojarzy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 00:48   

#japierdole #mozgwyzartyprzezchinskiebajki
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 00:50   

JankielKindybalista85 napisał/a:
#japierdole #mozgwyzartyprzezchinskiebajki
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 01:21   

Gdybym napisała, że takie coś nastąpiło w książce (animacja jest na podstawie książki, jakby nie było), czy tam filmu bądź obrazu to nikt by o to się nie sral. Ale że to tajskie baje, trzeba napsioczyc :/

Kiedyś pisałam, co myślę o tej całej akcji #metoo, drugi raz nie muszę chyba pisać, że przez nią kobiety naprawdę skrzywdzone nie zostaną potraktowane poważnie tylko zrównane z tymi co krzyczą o gwałceniu wzrokiem, blablabla...
Teraz mnie zastanawia, kiedy ten szum minie.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 07:10   

Lilith, Wbrew pozorom to jest calkiem spora liczba kobiet ktora twierdzi, ze da się zgwałcic wzrokiem.
Zreszta, ta akcja byla zenująca bo nie istnieje żaden sensowny powód by wierzyć kobiecie na słowo, szczegolnie jak ujawnia gwalt po kilkudziesięciu latach.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 09:56   

Nie hejtować mi Lilki :dont:

Ciekawy zbieg okoliczności z tą bajką :D
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 10:41   

WojtekVanHelsing, gwałty, o których jest najgłośniej za sprawą tej akcji, to przeważnie było to seks za rolę. Kobiety wyżej ceniły karierę od godności a teraz robią aferę. Jasne, trzeba tępić zbokow, którzy żądają jebania za rolę, jednakowoż wiele kobiet się na to godziło. A jak jest zgoda, to gwałtu nie ma.
Wkurza mnie też, że pod metoo podpisują się kobiety, które 30 lat temu usłyszały o sobie podtekstowy żart i wielkie pokrzywdzone. Ile razy na forum były mocniejsze żarty dotyczące mnie i Antka, ale nie krzyczę #metoo
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 11:06   

Lilith napisał/a:
Jasne, trzeba tępić zbokow, którzy żądają jebania za rolę, jednakowoż wiele kobiet się na to godziło.

Czy w innym temacie nie zgadzałaś się z innymi, że to się też zalicza pod gwałt, bo to wykorzystywanie pozycji siły? Właśnie przez takie podejście, że "przecież kobieta się zgodziła" i "wiedziała na co się pisze" cierpią ofiary, dużo bardziej niż przez jakiś tam hasztag...

[ Dodano: 2018-08-21, 11:08 ]
Lilith napisał/a:
Wkurza mnie też, że pod metoo podpisują się kobiety, które 30 lat temu usłyszały o sobie podtekstowy żart i wielkie pokrzywdzone. Ile razy na forum były mocniejsze żarty dotyczące mnie i Antka, ale nie krzyczę #metoo

#jestemlepszaniżinnelaski #odrobinędystansudrogiepanie :roll:

Dlaczego wyciągasz pojedyncze skrajne przypadki jako charakterystykę ogółu, brzmisz jak wojtek :|
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 11:41   

Love178 napisał/a:
Dlaczego wyciągasz pojedyncze skrajne przypadki jako charakterystykę ogółu, brzmisz jak wojtek


Nie. Piszę o takich przypadkach, że kobiety krzyczały #metoo po usłyszeniu komplementu o sobie. Albo o takim, jak dziennikarka na wizji oskarżyła Morgana Freemana o molestowanie, bo na nią popatrzył, chyba każdy ten filmik widział. Właśnie przez takie kobiety tych naprawdę skrzywdzonych nikt nie potraktuje poważnie, bo się je równa właśnie do takich atencjuszek.

Love178 napisał/a:
Czy w innym temacie nie zgadzałaś się z innymi, że to się też zalicza pod gwałt, bo to wykorzystywanie pozycji siły? Właśnie przez takie podejście, że "przecież kobieta się zgodziła" i "wiedziała na co się pisze" cierpią ofiary, dużo bardziej niż przez jakiś tam hasztag...


Nie czarujmy się, wiadomo jak wygląda show business. Masowe wskakiwanie do łóżek, bo chcą taką czy taką rolę, a po kilkudziesięciu latach te same aktorki (nie mówię, że wszystkie, bo na pewno wśród nich znajdą się naprawdę skrzywdzone) uświadomiły sobie, że były molestowane. Czemu nie narobiły takiego szumu na samym początku?
Przez tę akcję niewinny flirt oraz gwałt zostały zrównane do tego samego poziomu i to jest właśnie przykre.
Gwałtem jest zmuszenie do seksu, a nie wskakiwanie komuś do łóżka a potem po 30 latach oskarżanie o gwałt. Gwałcicieli należy karać surowo i bezwzględnie. Kobiety, które oskarżają o gwałt, a potem okazuje się, że to była nieprawda, to samo. Pamiętacie, co się działo z zespołem Decapitated w zeszłym roku? O gwałt oskarżyły ich dwie kobiety, które potem plątały się w zeznaniach, dodatkowo wyszło na jaw, że mają już na swoim koncie kilka fałszywych oskarżeń.
https://www.tvn24.pl/kult...too,807809.html

Najbardziej jest mi szkoda tego, że poszło to w złym kierunku i zamiast stać się akcją, która poprawiłaby los kobiet i doprowadziła do ukarania wielu wstrętnych zwyroli, nie tylko w show businessie, stała się cyrkiem medialnym, którą coraz mniej osób traktuje poważnie i nieraz rujnuje kariery również niewinnych osób (patrz Decapitated). Oczywiście kariery winnych mi absolutnie nie szkoda, bo sobie zasłużyli.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 13:11   

Love178,
Cytat:
Czy w innym temacie nie zgadzałaś się z innymi, że to się też zalicza pod gwałt, bo to wykorzystywanie pozycji siły? Właśnie przez takie podejście, że "przecież kobieta się zgodziła" i "wiedziała na co się pisze" cierpią ofiary, dużo bardziej niż przez jakiś tam hasztag...


xDDD

Cytat:
Dlaczego wyciągasz pojedyncze skrajne przypadki jako charakterystykę ogółu, brzmisz jak wojtek :|


Bo ja tu najbardziej generalizuje... :sadangel:

P.S. Gwałt nie jest wtedy gdy kobieta nie chce tylko wtedy gdy kobieta się nie zgadza, jakbyś nie miała mentalności typowego zwierzaka (a podobno ateizm i hedonizm nie chodza ze sobą w parze...) to może byś wiedziała, że chęć nie jest równoznaczna ze zrobieniem czegos.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 15:09   

Lilith napisał/a:
Moja pierwsza reakcja na to:

Obrazek

Wyjaśnienie: ta blondynka również nazywa się Asia Argento, a chłopak, do którego się przysysa, również ma 17 lat.
Jakby ktoś pytał o tytuł animu, to jest to Highschool DxD.

japierdole, Krokorok, wyloguj się
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-21, 15:22   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Wbrew pozorom to jest calkiem spora liczba kobiet ktora twierdzi, ze da się zgwałcic wzrokiem.


Patrzysz się na sebka a ten mówi: co się chuju patrzysz

Patrzysz na feministkę a ta mówi: co mnie chuju gwałcisz
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 27