Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
20 000 postów forumowej żeglugi...
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 02:58   20 000 postów forumowej żeglugi...

Post nr 20 000.

Tym razem nie będzie forumowego opowiadania, a coś zgoła innego...


Nie lubię pożegnań więc miejmy to już za sobą:

Oficjancie żegnam się z Mistrzowie Forum, próbowałem się zintegrować ale się da. Na początku tylko cześć użytkowników jechało po mnie, później gdy przyłączyła się do tego Administracja to powiedziałem sobie dość. Bo Administracja jak nie jest od pilnowania porządku od czego, od wolnej Amerykanki?! Szale przelał założyciel forum Bartek82, który (pomimo że tłumaczyłem mu nie raz, że to nie moje konta) napisał na Mistrzowi. org, na konta które nie mają ze mną nic wspólnego, że to moje. Po za tym powinniście uszanować, kogoś kto ma dysleksje i dysortografię od urodzenia (a pomimo to uczył się na 4, nawet z Polaka) a nie wprowadzać taki zapis do rankingu. Acha jeśli chcecie zobaczyć, czy ktoś z aktywnych użytkowników przerabia czyjś awatar, wejdźcie sobie na Milanosa, YoMonstera, Sadtisctia i tam sobie zobaczcie. Po za tym jakaś dziewczyna, w stylu jakim jak pisałem do dziewczyn, powinna się raczej poczuć dumna że jest ładna, a nie urażona. Jeśli się nie podobało, przepraszam. Nawet wstawianie zdjęć, przez ze mnie, było powodem do śmiechu. Pozostała mi tylko strona główna i wrzucanie skrinów, co i tak was ucieszy że będzie ich tam masa. Pisząc do siebie z kont fikcyjnych, nie wiedziałem że można to sprawdzić na profilu w komentarzach, kto pisze. Robiłem to tylko po to, żeby komentarze weszły na główną. No nic Nara!
Pozdro dla tych normalnych mundiala, Davosa, decp, Fudal, KicerK, marcina55522, Ascaryy, Sarenii, Veona, brzozika70043704352251515, R - y



Chwila, chyba coś pomieszałem :troll:


No to jeszcze raz:

Spędziłem na tym forum ponad 5 lat. Napisałem 20.000 postów. Udzielałem się na mistrzach, wrzucając ponad 1000 screenów i pisząc przeszło 500 komentarzy. Poświęciłem sporo czasu na stronę mistrzowie.org, ale przede wszystkim na związane z nimi fora - najpierw bartek82.hpu, potem forum.mistrzowie.aaf, wreszcie oficjalne forum.mistrzowie.org
I to był dobrze spożytkowany czas! Za co Wam wszystkim dziękuję :piwo: Nawet jeśli czasem zdarzały się inby czy gównoburze. Ale to się przecież zdarza nawet w najlepszych rodzinach, prawda? :) A nasza forumowa rodzina jest bardzo fajna... nawet jeśli trochę patologiczna :troll: I naprawdę cieszę się, że miałem okazję wymienić z Wami te 20.000 postow i trochę wpisów na sb.


Nie będę dziękować każdemu z Was z osobna bo już to kiedyś zrobiłem :PP Odsyłam do tego posta: http://forum.mistrzowie.o...?t=2266&start=0

Co prawda od tamtego czasu trochę się na forum pozmieniało, ale niech już zostanie jak jest :D Mogę tylko dodać, że dziękuję też wszystkim userom, którzy od tamtego czasu zarejestrowali się na forum i sporo wnieśli do naszej społeczności - czyli m.in. Mańce, Lilce, Ali, Śmieszkowi, CDC, krojechlebowi i innym :piwo:

Kolejne :piwo: dla całej administracji za bardzo fajną współpracę, przez te 5 lat, podczas których jedynym większym zgrzytem była chyba tylko sprawa funkcji you (pozdro Veon :-D )

No i jeszcze jedno :piwo: dla wszystkich tych, których miałem okazję poznać na żywo podczas forumowych zlotów (a zebrało się tych osób w sumie trzynaście B-) )




I tyle. Na mnie już czas. Trzymajcie się :bye:



























Ale nie martwcie się (a dla tych, co się ucieszyli - nie cieszcie się za szybko) - za kilkanaście godzin wracam :-D :troll:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 07:59   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 08:38   

Wszystko kiedyś się kończy. Na razie Davos :piwo: :bye: :bye:
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 14:16   

widzu napisał/a:
Obrazek


Zapomniałeś się przelogować icku.
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 16:37   

To be fair, you have to have a very high IQ to understand Da🅱️os. His humour is extremely subtle, and without a solid grasp of theoretical laws most of the jokes will go over a typical viewer's head. There's also Da🅱️os's lawful evil outlook, which is deftly woven into his characterisation- his personal philosophy draws heavily from Francisco Franco literature, for instance. The fans understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they're not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike Da🅱️os truly ARE idiots- of course they wouldn't appreciate, for instance, the humour in Da🅱️os's existential catchphrase "Wanna" which itself is a cryptic reference to Krokorok. I'm smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as Da🅱️os's genius wit unfolds itself on their computer screens. What fools.. how I pity them. 😂

And yes, by the way, i DO have a Da🅱️os tattoo. And no, you cannot see it. It's for the ladies' eyes only- and even then they have to demonstrate that they're within 5 IQ points of my own (preferably lower) beforehand. Nothin personnel kid 😎
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 18:06   

No już ci po angielsku tyle przeczytam. A zrozumiem tym bardziej.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 18:50   

I back


Śmieszek :git:


W tym miejscu chciałbym podziękować za inspirację Antkowi, który założył aż TRZY tematy pożegnalne i wszystkie były fejkami :D
Inna sprawa, że część ludzi zakładała po kilka tematów pożegnalnych, które faktycznie były pożegnaniami... a potem i tak wracała na forum :PP
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 18:52   

Nie jestem żadną twoją rodziną bezczelny adminie >:<
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 18:59   

Jak nie? Przecież wszyscy Polacy to jedna rodzina...
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:04   

Davos, ale Żyd i homoś nie może być rodziną Polaka :troll:




OMZRiK mnie za ten koment dojedzie xD
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lilith 2018-08-02, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:10   

O ile Cię parówy nie zgłoszą. Ja ostatnio dostałam bana od Amnesty, bo napisałam, co o nich myślę. XD
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:13   

Davos napisał/a:
Jak nie? Przecież wszyscy Polacy to jedna rodzina...

Do kościoła nie chodzę, wódki nie piję. To ja w ogóle Polak jestem?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:14   

Jesteś bo czasami narzekasz. I do tego masz na imię Andrzej :troll:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:18   

Ja cały czas narzekam
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:20   

manciara9, na szczęście napisałam to mocno ironicznie. Przecież takiego lewusa jak ja nie będą atakować :D
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:24   

Lilith napisał/a:
manciara9, na szczęście napisałam to mocno ironicznie. Przecież takiego lewusa jak ja nie będą atakować :D

Ja się czuję urażony słowem "homoś" dasz mi 20000zł i sprawa nie wyląduje w sądzie
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:28   

Ni mom tyle piniondzuff ;(

Musi Ci wystarczyć zwykłe "przepraszam", wybacz.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 19:36   

Przez to, że zawsze wybaczam jestem biedny
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 20:42   

Davos napisał/a:
Jak nie? Przecież wszyscy Polacy to jedna rodzina...


oprócz somsiada tego skurwesyna
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-02, 21:49   

xDDDDD
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 33