Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji
Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-30, 13:38   

Mecz Polska- Japonia nie daje mi spokoju. Postawa naszych była chujowa w stosunku do Senegalu. Japońcom wynik pasował więc se grali jak grali ale nasi nie musieli się dostosowywać. Od jakoś 80 minuty Japońce wymienili 118 podań a nasi wtedy nie dotknęli nawet raz piłki a żeby na końcu dokonać bezsensownej zmiany to Nawałka musiał zasugerować żeby ktoś udawał skurcz czy tam jakąś kontuzję, udawał Grosicki. Kurwa mać gramy mecz o honor, Japońce nie mogą nas faulować bo kretyński system ich nie puszcza więc atakujemy i próbujemy do końca strzelić bramkę żeby kibice byli zadowoleni ale lepiej odpierdolić jakąś farsę i potem jeszcze chuj Bednarek powie że wracają z podniesioną głową. Za styl jaki pokazali na mistrzostwach kibice powinni im tą głowę opuścić. Wychlastać z liścia po pyskach tak jak to zrobili kibice Legii z zawodnikami Legii. Jak mi ktoś teraz będzie pierdolił że Szwedzi z kimś tam kiedyś tam ustawili se wynik 2:2 bo taki im pasował i Polacy wtedy nie awansowali to chyba go chlasnę z liścia w pysk.
Panama z Anglikami przegrywała 6:0 ale zapierdalali do końca i jak im się udało strzelić honorowego na 6:1 to myślałem że zawodnicy i kibice z radości rozniosą stadion. To był najlepszy moment na mistrzostwach, miło to było zobaczyć. Uwielbiam piłkę nożną, oglądam i kibicuję naszym od zawsze nawet jak grają chujowo ale za te mistrzostwa zastanawiam się czy nie popierdolić tych chuji jebanych, już bardziej nasrać na ryj kibicowi chyba się nie dało. Dużo lepiej żeby od tych Japońców dostali 6:1 jak Panama od Angoli ale żeby zapierdalali ile mogą

[ Dodano: 2018-06-30, 14:41 ]
A ten system fair play w momencie gdy punkty i bramki 2 drużyny mają takie same to najgłupszy system jaki można było wymyślić. To już lepiej wg średniego IQ albo wg całkowitej masy drużyny w kg wraz z całym sztabem i jeszcze z np 100 kibiców albo wg rankingu fifa chyba by to miało najwięcej sensu bo wtedy teoretycznie lepszy awansuje dalej co teoretycznie lepiej wpłynie na dalsze widowisko a nie kurwa kto ma mniej kartek. Co za debilizm
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
Ostatnio zmieniony przez krojechleb 2018-06-30, 14:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-30, 18:15   

krojechleb napisał/a:
Jak mi ktoś teraz będzie pierdolił że Szwedzi z kimś tam kiedyś tam ustawili se wynik 2:2 bo taki im pasował i Polacy wtedy nie awansowali to chyba go chlasnę z liścia w pysk.


To nie była ustawka przeciwko Polsce, tylko przeciwko Włochom, na Euro 2004 :] Dobrze to pamiętam, remis 2:2 lub wyższy w meczu Szwecji z Danią dawał awans z grupy obu tym zespołom, kosztem Włochów właśnie. No i "dziwnym trafem" padł właśnie remis 2:2 :PP Ostatnie minuty tego meczu wyglądały dokładnie tak samo jak końcówka meczu Polska vs Japonia, jedni sobie rozgrywali piłkę wzdłuż boiska, a drudzy ich w ogóle nie atakowali i tak aż do końca meczu.
No Polacy niestety bez ambicji i woli walki, ale tak wyglądały wszystkie trzy nasze mecze, żenuncjometr mi wywaliło poza skalę, gdy oglądałem ich grę, bo można przegrać mecz po walce i nikt by pretensji nie miał, ale najpierw ta walka w ogóle musi być. A nasi zero krycia, zero pressingu, zero pomysłu na rozgrywanie w ataku pozycyjnym, kontrataków też nie było, jedyne co potrafiliśmy robić to grać do tyłu, a najlepiej do bramkarza :D Obiektywnie patrząc dobrze, że wylecieliśmy bo dla postronnego kibica konieczność oglądania takiej gry to katorga...


krojechleb napisał/a:
A ten system fair play w momencie gdy punkty i bramki 2 drużyny mają takie same to najgłupszy system jaki można było wymyślić. To już lepiej wg średniego IQ albo wg całkowitej masy drużyny w kg wraz z całym sztabem i jeszcze z np 100 kibiców albo wg rankingu fifa chyba by to miało najwięcej sensu bo wtedy teoretycznie lepszy awansuje dalej co teoretycznie lepiej wpłynie na dalsze widowisko a nie kurwa kto ma mniej kartek. Co za debilizm


Do meczu Polska vs Japonia ten system wydawał mi się całkiem sensowny bo niby miał premiować czystą grę, a nie faule i przerywanie akcji... No, ale jednak Japonia pokazała, że ten system potrafi być absurdalny :D Słyszałem o pomyśle, żeby w przypadku równej liczby punktów, goli i remisu w bezpośrednim meczu brać pod uwagę jako kolejne kryterium ilość celnych strzałów na bramkę we wszystkich meczach. Czyli Japonia w takiej sytuacji musiałaby próbować dostać się pod naszą bramkę i jak najwięcej strzelać, bo w drugim meczu Senegal robiłby to samo i żadna z tych drużyn nie wiedziałaby, kto ma w danej chwili więcej celnych strzałów. A to by wymuszało grę ofensywną zamiast teatru. Jak dla mnie bardzo fajny pomysł, szkoda że FIFA nie chce nic zmieniać...


A dzisiaj mieliśmy pierwszy mecz fazy pucharowej i od razu niesamowity spektakl :) Francja wygrała z Argentyną 4:3 w 1/8 finału. Zajebisty meczyk, emocje od początku do samego końca, dużo bramek, zmieniająca się sytuacja, no i gra ofensywna. Zdecydowanie jeden z najlepszych meczów na tych mistrzostwach. Francja pokazała wreszcie siłę, a Argentyna co prawda przegrała, ale może wracać z podniesionym czołem bo Argentyńczycy zaprezentowali dziś kawał dobrego futbolu. I w takim stylu można przegrywać, a nie tak jak to robili nasi pseudokopacze :D
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-30, 18:55   

ja kiedyś coś słyszałem o eliminacjach że szwedzi z jakimiś ogórkami zremisowali u siebie i Polska wtedy nie awansowała a wynik może nie był 2:2 tylko inny teraz już nie jestem pewien bo o sytuacji o której mówisz to też wiem

[ Dodano: 2018-06-30, 19:56 ]
a mecz Francja Argentyna zajebisty
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-30, 19:03   

eh żaluję, że nie ogladałem
a portugalia i ta gwiazka na kiju to nie chce mi się nawet oglądać xD
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-30, 19:16   

już sobie przypomniałem Szwedzi przegrali u siebie z Łotwą 1-0 w eliminacjach do euro 2004 nie wiem czemu myślałem że remis 2-2 może mi się pojebało z tym co opisałeś
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-01, 01:38   

Ano, była taka sytuacja. Ale wątpię, żeby to była ustawka, Szwedzi ten mecz zwyczajnie odpuścili, bo mieli już zapewniony awans z 1 miejsca, a Łotwa to wykorzystała i wygrała. Gdyby tam był remis albo zwycięstwo Szwecji to Polska by zajęła 2 miejsce w grupie, ale i tak musielibyśmy jeszcze przebrnąć przez baraże, żeby awansować na Euro. A z formą, jaką wtedy prezentowaliśmy, nie byłoby to takie proste.

Moris - możesz żałować, bo mecz Urugwaju z Portugalią też był niezły. Może nie aż tak porywający jak pojedynek Francji z Argentyną, ale nadal dobry. Mam nadzieję, że kolejne mecze też takie będą.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-01, 12:01   

No ja nie mówię że to ustawka była tylko tak słyszałem. Nawet nie pamiętam tych eliminacji nie wiem czy w ogóle je oglądałem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-01, 19:02   



[ Dodano: 2018-07-01, 20:07 ]
gif podsumowujący dzisiejszy mecz xD
https://www.wykop.pl/wpis/33290685/mecz-meczgif/

[ Dodano: 2018-07-03, 13:06 ]
O chuj, zwolnili Nawałkę
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-03, 12:11   

Przyszłam Wam to powiedzieć, ale już wiecie. :P
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-03, 12:13   



Szkoda, że Japonia odpadła :/
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-06, 23:40   

Belgia wygrała z Brazylią 2:1 i wyrzuciła Canarinhos z mundialu.

Ale to był dobry mecz! Jedni i drudzy zapierdalali przez 90 minut i walczyli o każdy cm boiska. Umiejętności to jedno, ale zajebiście się też patrzy na takie zaangażowanie. Szkoda, że nasi ani przez minutę nie pokazali czegoś podobnego na tych mistrzostwach... No ale oni już od dawna na wakacjach na drugim końcu świata i mundial mają w pompie, grunt żeby można było leżeć dupą na plaży i żeby było co chlać :PP
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-07, 00:09   

No mecz był zajebisty

[ Dodano: 2018-07-07, 01:13 ]
w ogóle to mieciu ma taki program o mundialu co to różne rzeczy komentuje na razie 20 odcinków https://www.youtube.com/watch?v=m93AbWGhPEM
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-11, 22:28   

Ciekawy hehe finał bedzie.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-11, 22:56   

Chorwacja :grimer:
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-11, 23:12   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Ciekawy hehe finał bedzie.
Ja tam jestem zadowolony z wyniku
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-12, 00:32   

Ja też :] Dla Chorwacji to pierwszy finał w historii, pobili nawet osiagniecie repry z 1998, ktora wtedy zajela 3 miejsce, a w polfinale odpadla wlasnie z Francja :] Bedzie okazja do rewanzu. Chociaz obawiam sie, ze Francja moze byc dla nich za mocna.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-12, 00:55   

Ja powiedziałam w trakcie meczu z Rosją, że Chorwacja wygra Mundial. I liczyłam, że będą karne. Tata stwierdził, że jeśli będą, to Chorwacja w karnych przegra. Powiedziałam, że nie mogą przegrać, skoro będą mistrzami świata. :P

Z Anglią według taty mieli przegrać, bo on Anglię typował na mistrza. Powiedziałam mu, że lipa, Chorwacja mistrzem świata.

Teraz tata mówi, że szkoda, iż nie obstawiłam, bo przy obstawieniu na tamtym etapie kurs na zwycięstwo Chorwacji musiałby być spory. :P
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-12, 19:09   

Jakby weszli Belgowie do finału to na 100% mielibyśmy 9 mistrza świata a tak to pewnie Francja wygra sobie 2 raz. Chociaż kiepsko idzie mi obstawianie meczy na tych mistrzostwach, dobrze chociaż że nie za kasę:P
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-12, 19:22   

Jakbym miał obstawić za kasę zwycięzcę to postawiłbym na Francję, ale sercem będę za Chorwacją :)
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-07-12, 21:02   

Moris299 napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
Ciekawy hehe finał bedzie.
Ja tam jestem zadowolony z wyniku

Ja też. Oby Chorwacja wygrała.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.093 sekundy. Zapytań do SQL: 32