Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jesteś dobrym katolikiem?
Autor Wiadomość
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-17, 18:58   

icywind napisał/a:

[ Dodano: 2018-05-16, 23:40 ]
Cytat:
Dodano: 2018-05-16, 23:39

Cytat:
Wysłany: Dzisiaj 23:38


Co tu się odjaniepawliło?


To bug. :troll:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-17, 19:08   

Love178 napisał/a:
Ascara napisał/a:
krojechleb napisał/a:
nigdy się bóg nie objawił ludziom, nie przyszedł i nie powiedział " siema jestem bogiem"


Eee? Jak to nie? No chyba że oczekujesz, że będzie tak co 10 lat przychodził jeszcze raz.

Tylko że pierwsze wzmianki o Jezusie pojawiały się tak, że 10 lat po jego śmierci pokazał się jakiś zapisek, że ktoś taki był, 50 lat po jego śmierci, że gromadził wokół siebie mnóstwo ludzi, a 80 lat po śmierci, że był prorokiem, a pierwsze jego "cuda"opisano 100 lat po jego śmierci (czyli ktokolwiek, kto mógł być naocznym świadkiem już dawno nie żył). Właściwie to historia tej postaci jest bardzo podobna do historii kreowania postaci Herkulesa - też powstał na podstawie prawdziwej osoby, która była na tyle miła, że ktoś postanowił ją uwiecznić i z czasem ludzie dodawali do historii o nim coraz bardziej nadnaturalne elementy, aż trafił do panteonu mitologicznego. Historie lubią się powtarzać.


jestem ciekaw źródeł tego co mówisz
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-17, 19:09   

SlownikOrtograficzny napisał/a:

To bug. :troll:

xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 12:26   

Lilith_Madness napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie ma żadnych przesłanek które by mogły potwierdzać prawdziwośc mitologii greckiej

Tak samo jest z chrześcijańską i każdą inną


Są przesłanki, ewangelie są dowodem.
Nikt nie ma wątpliwości, że Jezus Chrystus istniał, że jego apostołowie istnieli, że św. Paweł istniał itd. nikt nie ma wątpliwości, że wędrowali sobie po starożytnym Izraelu i nauczali, że Chrystus został ukrzyżowany, że jego uczniowie zostali zabici itd. a trudno przyjmować całą "realistyczną" część ewangelii, odrzucając jednocześnie tą "nadprzyrodzoną" jak to robią ateistyczni historycy (których robota jest ważna, wszyscy powazni historycy niezależnie od wyznawanej religii lub jej braku są przekonani, że Jezus Chrystus istniał) którzy próbują racjonalizować zapis ewangelii.

O Chrystusie pisał Józef Flawiusz, co więcej - pisał, że Jezus czynil cuda, podobnie jak wielu innych poganskich historyków, kronikarzy z tamtych okresów, uważał, że Jezus to istota nadprzyrodzona lub ktoś kto opanował magie, wykluczając przy tym jego boskość.
Podobnie talmud z tamtego okresu nazywa Chrystusa magiem który nauczył się sztuki czarów w egipcie i używa czarnej magii do czynienia cudów - a kto jak kto, ale faryzeusze to akurat mieli poważny interes w tym by negować cuda Chrystusa, a zatem musieli być przekonani, że Chrystus te cuda czynił.

No i sylwetka historycznego Chrystusa zgadza sie z sylwetką Chrystusa zapowiadanego w księdze Izajasza, w psalmach itd. Można przy tym dyskutować Chrystus celowo nie sfingował całego swojego życia, a to, że urodzil sie w Betlejem to przypadek który mu pomogl, aczkolwiek wątpie by dał się dla jaj zabić, a w psalmach da sie znaleźć informacje, że mesjaszowi przebiją rece i nogi w ramach wykonania wyroku śmierci, a Żydzi w A.A.C. 1000 nie znali ukrzyżowania.

Love178 napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie ma żadnych przesłanek które by mogły potwierdzać prawdziwośc mitologii greckiej

Tak samo jest z chrześcijańską i każdą inną

^ x1000000

Jedyna różnica między wiarą chrześcijańską, a grecką jest to, że wyznawcy tej drugiej już wymarli


Helladyści czy jak im tam,dalej istnieją.

krojechleb napisał/a:
ja tam nie trzymam strony ateistycznej ani tym bardziej teistycznej ale w sumie w bogów greckich ktoś wierzył pewnie bezmyślnie teraz też ludzie wyznają najróżniejsze bóstwa też bezmyślnie bo nigdy się bóg nie objawił ludziom, nie przyszedł i nie powiedział " siema jestem bogiem". I ja na tej podstawie uważam że bóg albo nie istnieje albo się nie wpierdala i pozostawia świat i żyjątka na świecie samych sobie. No w każdym razie nie broniłbym żadnego wyznania bo każde uważam za kłamstwo właśnie dlatego że żadnen bóg nigdy się łaskawie nie pokazał


No właśnie rzecz w tym, że my jako chrześcijanie wierzymy, że Bóg przyszedł i się objawił xD

krojechleb napisał/a:
No do mnie nie przyszedł:) a że ja w czary nie wierzę (bo jakby czary istniały to już bym się uczyłciskać kulami ognia z ręki ( bardzo praktyczny skil) ) no to bóstwa też odrzucam . Tak jak powiedziałem może gdzieś tam bóg krązy i ma na nas wyjebane jajca. Z takich ludzkich ideologii to deizm dla mnie ma jakis tam sens i tyle :)


Dziecinne podejście, ludzie z podobną mentalnością z którymi dyksutowałem lata temu (jak jaralem sie astronomią) uważali, że słońce krąży wokol ziemi, że nie istnieją inne planety itd. bo ich nie widzą.

Love178 napisał/a:
Ascara napisał/a:
krojechleb napisał/a:
nigdy się bóg nie objawił ludziom, nie przyszedł i nie powiedział " siema jestem bogiem"


Eee? Jak to nie? No chyba że oczekujesz, że będzie tak co 10 lat przychodził jeszcze raz.

Tylko że pierwsze wzmianki o Jezusie pojawiały się tak, że 10 lat po jego śmierci pokazał się jakiś zapisek, że ktoś taki był, 50 lat po jego śmierci, że gromadził wokół siebie mnóstwo ludzi, a 80 lat po śmierci, że był prorokiem, a pierwsze jego "cuda"opisano 100 lat po jego śmierci (czyli ktokolwiek, kto mógł być naocznym świadkiem już dawno nie żył). Właściwie to historia tej postaci jest bardzo podobna do historii kreowania postaci Herkulesa - też powstał na podstawie prawdziwej osoby, która była na tyle miła, że ktoś postanowił ją uwiecznić i z czasem ludzie dodawali do historii o nim coraz bardziej nadnaturalne elementy, aż trafił do panteonu mitologicznego. Historie lubią się powtarzać.


Bzdury, jak większość "faktów historycznych" które to opisujesz, niewiele mniej głupsze od stwierdzenia, że Kościół spalił kilkaset milionów ludzi (kurwa...) bo przynajmniej realne, ale dalej głupie bo są sprzeczne z obecną wiedza.

Ewangelie św. Mateusza spisano kilkanaście lat po ukrzyżowaniu Chrystusa, talmud mógł być spisywany nawet jeszcze w momencie jego życia, a na pewno był spisany stosunkowo niedługo po jego smierci, a Józef Flawiusz o tym, że Jezus czynil rzeczy nadprzyrodzone napisał góra 30 lat po jego smierci.

Love178 napisał/a:
Ascara napisał/a:
Love178 napisał/a:
pierwsze jego "cuda"opisano 100 lat po jego śmierci


:???: :???: :???:

Zwłaszcza że 2 ewangelistów to byli uczniowie Jezusa. Długowieczni ludzie.

Poucz się o historii Biblii. Tego jak ją napisano, są na to ramy czasowe. Ci "uczniowie" napisali przecież swoje ewangelie w języku, którego nie mogli znać, to nie były osoby, które kiedykolwiek spotkały Jezusa


Ewangelie spisano w grece ponieważ natchnał ich Duch Święty i mogli pisać w innych językach.
Zresztą, nawet jeśli to nie Ci uczniowie spisywali ewangelie to nie jest argument przemawiający za tym, że była spisywana później, z uczniami Chrystusa zadawał się np. św. Paweł który grekę już znał, wśród Chrzescijan jeszcze za życia Piotra itd. była masa greków, o tłumacza nie trudno.

Love178 napisał/a:

Tak. Jakoś podane przeze mnie ramy czasowe Cię zdziwiły, więc idź się poucz.
Samo bycie wierzącym nie czyni z Ciebie znawcy historii, której się nie uczyłaś, no serio xD


Ja pierdole, to, że taka dyletantka jak ty śmie zarzucac komukolwiek innemu nieznajomość historii to już jakieś jaja na tym forum.

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Love178 napisał/a:
Jedyna różnica między wiarą chrześcijańską, a grecką jest to, że wyznawcy tej drugiej już wymarli


można zamknąć temat.
Strona ateistyczna dostatecznie się w tym momencie ośmieszyła.

To właśnie wy się ciągle kompromitujecie


Póki co to jedynie love się tu kompromituje, już nawet ty nie sięgasz takiego dna w jakim oną leży jeśli chodzi o znajomość historii i instytucji którą krytykuje.

icywind napisał/a:
Cytat:
Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. 7 Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca.

Używaj cytatu z biblii, żeby udowodnić, że biblia mówi prawdę :git:


W sumie niby czemu nie? Kazdy ateusz ciagle pisze, ze Biblia nie moze być dowodem, a żaden nie wyjaśnił czemu...
Zachowujecie sie w zasadzie jak najgorsza sekta, jesteście mniejszością (chociaz to szybko sie zmieni), a swoje zasady dyskusji i poglądy uważacie za tak absolutną oczywistość, że wyśmiewacie kogos kto sie z nimi nie zgadza, zmyślacie wydarzenia historyczne (love), wymyśliliście sobie jakąś tam moralność i traktujecie ją jak absolutną oczywistość i w zasadzie nie gadacie o koncepcji Boga jako takiej tylko twierdzicie, ze nie wierzycie w Boga bo nie podoba sie wam jego obraz jaki przedstawia kompletna religia, a dowolny debil moze powiedziec, że nie wierzy w istnienie czarnych dziur bo mu się nie podoba, że tak ogromne obiekty nie przepuszczają nawet światła bo zgodnie z jego moralnością przepuszczanie swiatła jest złe.
Wy nawet nie widzicie jak jesteście kurwa absurdalni.

icywind napisał/a:
Love178 napisał/a:
Dlaczego Bóg jest mężczyzną? Dyskryminacja

Dlaczego w ogóle ma płeć? :haha:


Rzecz w tym, że w zasadzie płci nie ma.

Love178 napisał/a:
icywind napisał/a:
Love178 napisał/a:
Dlaczego Bóg jest mężczyzną? Dyskryminacja

Dlaczego w ogóle ma płeć? :haha:

Ponieważ ludziom jest zbyt trudno wymyślić bezpłciową istotę. Zwłaszcza jeżeli jakaś religia obiera strategię zdobycia wyznawców przez dawanie im poczucia, że ze względu na samą swoją płeć mogę mieć przywileje, Bóg musi mieć płeć. Ciekawe jest również przeanalizowanie zmian płci wymyślanych przez ludzi bóstw wraz z rozwojem ludzkości i w zależności od klasy społecznej (miałam o tym pracę zaliczeniową na psychologię)


Chrystus dał do zrozumienia faryzeuszom, że płeć to jedynie cielesność, a więc dusza płci nie ma, a wiec Bóg prawdopodobnie też.
Słabo ci wychodzi to "oranie" katolicyzmu.

icywind napisał/a:

Ale kult matki boskiej jest chyba dość świeży


Istnieje co najmniej od tysiąca lat...

Lilith_Madness napisał/a:
icywind napisał/a:
Ale kult matki boskiej jest chyba dość świeży

Zgadza się, z każdym soborem Maryja była coraz bardziej dziewicą i była coraz to bardziej świętsza, bo dogmat, kurwy, DOGMAT!!!
Katolicy mają na punkcie Marysi szczególnego zajoba, a przykładowo kociarze to uważają ją tylko za matkę Jezusa i tyle. Negują jej świętość.


Nie negują świętości, świadkowie jehowy i heretyccy chrześcijanie (z wyjątkiem marawitów którzy uznają Maryję za bóstwo i są w zasadzie matriarchalną herezją) nie dyskutują na temat tego kto jest świętym i tyle.
Luteranie uważają, że każdy chrzescijanin jest świętym, kalwini mają to w dupie...
No, ale zdanie heretyków sie nie liczy.

Love178 napisał/a:
w Egipcie w pewnym momencie doszło do krótkiego przełomu, kiedy faraon Echnaton dokonał próby wprowadzenia monoteizmu - oczywiście wybrany przez niego bóg był mężczyzną. Uznaje się go za pioniera wiary w jednego boga, a przynajmniej jest chyba najstarszym udokumentowanym przypadkiem. Potem pojawiły się religie abrachamowe, które były dużą przeciwwagą do tego, co było do tej pory - jeden bóg, mężczyzna, który mówi, że wszystkie kobiety mają iść do kuchni (do tamtej pory większość cywilizacji prowadziła w jakiejś mierze równouprawnienie, zwłaszcza Egipt, z którym Żydzi rywalizowali).


Albo Echnaton zerżnął religie od Zydów (w sumie żył prawdopodobnie w okresie gdy odjebała sie inba z Mojżeszem) albo na odwrot, przekonanie, że kult Atona to początek monoteizmu jest przekonaniem bardzo niepewnym.

P.S. "Równouprawnienie w pogańskich cywilizacjach" Ja pierdole, no, może u ludow nordyckich cos tam bylo, czy grecka sparta zahaczala, ale Rzym, Egipt itd. nie maja wiele wspolenego z idea rownouprawnienia.
Zaś co jak co, ale to właśnie chrześcijaństwo ostatecznie zrównalo kobiete i mezczyzne jesli chodzi o godnosc ludzką i poprawilo los kobiety w Europie.

A czemu Bóg miał być mężczyzna? Bo w każdej zdrowej i naturalnej spolecznosci panuje patriarchat i nikt nie ma wątpliwości, że rządzić powinien mężczyzna, równouprawnienie czy idea rownosci plci to tylko idea, a nikt nie udowodnił, że płcie są równe - a nie jest to tak pewne, że nie wymaga udowodnienia.

Love178 napisał/a:
Powstawały też od tego różne wariacje, typu islam zdobywał tłumnie wyznawców poprzez przekupywanie mężczyznom jeszcze większymi przywilejami, typu więcej żon. Wielu to łyknęło i odbija się to na naszej cywilizacji do dzisiaj.


Islam bardzo mocno poprawil los kobiet u Arabow na tle tego co bylo w czasach poganskich.

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ech, niestety w tej dyskusji to właśnie wierzący głównie się kompromitują, Wojtek jeszcze coś próbuje pociągnąć tylko, ale też niezbyt merytorycznie.


Mam się starać dla lowe która wyznaje instytut danych z dupy? No bądźmy minimalnie poważni...
Ta dyskusja musi być głupi skoro strona ateistyczna próbuje krytykować chrześcijaństwo ze swojego punktu widzenia, pisząc o Bogu a nie przyjmujac jednocześnie zalozen katolickich.
Zreszta, kurwa, nawet ja nie uważam moich poglądów za oczywistą oczywistość i próbuje je uzasadniać, a lowe robi na odwrót.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 12:48   

dziecinne podejście że w czary nie wierzę? i że w gościa prze chuja czarodzieja którego znam jedynie z opowieści i nawet nie ma sposobu żeby go choćby ujrzeć nawet z daleka, nie wierzę??
I nawet nie odrzucam na 100% tego prze chuja czarodzieja tylko w jakiś sposób logiczny próbuję go sobie wytłumaczyć a nie że jest i chuj:D no dziecinada w chuj
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 20:53   

krojechleb, Nie, po prostu na najważniejsze pytanie w historii ludzkosci (czy Bog jest czy go nie ma) odpowiedziales sobie bezrefleksyjnie "nie", gdy to temat troche wart wiekszego przemyslenia.

Bóg nie ma nic wspolnego z czarami w sensie bezposrednim.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 20:58   

Bóg ma wszystko, co może być wspólnego z czarami*
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 21:08   

Czary to nadprzyrodzone wpływanie na nature bez udziału Boga, czarów używaja ludzie lub przyziemne nadnaturalne istoty.
Nie ma nic wspólnego z czarami.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 21:10   

i to właśnie chlebek analizuje sobie wszystko i wyciąga z tego logiczne wnioski, a inni się indoktrynują
_________________
  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 21:43   

Nie widzę w tym jakiegoś wyciągania logicznych wniosków, co najwyżej jakieś rozumowanie które ty nazywasz logicznym na zasadzie "bo tak".
Od lat to ateiści są tą bardziej zindoktrynowaną stroną, nie wiem skąd to wasze przekonanie o samodzielnym myśleniu i wolności od błędów, irracjonalizmu i wpływu innych, nie bez powodu sowieci byli skrajnie ateistyczni, Stalin dobrze sobie zdawał sprawę, że ateista lepiej zaaklimatyzuje sie w totalitaryzmie.

Poza tym - indoktrynacja... nie wiem skąd to całe pieprzenie, że musimy do wszystkiego dochodzić sami, większości rzeczy, czy to manier czy to nauki człowiek sie uczy od innych, od rodziców, od nauczycieli itd. nie każdy jest Einsteinem, a jego wiedza nie traci na wartości bo zostala wpojona od dziecka.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 23:25   

Love widzę że wyciągnęłaś sobie dane z kosmosu i nie potrafisz udowodnić
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-19, 23:34   

Moris299,
>Ateusz
>Udowodnić
Wybierz jedno.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-20, 11:18   

Moris299 napisał/a:
Love widzę że wyciągnęłaś sobie dane z kosmosu i nie potrafisz udowodnić

Nie, po prostu Ci nie odpisałam, bo miałam bardzo słabego neta jak akurat odczytałam.

Jest coś takiego jak archeologia biblijna, sami wierzący mają swój wkład w jej badaniach i publikowane są kalendaria powstawania kolejnych rozdziałów Biblii na podstawie badań lingwistycznych języków, w których fragmenty były pisane i miejsc, w których zostały znalezione. Serio dużo sensowniejszy sposób dochodzenia niż zakładanie, że Bóg natchnął naocznych świadków, którzy powędrowali kilkaset kilometrów, posługiwaniem się przyszłymi językami i umiejętnością pisania, ale raczej mi nie uwierzysz :|
_________________
  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-20, 11:32   

Love178, Żadne badania Biblii nie przeczą wersji katolickiej.
A przynajmniej poważne badania Biblii.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-21, 19:12   

Love178 napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Love widzę że wyciągnęłaś sobie dane z kosmosu i nie potrafisz udowodnić

Nie, po prostu Ci nie odpisałam, bo miałam bardzo słabego neta jak akurat odczytałam.

Jest coś takiego jak archeologia biblijna, sami wierzący mają swój wkład w jej badaniach i publikowane są kalendaria powstawania kolejnych rozdziałów Biblii na podstawie badań lingwistycznych języków, w których fragmenty były pisane i miejsc, w których zostały znalezione. Serio dużo sensowniejszy sposób dochodzenia niż zakładanie, że Bóg natchnął naocznych świadków, którzy powędrowali kilkaset kilometrów, posługiwaniem się przyszłymi językami i umiejętnością pisania, ale raczej mi nie uwierzysz :|


Nie no chodzi mi to, że skoro to są normalne badania naukowe, to chyba są gdzieś opublikowane?
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-22, 19:32   

Tak, w Google masz odpowiedzi na swoje pytania, wychodzi nawet czasopismo zajmujące się tylko publikacjami na temat archeologii biblijnej.

Serio, umiem dużo rzeczy, ale wymyślanie bajek to moja pięta Achillesowa, nie umiem powiedzieć czegoś, czego się wcześniej nie dowiedziałam
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-22, 20:41   

nie twierdzę, że zmyślasz, ale są też ludzie którzy twierdzą, że ziemia jest płaska i też publikują w internecie swoje "badania" udowadniające tezę. Ciekawi mnie tylko i wyłącznie źródło wiedzy.
_________________
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-14, 14:56   

13/16 :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.142 sekundy. Zapytań do SQL: 29