Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:50
Polecanie filmów
Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-20, 18:30   

widzu napisał/a:
krojechleb napisał/a:
Wziąłem się za horrory klasy b specyficzne kino im bardziej absurdalne i chujowe tym lepsze także nie każdemu pewnie podejdzie. Na razie obejrzałem " Mecz żywych trupów"- w skali chujozy dam tak 6/10

"Kondom des grauens" na polski to jest tłumaczone "Mordercze kondomy" tu dam mocne 8/10
Film o kondomach odgryzających ludziom kutasy. Poważne sceny z dialogami np o tym że kondom na sumieniu ma już 13 kutasów i jajo mnie urzekły



Wypróbuj Atak krwiożerczych donatów.


Jest na liście i w najbliższym czasie zamierzam też obejrzeć " Atak pomidorów zabójców"
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-20, 19:28   

Och, dopiero teraz zauważyłam, że Trzy billboardy reżyseruje gość od 7 psychopatów. Trafiłam z koleżanką na ten film do kina w sumie całkiem przypadkiem i nie żałowałyśmy. Potem obejrzałyśmy In Bruges (nie podaję polskiego tytułu z premedytacją) i też był spoko.
Ostatnio zmieniony przez Nadir 2018-02-20, 21:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12384
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-20, 19:34   

A Jezus Chrystus Łowca Wampirów? :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-20, 21:56   

Nadir napisał/a:
Och, dopiero teraz zauważyłam, że Trzy billboardy reżyseruje gość od 7 psychopatów. Trafiłam z koleżanką na ten film do kina w sumie całkiem przypadkiem i nie żałułowałyśmy. Potem obejrzałyśmy In Bruges (nie podaję polskiego tytułu z premedytacją) i też był spoko.

Nadiru ładnie tutaj zaplusowała.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-20, 23:45   

Nadir napisał/a:
In Bruges (nie podaję polskiego tytułu z premedytacją)

xD
Mam nadzieję, że tłumaczyciel tytułu dostał premię za dobrą robotę.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-21, 10:32   

Słownik, ano nie dostał bo to był wymysł amerykańskiego dystrybutora. "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" to oficjalny podtytuł "W Brugii". Słusznie założono, że co to jest Brugia wie w USA maksymalnie 7 osób za to zwiedzać Europę i strzelać hamburgery lubią. A polskie dauny po prostu skopiowany wyczyn amerykańskich daunów. To jest zajebisty ale pechowy film bo oba jego tytuły są równie beznadziejne.

Ps. Do dziś żałuję że nikt swego czasu nie wpadł na pomysł przetłumaczenia tytułu"Pulp Fiction". "Tandetne bzdury" to zajebisty slogan.

A polaczki niedojebaczki tłumacze na swoje wyżyny wznieśli się przy okazji "Motyl still Alice". Kurwa, serio jest film, który ma taki polski tytuł.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2018-02-21, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-21, 13:41   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Motyl still Alice


ochuj
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5573

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-21, 16:43   

Gdzieś kiedyś słyszałem plotke, że tłumaczeniem tytułów nie zajmują się tłumacze tylko dystrybutorzy i z reguły w ogóle nie patrzą na oryginalny tytuł, tylko wymyślają coś co ich zdaniem brzmi fajnie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2018-02-21, 16:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-26, 10:16   

Miałem poczekać na recenzje w internecie zanim pójdę na Pitbula Kobiety Mafii ale znajomi bandą szli i w dodatku szmuglowaliśmy wiśniówkę do kina to poszedłem. Nie idźcie na to. Scenariusz chyba na kolanie pisany w sumie nic dziwnego skoro vege robi na akord te filmy a dialogi były tak mongolskie że aż żenujące i oczywiście nasz fajter z m jak miłość zagrał kompletnego zjeba. Standard nie można się było spodziewać czego innego

[ Dodano: 2018-02-26, 10:16 ]
ale uczciwie powiem że ciut lepsze niż botoks
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-26, 10:42   

pastaopaprykuvege.txt
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-26, 21:51   

( ͡° ͜ʖ ͡°)

_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5573

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-27, 17:53   

Kim to trzeba być, żeby Bogusława Lindy nie znać :??:
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12384
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-27, 18:01   

Całkiem_Dobry_Chłop, dzieckiem, któremu rodzice nie pozwalają oglądać filmów z przekleństwami :)
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5573

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-27, 19:01   

Biedny Słownik :hug:
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-27, 21:21   

Moi drodzy,
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-28, 12:34   

"Atak pomidorów zabójców". Sceny grozy wyglądały tak że najzwyklejszy pomidor turlał się po ziemi i tyle. Wiadomo ścieżka dźwiękowa krzyki i te sprawy były a jak pomidor doturlał się do jakiejś ofiary to kamera przeskakiwała na twarz jakiejś osoby, która była świadkiem (sądząc po przerażeniu na twarzy i krzyku) chyba brutalnego mordu. Jedna scena wyglądała tak że ten zwykły pomidor turla się po ziemi a jakiś policjant faszeruje go całym magazynkiem śrutu, pomidor w kawałki a ja wtedy wyobraziłem sobie jak głupio to musiało wyglądać podczas kręcenia gdy osoba poza kadrem turla zwykłe pomidory a aktorzy muszą grać przerażenie. Najbardziej naturalnym aktorem był pomidor reszta słabo. 5/10 https://www.youtube.com/watch?v=b3uIKzgcDxo
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-28, 13:26   

W sequelu zabijać będzie pomidorówka.

[ Dodano: 2018-03-04, 02:00 ]
Trwa polska wyprawa na K2 więc postanowiłem sobie obejrzeć film "Everest" z 2015 r: http://www.filmweb.pl/film/Everest-2015-695659#

O komercyjnej wyprawie zorganizowanej w 1996 roku - 3 przewodników i grupa amatorów czy pół-amatorów, którzy zapłacili gruby hajs, żeby wejść na Mount Everest. Polecam nie tylko ze względu na świetne efekty wizualne, ale i na ciekawą historię, która wydarzyła się naprawdę. Film trwa niecałe 2 godziny i nieźle trzyma w napięciu. No i gra Keira Knightley :)
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-06, 20:44   

"Better watch out" dawno sie tak wspaniale nie bawiłem na filmie, ciężko go opisać żeby nie spoilerowac :p
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-06, 12:48   

"Strażnicy Cnoty" luźna nieskomplikowana komedia z żygami kutasami i kretyńskimi żartami. Coś wna poziomie "Strasznego Filmu".Polecam, śmieszna. Można podobną recenzję negatywną zrobić coś w stylu: chujowy bo kretyńskie żarty rzygi i chuje. zależy co kto lubi
Przed pójściem do kina rzuciłem okiem na filmweba w komentarze. Trafiła się jakaś tępa pizda która stwierdziła że film ma pozytywne recenzje bo głównymi protagonistkami są kobiety i pierdoli coś o wojnie bo ma dość tego świata. Szuka jakiegoś głębszego sensu w filmie o tytule "Strażnicy Cnoty" i chce wojny zamiast się po prostu zajebać koniecznie poza miejscem publicznym bo jej truchło zrobi niepotrzebny korek. ALbo jakieś tępe chuje którzy twierdzili że jak się komuś podoba to jest debilem. Bo wiadomo że przecież to ja jestem najinteligentniejszy a jak ktoś ma inny gust to przecież debil i nawet nie trzeba się zastanawiać co mogło kierować ludźmi gdy wybierali film za który sobie zapłacą i obejrzą. Ale najgorsza była inna tępa pizda jebana grażyna. Oficjalnie napisała że filmu nie widziała bo po trailerze stwierdziła że chujowy i na podstawie trailera daje 1 na 10 żeby celowo zaniżyć ocenę. Jebaną grażynę należy traktować po grażynowemu i januszowemu a że iaczej nie mogę to jedynie mam nadzieję że jej sraka dupsko rozpierdoli

[ Dodano: 2018-05-06, 13:50 ]
To jakby na podstawie czyjegoś zeza stwierdzić że ten ktoś jest chujowym człowiekiem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-06, 14:14   

Typowy filmweb jest typowy xD
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.122 sekundy. Zapytań do SQL: 35