Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Banany za reklamy
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-11, 19:08   Re: Banany za reklamy

SlownikOrtograficzny napisał/a:
No dobrze moi drodzy, jako że nasi wspaniali nam miłościwie panujący uznali, że popełnili błąd z reklamowym trollingiem, toteż w ramach zadośćuczynienia dostają bana na 2 tygodnie.

Dabos, Bartke, Kupens i Widz majo 2 tygodnie przymusowego urlopu od forumu.

Zadowoleni?


COOOOOOOOOOOO?!?!?!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :1m: :1m: :2m:

O kurwa, ale się uśmiałem. Serio mają 2 tygodnie bana? Dabos też? Hahaha. Jak mawiają rabini: "trafiła kosa na miękką faję."
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-11, 19:09   

JankielKindybalista85, wychodzi na to, że niby tak XDDD
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-11, 19:10   

macbed napisał/a:
10 stycznia 2018
forumki powoli zaczynają odkrywać że administracja leci w chuja

Lol, powiedz mi coś, czego nie wiem od 2.5 roku. :PP
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-11, 19:11   Re: Banany za reklamy

JankielKindybalista85 napisał/a:
Serio mają 2 tygodnie bana?


bartek82r Wczoraj napisał/a:
macbed napisał/a:
matko co za pierdolnik


No masakra nie? :troll:
Ja się już nawet nie wypowiadam bo szkoda słów :roll:

Gównoburzenie na każdym kroku (-_\)
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-11, 19:26   

Ogólnie naprawdę zacny pierdolnik tu się odjebau. donos, który dostałem, nie kłamał: cała ta akcja to złoto, pallad i tellur. Cudeńko.

1. Wpaść na kiepski pomysł. Naprawdę zajebiście kurna kiepski pomysł.
2. Nie ogarnąć, że jest kiepski, mimo że co 4 głowy to jedna miękka faja.
3. Zrealizować ten pomysł.
4. Zrealizować go jeszcze gorzej niż się na niego wpadło, co tylko pogłębiło problem.
5. Trzymać się go uparcie mimo, że tłumy wpadły w nieprzewidziany szau pau.
6. Trzymać się pomysłu nadal mimo rosnącej fali histerii, która - swoją drogą - jest osobną kopalnią japierdolixcoinów i nie najlepiej świadczy o użytkownikach. Albo i świadczy wspaniale, jeśli patrzeć pod kątem tragifarsy, którą się właśnie delektuję.
7. Trzymać się pomysłu nadal mimo zaangażowania się w sprawę czynników zewnętrznych w postaci wierchuszki miszczuf.
8. Wreszcie ogarnąć dupska, wyznać o co cho ale też stwierdzić - w najgorszym stylu jutubowych zjebixów łowców subskrybcji za gówno - "Ica prank bro! O chuj wam chodzi?!"
9. Dorabiać jakieś ideologie i wytłumaczenia na pół strony do po prostu słabego żartu i błędnej decyzji marketingowej.
10. Ogarnąć się, że w sumie o coś tym ludziom jednak chodzi i może nawet troszku słusznie.
11. Postanowić się ukarać i dać sobie za całą akcję samobany, co wznosi tę sprawę na kolejne Olimpy i Parnasy kuriozum.
12. Być Bartkiem, zdjąć se tego niby bana, żeby wbić na forum i napisać, "ja pierdolę ale jaja, mam bana" i wkurwić już tym forumki do reszty i nic dziwnego...

#Adminiforummiszczuf2k18

Wchodzicie w nowy rok jak Rysiek Petru w Aśkę Schmidt - z wiedzą, że z takiej góry chwały z dobrych czasów tylko to wam się jeszcze ostało, a i to zapewne już niezbyt długo.

Ogólnie zacny kontent. 8.91/10 :piwo: :gool: :2m: :clap: :king: :happybday:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-22, 00:50   

Polecamy się na przyszłość, Jankielu.

I w ogóle te teorie spiskowe na 3 strony o tym, czy to była prawda czy jednak fejk :haha:

ChodnikowyWilk napisał/a:
Najlepsze jest to ze to nie jest fejk tym razem, ale ok niech se wierzą xd


:D

[ Dodano: 2018-01-22, 00:50 ]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.057 sekundy. Zapytań do SQL: 17