Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamy (confirmed hoax)
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:16   

Moris299 napisał/a:
przecież teraz nie jesteśmy na aaf, nikt nie musi nic nigdzie płacić kek


No wiem, ale takie było moje pierwsze skojarzenie. Za czasów aaf te reklamy potrafiły też wisieć przez kilka dni i tragedii wielkiej z tego powodu nie było.


Moris299 napisał/a:
np.? Czy odbył się kiedykolwiek równie irytujący i trwający kilka dni "żart"?


Sporo tego było. Choćby słynny temat z funkcją you, w którym prawie każdy pomyślał, że reszta forum chce go zbanować. Mnóstwo ludzi dało się wkręcić, Wilku przepraszał, Bartek dał sobie osta, inni nie wiedzieli, o co chodzi. A mimo tego, gdy ludzie zdali sobie sprawę, że z nich zakpiono to zareagowali na luzie, bez spiny i fochów :) http://forum.mistrzowie.o...p?t=172&start=0
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:26   

A przypadkiem Shar nie zrobiła o to dramy?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:29   

Przecież you było o wiele mniejszym trollem (bo trwało chwilę) a też wywołało gownoburze i wprawadzenie zakazu używania gdziekolwiek i kiedykolwiek
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2018-01-04, 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:30   

Mi się podoba akcja, dobry troll :clap:
Nikomu nie stała się krzywda, nie rozumiem twojego wkurzenia.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:31   

Cytat:
Nikomu nie stała się krzywda


Kto ani razu nie kliknął przez przypadek w reklamę?
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:35   

Straciłeś 2 sekundy życia na otwarcie i zamknięcie nowej karty xD więcej czasu marnujesz na guwnoburzenie.

[ Dodano: 2018-01-04, 23:36 ]
Podejrzenia o atak hakerski, nie wmówicie mi, że ten troll był chujowy xD
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:37   

Mackers jak ja Cię szanuję :-D :piwo:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:43   

Moris, you trwało prawie tyle co ten trolling z reklamami, a przypominam, że oprócz tematu było też masowe spamowanie you na szałcie. Ale nikt oprócz Veona o to dramy nie zrobił, zresztą sam Veon początkowo też zareagował na luzie (widać to w temacie), dopiero później się wkurzył, gdy nie mógł tej opcji usunąć w panelu i zrobił dramę, po czym odszedł z forum. Co było o tyle bezsensowne, że jak ludzie się tym you nacieszyli to przestali nim wszędzie spamować i po kilku dniach był spokój :]


ZróbmySobieKupę napisał/a:
Mackers jak ja Cię szanuję :-D :piwo:


I ja :piwo:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2018-01-04, 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:56   

Moris299 napisał/a:
trwający kilka dni


03.01.2018, 13:00 - 04.01.2018 - 21:30


Moris299 napisał/a:
trwający kilka dni
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-04, 23:58   

>nieszkodliwy trolling z Gość, przy którym można się było przestraszyć, że można za coś bana zarobić
>trolling z reklamami, które wyglądały jak atak hakerski, przy którym mogły nastąpić wycieki danych

Nie stawiajcie między nimi znaku równości, bardzo was o to proszę.

[ Komentarz dodany przez: widzu: 2018-01-05, 00:10 ]
Oj, będzie warn za punkt 10 regulaminu :troll: :troll: :troll:
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 02:33   

widzu napisał/a:
Cytat:
[Dzisiaj 21:08] widzu: no adikxc był w piwnicy i pisał w piwnicy w sprawie tych reklam :I


Też prawda:

Obrazek

Ogółem sam fakt, że go wezwano było lekkim wymknięciem się sprawy spod kontroli. :x


Czy ktoś wyjaśnił mu sytuację? Bo mnie na forum nie było od dawna. Moris napisał do mnie, że jest taki problem, zajrzałam, przyznałam rację, napisałam do Adika. Wolę, żeby nie uznał, że zawracam mu dupę jakimiś żartami. :/

[ Dodano: 2018-01-05, 02:35 ]
Mackers napisał/a:
Nikomu nie stała się krzywda, nie rozumiem twojego wkurzenia.


No ja akurat wyszłam na żartownisia, który poważnie pracującym ludziom każe grzebać w kodzie forum, bo jakieś nagłe reklamy. :-)
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 07:56   

Ascara, spokojnie, bartek napisał mu PW (które odczytał), że nic nie wiedziałaś o całej sprawie.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 11:15   

Nie powinniście być zdziwieni bo na starym forum na darmowym serwerze były reklamy. Co ten davosz?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 12:50   

manciara9 napisał/a:
Jeżeli chcieliście wprowadzić reklamy to powinniście się nas spytać o zdanie najpierw.


A to czemu?

Moris299 napisał/a:
wkurwianie użytkowników uważacie za coś śmiesznego?

[ Dodano: 2018-01-04, 21:34 ]
widzu napisał/a:
"Reklamy" były na imgurze. Były to zwykłe obrazki z odnośnikami NIE BĘDĄCE REKLAMAMI; NIKT NIE ZAROBIŁ NA TYM ANI GROSZA

tylko, że linki miały w parametrze GET jakieś dane, więc na kliknięciach ktoś zarabiał... ktoś od kogo podjebaliście te reklamy :clap:


NO i co z tego, ze ktos zarabial?

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Pomyśleć, że kiedyś to było forum dla ludzi z poczuciem humoru...



Mnie to bawi akurat...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 13:17   

Wojtek lubi być mocno za mordę trzymany
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 13:42   

Ja wiedziałem, że z tym imgurem jest coś nie tak i że po chwili skasowali pierwszego posta w którym o tym napisałem :troll:

manciara9 napisał/a:
Cytat:

Pomyśleć, że kiedyś to było forum dla ludzi z poczuciem humoru...


Zajebisty rzarcik, kurwie :PP

W sumie nie Ty jeden w tym uczestniczyłeś


rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik rzarcik

[ Dodano: 2018-01-05, 13:44 ]
Jarosław Kaczyński napisał/a:
Wojtek lubi być mocno za mordę trzymany


Jak zawsze ma pan racje Panie Prezesie :-D
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 14:00   

WYJAŚNIENIE



No to może i ja się wypowiem :bag:


Trolling faktycznie wyszedł z mojej strony.

Po dłuższej nieobecności wszedłem na forum i zauważyłem że dosyć tutaj cicho i pusto. Po dłuższej przerwie miałem zaledwie ok 700 nieprzeczytanych postów i przypomniały mi się stare dobre czasy gdy w ciągu miesiąca przybywało nie 700, tylko kilka tysięcy postów. Zauważyłem że w odróżnieniu od "dawnego forum" na którym ciągle coś się działo, każdy coś od siebie wnosił na forum, każdy się udzielał, każdemu się chciało rozkręcać to forum.
Teraz jest jakby inaczej. Niby nadal każdy z nas się udziela, jednak po pierwsze w mniejszym stopniu. Przykładem może być fakt komentowania wrzuconych przez kogoś zdjęć do galerii, obrazków i filmów w odpowiednich tematach, czy nawet past. Kiedyś każdy starał się komentować wrzucone przez kogoś materiały. Ktoś wrzucił zdjęcie, czy pastę i zaraz poniżej nazbierało się do tego trochę komentarzy i temat żył. Dzisiaj co prawda nadal takie materiały ale w mniejszym stopniu i z mniejszym zaangażowaniem. Coraz częściej w tematach tego typu nie pojawia się ciekawa dyskusja rozwijająca dany wątek, lecz komentarz zawiera dosłownie pojedyńcze słowo np. "Fajne" "OK" "Śmiechłem" lub nawet jest tylko emotką np :ok: :git: :niegit:
To powoduje że forum się nie rozwija, jest tutaj bardziej pusto, nudno itp.

Druga sprawa, że jak już zwróciliśmy uwage mniejsze jest zainteresowanie nowymi użytkownikami, którzy i tak już rzadko do nas przybywają. Nie dość że atmosferę na forum mamy dosyć specyficzną, żarty hermetyczne, to jeszcze nie ułatwiamy nowym wdrożenia się w nasze towarzystwo.

No i oczywiście ostatnim problemem na forum są spiny o byle pierdołę. Czasami wygląda to jakbyśmy byli jakąś klasą nauczania początkowego w szkole podstawowej.

To wszystko wpływa na zastój na forum. W piwnicy cały czas zastanawiamy się jak można rozkręcić forum.

Wracając jednak do tematu trolla, tak jak pisałem wcześniej wchodząc na forum zauważyłem że jest tutaj smętnie i przypomniał mi się temat z pomysłami na rozkręcenie forum. Niewiele myśląc otwarłem temat, na drugiej karcie otwarłem wp.pl a na kolejnej panel administracyjny. I zacząłem wstawiać te trzy reklamy: "Media Expert" "Domodi" i "Orange Love" Wszystkie trzy wyświetliły mi się włąśnie na wp.pl i stamtąd je zgarnąłem. Po jakimś czasie dodałem jeszcze tą ostatnią, czwartą reklamę. A co chciałem tym osiągnąć? W zasadzie chciałem chwilowo rozruszać forum, chciałem aby coś się zadziało, żeby nie wiało nudą.
Wiadomo że to nie przywróciło by ruchu jak za dawnych czasów ale przynajmniej na moment forum by ruszyło. Zamysł był taki abyście pomyśleli że od nowego roku nie tylko na mistrzach ale i na forum weszły reklamy.
No cóż nie udało się... kolejny raz okazało się że więcej mamy do powiedzenia w trakcie kłótni niż w trakcie normalnej dyskusji. Forum co prawda ożyło, ale przeistaczając się w nerwową atmosferę. Moim zdaniem zamiast wziąć pod uwagę najbardziej logiczną wersję zdarzeń czyli włączenie reklam na forum, większość od razu zaczyna doszukiwać się spisku jak Antoni M.
Pewne sytuacje trzeba przyjmować na chłodno i przekalkulować o co w tym wszystkim chodzi. Pośpiech i nerwy nie są dobrymi doradcami, a w ten sposób postępujecie. I często z takich właśnie powodów mamy spiny i gównoburze na forum.

Kończąc chciałbym przeprosić wszystkich, którzy poczuli się urażeni moim trollem. Nie taki miałem zamiar. Teraz mam tylko nadzieję, że coś wszyscy wyniesiemy z zaistniałej sytuacji i na przyszłość będziemy bogatsi o te doświadczenia i mądrzejsi.




_____________________________________________________

A na sam koniec odniosę się do Waszych komentarzy

Moris299 napisał/a:
administracja forum wykorzystuje jego serwery, jego domenę i jego użytkowników do czerpania nielegalnie korzyści. Urząd skarbowy też chętnie by się pewnie dowiedział, że ktoś (Bartek?) tutaj zarabia na reklamach bez spełnienia odpowiednich przepisów prawnych.

Nikt z nas przecież na tym nie zarobił. To były tylko podlinkowane obrazki. Myślisz, że teraz zadzwonię do Media Expert zapytać ile mieli od nas kliknięć i ile mi za to zapłacą?

WojtekVanHelsing napisał/a:
proszę o nieprodukowanie kłótni na forum które jest dość zżytą rodziną...

^ :clap: (a kiedyś miałem obawy czy przywracać Wojtka na forum) :oops:

manciara9 napisał/a:
Jeżeli chcieliście wprowadzić reklamy to powinniście się nas spytać o zdanie najpierw.

Wtedy nie wyszedłby troll. Zresztą z drugiej strony to chyba rzadko kiedy fora i strony internetowe pytają użytkowników czy mogą sobie wstawić reklamy :PP

widzu napisał/a:
Jak już zdążył zauważyć CDC (tyle że go olaliście szukając na siłę spisku):

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Tak na temat napisze, że te banery reklamowe są zapisane na imgurze.


^ Dokładnie :/

widzu napisał/a:
A sam żart skończyłby się dużo wcześniej, gdyby nie wasze teorie spiskowe. :-P


^

Lilith_Madness napisał/a:
Jak chcecie sobie jaja robić, to na prima aprilis, a nie teraz. Ja nie wiem, co wam odjebało, żeby wykorzystywać pozycje adminowskie do przestraszenia zwykłych użytkowników nagłymi reklamami.

Na prima aprillis to by było zbyt oczywiste. Nikt nie miał zamiaru Was przestraszyć

Moris299 napisał/a:
User wstawi 1px za dużą sygnaturkę:
natychmiast to usuwaj, zaburzasz równowagę forum!!!

Nikt nigdy nie czepiał się o sygnaturkę która była niewiele za duża. No chyba że ktoś uporczywie starał się nas wkurwiać tym że to przecież tylko 1 px i robił to uporczywie

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Orange Love nie ja wstawiłem, acz przyznaję, że gustowne :D

To z love wyszło przypadkiem bo to oficjalna reklama orenge która wyskoczyła mi na wp.pl
https://www.orange.pl/kid...06,article.html

Davos napisał/a:
Tak gwoli ścisłości to sam się nabrałem na trolla Bartka, kiedy zobaczyłem pierwszą reklamę :] Ale nie pomyślałem, że to atak hakerski, tylko raczej brak dokonania rocznej opłaty za serwer czy tam domenę, na aaf, a wcześniej na hpu było dokładnie to samo, Bartek robił z własnej kieszeni opłaty, a jak zapomniał to przez kilka dni na forum wisiały reklamy i nikt o to inby nie robił. Niemal wszyscy z Was byli na starym forum na aaf, powinniście to pamiętać, a tutaj robicie wielkie dramy...

Takie właśnie było zamierzenie tego trollingu

Moris299 napisał/a:
Czy odbył się kiedykolwiek równie irytujący i trwający kilka dni "żart"?

Ten żart trwał nieco ponad dobę

Mackers napisał/a:
Mi się podoba akcja, dobry troll :clap:
Nikomu nie stała się krzywda, nie rozumiem twojego wkurzenia.

Dziękuję :piwo:

Moris299 napisał/a:
Kto ani razu nie kliknął przez przypadek w reklamę?

:muk:

Mackers napisał/a:
Straciłeś 2 sekundy życia na otwarcie i zamknięcie nowej karty xD więcej czasu marnujesz na guwnoburzenie.

^
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2018-01-05, 14:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 15:15   

Cytat:
Moim zdaniem zamiast wziąć pod uwagę najbardziej logiczną wersję zdarzeń czyli włączenie reklam na forum, większość od razu zaczyna doszukiwać się spisku jak Antoni M.


To, że ty nie masz pojęcia o cyberbezpieczeństwie nie znaczy, że inni nie mają.

Ogólnie wszystko podsumuję jednym :nie potraficie robić żartów. Przypomnijcie sobie jakie żenua wywołało "odkopanie" krokoroka na forum w 1aprilis.
Serio jest tyle różnych sposobów na żartowanie, przypomnijcie sobie jak robili sobie żarty admini mistrzów na głównej - czy kiedykolwiek one były irytujące? Nie. To było zawsze albo coś podmienione (np przyciski miały inne nazwy) albo dostawało się fejkowe bany za używanie fejkowych opcji, albo przewrócenie loga do góry nogami itp. Zawsze było to ze smakiem robione. A wy próbujecie być śmieszni irytując innych.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-01-05, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 15:27   

Moris299 napisał/a:
To, że ty nie masz pojęcia o cyberbezpieczeństwie nie znaczy, że inni nie mają.


Pewnie masz rację Moris, ale wydaje mi się, że nie można popadać w paranoję

Moris299 napisał/a:
Ogólnie wszystko podsumuję jednym :nie potraficie robić żartów. Przypomnijcie sobie jakie żenua wywołało "odkopanie" krokoroka na forum w 1aprilis.


Każdy ma inne poczucie humoru, jednych rozbawi krokorok, innych fejkowe reklamy, jeszcze innych rozjechany kot na zdjęciu. Nie da się wszystkim dogodzić.

Moris299 napisał/a:
Serio jest tyle różnych sposobów na żartowanie, przypomnijcie sobie jak robili sobie żarty admini mistrzów na głównej - czy kiedykolwiek one były irytujące? Nie. To było zawsze albo coś podmienione (np przyciski miały inne nazwy) albo dostawało się fejkowe bany za używanie fejkowych opcji, albo przewrócenie loga do góry nogami itp. Zawsze było to ze smakiem robione.


W takim działaniu mamy związane ręce bo wielu rzeczy nie możemy zrobić z panelu admina. Musieli byśmy grzebać w skrypcie forum do którego nie mamy dostępu ¯\_(ツ)_/¯

Moris299 napisał/a:
A wy próbujecie być śmieszni irytując innych.


Nie mieliśmy takiego zamiaru więc przepraszam jeszcze raz :piwo:

Moris299 napisał/a:
albo przewrócenie loga do góry nogami


To akurat nie jest śmieszne :roll: Spójrz na swój profil :/
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-05, 15:30   

bartek82r napisał/a:


To akurat nie jest śmieszne Spójrz na swój profil


O jak smiechlem :haha:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.156 sekundy. Zapytań do SQL: 33