Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta o miękkich fajach - II tura

Czy uważasz, że sanhedryn administracji forum to:
Miękkie faje - wszyscy co do jednego, lub w zdecydowanej większości - i nieudolni tyrani a ich władza powinna zostać zweryfikowana przez ogół userów w demokratycznych ankietach na temat votum zaufania, bądź nieufności, dla każdego admina z osobna?
35%
 35%  [ 5 ]
Faje twarde jak Sztywny Pal Azji a nawet w ogóle nie faje, tylko zajebiści przywódcy prowadzący forum pewną ręką ku świetlanej przyszłości a zatem udzielam sanhedrynowi jako całości votum zaufania?
64%
 64%  [ 9 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:20   Ankieta o miękkich fajach - II tura

Ciąg dalszy, zakończonego remisem, tego głosowania:
http://forum.mistrzowie.o...p=349491#349491

Ponieważ w toku sprawy okazało się, że nie cała wina za markowy burdel spoczywa na Davosie, zmieniamy nieco przedmiot głosowania:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:24   

Jak w końcu sie zdecydowałem zagłosować to ankieta sie skończyła :troll:


Ale na szczęście jest druga >:>
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:25   

brakuje mi opcji pośredniej, bo większość adminów imo jest spoko - votum nieufności dla pozostałych
chyba że za miękkofajowość uznamy bycie generałami Kima i służalcze podążanie za autokratyczną dyktaturą, wtedy opcja 1
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:27   

Szkoda, że nie widać, ile gdzie jest głosów. Wiedziałabym, ile banów będzie. :troll:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:29   

macbed napisał/a:
brakuje mi opcji pośredniej, bo większość adminów imo jest spoko - votum nieufności dla pozostałych
chyba że za miękkofajowość uznamy bycie generałami Kima i służalcze podążanie za autokratyczną dyktaturą, wtedy opcja 1

No to przecież jeśli wygra opcja 1 to wtedy każdy admin dostanie swoją ankietę i wtedy u tych, którzy są spoko zagłosujesz, ze są twardymi fajami i nie chcesz ich obalenia. Proste.

VOTE 1 11111111111!!!!!!!!!!!!!ONEONEONE
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:29   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ciąg dalszy, zakończonego remisem, tego głosowania:


4 do 5 to remis tak? Aha, spoko. Ładnie się manipuluje wynikami :D
Myślę, że nie tylko ja na tym forum powinienem mieć avatar Kima :-D
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:31   

JankielKindybalista85 napisał/a:
No to przecież jeśli wygra opcja 1 to wtedy każdy admin dostanie swoją ankietę i wtedy u tych, którzy są spoko zagłosujesz, ze są twardymi fajami i nie chcesz ich obalenia. Proste.

VOTE 1 11111111111!!!!!!!!!!!!!ONEONEONE

k
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:36   

Davos napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Ciąg dalszy, zakończonego remisem, tego głosowania:


4 do 5 to remis tak? Aha, spoko. Ładnie się manipuluje wynikami :D
Myślę, że nie tylko ja na tym forum powinienem mieć avatar Kima :-D


Gdzie ty masz remis? Jak ty to liczysz panie kolego? Naprawdze jak jakiś KOD-uch.
Opcja 1- 1 głos
Opcja 2 - 3 głosy.
Opcja 3 - 3 głosy
Opcja 4 - 2 głosy.

Remis jest: między 2 i 3. A jeśli ty sobie sumujesz opcje 1 i 2 oraz 3 i 4, jak się nigdy nigdzie nie robi, to to już tylko twój problem i ewidentnie za dużo masła w diecie tyrana! :troll: :haha:


Swoją drogą wzywam samych adminów do głsowania na opcję 1 i poddanie się demokratycznej weryfikacji. Wam nawet bardziej niż zwykłym użytkownikom powinno zależeć na tym, by - jak wzywał ksiądz Robak - "dom oczyścić z śmieci. Oczyścić dom powiadam, oczyścić dom dzieci!" i by nie powtórzyła się sytuacja, ze przez ogólny bałagan w całości sanhedrynu jeden Davos za to płacił i był nazywany miękką fają nie tylko za swoje ale i cudze grzechy.

VOTE 1!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:39   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Gdzie ty masz remis? Jak ty to liczysz panie kolego? Naprawdze jak jakiś KOD-uch.
Opcja 1- 1 głos
Opcja 2 - 3 głosy.
Opcja 3 - 3 głosy
Opcja 4 - 2 głosy.

Remis jest: między 2 i 3. A jeśli ty sobie sumujesz opcje 1 i 2 oraz 3 i 4, jak się nigdy nigdzie nie robi, to to już tylko twój problem i ewidentnie za dużo masła w diecie tyrana! :troll: :haha:


5 osób stwierdziło, że nie jestem miękką fają, a 4, że tak. Z tych pięciu trzy chciały, żebyś został, a 2, żebyś wypierdalał. Serio, Ty liczysz te wyniki jak Łukaszenka, a mnie wyzywasz od Koduchów :D
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:42   

tak w ogóle to mogłeś założyć ten temat za 2 tygodnie

_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:43   

Jankiel - sorry, ale Davos ma rację. :roll: Odrzucając kwestię Ciebie, głosy były za Davosem albo przeciw.
Głosowanie wygląda tak:

A+1 - 1
A+2 - 3
B+2 - 3
B+1 - 2

Skoro każdy mógł oddać tylko jeden głos, a podopcje A i B są w każdym przypadku indentyczne...

4 osoby są za opcją A, 5 za opcją B.

Jednocześnie 3 za opcją 1 oraz 6 za opcją 2. Jakoś w tej kwestii uznałeś, że "nie wypierdalasz".

[ Dodano: 2017-10-19, 13:43 ]
Jaki jest sens robienia osobnej ankiety na A i B? :|
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2017-10-19, 12:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:45   

Davos napisał/a:
5 osób stwierdziło, że nie jestem miękką fają, a 4, że tak. Z tych pięciu trzy chciały, żebyś został, a 2, żebyś wypierdalał. Serio, Ty liczysz te wyniki jak Łukaszenka, a mnie wyzywasz od Koduchów :D

Dobrze, nawet niech ci będzie bo puaczesz jak pensjonarka, dla świętego spokoju przyznam: w świetle niejednoznacznych i nierozstrzygniętych wyników znajdujesz się obecnie w minimalnym wzwodzie. W zależności od tego jakie by się miało poranne priorytety, jest szansa, że wystarczyłoby cię lekko walnąć po hełmie i byłbyś gotów do wykonania zadania, ale jakby się chcieć tylko wysikać to też w twoim obecnym stanie zrobi się to bez problemu. Lepiej? :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:46   

^ xDDDDDD

[ Dodano: 2017-10-19, 13:46 ]
chciałem napisać coś podobnego ale lepiej bym tego nie zrobił
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:48   

Ascara napisał/a:
Skoro każdy mógł oddać tylko jeden głos, a podopcje A i B są w każdym przypadku indentyczne...

Jednocześnie 3 za opcją 1 oraz 6 za opcją 2. Jakoś w tej kwestii uznałeś, że "nie wypierdalasz"


nie Davos nie ma racji.

1. Te opcje nie są identyczne. To odrębne zdarzenia i sumowanie głosów na nie oddanych jest nieuprawnione w żadnym systemie.

2. Uznałem że nie wypierdalam bo remis był między opcją 2 - mówiącą że nie wypierdalam, a opcją 3, mówiącą... że nie wypierdalam.

Czego jeszcze nie rozumiecie? B ja nie rozumiem jakim cudem takie nieuki i krętacze jak wy są u władzy. I potem na forum, na głównej i w całej Polsce jest jak w lesie obsranym gównem.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:52   

ale z tym lasem to sobie daruj co
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 12:59   

Zresztą Asci pozwól że wyjaśnię ci to na przykładzie bo tak zawsze najłatwiej bo najłatwiej wziąć do siebie.

Powiedzmy ze mamy ankietę o treści:

1. Wlsz zwalnia Ascarę z miszczów a Ascara nie robi handjoba WojtkowiVanHelsingowi - 1 głos
2. Wlsz zwalnia Ascarę ale ona handjoba robi. - 3 głosy
3. Wlsz nie zwalnia Ascary i Ascara nie robi handjoba - 3 głosy
4. Wlsz nie zwalnia ale Ascara robi handjoba. - 2 głosy

Jak dla mnie w tym momencie jest remis między 2 i 3, tylko i wyłącznie 2 i 3 zatem nic nie jest w żadnej z dwóch kwestii rozstrzygnięte.

Ale wg twojego sumowania to głosów na to ze cię nie zwalniają jest 5 - więc się cieszysz bo masz robotę, ale jednocześnie że robisz przyjemność Wojtkowi też jest 5 więc trzymam kciuki i daj znać jak było Wojtku. :git:

Czaisz już na czym polega nieuprawnione sumowanie sobie nie będących "identycznymi" opcji? Bo ja czaję. :troll:

I bawię się przy tym naprawdę przednio, jak chyba od 3ch lat na forum nie. :haha: Szkoda ze mi system w robocie chyba zaraz naprawią i się skończy śmieszkowanie w godzinach pracy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-10-19, 13:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 13:01   

A ja oddaję głos nieważny, czyli zostawiam puste pole :PP
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 13:05   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Powiedzmy ze mamy ankietę o treści:

1. Wlsz zwalnia Ascarę z miszczów a Ascara nie robi handjoba WojtkowiVanHelsingowi - 1 głos
2. Wlsz zwalnia Ascarę ale ona handjoba robi. - 3 głosy
3. Wlsz nie zwalnia Ascary i Ascara nie robi handjoba - 3 głosy
4. Wlsz nie zwalnia ale Ascara robi handjoba. - 2 głosy

Jak dla mnie w tym momencie jest remis między 2 i 3, tylko i wyłącznie 2 i 3 zatem nic nie jest w żadnej z dwóch kwestii rozstrzygnięte.

Ale wg twojego sumowania to głosów na to ze cię nie zwalniają jest 5 - więc się cieszysz bo masz robotę, ale jednocześnie że robisz przyjemność Wojtkowi też jest 5 więc trzymam kciuki i daj znać jak było Wojtku. :git:



Nooo... Bo tak?
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 13:07   

JankielKindybalista85 napisał/a:

Dobrze, nawet niech ci będzie bo puaczesz jak pensjonarka, dla świętego spokoju przyznam: w świetle niejednoznacznych i nierozstrzygniętych wyników znajdujesz się obecnie w minimalnym wzwodzie. W zależności od tego jakie by się miało poranne priorytety, jest szansa, że wystarczyłoby cię lekko walnąć po hełmie i byłbyś gotów do wykonania zadania, ale jakby się chcieć tylko wysikać to też w twoim obecnym stanie zrobi się to bez problemu. Lepiej? :-D


:-D


Ale z tym liczeniem głosów nie masz racji :PP

Wyjaśnijmy to najprościej jak się da:
Ktoś wchodzi w temat z ankietą i ma rozstrzygnąć dwie kwestie - czy jestem miękką fają i czy Ty wypierdalasz z forum. Najpierw musi rozstrzygnąć tę pierwszą - więc jeśli stwierdza, że TAK, to ma do wyboru opcję nr 1 i 2. I w tych opcjach decyduje na temat drugiej kwestii - czy chce, żebyś został na forum, czy nie.
A jeśli w pierwszej kwestii uzna, że NIE - wtedy ma do wyboru opcję 3 i 4. I tam rozstrzyga drugą kwestię.
Więc jak na to nie patrzeć, 4 osoby uznały mnie za miekką faję, a 5 za twardą.

I to nie jest tak, że ja się na siłę wykłócam i chcę bronić honoru czy dobrego imienia bo mnie ta ankieta od samego powodu lata koło sam wiesz czego :PP Podobnie jak wyniki.
Ale nie mogłem sobie darować tej dyskusji bo bawi mnie, jak na siłę chcesz zinterpretować wyniki tak, aby koniecznie pasowały do założonej wcześniej przez Ciebie tezy :-D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2017-10-19, 13:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 13:08   

Davosie, na szczęście wyniki tej ankiety będą absolutnie jednoznaczne!

VOTE 1!!!!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.099 sekundy. Zapytań do SQL: 35