Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Instagram (jakaś aplikacja potrzebna)
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-04, 12:32   Instagram (jakaś aplikacja potrzebna)

Mam do Was pytanie.

Mam założonego instagrama i gdy chcę dodać kogoś do znajomych to jest opcja dodawania z kontaktów z telefonu.

Ale mam z tym problem. Bo jeśli dzwoni do mnie potencjalny klient to od razu zapisuje jego numer w telefonie (potem jak robię jakieś promocje to powiadamiam o tym tych klientów m.in. sms-ami)
Tak więc wchodzę w dodawanie kontaktów na instagramie i widzę tam ludzi, których czasem nawet nie widziałem. Problem polega na tym że w tych kontaktach mam też kilka zakładów optycznych, co oznacza że kilka z moich numerów w telefonie to kontakty do konkurencji która dzwoniła do mnie żeby zrobić wywiad cenowy. Nie chcę tych kontaktów w tel bo nie chcę konkurencji powiadamiać sms-ami o moich promocjach. Ale nie wiem które numery z tel są tymi od konkurencji. Czy istnieje jakaś aplikacja lub inny sposób żeby wyczaić który moj kontakt z telefonu jest danym kontaktem z instagrama?

PS: Nie wiem czy w miarę logicznie to opisałem ale powinniście zrozumieć o co mi chodzi :bag:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-04, 12:36   

Na stronach konkurencji nie ma tych numerów czy tego typu "wywiady" robią specjalnie z innych?
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-04, 12:40   

Właśnie raczej z jakiś innych. Poza tym do klientów mam ok 500 numerów w książce więc nie chce mi się wszystkich sprawdzać :(
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-04, 15:52   

Chyba nie istatnieje taka aplikacja, ale możesz np. ręcznie wpisywać na facebooka tak jakbyś chciał się logować ale wpisujesz randomowe hasło i pokaże ci wtedy, ale żeby wszystkich to raczej ciężko :/

[ Dodano: 2017-09-04, 15:52 ]
problem w tym, że na instagramie numer telefonu nie jest nigdzie udostępniany. Nikt nie ma dostępu do tego numeru oprócz samej aplikacji instagrama
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-04, 15:59   

A nie możesz, nie wiem, raz w tygodniu przeglądać listy "znajomych" i po prostu ręcznie dodawać do czarnej listy? Wiem że to pracochłonne, ale innego pomysłu nie mam.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-04, 16:02   

Hmmm..... no szkoda. Bo wiesz chodzi mi o to że jak np na snapie kogoś mam to mi pokazuje daną osobę pod taką nazwą użytkownika, pod jaką mam ją zapisaną w kontaktach w telefonie. Ta osoba oczywiście na snapie ma też swoja nazwę użytkownieka ale jak mogę zostawić opis z mojej książki lub zmienić. A przede wszystkim wiem kto jest kto. Na Instagramie takiej edycji znajomych nie ma czasem?

widzu napisał/a:
A nie możesz, nie wiem, raz w tygodniu przeglądać listy "znajomych" i po prostu ręcznie dodawać do czarnej listy? Wiem że to pracochłonne, ale innego pomysłu nie mam.


Ale jak mam dojśc do tego który z tych kontaktów jest od konkurencji. Bo na Instagramie taką osobę mogę zablokować ale nadal nie będę wiedział który numer tel był jego i nadal bedę mu wysyłał sms-y z aktualnymi promocjami :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.049 sekundy. Zapytań do SQL: 18