Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 14:01
Mój ban
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

  Wysłany: 2014-02-27, 13:05   Mój ban

Witam.

Kulturalnie okolo tygodnia temu otrzymalem bana na tydzien za obrażanie innego uzytkownika.. on sam ze mna zaczal ale ok.

On tez otrzymal bana na tydzien.

Teraz widze to.



Ewentualnie pogodzilbym sie z tym.. Nie wiem jak mozna karac banem w trakcie bana, ponosze juz w koncu kare za lamanie regulaminu, to za co dokladnie nie ma znaczenia, ponosze jakby za ogól...

Ale ok, dostalem bana za tresci rasistowskie.. ale gdzie? Gdzie te tresci rasistowskie?

Rozumiem, że chodzi o tych Żydów.. ale to nie rasizm. I sam na siebie donioslem aby mi je usunal.. eee.. troche glupie. Kara jest zwytkle zlagodzona za oddanie sie samemu w rece prawa.

Ostartnio za rasizm dostalem tydzien...

A tu 2.

I to 2 razy..

Zostalem ukrany 2 razy to samo..


To juz idiotyzm.


Ale kwestia podstawowa

Reulamin nic nie mówi o rasiźmie... Jest prosty i ok.

Ale tu go nie zlamalem.

Skandalem jest, ze dostalem przedluzenie bana i to 2 razy i to po 2 tygodnie.

I ten masterkilim którego obrazilem i który obrazil mnie.



Obrazil mnie wielokrotnie pod wieloma screnami.. dalej ma bana do dzis.. Ja zaczalm obrazac go po tym jak on obrazal mnie i nazywalem go tylko idiotą bądź debilem.. on uzywal gorszych wulgaryzmow...

Taka dyskryminacja na stronie gdzie szczekaja o mnie za rasizm i karaja za cos co nie narusza regulaminu.

Wlsz poziomem zaczyna dorównywac milo.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2014-05-13, 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 15:56   

on obrażał ciebie, ty jedziesz po 4/5 świata. jest sprawiedliwie. ciesz się, że tylko tyle wlsz wygrzebał, jakbyś dostał bana za wszystkie wyzwiska to byś mistrzów komentował na emeryturze dopiero.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 16:00   

Sharvari napisał/a:
on obrażał ciebie, ty jedziesz po 4/5 świata. jest sprawiedliwie. ciesz się, że tylko tyle wlsz wygrzebał, jakbyś dostał bana za wszystkie wyzwiska to byś mistrzów komentował na emeryturze dopiero.

Albo po reinkarnacji.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 16:35   

Sharvari, Problem w tym, ze nie zlamalem regulaminu.

Zas on mnie 2 razy stuknal zqa obraze Żydów.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 20:22   

1) Wywalić to do wojtkowego działu.
2) Bardzo dobrze to ujęła Sharvari, ty będziesz obrażać wszystkie grupy społeczne i jest ok ale jak ktoś ci odpowie tym samym to już jejku, ratunku socjaliści biją.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 21:33   

Dziwi mnie, że dostałeś przedłużenie bana w czasie, kiedy nic nie pisałeś, ale wlsz też końcu jest człowiekiem i też ma prawo stracić cierpliwość.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 21:54   

icywind, icywind, Okey - obrazajcie mnie.. ale nie banujcie.

Davos, pierdzielisz.. ukaral mnie nie dosc ze za niezlamanie regula to 2x za to samo
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 22:16   

Wojtek - to, że Cię wlsz ukarał dwa razy za to samo jest moim zdaniem sporym nadużyciem. Ale z drugiej strony - nie obrażaj, to nie będziesz mieć banów w ogóle ;) Najprostsze metody są najlepsze :)
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 22:19   

Akurat się nie zgodzę, że nie można banować dwa razy za to samo, bo można. Jeśli raz obraziłeś i dostałeś bana to jeżeli jeszcze raz kogoś obrazisz to znowu dostajesz bana. Nie wiem czy myślę pod dobrym kątem, ale wydaje mi się, że Wam chyba o coś trochę innego chodzi.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-27, 22:25   

^AdijoS^ napisał/a:
Akurat się nie zgodzę, że nie można banować dwa razy za to samo, bo można. Jeśli raz obraziłeś i dostałeś bana to jeżeli jeszcze raz kogoś obrazisz to znowu dostajesz bana. Nie wiem czy myślę pod dobrym kątem, ale wydaje mi się, że Wam chyba o coś trochę innego chodzi.


Ale Wojtek miał bana więc nie mógł wtedy obrażać. Dostał przedłużenie bana za to, że wlsz odkrył jakieś jego inne komentarze i mu bana wydłużył. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem, ale jeśli się pomyliłem to niech Wojtek sprostuje.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-28, 11:26   

A może ktoś wysłał jakieś zażalenie do wlsz po tym jak Wojtek dostał pierwszego bana i dostał drugiego bana?
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-28, 11:33   

Davos, Napisalem to samo pod 2 skrinami i dostalem 2 bany.. Zresztą nawet nie powineinem bo za rasizm regulamin nie przewiduje banów. Zreszta juz jednego bana odbywalem

^AdijoS^, Jak po skonczeniu bana znowu to zrobie to tak.. ale jak zrobie to pare razy przed banem to kara powinna byc jedna.

love178, W tym problm.. ja napisalem aby usunal moje rasistowskie koemntarze... inaczej by o nech nie wiedzial.

[ Dodano: 2014-02-28, 12:18 ]
http://mistrzowie.org/579851
I ten scren to bym najlepiej skomentowal.. i juz dzisiaj bym mógł bo skonczyul mby mi siee ban. To takie zalosne.

Jakby ktos mógł to niech przesle wiadomosc ode mnie o takiej tresci

"Jeśli ktos napada mnie w dowolnym miuejscu w celu zabicia/pobicia mnie lub kogos z mojej rodziny/znajomych/przyjaciół baź chce mnie okrasc i zniszczyc moją wlasnosc to powinienem go móc pobic, skatowac lub zabic bz poniesienia jakiejkolwiek konsekwencji - tym bardziej jestesli znajduje sie na mim terenie.

Traci on wtedy prawo do życia.

Ponadto nalezy zalegalizowacx bron palna by moc szybko sprzatnbac zlodzieja, wlamywacza itp.

Cele napadu jest zbedny.. moze to byc nawet inwalida chcacy ukrasc 2 zł"

____________________________________________________________________________________
Ponadtwo pod komentarzem jankiela:


" @masterkilim: To nie ma znaczenia. Przestepca to przestepca, jesli sie wlam,uje to powinien sie liczyc z tym ze moge bo zabic bez zadnej konsekwencji.

A powinno być jak w USA. W Każdym cywilizowanym kraju przestepce traktuje sie jak podczłowieka"
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-01, 14:20   

Narzekasz.
Veon też ma bana i nie płacze.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-01, 17:08   

widzu napisał/a:
Narzekasz.
Veon też ma bana i nie płacze.


 
 
dragu
webdeveloper


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 80

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-01, 22:42   

widzu napisał/a:
Narzekasz.
Veon też ma bana i nie płacze.


Dziwne, gdyby płakał, sam go chciał (oficjalne forum)
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-01, 23:40   

dragu napisał/a:
widzu napisał/a:
Narzekasz.
Veon też ma bana i nie płacze.


Dziwne, gdyby płakał, sam go chciał (oficjalne forum)



Ja to wiem, Ty to wiesz, a Wojtek DO TEJ PORY nie wiedział >:-(
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-02, 15:40   

dragu napisał/a:
widzu napisał/a:
Narzekasz.
Veon też ma bana i nie płacze.


Dziwne, gdyby płakał, sam go chciał (oficjalne forum)


Nie zaglądam na oficjalne forum i nie wiedziałem o tym. Teraz patrzę w profil Veona na mistrzach i faktycznie: http://mistrzowie.org/user/veon :) Niektórzy widać muszą mieć bany na wszystkie konta w necie, żeby się w końcu zabrać za naukę :)
_________________
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 22:08   

Tu dożywotni ban, na mistrzach też ban, normalnie Happy End :-D
_________________
 
 
wlsz 
Überszlachta


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 59

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-06, 00:02   

Wojtek, ja bardzo rzadko daję komukolwiek bany. W większości są to za spam, żeby się nie zrobił śmietnik. Uważam, że każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy. I nawet jeśli mam całkowicie inne, nie banuję za to i nie usuwam komentarzy. Uwierz mi, że na innych stronach to już zapewne dostałbyś 100 razy dożywotniego bana, zwłaszcza, że najwięcej zastrzeżeń w mailach czy zgłoszeniach jest odnośnie akurat Twoich wypowiedzi. Poza tym sam zgłaszasz, że ktoś Cię wyzywa od debili, a kontrujesz w ten sam sposób. Takich wyzwisk też nie będę tolerował, bo zdecydowanie ciekawsza jest merytoryczna dyskusja na argumenty niż szczekanie o niskim iq czy urodzonym kretynie. Na maila użytkownicy pisali, że piszesz pełne nienawiści czy rasistowskie komentarze. Nie reagowałem po zapoznaniu się z nimi, bo uważałem, że jednak granicy nie przekroczyłeś. Być może to pozwoliło Ci poczuć się bezpiecznie i uznałeś, że wolno już pisać wszystko co ślina na język przyniesie. Ale uświadom, że teksty typu "Żydzi to jest bydlo bez zadnej oglady, zdecydowanie gorsze istoty od nas" to już jest definicja rasizmu, o której nawet Ci wikipedia powie.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZVLTVwm2rSM
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 00:08   

Wlsz, Wojtek tutaj też dostał bana więc nie wiem czy to przeczyta w ogóle, a jeśli nawet, to nie będzie mógł odpisać :) Ale ciekawie się czyta, jak ludzie na mistrzach na siebie nawzajem donosy do admina piszą :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 34