Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 14:03
Zmaina szaty graficznej mistrzów
Autor Wiadomość
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-15, 09:35   

no właśnie, chciałam naskarżyć na brak tych opcji. komentarze jeszcze trochę rozumiem, bo dla mnie to taka zemsta na Ismailesie mwahaha




(teraz gość, odkąd wprowadzono limit edycji i został w końcu zalany falą minusów, nic nie pisze :'D)



tylko jak się chce zmienić tytuł screena, bo ludzie nie ogarnęli go albo usunąć zminusowany staroć, to jednak jest bardzo potrzebne i pamięć wam zwalnia.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-15, 14:22   

Sharvari napisał/a:
no właśnie, chciałam naskarżyć na brak tych opcji. komentarze jeszcze trochę rozumiem, bo dla mnie to taka zemsta na Ismailesie mwahaha


Obrazek

(teraz gość, odkąd wprowadzono limit edycji i został w końcu zalany falą minusów, nic nie pisze :'D)



tylko jak się chce zmienić tytuł screena, bo ludzie nie ogarnęli go albo usunąć zminusowany staroć, to jednak jest bardzo potrzebne i pamięć wam zwalnia.


Oj to nam się Bryllant rozpanoszył :P Ale serio nie widzę sensu usuwania swoich zminusowanych komentarzy - to jak lajkowanie swoich postów na fb. Obciach. A jak Ismailes chce mieć komentarze na plusie to niech podniesie ich poziom, zamiast wszystkie zminusowane wywalać :)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-15, 14:58   

Davos napisał/a:
Oj to nam się Bryllant rozpanoszył :P Ale serio nie widzę sensu usuwania swoich zminusowanych komentarzy - to jak lajkowanie swoich postów na fb. Obciach. A jak Ismailes chce mieć komentarze na plusie to niech podniesie ich poziom, zamiast wszystkie zminusowane wywalać :)

usuwał nie tylko jak miał na minusie. usuwał ZAWSZE jak mu nieco "pojechałam", poprawiłam czy w ogóle miałam lepszą ocenę od niego. jak moja odpowiedź wylądowała na "top comment" z nim zminusowanym to już w ogóle tragedia była! :D niby nawet jak usuwał, to ta odpowiedź dalej była na topie, ale nie było już wiadomo o co w niej chodzi :/ no i sporo w moich komentarzach, do których nie mogłam potem zajrzeć, bo pod screenem znikały, a na profilu nieśmiertelne.
i nie tylko ja tak miałam, Zak się na to samo skarżył. no wkurzał mnie tym gość strasznie.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-15, 15:01   

W takim razie każdą ripostę na jego post trzeba będzie screenować żeby mieć w razie czego dowód :)

Jak dla mnie powinno się wyłączyć możliwość usuwania swoich komentarzy. Jak się napisze głupotę to trudno, trzeba za to beknąć i narazić się na ciętą ripostę :) Tak by było ciekawiej moim zdaniem.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-15, 15:11   

pamiętam, jak dawno dawno temu, w początkach mojej kariery na Miszczach był jakiś screen z deichmannem i pod nim jakaś laska napisała, że nie lubi tego sklepu, bo zawsze jej sprzedawali za małe buty. i jej odpisałam coś, że sekretem jest przymierzanie butów przed kupnem. i miałam taką wysoką ocenę i topkę i nikt mi nie zrobił screena i potem debilka też usunęła tego komenta. :( :(

nie dla usuwania komentarzy! >:<
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-15, 20:35   

No właśnie, przecież jak kto się decyduje na napisanie komentarza to znaczy, że chce żeby tam był, ja nigdy swoich nie kasowałam, nawet jak mają dużo minusów, toż to wiocha. Pewnie zniknięcie tej opcji by przeszkadzało tylko tym kasującym księżniczkom :P
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-15, 20:45   

Nie dało się kasować i edytować odpowiedzi przez długi czas i też jakoś żyliśmy :)
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-15, 20:54   

dragu napisał/a:
bartek82r napisał/a:
dragu napisał/a:
Powiadomień grafik nie uwzględnił w projekcie, jak ogarnie temat i wyśle nam w miarę szybko to jest szansa, że dzisiaj będą, jeśli nie to w poniedziałek.


Będzie po premii w tym miesiącu :/


A przy okazji, opcja "edytuj/usuń" screena wróci?


Nie powinna zniknąć.


Zniknęła już jakiś czas temu. Jeszcze przed zmianą nagłówka więc to chyba nie ma z tym zwązku
 
 
dragu
webdeveloper


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 80

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-17, 13:46   

Wróciło?
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-17, 13:51   

tak. dzięki!
 
 
dragu
webdeveloper


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 80

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-18, 12:10   

Powiadomienia powróciły
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-18, 12:44   

W końcu!
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-18, 15:28   

No i prawidłowo ;)
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-18, 16:00   

Dzięki :)
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 22:24   

jeszcze jedna drobna uwaga. dałoby się zrobić tak, żeby na tym pasku po kliknięciu w avatar wchodziło się na profil? takie przyzwyczajenie, że jeden klik, a tu trzeba najechać, trafić na zakładkę i dopiero :p
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 22:29   

Sharvari napisał/a:
jeszcze jedna drobna uwaga. dałoby się zrobić tak, żeby na tym pasku po kliknięciu w avatar wchodziło się na profil? takie przyzwyczajenie, że jeden klik, a tu trzeba najechać, trafić na zakładkę i dopiero :p


Ale to znowu utrudni przejście do innych zakładek. Wydaje mi się że właśnie po to tak zrobili, żeby szło tylko "przejechać" tam gdzie chcemy, bez ponownego ładowania całej strony :/
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 22:29   

W ogóle z logowaniem jest pewien problem, przynajmniej u mnie - kiedy wpisuje nick i chce najechać myszką na pole z hasłem to całe okienko z logowaniem mi znika i udaje się wpisać hasło dopiero za którymś razem ;) Ktoś też tak ma?
_________________
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 22:35   

@Davos, ja. Przeważnie ucieka mi przed wpisaniem hasła, więc wpisuję w dwóch ratach.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 22:52   

Czyli problem nie dotyczy tylko mnie i jest szansa, że to poprawią :)
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 23:01   

Tak, mnie też dotyczy, zwyczajnie jak wybieram nick z listy to myszka zjeżdża na listę więc okienko się zamyka. Mi to nawet nie przeszkadza ale od momentu tej zmiany coś często mnie wylogowuje, wcześniej chyba z miesiąc byłem zalogowany i było oki :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.069 sekundy. Zapytań do SQL: 33