Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2020-01-26, 00:49
Rozkminy
Autor Wiadomość
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-02, 21:53   

skończyliście?

http://www.mistrzowie-for...60,30.htm#27636 i wracać do tematu.
Ostatnio zmieniony przez Sharvari 2014-02-02, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-02, 21:55   

Mam nadzieję.

Jeżeli mimo wszystko ktoś pragnie szerszych informacji, pisać na prive :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 17:32   

o siema ser.


dlaczego ludzie z zespołem touretta zawsze krzyczą przekleństwa? nie mogą jakichś innych słów, na przykład "hau hau", "mleko", "szczodrzeniec wczesny"?
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 17:34   

Sharvari napisał/a:
o siema ser.


dlaczego ludzie z zespołem touretta zawsze krzyczą przekleństwa? nie mogą jakichś innych słów, na przykład "hau hau", "mleko", "szczodrzeniec wczesny"?

Sugerujesz, że to jest jakiś trolling na skalę globalną? Łomotkoświęta
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19205

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 17:37   

Bo inny jest stan emocjonalny jak krzyczysz "KURWA" a inny jak krzyczysz "HENEK KUP MLEKO"

Tak sądzę
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Syndyk masy upadłościowej


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10734

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 17:41   

icywind napisał/a:
Bo inny jest stan emocjonalny jak krzyczysz "KURWA" a inny jak krzyczysz "HENEK KUP MLEKO"

Tak sądzę


Nom, też mi się tak wydaje. Jakiś psycholog w tv tłumaczył, że jakby nie znali przekleństw to by krzyczeli inne słowa o podobnym wydźwięku emocjonalnym. Kupaaa na przykład :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 17:46   

a jakby do takiego chorego przez całe życie nie dopuszczali przekleństw tak żeby ich nie znał, to co by krzyczał? :D
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16122
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 18:09   

Sharvari napisał/a:
a jakby do takiego chorego przez całe życie nie dopuszczali przekleństw tak żeby ich nie znał, to co by krzyczał? :D


Krzyczałby: DAAAAJCIE MI PRZEKLEŃSTWAAAAAA!!!!!!

To jest rozkmina w stylu Fryderyka II, cesarza niemieckiego z XIII wieku. Bardzo był oświecony i dociekliwy jak na tamte czasy.

Zrobił raz eksperyment mający na celu sprawdzić w jakim języku będą mówić dzieci, które od niemowlęctwa nie słyszały ludzkiej mowy. Wziął więc kilka niemowląt i zatrudnił do nich piastunki niemowy. Ciężko było takie znaleźć więc po prostu zwykłym piastunkom kazał powyrywać języki. Wszak czego się nie robi dla zdobycia wiedzy - jak już mówiłem, jak na standardy średniowiecza był to bardzo oświecony władca. Obstawiał trzy możliwości: że dzieci będą mówić: a) po aramejsku - bo wtedy uważano ten język za najstarszy, b) po łacinie - bo wszak to język boga, c) po niemiecku bo to były dzieci niemieckich rodziców. Z niewiadomych przyczyn nie brał pod uwagę wariantu d: że dzieci nie będą mówić w ogóle. A przecież to wydawałoby się najbardziej oczywiste. Ale też nie to wyszło w eksperymencie bo okazało się, że wszystkie niemowlaki pozbawione ciepłego głosu mamek umarły przed ukończeniem 6 miesięcy. Fryderyk, chociaż zawiedziony, to - dając tym samym kolejny dowód swego oświecenia - darował piastunkom życie uznając, że śmierć obiektów badawczych nie była ich winą.

Ot taka ciekawostka.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 18:13   

aww urocze i smutne. ja bym się spodziewała raczej, że wymyślą swój własny język między sobą.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16122
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 18:16   

Sharvari napisał/a:
aww urocze i smutne. ja bym się spodziewała raczej, że wymyślą swój własny język między sobą.


Z tego co wiem to były trzymane osobno. Nie miały kontaktu ze sobą nawzajem. Wychowanie w absolutnej ciszy. Aczkolwiek twoja teoria jest interesująca.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 18:20   

e w samotności to każdy by zwariował, nawet niemowlę, człowiek to stadna zwierzyna. i domyślam się, że nie karmiono ich naturalnym, ludzkim mlekiem?

ale założę się, że gdyby były trzymane razem, to byłoby tak jak mówię. bobasy gadają do siebie, do zabawek, do mebli, do rodziców, gdyby miały kogoś takiego samego to po jakimś czasie znaleźliby wspólny język, jakieś paplaniny zyskałyby znaczenie i po 20 latach brzmiałoby to fajnie :D
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19205

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 18:25   

Może zachorowały na coś i umarły normalnie a nie przez brak głosów, nie potrafili wtedy dobrze zdiagnozować przyczyn śmierci więc w sumie nie wiadomo.
Cytat:

Z tego co wiem to były trzymane osobno. Nie miały kontaktu ze sobą nawzajem.

A to co innego, chyba, że jakaś choroba genetyczna :P
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16122
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 18:29   

Cóż zrobić, nie pomyślano o tym. Jak na średniowiecze to metodologia badań zastosowana przez cesarza i tak była niezwykle profesjonalna. To był bardzo logiczny gość.

Jak był po raz enty akurat ekskomunikowany to postanowił sprawdzić czy istnieje dusza. Więc kazał swoim sługom złapać jakiegoś żebraka, włożyć go do szczelnej beczki, beczkę zabić i wystawić na sycylijskie słońce. Żebrak umarł w męczarniach na oczach całego dworu wyjąc i jęcząc z upału. Z beczki nie wyskoczył żaden duch więc cesarz kazał ją otworzyć. I wtedy też nic się z niej nie ulotniło. Nikt niczego poza martwym ciałem nie zobaczył. No więc Fryderyk uznał, że może olać ekskomunikę bo całe chrześcijaństwo to pic na wodę skoro żadnej duszy nie ma. Podobno jeden z dworzan zwrócił mu wtedy uwagę, że krzyków umierającego też nie było widać a wszyscy je słyszeli więc to, że nie było widać duszy uchodzącej z ciała nie jest rozstrzygające. Cesarz pokazał, że jak na prawdziwego naukowca przystało, umie się przyznać do błędu i zmienił diagnozę z nieistnienia na brak dowodów istnienia duszy.

Ot Średniowiecze! :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23587
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 19:42   

Jankiel, ciekawe te historie, dzięki za przytoczenie :) Zwłaszcza z tymi dziećmi. Moim zdaniem nie miały szans na przeżycie, bo bez mowy nie miały szansy zakomunikować żadnej ze swoich potrzeb. Miały do dyspozycji tylko płacz, na początek to by wystarczało, ale co po kilku latach, kiedy normalny człowiek już potrafi mówić?
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 20:31   

A co jeśli wlsz to multikonto Wojtka, dlatego nie chciał się pokazać? :galy:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23587
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 20:34   

widzu napisał/a:
A co jeśli wlsz to multikonto Wojtka, dlatego nie chciał się pokazać? :galy:


A co, jeśli wszyscy jesteśmy multikontami Wojtka? :galy: Lubię absurdalne teorie, ale nie aż tak :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 20:35   

nie bo wlsz nie mial banow i nie rozwalil forum jak mial tu admina.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19205

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 20:49   

Cytat:
A co, jeśli wszyscy jesteśmy multikontami Wojtka? :galy: Lubię absurdalne teorie, ale nie aż tak :P

Wszyscy jesteście moimi multikontami. Spytaj wodza.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-20, 20:53   

Prawda.

Tak wynika z Teorii Wszechobecności Icywinda.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-20, 22:52   

Nonsens. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy moim multikontem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.286 sekundy. Zapytań do SQL: 32