Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze copypasty
Autor Wiadomość
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 10:41   

KicerK napisał/a:
Jak można się interesować piłką nożną, czy innym autystycznym sportem gdzie najefektywniejszym zagraniem jest przebiegnięcie 100 metrów podajac pilke od jednego cymbala do drugiego i umieszczenie jej w jakiejs tam bramce XDD
kop
kop
kop
kop
kop
aut
kop
kop
kop
kop
gooool
O PANOWIE SMALCE ALFA SUPER MECZ MMM



Meh, ja tak moge podsumować żużel.. Chociaż morm już to zrobił w jednym z tematów.
Bruuuumm jeb w lewo, bruuuuum jeb w lewo. x3.
Finish.
Chociaż i tak lepszym motywem jest jeżdżenie na tego typu mecze w postaci aktywnego kibica- kibola. Z szalikiem w garści. Nie jakieś jechanie na mecz, aby kiełbaske ciepłą zjeść czy słonecznik podłubać
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-05-28, 19:40   

każdy sport można tak podsumować xDDD

bieganie - 4 czy tam iluś debili staje na jakichś liniach, robią jakieś śmieszne pozycje, czekają aż typol w czapce strzeli pistoletem do góry i biegną debile kto pierwszy ten lepszy juhu

boks i inne dyscypliny sportowe opierające się na sztukach walki - kuuuurwa, zajebiście mądre, polejemy się po ryjach, złamiemy sobie nosy, pouszkadzamy mózgi (itakichnieużywamyxDDD) a potem przybijemy piątki jakbyśmy właśnie wychodzili z pubu po wspólnym piwku xD

formuła 1 - jeżdżenie śmiesznymi, szybkimi i W OGÓLE niepraktycznymi autkami w kółko, czasem zjechać do pit-stopu żeby wymienić opony, które starły się po kilku okrążeniach, jaaaki bulshit - ja jeżdżę na swoich już trzeci rok
_________________
no trudno
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 19:49   

c1ick napisał/a:
każdy sport można tak podsumować xDDD


właściwie to każdą rzecz na świecie
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 20:40   

Zaknafein napisał/a:
c1ick napisał/a:
każdy sport można tak podsumować xDDD


właściwie to każdą rzecz na świecie


Jakies kurwa dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no kurwa
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 20:42   

Chciałam wkleić całą pastę, ale o ile się nie mylę, ktoś (chyba KicerK) ją wrzucał :/
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 21:42   

Jak się dobra pasta powtórzy to nic złego się nie stanie :mikolaj:
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 23:30   

bądź mno
anon, lvl 18
techbaza
masz w klasie ziomka
ma ksywę motur, bo jest fanatykiem motocykli
fanatykiem to mało powiedziane
odpierdoliło mu na punkcie jednośladów
rok temu starzy kupili mu jakiegoś pierdzika co to rozpędza się do 23 km/h w 28 sekund
od tej pory motur non stop napierdala, że jeżeli umrze to przynajmniej ze świadomością, że robił to co kochał XD
kurwa żeby na takim guwnie się zabić to już naprawdę trzeba mieć umiejętności
moturowi jednak nie przeszkadza, że ludzie szybciej stoją niż jego guwnojeździk jeździ
non stop opowiada o tym gdzie to już nie był swoją bestią
jakoś miesiąc temu dowiedział się od swojego wujka o zwyczaju LwG
japierdole.png
co on od tej pory zaczął odwatykaniać to ja nawet nie
jak tylko zobaczy innego motocyklistę jego lewa ręka wypierdala w powietrze jak z procy
nie mówiąc już o tym jak usłyszy magiczne hasło: "lewa w górę"
kiedyś siedzieliście na matmie i typiarka tłumaczyła wam logarytmy
motur debil zamiast słuchać to napierdalał ci nad uchem non stop: wruuum wruuum, ziuum ziuum
no kurwa cymbał.exe
w końcu się na niego wkurwiłeś
czekasz aż nauczycielka zacznie zadawać pytania z tego co było na lekcji
w końcu pyta o logarytmy naturalne
nikt się nie zgłasza żeby odpowiedzieć
wtedy ty nachylasz się do motura i szepczesz
"lewa w górę"
KURWA TEN IDIOTA TAK WYPIERDOLIŁ LEWĄ ŁAPĘ DO GÓRY, ŻE AŻ ZAJEBAŁ GABRYŚCE PO MORDZIE
warto dodać, że gabryśka siedziała 2 rzędy od was XD
nauczycielka zadowolona, że w końcu ktoś się zgłosił pyta motura:
"no i jaka jest odpowiedź"
a on na to "NIE WIEM" XD
jebany cep dostał baniaka a już był zagrożony
pewnie nie zda XD
jebać
parę dni później do waszej szkoły przyjechał jakiś kurwa terapeuta od narkołyków
przychodzi do was na zajęcia i napierdala, że dragi to zło i w ogóle
pod koniec zajęć prosi was o to żeby podnieśli rękę ci którzy mieli raz w życiu styczność z dragami
tylko gabryśka podniosła
(od ostatniej matmy siada 5 rzędów dalej od motura XD)
potem prosi żeby podnieśli rękę ci którzy ćpają na codzień
nachylasz się do motura i szepczesz mu magiczne zaklęcie:
"lewa w górę"
JEEEEEB KURWA ŁAPA MOTURA WYJEBAŁA TAK DO GÓRY ŻE AŻ ŁAWKA SIĘ WYPIERDOLIŁA XD
terapeuta patrzył ze strachem w oczach na motura
pewnie myślał że naćpany XD
zadzwonił na policję
motur dostał kuratora XD
na weekend zaprosiłeś motura do maka
jebany kupił 20 hamburgerów
czekacie na zamówienie
w końcu motur dostaje swoje burgery
cała tacka zajebana bułkami
odbiera ją i idzie do stolika
wtem podbiegasz do niego i szepczesz sami wiecie co XD
JEEEEEB KURWA RĘKA DO GÓRY, TACKA WYJEBAŁA W POWIETRZE, BURGERY NA WSZYTSKIE STRONY XD
wszyscy goście w keczupie
dzieci płaczą
matki krzyczą
rozpierdol.gif
ochrona wypierdala motura z lokalu
jakoś miesiąc później twój młodszy brat idzie na siódme urodziny kolegi z klasy
mame każe ci go potem odebrać
dzwonisz do motura czy nie zawiózłby cię swoim rumakiem po brata
zgadza się
jedziecie po młodego
inba trwa
7 latki bawią się, skaczą, tańczą
mówisz bratu że już musicie iść
"nie, anon, proszę jeszcze pół godzinki"
"eh no ok, ale tylko pół"
ojciec solenizanta janusz zaprasza cię i motura na piwko do kuchni
motur mówi, że i tak nie może pić więc zostanie z dzieciakami i będzie wpierdalał cukierki
gadasz sobie z ojcem młodego
opowiada ci jakich to on grzybów tydzień temu nazbierał
przynudza w chuj
mówisz mu, że musisz iść na siku
postanawiasz odjebać coś dla rozrywki
idziesz do pokoju gdzie były dzieci i motur
kitrasz swój telefon za fotelem
podchodzisz do motura i prosisz żeby do ciebie zadzwonił, bo nie możesz telefonu znaleźć
dzwoni do ciebie
przedtem ustawiłeś na dzwonek hymn III Rzeszy
twój telefon dzwoni
gasisz światło
dzieci zaczynają płakać
do pokoju wpada janusz
zapala światło
na ścianę przykleiłeś kartkę z napisem: "lewa w górę"
oczom ojca ukazuje się salutujący motur do hymnu III Rzeszy a wokół niego płaczące siedmiolatki
byłeś pewien, że stary się wkurwi i wpierdoli moturowi za demoralizację guwniaków
tak się jednak nie stało
janusz zaczął drzeć mordę, że to jego ulubiony kawałek po czym wziął motura za rękę i zaczęli tańczyć poloneza
na zakończenie stary wskoczył na motura i utworzyli swoimi ciałami figurę w kształcie swastyki
zabrałeś brata i uciekłeś z tamtąd
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 23:53   

c1ick napisał/a:
każdy sport można tak podsumować xDDD


Tenis

PACH
PACH
PACH
PACH
PACH
PACH
PACH
PUNKT
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 00:21   

Tenis stołowy

ping

pong

ping
pong
pingpingpingpong

ping
pongpingpong

fsiuuuu
punkt
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 00:29   

Forumkowanie:
Tap
Tap
Tap
Tap
Tap
Tap
SŁOWO
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 00:36   

AH!

OH!

AH!

OH!

AH!

OH!

AH!

OH!


TENIS KOBIET
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 07:10   

Moris299 napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
c1ick napisał/a:
każdy sport można tak podsumować xDDD


właściwie to każdą rzecz na świecie


Jakies kurwa dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no kurwa

I które miejsce zająłeś? :troll:
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 11:26   

A ja uważam że nawet szachy mogą być fascynujące :PP

https://www.youtube.com/watch?v=9IYRC7g2ICg
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 12:45   

Ojaaaaa
Jak ja to uwielbiam <3
Ta animacja dostała w 1998 roku Oscara jako najlepszy animowany krótkometrażowy :D
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 15:23   

Miałam na VHSie
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 15:27   

Ja tak samo, na jednej kasecie z Małą Syrenką i Dawno Temu w Trawie ;)
#PiractwoLat90.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 15:28   

Moje nie było piracone :x
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-29, 15:37   

bartek82r napisał/a:
A ja uważam że nawet szachy mogą być fascynujące :PP


Mój ulubiony filmik >:> Te emocje xD

https://youtu.be/0krBaiRl-aw?t=35s
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-30, 20:52   

>Anonus, lvl XIX
>żyj z sestercji starych, piwnicz sobie prawilnie pod Kwirynałem i lurkuj Forum Romanum
>ruchać ci się chce
>idź pod Circus Maximus coś powyrywać
>zauważ loszkę IX/X
>na_Jowisza_ale_dupa.fresk
>podejdź do niej
>przypomnij sobie tekst na podryw od swego kumpla Canalplusa
>"Hej, śliczna, jesteś z Partii?"
>"Nie, a co?"
>"Bo trafiłaś mnie w serce jak strzała, hehe"
>loszka patrzy na mnie jak populus na Tarkwiniusza Pysznego
>"Mój pater familiae poległ w walce z nimi"
>WENEEEERAAAAAAA
>loszka ucieka z płaczem na Awentyn
>moja morda czerwieńsza niż teatr Pompejusza w idy marcowe
>wróć do domu załamany
>z rozpaczy wyruchaj swojego niewolnika z Galii
>ceterum censeo Carthaginem delendam esse
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-05-31, 09:11   

Mmmmmm, jakąż pyszniutką spinę tutaj mamy. Omnomnomnom. Aż skosztuję. A jak się już skusiłem to będzie długi tekst. Mam temat, mam czas, mam wenę, mam piwo a wokół burza trwa. Nie oprę się. Jak coś to potraktujcie tę ścianę tekstu jak główną mistrzów i olejcie. Ba dum tss.

W każdym razie skosztuję, ponieważ się poczuwam, bo wprawdzie dziś oberwało się Zakowi, ale nie ukrywam, że to ja najbezczelniej sobie drę łacha z gównej miszczuf. Znaczy darłem. Bo mi znudziło. Ta stronka jest tera tak chujowa, że nawet upokarzanie jej się nudzi. Ba dum tss.

Skosztuję też, bo to co odjaniepawla na ten temat Ascara to po prostu żyła złota. Gdyby główna miała taki poziom bekowości choć raz na miesiąc. Ba d... a dobra, chuj.

Do rzeczy. To nowe cytowanie jest chujowe więc olewam i piszę tak jak w PW: pogrubioną czcionką tekst do którego się odnoszę, normalną moja odpowiedź.

Ale najpierw o co spina: ano o to, ze zdecydowana większość forumowiczów totalnie zlała mistrzów z powodu dramatycznego spadku poziomu tejże stronki. Poziomu oraz popularności. Bo cholera, walczyłem długo, pisałem komentarze i pisałem (bo wychodziłem z założenia, że komentarze do skrinów tez są istotnym elementem budującym tę stronkę) ale naprawdę, z bólem i żalem w końcu wymiękłem. Bo naprawdę kontent zaczął się robić tak chujowy, że już był "chujowy, aż chujowy" a nie "chujowy, aż dobry." I naprawdę nie było czego komentować. A nawet jak się trafiło coś znośnego i udało mi się to naprawdę zabawnie skomentować to dostawałem za komentarz 3(3) no kurwa, na co, po co, komu top? Sobie a muzom? Poziom mistrzów spadł naprawdę żenująco w stosunku do tego co pamiętam, a przecież jak mi to wielu z was swego czasu uświadomiło, ja się zacząłem na miszczach udzielać już sporo po czasie szczytowej popularności i zajebistości stronki. Tak sądzę i masa ludzi tutaj się ze mną zgadza.

Ale nie zgadza się Ascara. I tu zaczyna się dobra beka.


Ja nadal zastanawiam się, jak to jest, że przypisane do strony forum ją opluwa...
Jasny chuj! Nie wiedziałem, że logując się na forum podpisałem jakiś cyrograf, że mnie obowiązuje jakaś dyscyplina partyjna. Że jak nie będę chwalił i potakiwał to mnie na listach wyborczych do Europarlamentu zabraknie i żegnajcie hajsy i kariero. Nawet radnym w Wypizdowicach nie zostanę. Tego nie chcę. Zatem przepraszam i kajam się. Składam bucharinowską w stylu i służalczości samokrytykę. Więc O Ascaro! Dobra bądź, cierpliwa bądź i zechciej zawołać Wlsza (czy tego tam Mariusza, kimkolwiek on kurwa jest, ale chyba bytem astralnym jakimś, bo z takim namaszczeniem wypowiadasz imię Jego) by uczynił mnie - upadłemu, co zbłądził przez pychę posiadania nie dość, że własnego, to w dodatku krytycznego zdania o czymś świętym - tę wielką łaskę, dał mi drugą szansę i wypiął odbyt. Tak go słodko wyliżę, że znowu znajdę się w łaskach kierownictwa...

A poważnie: to ja nadal zastanawiam się jak to jest, że każdym razem odstawiasz ten sam cyrk i kabaret, z uporem lepszej sprawy robiąc z siebie frustratkę i błazna?!

Może uoficjalnienie forum było błędem.
Może tak być. Nie neguję. Nawet nie pamiętam jakie miałem zdanie w kwestii wykonania tego ruchu. Całkiem możliwe że miałem raczej wyjebane. Ale może być też tak - i to uważam za nieco bardziej prawdopodobne - że twoje podejście i nastawienie do krytyki obecnego poziomu mistrzów było i jest jeszcze większym błędem.

Bo to, że user ze strony wchodzi na forum, na którym się po tej stronie jeździ to jest jakaś paranoja.
Niezmiernie ciekawy... punkt widzenia. Bo na argument to trochę za mało. Idąc takim tropem myślowym można powiedzieć, że Stany zjednoczone to cała kurwa wielka paranoja. Byli se szczęśliwymi userami świetnie prosperującego Imperium Brytyjskiemu i nagle stwierdzili, ze jednak jest już nie takie fajne, zaczęli po nim jeździć, aż w końcu usunęli swoje w nim konta. Mi się takie myślenie Ascary w sumie podoba: jestę Benę Franklinę.

Chcecie być forum Mistrzów? Szanujcie stronę, z której wyrosło. Nie chcecie? To po co było tak się sapać o uoficjalnienie? Można było założyć osobne, niezwiązane ze stroną.
O kurwa. Frans Timmermans się na forum zalogował. "Chcecie być w unii polaczki cebulaczki? To stulić pizdy i chwalić i słuchać. Nie chcecie? To po coście się pchali?" Dobre dobre. Bez sensu, bo dwa zjawiska (1. pewnego rodzaju, w gruncie rzeczy obecnie obustronnie martwa, symbioza między forum a miszczami oraz 2. krytyka obecnego fatalnego poziomu tejże strony) nie mają ze sobą kompletnie nic wspólnego a 1. w absolutnie zaden sposób nie oznacza żadnego przymusu na wystrzeganie się 2., ale jednak dobre. Propsuję ten "argument."

I naprawdę winszuję, Asci. Im dalej w las tym zrzucasz lepsze bomby. A myślałem, że najlepszą (ale do niej wrócimy na sam koniec) walnęłaś w pierwszych dwóch zdaniach. Jednak nie.


To naprawdę jest męczące.
Nam to mówisz? Ty w tej kwestii przecież i tak jesteś w najlepszej sytuacji: przynajmniej nie musisz czytać swoich wypowiedzi na ten temat.


nie admini tylko ja. Jeden admin. Reszta za to nie wrzuca niemal w ogóle - ze swojego ani dodatkowych kont. Nie żeby było więcej, tylko dlatego że od dawna dużo wrzucam i kiedyś wlsz powiedział, że ludzie się czepiają, że za dużo Ascary jest na głównej, więc jak chcę tyle wrzucać, to mam sobie założyć jeszcze jedno kont
No właśnie. Dawniej tabuny użytkowników prześcigały się w zalewaniem poczekalni kontentem. Teraz jeden z adminów musi niczym Bear Grylls wyruszać na badlands internetów by tam pić mocz krindżu, żreć robaki fejku i liczyć na upolowanie jakiegokolwiek kontentu, który można wrzucić do poczekalni. A w dodatku by to zrobić musi zakładać dodatkowe - oszukańcze konta bo zwykłych userów wrzucających cokolwiek jest tak mało, że aktywność tego admina tak biła po oczach, że nawet jej przełożeni uznali to za szkodliwe pod względem wizerunkowym i nakazali zrobienie czegoś, co w złotych czasach stronki było przecież przez jej zarząd bardzo niemile widziane.

Ciężko się z Tobą kłóci, Asci. Sama dostarczasz koronnych dowodów na to, w jakie odmęty spierdolenia w porównaniu ze złotymi czasami upadła ta strona, a masz pretensje do tych, co tę degrengoladę dostrzegają i mówią o niej głośno. Nie z satysfakcją. Nie życząc stronce upadku. Nic z tych, sugerowanych przez ciebie, rzeczy. To jest kurwa smutek. Bo kiedyś faktycznie to było fajne miejsce i coś się na nim zostawiło.

W każdym razie moim zdaniem, twoja cytowana wyżej wypowiedź, nosi wszelkie znamiona samozaorania.

Mistrzowie też są jedyni w swoim rodzaju. Obrazki z komentarzami - to tylko u nas, reszta od nas ewentualnie podbiera gotowe screeny.
Korea Północna też jest jedyna w swoim rodzaju. To nie znaczy, ze należy jej bronić jak niepodległości i nie wolno krytykować. Bo, mimo bycia jedyną w swoim rodzaju, jest też, niewątpliwie, chujowa. Mistrzowie mają tę przewagę nad Koreą Północną, że kiedyś byli ekstra. Co, wbrew temu co sądzisz na ten temat, nie daje im immunitetu na zasłużoną krytykę w dniu dzisiejszym.

Mistrzowie:
Ludzi online: 6328, w tym 31 zalogowanych użytkowników i 6297 gości.
Użytkowników: 294267, obrazków: 407973, w tym dodanych dziś: 50, wczoraj: 45
przedwczoraj: 26, czekających na rozpatrzenie: 0
No, to są jakieś liczby. Warta Poznań tez ma jakieś tam liczby. Ale kiedyś była mistrzem i wielokrotnym medalista piłkarskich mistrzostw Polski. A gdzie jest teraz ze swoimi liczbami? Zapytaj Davosa.

Jeśli chcesz bronić swojego pracodawcy liczbami to daj szerszy kontekst. Porównaj to z analogicznymi danymi z, np. 2014 roku. I sama zobaczysz co wyjdzie. Bo tak to sobie można... Hugh Hefner zapewne zerżnie w tym roku z 5 modelek. To są świetne liczby, ja tego nie osiągnę. Jasne. Ale 30 lat temu, w czasach swojej świetności, ruchał ich rocznie ze 200 i każdy stosunek trwał dłużej niż obecne 3 sekundy. Dane statystyczne nic nie znaczą bez analizy porównawczej.

Bo - i to też analogia z twoimi super dokładnymi danymi oraz naszym odczuciem o ich nieważności wobec upadku jakościowego strony - liczy się jakość rżnięcia, nie jego ilość.


od czerwca zaczynam pracować nad Piekielnymi. Mają dużo słabsze osiągi od Mistrzów, a jednak opłacają się Mariuszowi.

A o dobrym prosperowaniu Piekielnych świadczy choćby to, że dodatkowa osoba zostaje przypisana do ich obsługi. Jaki sens, gdyby mieli być zamykani?

Już pomijam, że w tych dwóch wypowiedziach trochę sobie przeczysz. Bo z jednej strony Piekielni cienko przędą więc istnieje potrzeba intensyfikacji wysiłków i dookoptowania nowych ludzi by zwiększyć im obroty a z drugiej strony to patrzcie jak sobie kurwa świetnie radzą Piekielni, że aż zatrudniają! Lol. To nieistotne. W sumie nawet nie wiem co to są piekielni. Istotne, że ich przywołałaś jako przykład stronki, co radzi sobie o wiele gorzej od miszczów a mimo to się opłaca. Czyli że miszczowie opłacają się w chuj bardziej, tak?

Cóż... Seksmasterka jest opłacalna. Kabaret Koń Polski jest opłacalny. "Barwy szczęścia" są opłacalne. Ale to nie znaczy automatycznie, jak chciałabyś nam nakazać myśleć, że to dobry kontent. Bo to gówno z chujnią rozsmarowane na szajsie. Ale fakt, opłaca się.

Oraz ma niezłą oglądalność. Jasne. Ale że o wiele mniejszą, niż hen hen dawno temu, to Ascary tego świata pracujące przy tych projektach już z pewnością zapomną wspomnieć.

A Mistrzowie mają tę przewagę nad wspomnianymi trzema szajsami, że kiedyś byli ekstra. Co, wbrew temu co sądzisz na ten temat, nie daje im immunitetu na zasłużoną krytykę w dniu dzisiejszym.

Aha! Wiesz co jeszcze jest opłacalne? Robienie staruszek w chuja metodą na wnuczka. Ale absolutnie nikt, włącznie z "wnuczkami", nie uważa, że to niepodlegający krytyce dobry kontent, który powinien trwać wiecznie. To tak a propos tego, że sama przyznałaś się, że wlszu nakazał ci dopuszczenie się de facto oszustwa wg dawnych standardów strony, jakim jest multikonto.


Jakoś nie kojarzę, by ktoś z Was wypisywał wlszowi, że Mistrzowie to dno.

Hmmm... może dlatego, że wlsz tu od wieków nie bywa (tak samo jak i każdy z pozostałych luminarzy głównej), więc nie odczytałby takich zastrzeżeń, więc kierowanie takowych do niego jest pozbawione sensu. Pamiętasz? Coś wyżej pisałem o OBUSTRONNIE martwej kooperacji. Kooperacji, którą ty - ignorując jej śmierć kliniczną - uporczywie wysławiasz i uznajesz za główny powód usprawiedliwiający twoje oburzenie krytyką obecnego gówna na gównej.

A po drugie: goń się. Ja to zrobiłem. Miałem na głównej w komentarzach pod skrinami w poczekalni co najmniej jedną spinę z wlszem na temat poziomu obecnego tam towaru. Przyznaję, nie przygotowałem się wtedy, zatem przyznaję również, że tamtą spinę zasadniczo wlszu wygrał, ale... zaliczyłem ją. Więc twój argument jest inwalidą tylko niewiele mniej koślawym niż główna mistrzów ostatnimi czasy.


Szkoda tylko, że za każdym razem, gdy tutaj zaglądam, musi się to zakończyć kłótnią o Mistrzów.

NO I TU DOCHODZIMY DO SEDNA I POWODU, DLA KTÓREGO POSTANOWIŁEM SIĘ TAK ROZPISAĆ.
Pozwól zatem że ci wyjaśnię jak to się kurwa dzieje:

Po pierwsze i ostatnie:
BO SAMA TE KŁÓTNIE WYWOŁUJESZ! Ty i tylko ty. I nikt więcej. Po pierwsze podpunkt A: wchodzisz obecnie na forum tylko i wyłącznie gdy są do proszenia kwestie głównej. De facto żadna z ciebie obecnie forumowiczka. Po pierwsze podpunkt B: Twoja reakcja na krytykę mistrzów jest za każdym razem po prostu szokująco przesadna. To jest - w zależności od tego, z jakim nastawieniem do tego podejść - albo koszmar żenady każacy kwestionować twoje zdrowie psychiczne, albo kopalnia beki powalająca przed tobą na kolana w hołdzie takiemu geniuszowi. Ja postanawiam tu połączyć oba te podejścia bo to się po prostu nie mieści w pale co ty odstawiasz w tym temacie! I po co? W imię czego?

Bo sami Mistrzowie.org. nawet w szczytowej formie nie są warci tak naprawdę jednego słowa. Obiektywnie to tylko jedna z miliardów stronek w necie, która nic nie znaczy w kontekście prawdziwego życia. Nie pomogą mi zaruchać, nie dadzą mi ulgi w bólu, nie zapłacą moich rachunków, tak jak Joe Di Maggio nie zapłaciłby rachunków Calogero i jego ojca ( dowcip filmowy, kto ma wiedzieć ten wie, pozdro dla kumatych!)

Ach, no tak! Twoje rachunki owszem, pomoże zapłacić. Bo przecież tam pracujesz. Ale praca w jakimś miejscu nie oznacza, że człowiek myślący będzie walczył jak lew o dobre imię swojego pracodawcy na każdym możliwym froncie. Nie oznacza, ze utraci obiektywizm. nie oznacza, ze odwróci się od dawnych znajomych i będzie ich smagał oburzeniem ponieważ mają zastrzeżenia do jego pracodawcy. Ja znam takich ludzi jak ty. Wszyscy co do jednego to korposzczury z wypranymi mózgami. To nie są - już nie, choć poznawałem ich takimi - ludzie myślący. Więc widocznie ty też nie jesteś.

Twój entuzjazm, poświęcenie i oddanie sprawie są wręcz porażające. "Piekielni" to NASZ portal. Z jakimś chuj wie kim, pewnie wielkim szefem, jesteś na ty i się tym szczycisz. Za każdym razem gdy w twoich wypowiedziach pojawia się ten Marcin czy Mariusz, już nawet nie pamiętam, wręcz zionie od ciebie dumą, że go znasz, i stoisz po jego stronie barykady. I jeszcze, o wybrańczyni boguff, masz przywilej mówienia do niego po imieniu! Wooooooooooooooooooooooooooooooooow. Maluczcy tego forum tarzają się w pyle swej marności widząc to wywyższenie.

Stoisz po stronie barykady, którą sama wzniosłaś. Tylko ty. Bo - co już gdzieś wyżej podkreśliłem - nikt tu nie życzy mistrzom by zdechli. By zbankrutowali i zniknęli. Nikt nie życzy tobie byś spieprzyła robotę. Ba! nikt w sumie nie krytykuje jej samej. Wierzę, że robisz, co możesz. Cieszę się twoim szczęściem, doceniam zaangażowanie. Ale prawda jest taka, że w porównaniu z jakością z lat minionych, to ty tylko galwanizujesz trupa, co najwyżej podcierasz dupę dogorywającemu w hospicjum. Zacna praca, godna szacunku. Ale nie pierdol z oburzeniem, że pacjent, przy którym się krzątasz to okaz zdrowia i jakby chciał to by Usaina Bolta opierdolił na 100 metrów na igrzyskach, startując na jednej nodze. Bo tak nie jest. To agonia. Może trwać długo, jasne. Ale szanse na uzdrowienie są bardzo nikłe. I stwierdzenie tego faktu nie oznacza automatycznie uznania cię za najgorszą pielegniarkę roku wg magazynu "Lancet."

I to nie jest twoja wina, więc nie bierz stwierdzania faktów o kondycji stronki jako atak na ciebie. Zapewne bez ciebie by była jeszcze gorsza. Ale z Tobą tez jest skurwysyńsko chujowa gdy ją porównac z dawnymi czasami. Stwierdzenie tego faktu to nie jest personalny atak na ciebie. Ogarnij to, kurwa mać!

Ten niuans zreszta był ci tłumaczony już kilka razy, ale ty jakoś nie kumasz. I z uporem maniaczki brzmisz jakbyś wykonywała wielką misję dla uratowania ludzkości, jakbyś ratowała Afrykę przed głodem, a ty tylko ogarniasz śmieszkowy kontent dla pośledniej stronki w internetach pośledniego, bo polskiego rynku. Więc nie gadaj jakbyś zbawiała ludzkość a każde słowo krytyki wobec mistrzów oznaczało, ze gdzieś tam w Etiopii naprawdę i fizycznie UMIERAŁO MAŁE BIEDNE CZARNE DZIECKO. Bo w ten sposób po prostu narażasz się na śmieszność. ZNAJ PROPORCJE, MOCIUM PANNO!

Śmieszność.

Biedne forumki miały pecha. Ośmieliły się skrytykować niewłaściwą stronkę w necie i przez 5 postów były opierdalane przez POTĘŻNEGO admina.

No kurwa nie widzisz tego, na jaką furiatkę wychodzisz takimi tekstami jakie zostawię sobie na sam koniec? Czyś ty się za dużo Marka Aureliusza albo innego Seneki naczytała? Oni tak pierdolili. Zbierasz na darmowym wolontariacie z urzędu pracy psie gówna z trawników? Rób to z taką samą pasją i poświęceniem jakbyś był cesarzem Imperium Rzymskiego! Czizus! Nie przejmuj się tak tymi pierdzielami! Łatwo jest głosić sumienność, wstrzemięźliwość i cnotę gdy masz w sumie chuja do roboty, codziennie toniesz w najlepszym winie i co kwadrans inna nubijska niewolnica opierdala twojego stoika.

Choć w sumie ciesze się, że twoja lojalność, przywiązanie i oddanie grupie/sprawie/idei (każda z tych cech na poziomie niemal socjopatycznym) znalazło ujście w fanatyzmie na rzecz swojego pracodawcy. Bo przecież mogłabyś się zajawić np. na KOD i pruć japę, że "Jarosław Kaczyński nie aresztuje moje cipki za to że nie chcę rodzić co 9 miesięcy!" na czarnym marszu, po czym wchodzić na forum i chwalić się, jak to Krysia (w sensie, ze Janda) poleciła ci organizować sztuczny "spontaniczny" tłum, i że będziesz musiała pogadać z Mateuszem (w sensie, że Kijowskim) o tym jak niedpuszczalna jest pleniąca się niczym kąkol krytyka KOD-u na tym forum.

A przeniesienie ciebie z prezentowaną przez ciebie mentalnością do takiej III Rzeszy to byłby dopiero hit!

"Doktor Ascara von Admin - krwawy cień Doktora Śmierć: ocalałe ofiary eksperymentów dra Mengele mówią"

"Pamiętam z pozoru serdeczną kolację, którą ojciec wydał w Sali z Głowami na Wawelu na cześć dr Ascary. Była to postawna blond piękność o hipnotyzującym spojrzeniu, znająca wiele wysoko postawionych osób, fanatycznie oddana sprawie. Od niedawna ostro szła w górę w hierarchii partyjnej i - nieświadomie - pozwalała by ta sytuacja wpływała na jej stosunki z dawnymi wiernymi przyjaciółmi. Na kolacji było około 20 osób. To było tuż po lądowaniu aliantów w Normandii. Bawiłem się pod jednym z arrasów, gdy nagle usłyszałem jak ojciec, nie kierując tych słów do nikogo szczególnego, zaczął gorzko narzekać na obecną sytuację Rzeszy. Już wcześniej czuł się zaniepokojony klęskami na froncie wschodnim oraz we Włoszech, otworzenie nowego teatru wojny na zachodzie napełniło go pełnym goryczy lękiem. Powiedział kilka słów, które, nawet będąc 5 letnim dzieckiem, pojąłem jako zawoalowaną krytykę oceny sytuacji przez Fuhrera. Nie były to ostre słowa, ojciec wtedy jeszcze nie wierzył, że Rzesza może upaść, przegrać wojnę. Ale i tak ostro przerwała mu doktor Ascara. "Nie uważam, doktorze Frank, by pańskie słowa były stosowne w obecnej sytuacji. Tysiącletnia Rzesza pewnie zmierza do zwycięstwa! - uciszyła towarzystwo stalowym głosem - Oczywiście, mamy chwilowe trudności ale są one związane z przegrupowaniem sił mającym na celu jak najszybsze zepchniecie szalonych Amerykanów do kanału La Manche. Gdy to się stanie natychmiast zmiażdżymy Sowietów w decydującej ofensywie. Wszak nasz kraj - nasz Naród! - jest jedyny w swoim rodzaju! Proszę spojrzeć na dane przesyłane nam ze wszystkich frontów. Sytuacja nigdy nie miała się lepiej. Liczby nie kłamią herr Frank. I ja też nie. Ten defetyzm, który spotykam, gdzie tylko się pojawię, jest naprawdę męczący. Przykro mi, że każde moje spotkanie z dawnymi towarzyszami walki musi się kończyć kłótnią na temat przyszłości Rzeszy. Ale jestem zszokowana pana niewiarą! Jeśli teraz, w momencie drobnego zawahania koniunktury wypowiada się pan krytycznie o całości tego wielkiego projektu, jakim jest III Rzesza, to proszę mi powiedzieć, po co pan wstąpił w szeregi NSDAP? Dlaczego tak usilnie zabiegał pan o stanowisko, które pan obecnie piastuje? Obawiam się, że przy najbliższej okazji będę musiała porozmawiać z Adolfem o pańskiej postawie. Zapytam go, co o tym sądzi i czy możemy dłużej na to pozwalać? - zakończyła swoją przemowę dr Ascara a ja do dziś, mimo, że żyję tyle lat, nie zaznałem tak przerażającej ciszy, jaka wtedy nastąpiła, i nie widziałem człowieka bardziej trupio bladego, niż mój ojciec był w tamtej chwili."

Źródło: Niklas Frank, "Mój ojciec: Hans Frank", wyd. polskie 1997.

Własnie. Na deser:

Ja nadal zastanawiam się, jak to jest, że przypisane do strony forum ją opluwa... Zapytam wlsza, co o tym sądzi i czy możemy na to dłużej pozwalać.

Przeczytaj sobie Asci to co tu napisałaś jakieś kurwa 5 tysięcy razy. Albo i miliard, do skutku, aż pojmiesz, jaką totalnie psychopatyczną bzdurę pierdolnęłaś. A przynajmniej aż sobie uświadomisz, że tak mi, jak i każdemu innemu użytkownikowi tego forum, możesz sobie pozwolić albo nie pozwolić absolutnie na gówno w trawie i papierku. Tak jak i my tobie.

Naprawdę, to co odpierdalasz w imię, nazwijmy to eufemistycznie, "dobrego imienia głównej mistrzów" jest po prostu szalone. Przypominasz mi anegdotkę z koncertu Bono, którą kiedyś opowiedział Robin "Kapitanie, mój Kapitanie!" Williams (żart filmowy, kto ma wiedzieć ten wie, pozdro dla kumatych!):

Bono na koncercie e Edynburgu, w przerwie pomiędzy piosenkami zaczął w całkowitej ciszy klaskać raz na jakieś 5 sekund. Klask, cisza. Klask, cisza. Zrobił tak kilkanaście razy a wreszcie powiedział: "wiecie, za każdym razem gdy klasnąłem w dłonie w Afryce umarło dziecko." Na to ktoś z tłumu odkrzyknął mu: "WIĘC PRZESTAŃ KURWA KLASKAĆ!"

Przestań kurwa klaskać Ascara. Bo żadne dzieci nie giną w Afryce dlatego, ze twój pracodawca drastycznie obniżył poziom w porównaniu do lat swej świetności. I wszystko będzie dobrze.

Dziękuję za uwagę. Dobranoc.
_________________
no trudno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.201 sekundy. Zapytań do SQL: 31