Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Planuję kupić telefon
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 08:55   

Dla mnie iPad jest przyjemnym gadżetem. Przede wszystkim - po 3 latach użytkowania bateria wciąż trzyma jak szalona, rzadko go ładuję :ok:

A czy iPhone 7 to nie jest przypadkiem ten bez wejścia słuchawkowego? ^^" Ja bym z tego względu sięgnęła po jakiś poprzedni model, zwłaszcza, że słyszałam dużo pochwał
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 09:29   

Tak, nowoczesna technologia apple do wycisniecia jeszcze większej kasy z usera.

[ Dodano: 2017-05-07, 10:31 ]
Oczywiście ładowarka pasująca do wszystkich telefonów, do iphona pasować nie będzie :ok:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 09:43   

Ładowarka zwykła działa, tylko kabelek jest potrzebny, ale to nie jest problem kupić. Uparty może nawet sobie nabyć ten wielokońcówkowy za 3 dychy, jeśli chce mieć jeden kabel.
_________________
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 09:47   

Chodzi głównie o zasade, wszystko jest znormalizowane, a Ci się wyłamują. Tak jak z ruchem drogowym. Wszędzie obowiązuje ruch prawostronny, a małe grono państw lewostronny. Tylko żeby się wyłamać. buntownikie jedne
Apple jest zbyt przereklamowane. Więcej się płaci za markę nie za konkretny model. Chodźby to co jakiś czas temu wypuścili i wyginał się w kieszeni :niegit:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 09:50   

dyniator napisał/a:
Wszędzie obowiązuje ruch prawostronny, a małe grono państw lewostronny. Tylko żeby się wyłamać

W takich sytuacjach mój chłopak zawsze się pyta - a w którym kraju wynaleziono samochody? xD
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 09:55   

Cytat:
kabel


przewód :dont:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 09:58   

wężeł
_________________
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 09:59   

1769- pojazd parowy- Francja
1885- samochód 3 kołowy- Niemcy
Dalej szukam anglii czy innego lewostronnego, ale w sumie nie chce mi się :spiew:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 10:00   

Ja to wiem xD Ja też mam zawsze z tego argumentu bekę xD
_________________
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 10:03   

Co lepsze ruch nie wziął się przecież od wynalezienia samochodu. W Rzymie jeździli przecież rydwanami. czy innym pojazdami. Więc nawet gdyby anglicy jako pierwsi wynaleźli samochody to dalej by ich nie tłumaczyło :elf:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 10:06   

Tylko że inna sprawa jakie były wynalazki przed wypromowaniem samochodu w takiej idei, jaką dzisiaj znamy, bo często początki wynalazków są dosyć mętne i dopiero ten, kto daną rzecz komercyjnie wypromuje, ten zgarnia wszelkie laury (hence Edison i żarówka), więc przeciętna osoba jako początek samochodów wskaże Wielką Brytanię. Drugi argument mojego chłopaka to "jak może być kierownica po lewej stronie skoro powinno się zawsze trzymać kierownicę dominującą ręką??" i go podaje samemu będąc leworęcznym xD Ale to takie podśmiechujki przy czekoladzie, bo wystarczy, że odpowiem "zatem nasz system jest bardziej dopasowany do Ciebie :D " i jest koniec tematu xD

[ Dodano: 2017-05-07, 11:07 ]
dyniator napisał/a:
Co lepsze ruch nie wziął się przecież od wynalezienia samochodu. W Rzymie jeździli przecież rydwanami. czy innym pojazdami. Więc nawet gdyby anglicy jako pierwsi wynaleźli samochody to dalej by ich nie tłumaczyło :elf:

Miałam nadzieję, że tego nie napiszesz, bo wtedy sam sobie zaprzeczasz z początkowym "tylko żeby się wyłamać", wskazując, że wszystko ma korzenie w historii :PP
_________________
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 10:14   

Wszystko gdzieś ma swój początek (widzu pewnie przeniesie to do motoryzacji czy offtopu :V )
I czemu. Na mój gust Anglia zrobiła na przekór Francji. Któryś handlarz podłapał idee wozów i przeniósł pomysł do anglii (francja też mogła podłapać od kogoś, nie mówie że byli pierwsi, ale na kontynencie była większa możliwość podłapania pomysłu 'po sąsiedzku') A że Anglicy i Francuzi się nie lubią, to wymyślili na przekór ruch odwrotnie :troll:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 10:21   

Francja generalnie mnóstwo rzeczy wprowadziła (szukając pierwszego przejawu globalizacji można się właściwie cofnąć do czasów Napoleona), choć można by przeprowadzić naprawdę długą (i ciekawą!) dyskusję na temat tego, czy pewne wybrane rzeczy są właściwe, jakie są alternatywy, ich mocne i słabe cechy itp. No, ale trzeba kończyć offtop :P
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 10:52   

Rzymianie najprawdopodobniej jeździli lewą stroną. Średniowieczni ludzie też. Z tego samego powodu, dla którego schody w basztach zamkowych były prawoskrętne - łatwiej było bronić się dzierżąc miecz w prawej ręce.

[ Dodano: 2017-05-07, 11:52 ]
to tak a propos telefonu :I

[ Dodano: 2017-05-07, 11:54 ]
Warto jeszcze dodać, że kolejnym normalizatorem ruchu drogowego po Napoleonie był Hitler (ziemie austro-węgierskie).
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-05-07, 12:20   

kabel z końcówką pasującą do ajfona to koszt nawet 3 złotych, więc to akurat nie jest jakiś problem ;)
co do mini-dżeka - bicz plis... teraz, kiedy triumfy święcą słuchawki bezprzewodowe, ludzie nagle zaczęli mieć bul dópy o to, że jak oni śmieli usunąć dżeka, skandal! a prawda jest taka, że przyszłością jest bezprzewodowość, a nawet jeśli tak bardzo zależy wam na tym kablu plączącym się na każdym kroku, to masz adapter też za parę groszy

przytoczę słowa jednego z inżynierów Apple: kiedyś był taki sam szum wokół rezygnacji z klawiatur fizycznych, dziś nikt za nimi nie tęskni. to samo będzie z mini-jackiem

poza tym, dzięki usunięciu dżeka, zyskali trochę miejsca na lepszą baterię czy aparat. w tak małym urządzeniu każdy milimetr jest na wagę złota

dlatego uważam, że czepianie się takich rzeczy świadczy o tym, że nie ma się do czego innego przyczepić
_________________
no trudno
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 12:53   

https://store.storeimages.cdn-apple.com/4662/as-images.apple.com/is/image/AppleInc/aos/published/images/M/D8/MD820/MD820?wid=572&hei=572&fmt=jpeg&qlt=95&op_sharpen=0&resMode=bicub&op_usm=0.5,0.5,0,0&iccEmbed=0&layer=comp&.v=dBxkj2


Taka przejściówka z chin kosztuje 5 zł, można włożyć do tej małej kieszonki w spodniach co jest w większości spodni nad prawa kieszenia i nosić

Złącze lighting jest lepsze od microusb. Można wetknac którykolwiek stroną i styk następuje w inny sposób dzięki czemu przy częstym podpinaniu i odpinaniu nie psuje się tak szybko.

A teraz Samsung s8 i inne nowe telefony mają usb typu c o boshe jak oni mogli nie dac micro usb matko bosko niedobzi rebelianci

Jack jest usuwany w coraz większej liczbie telefonów. I dobrze. To przestarzałe złącze. Mamy 2017 rok k nadal korzystamy z analogowych złącz? Masakra. Teraz coraz więcej producentów je wywala. Lenovo, Xiaomi itp.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 13:02   

c1ick napisał/a:

dlatego uważam, że czepianie się takich rzeczy świadczy o tym, że nie ma się do czego innego przyczepić

Od razu czepianie się xD Wolę mieć tego jacka, bo 1. nie używam tylko do słuchawek, ale też do mikrofonu 2. Często ładuję i oglądam Youtube na słuchawkach jednocześnie, więc niewygodnie by mi było mieć tylko jedno na to wejście 3. Nie widzę u siebie w bliższej ani dalszej przyszłości wydawania więcej niż 20 zł na słuchawki do telefonu (mam jeden swój model za dokładnie tyle, który mi odpowiada, jak zostanie wycofany z produkcji to wtedy zacznę się martwić), więc zakup słuchawek na bluetooth (która to funkcja zżera szybciej baterię) mi się na razie nie widzi xD Biorąc pod uwagę, że mam osobiście 3 argumenty do "nie ma się czego przyczepić", uważam, że ludzie mają po prostu preferencje i nie wszystko, zwłaszcza jeśli się różni od standardu, musi im pasować :spiew:
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 13:11   

^_^ Wiem
Cytat:
łatwiej było bronić się dzierżąc miecz w prawej ręce


Dokładnie takie samo wytłumaczenie słyszałem niedawno od osoby mieszkającej w Anglii
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-07, 13:34   

PRZECIEŻ USB-C JEST BARDZO WYGODNE
A STARE TYPY POWINNI ZNIEŚĆ USTAWĄ
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-05-07, 16:30   

c1ick napisał/a:
jakbym miał 4 kafle na telefon to bym kupił iphona 7
a jakbym miał 4 kafle na co chcę to raczej bym sobie kupił auto (zakładam, że nie masz auta)

dokładnie to


zresztą wiesz że przy 128gb karta sd jest naprawdę zbędna
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.085 sekundy. Zapytań do SQL: 32