Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 15:08   

Marcin, gratulacje :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 15:52   

Gratki, Marcin :D

Fakt, rywale są mimo wszystko groźni, ale popatrz na to, co się tam dzieje: Wszyscy sobie punkty podbierają. A my wczoraj zagraliśmy świetnie i przy takiej grze możemy pokonać spokojnie każdego. Nawet z troszkę gorszą grą można choćby i wymęczyć te zwycięstwa. Najważniejsze, by nie potracić punktów.

A co do Lewego, to już ma na swoim koncie 42 gole dla reprezentacji, dzięki czemu wskoczył na 3. miejsce w tabeli najlepszych strzelców w reprezentacji Polski. Wyprzedził Kazimierza Deynę (41 goli). Przed nim są Grzegorz Lato (45 goli) i oczywiście lider w tym zestawieniu, czyli Włodzimierz Lubański (49). Jak dla mnie wyprzedzenie tych dwóch panów przez Lewego jest kwestią czasu ;)
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 16:21   

Wy się tam troszkę znacie z tego co widzę:) więc gdyby po tej petardzie sędzia zakończył mecz i byłby walkower to czy ten gol Grosickiemu byłby zaliczony?? Bo wtedy prowadziliśmy 1-0. Czy było by 3-0 i nikomu by goli nie przyznali??
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 18:20   

Z tego co się orientuję, wyszłaby wygrana Polski walkowerem, największa możliwa liczba punktów dla nas, lecz bez podanej liczby goli, sama liczba punktów.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 18:56   

A mi się kojarzy, że po prostu przy walkowerze z automatu daje się w ostatecznym rozrachunku 3 gole w plecy tej "niezdyscyplinowanej" drużynie. Czyli tak czy siak Polska wygrałaby 3:0.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 19:06   

No tak 3-0 by było tylko ciekaw jestem czy Grosickiemu by tego gola zaliczyli czy dostalibyśmy takie 3 gole bezpańskie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 19:10   

Z tego co mi się wydaje, bo kiedyś tak było w którejś lidze europejskiej to nie miałby zaliczonej bramki. Po prostu 3:0 bez strzelca bramki.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 19:26   

Czyli w sumie i tak i tak mają taki jakby walkower :haha:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 19:30   

Marcin55522 napisał/a:
Z tego co mi się wydaje, bo kiedyś tak było w którejś lidze europejskiej to nie miałby zaliczonej bramki. Po prostu 3:0 bez strzelca bramki.


Też mi się tak wydaje.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 19:32   

A bo wywiązała się wczoraj dyskusja u mnie w domu na ten temat:) w każdym razie mi się też tak wydaje jak wam;)

[ Dodano: 2016-11-12, 19:36 ]
http://www.wykop.pl/link/...krotka-pilka-6/ jakby to kogoś interesowało to tu macie kilka informacji o walkowerze;)

[ Dodano: 2016-11-12, 20:15 ]
włąśnie na TVP pokazaji urywek wywiadu z Grosickim i powiedział że nie uznaliby mu gola jakby walkower był;) zagadka rozwiązana
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-25, 22:40   

Spas Delev jak gra w Pogoni Szczecin to piłki prosto nie umi kopnąć. No dobra, jest jednym z lepszych, ale wcale nie najlepszym piłkarzem mocno przeciętnego klubiku polskiej ligi, czyli w szerszym piłkarskim świetle nooo nikim. Ale potem jedzie na reprezentację i ładuje dwa gole Holendrom. I pomarańczowe pajace znowu dają dupska w eliminacjach. Połowa meczy, 4 miejsce na 6, na bezpośredni awans szans żadnych, na baraże minimalne. Holandia jak zwykle bardzo nie chce awansować bo już tak ma że jak gdzieś awansuje to potem zwykle dochodzi najmarniej do półfinałów a to przecież dużo roboty, stresów, sił i zachodu kosztuje i komu by się chciało. Lepiej więc nie awansować i mieć spokój i wakacje. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-03-25, 22:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-26, 00:53   

Pokarało ich za Timmermansa :PP

I gdzie ta Mechaniczna Pomarańcza z dawnych lat, która grała futbol totalny? Teraz to oni się totalnie kompromitują i to już przez drugie z rzędu eliminacje. A potencjał przecież mają.
Chociaż jeszcze nie ma co ich skreślać, do miejsca barażowego tracą tylko 3 pkt, a do rozegrania jeszcze 5 meczów. Mogą się przebudzić.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-26, 02:00   

Jakoś w to wątpię. Za dobrze idzie Szwecji. Jedyna nadzieja że bułgaria ich ogra w rewanżu a potem i jednych i drugich ogra Francja a Holandia zgarnie wszystko, włącznie z ograniem, już w marcu, Francuzów na wyjeździe. A na to szanse małe.

No i do tego właśnie piłem. Holandia to drużyna turniejowa bardziej niż Niemcy. Bo w eliminacjach ledwo zipią i często je partolą ale jak sie już rozkręcą w turnieju to abra kadabra, o kurwa, jesteśmy w półfinale, jak to sie odjaniepawliło? Tylko najpierw trzeba awansować.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-26, 12:52   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Holandia to drużyna turniejowa bardziej niż Niemcy.


Tu się akurat nie zgodzę. Jeśli spojrzymy na XXI wiek to wygląda to tak:

Holandia na MŚ 2006 odpadła w 1/8, na Euro 2008 w ćwierćfinale, a w 2012 w ogóle nie wyszła z grupy. Do półfinału doszła na Euro 2004, MŚ 2010 i MŚ 2014. Czyli 3 półfinały na 6 występów. Nieźle. Ale Niemcy podczas MŚ 2002 doszli do finału, na Euro 2004 zaliczyli wtopę i nie wyszli z grupy, a potem na każdym kolejnym turnieju doszli co najmniej do półfinałów. Czyli MŚ 2006, Euro 2008, Mś 2010, Euro 2012, MŚ 2014, Euro 2016. Zatem 7 półfinałów na 8 występów na turniejach. Wynik, którego chyba długo nikt nie pobije :)
_________________
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-26, 18:08   

Rozjedziemy tych murzynów z gór jak nic :P
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-26, 21:59   

czarnogórskie psy jak piłke oddawali to na aut pod naszym polem karnym... ależ mnie to wnerwiło. Albo jak czrnogórski pies leżał na murawie, podjechał wózek a ten se wstał podszedł do noszy położył się i se pojechał a gdy nasz w takiej samej sytuacji był to wstał i może sobie pomyślał "pojebało was?? gdzie mi z tym wózkiem co ja serbski pies???"

Lewy pokazał, że jest słusznie jest uznawany za jednego z najlepszych. Momentami wykładał się jak Messi czy Ronaldo no ale poziom ligi zobowiązuje. A oprócz tego zwykła kopanina ale na szczęście wygraliśmy z serbami czy tam z jakąś górą
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-26, 22:01   

xDDD
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-26, 22:19   

Gol Lewego z wolnego piękny :) Tak samo jak lob w wykonaniu Piszczka. I to by było w sumie na tyle, jeśli chodzi o pozytywne akcenty z tego meczu bo generalnie to graliśmy straszną padakę. Linetty gubił piłkę albo zagrywał do nikogo, Zieliński chyba pomylił kierunki bo grał ciągle do tyłu i zmarnował setkę, gdy dostał piłkę tuż przed bramką (chociaż asysta przy golu Piszczka mu wyszła, to trzeba przyznać), Glik złapał żółtą kartkę, przez którą nie zagra w następnym meczu, a Grosicki to chyba celował w kibiców na trybunach, albo sobie golnął przed meczem bo rożny i wolny wykonał tak dziadowsko, że każdy z nas by to lepiej zrobił. Autentycznie się przestraszyłem, że to on będzie strzelać na bramkę z wolnego, ale na szczęście strzelał Lewy no i padł gol. W obronie też dziurawo, Czarnogórcy kilka razy wjechali w nasze pole karne jak Wojtek w matkę cyganiątka, ale szczęśliwie dla nas oni mają bardziej rozregulowany celownik niż Grosicki :) Ale ogólnie to przyfarciliśmy, już drugi raz w tych eliminacjach bo wcześniej graliśmy srakę z Armenią, będąc przez większość meczu w przewadze i tylko cudem wcisnęliśmy im bramkę na 2:1 w ostatniej akcji meczu :]
Do tego Rumunia zremisowała bezbramkowo z Danią więc szczęście nam bardzo sprzyja w tych eliminacjach :] Tyle, że nasze wyniki wyglądają dużo lepiej niż nasza gra...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2017-03-26, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-26, 22:21   

No dobra Davos ciut lepiej mecz opisał niż ja
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-27, 14:43   

żenada, być tak dużym faworytem, wygrać 2:1 (fartem) i jeszcze grać tak żenująco >:< Gliku z Pazdanem chyba mieli najwięcej wymienionych podań ze wszystkich zawodników. Lewy jak zwykle marnujący setki, no ale gola strzelił ładnego, i jeszcze to zastawianie się - klasa światowa. Zielu coś tam pokazał kilka razy ale ogólnie średnio zagrał. Jędrzejczyk z Grosickim dno, lewe skrzydło nie istniało. Błaszczu niewidoczny - Piszczek grał ofensywniej i zarazem defensywniej od niego, gol piękny, chociaż mam wrażenie, że nie chciał tak zrobić jak zrobił. Linetty najsłabszy na boisku. Gliku i Pazdan kilka razy wyczyścili ale poza tym średnio, zawalili gola jak nic. Mączka nawet nawet tam kosił tych dryblasów, a Fabian jak zwykle kilka razy uratował dupę. Teo nie pokazał praktycznie nic, a Peszkin tam miał nawet dobry rajd na sam koniec ale za długo przetrzymywał piłkę :-)
_________________
no trudno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.075 sekundy. Zapytań do SQL: 32