Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:48
Jak wolicie kupować gry?

Jak wolicie kupować gry
W sklepach w postaci płyt
76%
 76%  [ 10 ]
W internecie w postaci elektronicznej np. Steam lub Origin itp.
23%
 23%  [ 3 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-03, 21:56   Jak wolicie kupować gry?

Taka rozkmina : bardziej lubicie gry na płytce czy w formie elektronicznej np. Steam lub Origin :)

Ja osobiście preferuje w formie elektronicznej bo często gubię płytki i je rysuje często :D
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-03, 21:57   

To ktoś jeszcze kupuje płyty? :O
Z napędu DVD korzystałem ostatnio jakieś 5 lat temu.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-03, 21:58   

Mój kolega woli na płytce ale to dlatego, że rajcuje go to, na na półce taka mega kolekcje :D
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-03, 22:00   

Tak BTW to fajnie się słucha jak spada sprzedaż płyt z muzyką i to przez zue piractwo :ok:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-03, 22:05   

Z grami na płycie był taki problem, że się te płyty niszczyły. O ile potrzebna była płyta, żeby odpalić grę.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-03, 22:08   

Moris299 napisał/a:
Mój kolega woli na płytce ale to dlatego, że rajcuje go to, na na półce taka mega kolekcje :D

mam to samo :p może nie że mega kolekcja, bo mało mam oryginalnych, ale dla mnie oryginalna gra musi mieć płytkę, pudełko i wszystko. elektroniczne kupowanie dla mnie nie ma sensu i równie dobrze mogę ściągnąć, zero różnicy, bo nie mam przed tym oporów. a od lat jak już kupuję oryginał, to gry w które już grałam i tak mi się spodobały, że chcę mieć oryginał na półce, jak takie trofeum i oznaka propsów dla twórców :-D

[ Dodano: 2014-08-03, 23:09 ]
i nie wiem co wy z tymi płytami robicie, wszystkie moje są piękne i te z dzieciństwa trzymają się do dziś.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-03, 22:10   

Sharvari napisał/a:
i nie wiem co wy z tymi płytami robicie, wszystkie moje są piękne i te z dzieciństwa trzymają się do dziś.

Ja nawet nie wiem gdzie są :<
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-03, 22:47   

Te na konsolę ps2 to kiedyś mi się zdarzało kupywac nawet kilka w miesiącu. Kiedyś dorwałem grę za 10 pensów a grac w nią można było tygodniami ; D
No i się kolekcja fajna ułożyła

_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-04, 00:53   

Zdecydowanie płyty. Chociaż muszę przyznać, że nowych gier już praktycznie nie kupuję, bo jeśli już w coś od czasu do czasu pogram, to w jakiś stary hit. Ale zawsze lubiłem czuć grę "namacalnie" więc płyta + pudełko + ewentualnie jakieś gadżety zawsze sprawiały frajdę. Kolekcję na płytach mam dosyć dużą, bo oprócz kupowanych w sklepach gier, jest w niej też sporo CD i DVD z CD-Action. I tak samo jak u Shar, wszystko jest w stanie idealnym, żadna płytka nigdy nie była uszkodzona.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-04, 09:18   

Płyty. Dawne gry z CDA, czasem jakaś promocja, czasem prezent... Ale zdecydowanie na płytach. Później zwykle ich nie używałam, jak mam oryginał w domu, a mam ochotę zagrać 140km dalej, to ściągam bez skrupułów - z tego, co wiem, jeśli masz oryginalną, ale np. uszkodzoną płytę, możesz ściągnąć z internetu, bo przecież zakupu dokonałeś.

Mam manię kolekcji, pudełka mnie rajcują, podobnie jak oryginalne wydania, jakieś gadżety typu koszulka, plakat... No lubię.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-04, 11:11   

Zależy. Z reguły wolę mieć w postaci elektronicznej, nie musze się wtedy martwić o płytę i ogólnie wygodniej jest, jednakże np. taki Starcraft 2 ma zajebiste pudełko, po za tym bardzo lubię tą grę i mieć pudełko to dla mnie +1000 do fajności. Więc ogólnie to raczej wolę elektronicznie ale są tytuły które wolę na pudełku. Nawet planuję kupić jeszcze raz dodatek do starcrafta, żeby mieć go na płycie w pudełku, bo jak go kupowałem to tylko klucz kupiłem.
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-26, 12:34   

Dzisiaj tylko on-line. Jeszcze 4 lata wstecz to było nie do pomyślenia dla mnie :haha: No ale teraz nawet w sklepach kupując pudełko nie ma w nim płyty, a sam klucz XD
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-26, 12:46   

Jak się kupi online to trzeba pobrać. A jak pobrać bez neta?
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-26, 12:52   

Mistress9 napisał/a:
teraz nawet w sklepach kupując pudełko nie ma w nim płyty, a sam klucz XD
_________________
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-26, 13:05   

Oj, daaaawno nie kupiłam żadnej gry - obiecałam sobie, że nie będę dodawać niczego nowego do biblioteki, póki nie ogram tego, co już zgromadziłam. Myślę, że mam ponad 30 tytułów, których nigdy nie odpaliłam - wszystko przez to, że co miesiąc mam dwie gry za darmo, których nawet nie chce mi się ściągać, a co dopiero w nie grać ;P

Dobra, ale jak już przychodzi do kupowania, to wybieram wersję zależnie od opłacalności. Jak wpadnie mi w oko jakieś ładne wydanie, to też kupię, bo lubię ładne rzeczy (np. Fallout wydany w walizce razem z figurką Pip-Boya i innymi pierdoletami).

Cytat:
ale teraz nawet w sklepach kupując pudełko nie ma w nim płyty, a sam klucz XD

Tak, ale w grach na PC :3

[ Dodano: 2017-02-26, 13:22 ]
Te absurdalnie duże pudełka też były urocze :)

 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-26, 23:44   

Mi to nie robi różnicy. Jak mi jakiś tytuł wpadnie w oko to kupuję, nie szukam okazji żeby taniej było tylko biorę bo akurat na grach i książkach w sumie też nie oszczędzam
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.067 sekundy. Zapytań do SQL: 30