Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Ban Icywinda
Autor Wiadomość
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 20:18   

Na pewno nie ja. Spokój kurwa cały rok <3
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 20:18   

To nie jest tak, że Incek jest jakiś zły. Incek to spoko królowa lodu, ale to w jaki sposób trolluje naprawdę utrudnia czasami korzystanie z forum, ma zapędy destrukcyjne. Prywatnie nic do niego nie mam, ale czasami przegina na forum.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 20:18   

Ej, ja też lubię osobiście Icka i będę za nim tęsknić przez ten rok, ale serio, widząc, że uważacie, że Bartek się zasugerował tylko surową cyferką przy dotychczasowych warnach oraz zachowywanie się, jakby spamu, który codziennie produkował i który administracja musiała na nowo sprzątać, notoryczne niedostosywanie się do stawianych mu warunków i drwienie sobie z administracji nigdy nie istniały, czuję się jakbyście się zarejestrowali na forum wczoraj :|
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 20:23   

А мне похуй, to tylko jakiś ludzik z internetu :troll:
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 20:31   

Wystarczy spojrzeć na stanowiska osób i ich daty dołączenia do forum :hm?:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 20:35   

Forum bez Icka to jak Davos bez kiltu. #FreeIncy
Z kim ja teraz będę pisać w temacie o magicznych chłopcach? :cry:
_________________
.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 20:53   

WojtekVanHelsing napisał/a:
To forum rozgałęzia sie na wszystkie grupy społeczne, milo niestety odszedł wiec stracilismy radykalnego bolszewika, wiec skrajnie lewicowo-liberalny typek jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu forum..


Świetny argument.

Chyba że ja stanę się skrajnie lewicowo-liberalnym typkiem, ale taka transformacja musiałaby u mnie nieco potrwać :troll:
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 20:59   

Ja jestem dość blisko.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:03   

Ja też. Ale do skrajności jednak mi wciąż brakuje, a taka transformacja nawet na niewielki "dystans" też z dnia na dzień się nie odbywa :P
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:27   

Nie martwcie się, według miernika wojtka jesteście dużo bardziej przesunięci na lewo niż Wam się wydaje :P
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:37   

Ja tam mówię: nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Będzie icek to będzie, nie będzie to nie będzie.

ALE przy okazji szerszy problem: nie kumam w sumie strategii, że jak jeden użytkownik znajdzie jakiś patent, żeby jakąs opcją robić dymy to się te opcję wyłącza. Nie wiem czym działał icek, nie znam się, nie używam ale np. akcja z tym, że przez jednego jedynego Morisa wyłączyliście usuwanie postów wszystkim jest dla mnie mega chujowa. Włączyć wszystko a jak ktoś robi tym gwno to karać bez litości. Tego kogoś, nie wszystkich brakiem dostępu do narzędzia. Niniejszym wnoszę o natychmiastowe przywrócenie możliwości kasowania swoich postów oraz wszelkich innych hatemelelemów czy czego tam czego używał icek i inni.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:40   

Kasowanie postów jak najbardziej (i zaległy ban dla morisa za to odpierdalanie :troll: ), HujTML nie, bo znowu będą srać embedami.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:42   

Czym?

(ej, ja poważnie wciąz nie wiem o co była afera i 3-dniowa dyskusja na kilka stron w którymś z tematów)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:43   

Okienkami z jutuba, które spowalniają działanie strony.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:45   

No, i jak do mnie mówisz po polsku i prostemi słowy to rozumiem.

Chcę skasować tego posta. Dawać mnie taką mozliwość! Nie ma najmniejszego powodu bym miał cierpieć za jednego Morisa.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2016-08-04, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:45   

Czy coś tu było? :troll:
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:50   

Love178 napisał/a:
Nie martwcie się, według miernika wojtka jesteście dużo bardziej przesunięci na lewo niż Wam się wydaje :P


Nie wiem, czemu, ale jakoś ten fakt mnie bardzo cieszy :D
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 21:51   

Bo jak korwinista się z Tobą nie zgadza, to znaczy, że nie jesteś debilem ze stuleją.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 22:23   

Nadir napisał/a:
Forum bez Icka to jak Davos bez kiltu. #FreeIncy


W takim razie zamieniam kilt na spodnie.

Sorry, ale Icek dostawał już szanse i to wielokrotnie. I za każdym razem schemat był ten sam: dostawał osty/bany, po jakimś czasie wracał na forum, przez dzień albo dwa był spokój, a za chwilę zaczynał się trolling. I tak w kółko. Spam, zakładanie mnóstwa gównotematów, rozwalanie forum kilometrowymi postami (to, co ostatnio zrobił, to nie była jego jednorazowa akcja bo ja sam usuwałem podobne posty/tematy co najmniej kilka razy. A że robiłem to na bieżąco to mogliście niektórych z nich nawet nie widziec. Ale one tam były), CELOWE pisanie w nocnych markach w dzień i obrażanie się, że dostaje za to osty, notoryczne wstawianie gifów w avki i sygny... Można by tak jeszcze sporo wymieniać. Może dla takiej Barbry to było fajne bo "Icek taki zabawny, trolluje gupich adminów i w ogóle coś sie dzieje, lol", ale dla nas była to czasochłonna i upierdliwa robota w postaci każdorazowego usuwania skutków tego trollingu. Nie działały upomnienia słowne, osty czy bany miesięczne, no to się w końcu Icek dorobił osta rocznego. Niech teraz pije piwo, którego nawarzył.
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-04, 22:27   

Davos napisał/a:
CELOWE pisanie w nocnych markach w dzień
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 32