Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy taki biznes bylby legalny?
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 00:53   Czy taki biznes bylby legalny?

Witam

Czesto myśle jakby tu zbić hajs na głupocie ludzkiej, obiektywnie mowiac jest to najwieksza kopalnia zlota jaka kiedykolwiek istniala i jaka kiedykolwiek bedzie istniec, wiekszosc bogaczy dorobila sie wlasnie na tym, ze duza czesc ludzi to idioci.

Wpadl mi do glowy pewien pomysl.

O nabyłem dusze jednego menela... nie, nie żartuje - za papierosa menel podpisal mi dokument (przy świadkach) w którym oddaje mi swoja dusze za owego papierosa.

Uwazam, ze znajdzie sie debil ktory chcac uratowac dusze blizniego i przy okazji zyskac szacun o Boga wykupiłby ją za wiekszy hajs.

Czy z prawnego punktu widzenia cos moze stać na przeszkodzie?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 00:54   

I co dalej? Założysz biznes handlujący duszami? :haha:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 01:28   

:haha:

Na Twoim miejscu opchnąłbym ten cyrograf diabłu lub Davy'emu Jonesowi. Obydwaj całkiem nieźle płacą za dusze.

Swoją drogą jak ten świat zszedł na psy... Faust był gotów sprzedać duszę za poznanie sensu życia, Pan Twardowski - w zamian za wiedzę i znajomość magii. A dziś wystarczy zaproponować delikwentowi papierosa.
Co za czasy...
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 02:00   

O kurwa xDDD
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 09:41   

Co mi dasz za moją duszę?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 10:02   

Jakby ten biznes Ci wypalił to coś czuję że cały kościół katolicki stałby Ci na przeszkodzie;)

A czy z prawnego to nie wiem;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 11:14   

Właśnie się dowiedziałam, że całe życie spałam na lekcjach religii, bo pierwsze słyszę żeby "kupienie cudzej duszy" dawało Ci "szacun od Boga"

Żeby to wypaliło musiałbyś wpierw założyć od zera pod to sektę. Na dziś dzień jesteś stratny o papierosa.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 11:40   

Wojtek, ty to masz jednak fantazję :haha:
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 13:35   

Love178 napisał/a:
Właśnie się dowiedziałam, że całe życie spałam na lekcjach religii, bo pierwsze słyszę żeby "kupienie cudzej duszy" dawało Ci "szacun od Boga"

Żeby to wypaliło musiałbyś wpierw założyć od zera pod to sektę. Na dziś dzień jesteś stratny o papierosa.


Bo nie daje, to brednie, ale jakis idiota moglby w to uwierzyc, nie wiem - jakas stara katoliczka z rakiem ktorej zostal miesiac zycia i która zrobi wszystko dla zbawienia?

[ Dodano: 2016-06-05, 14:35 ]
Mormegil napisał/a:
Co mi dasz za moją duszę?


1,50 zł

[ Dodano: 2016-06-05, 14:35 ]
Davos napisał/a:
:haha:

Na Twoim miejscu opchnąłbym ten cyrograf diabłu lub Davy'emu Jonesowi. Obydwaj całkiem nieźle płacą za dusze.

Swoją drogą jak ten świat zszedł na psy... Faust był gotów sprzedać duszę za poznanie sensu życia, Pan Twardowski - w zamian za wiedzę i znajomość magii. A dziś wystarczy zaproponować delikwentowi papierosa.
Co za czasy...


I to ruskiego, za cala rame dalem 7 zl, ten papieros nie byl wart wiecej niz 35 gr, na białorusi cos kolo 5-10 gr.

[ Dodano: 2016-06-05, 14:35 ]
KicerK napisał/a:
I co dalej? Założysz biznes handlujący duszami? :haha:


Gdyby mi sie oplacalo XD

[ Dodano: 2016-06-05, 14:35 ]
Szyszek napisał/a:
Wojtek, ty to masz jednak fantazję :haha:


Fantazje i dusze menela XD
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 13:39   

Jak dla mnie spoko, wątpię, żeby były jakieś regulacje dotyczące handlu rzeczami nieistniejącymi.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 13:40   

V - r, Nie bede sie spieral czy dusza istnieje czy nie, wiem, że głupota istnieje napewno.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 13:43   

Jeśli ktoś wierzy w duszę i jest w stanie ją sprzedać, to znaczy, że jej nie szanuje ni krztynę. W każdym razie odzież patriotyczna jest jasnym dowodem na to, że zarabianie na idiotach się opłaca (walnij na koszulkę Pileckiego, PW czy cokolwiek, marża 600%, a "prawdziwi patrioci" i tak kupią).
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 13:59   

Nie rozumiem twojego problemu z odzieżą patriotyczną, nadruk jak każdy inny :roll:
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 14:01   

Nie sprzedac ale kupic, to tylko zul, jakbym mial pewnosc co do tego, ze dusza nie istnieje to tez opchnalbym ja temu kto da wiecej a w nia wierzy oczywiscie, ja mowie o idiocie ktory bylby gotow za hajs kupic cudza dusze lub kims inteligentnym ale nadzianym który ma na tyle duze poczucie humoru, ze kupi dla jaj dusze menela.

O tyle o ile sprzedanie duszy i to przez katolika to debilizm to nie zgadzam sie z tym, ze manifestowanie swoich ideałów jest glupota, bez nich nic nie rozni ludzi od zwierzat
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 14:03   

KicerK napisał/a:
Nie rozumiem twojego problemu z odzieżą patriotyczną, nadruk jak każdy inny :roll:


Przecież opisałem o co mi chodzi.
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 14:09   

Dorzuć pół papierosa i jesteśmy kwita.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 19:49   

V - r napisał/a:
W każdym razie odzież patriotyczna jest jasnym dowodem na to, że zarabianie na idiotach się opłaca (walnij na koszulkę Pileckiego, PW czy cokolwiek, marża 600%, a "prawdziwi patrioci" i tak kupią).


Wklepałem w google z ciekawości "odzież patriotyczna" i widzę, że ceny są mocno zróżnicowane i zależą od jakości samego materiału ubrania i nadruku, a nie tego, że akurat umieszczono na niej jakiś patriotyczny symbol. To samo masz przecież przy odzieży np. "muzycznej" - możesz w miarę tanio kupić standardowego t-shirta ze zwykłym napisem - nazwą zespołu, ale już koszula z lepszego materiału i z lepszym nadrukiem potrafi kosztować i ze stówę.


V - r napisał/a:
Jeśli ktoś wierzy w duszę i jest w stanie ją sprzedać, to znaczy, że jej nie szanuje ni krztynę.


Może tamten menel nie wierzył w dusze. W takim wypadku jest do przodu o ruskiego papierosa.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 20:45   

Davos napisał/a:
Wklepałem w google z ciekawości "odzież patriotyczna" i widzę, że ceny są mocno zróżnicowane i zależą od jakości samego materiału ubrania i nadruku, a nie tego, że akurat umieszczono na niej jakiś patriotyczny symbol. To samo masz przecież przy odzieży np. "muzycznej" - możesz w miarę tanio kupić standardowego t-shirta ze zwykłym napisem - nazwą zespołu, ale już koszula z lepszego materiału i z lepszym nadrukiem potrafi kosztować i ze stówę.

Bardziej chyba chodzi o to, że jest moda, pamiętam, że jak Ruhanna przyjeżdżała na Openera, to każdy przydrożny butik z ciuchami miał na wystawie cokolwiek byle była tylko jej facjata nadrukowana, bo pewnie nagle zebrało się w Gdyni spore zbiorowisko jej fanów lub ktoś nagle odkrył w sobie odwiecznego fana i chciał na szybko nabyć, zatem schodziły. W tej chwili nikt by czegoś takiego nie kupił, bo kto i po co (choć widziałam jedną babkę w zeszłym tygodniu :P ). Nie da się zaprzeczyć, że na te ciuchy patriotyczne jest trend. V - r bardziej chodzi o to, że jak masz, to ktoś od Ciebie kupi, nie o cenę. Ostatnio natrafiłam na artykuł, gdzie pewna osoba zrobiła research, z którego wynikało, że jak np. nie chcesz żeby ci biznes z nadrukami upadł, to bierz się szybko za nadruki patriotyczne, bo praktycznie każdemu schodzą :P
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-05, 22:15   

Ciekawe czy wszyscy kupujący taką odzież to prawdziwi patrioci;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-06-05, 22:35   

Kurcze ale macie problem z tymi nadrukami, ktoś to kupuje i nosi bo mu się podoba, nie musi stać za tym żadna ideologia.
Czy jak mam na koszulce "Golden Forest" to jestem z marszu lasem, albo jak ktoś ma tekst utworu Żelaznej Dziewicy to znaczy że jest członkiem zespołu?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.136 sekundy. Zapytań do SQL: 32