Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016
Autor Wiadomość
weider91 
Überszlachta
Jam łasica


Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 22

Medale: Brak

Wysłany: 2016-01-28, 11:09   

:scared: >:< tragedia
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 15:08   

Dzięki Ismalec, to przez bieliznę co chciałeś wstawić.

:ok:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 18:13   

Biegler się podał do dymisji :P
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 18:13   

Przez bieliznę smalca czy z powodu wyniku?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 18:16   


Przegrali zawodnicy, to wyleciał trener. Uroki sportów drużynowych.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 19:45   

Trochę mi go szkoda, widać że mocno przeżył porażkę. Ale tak to już jest, że trener/selekcjoner ponosi odpowiedzialność za grę zawodników. Mam nadzieję, że i w samej kadrze nastąpią jakieś zmiany. Sztab ma teraz o czym myśleć.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 20:00   

No kurde, po prostu nie wierzę. Może gadanie "Ja bym lepiej zagrał" to przesada, bo prawdopodobnie lepiej to bym mimo wszystko nie zagrał. Ale mnie zdumiewa, jak tak doświadczona drużyna, która przecież potrafiła pewnie pokonać Francję, dostała nagle aż kilkanaście bramek. Tzn. przypuszczam, o co mogło pójść: Nie znieśli presji. Grać przed swoją publicznością w tak ważnym meczu najwyraźniej przerosło naszych szczypiornistów do tego stopnia, że skończyło się.... no nie ma co się czarować, po prostu blamażem. Naprawdę, nie trzeba było nawet wygrywać tego meczu. Norwegowie nam sprawili taki prezent, a my go oddaliśmy Chorwacji. Naprawdę, to straszne, że tak to się potoczyło.
A jeszcze jak piszecie wyżej, powoli będzie odchodziło to stare pokolenie piłkarzy, co osiągało sukcesy, a wchodzi to nowe, które takiego potencjału nie ma. Są obawy, że następna okazja do medali może nie nastąpić szybko, jeżeli serio mamy braki w potencjale młodych.
Cytat:
Przegrali zawodnicy, to wyleciał trener.

Wyleciał to złe słowo, bo sam się podał do dymisji. Pewnie się czuje winny za porażkę swoich zawodników, bo czuje, że nie przygotował dostatecznie dobrze swoich zawodników. Nie wiem, czy słusznie, czy nie. Jednak to zdanie mi się nie do końca podoba. To kto miał wylecieć? Zawodnicy? Nie wiem, może jeśli trener nie czuje już tego, że da radę w najbliższej przyszłości kontynuować współpracę z zawodnikami, to może faktycznie nie ma co się męczyć, bo taka wymuszona współpraca wyjdzie tylko na gorsze.

No cóż, z tego, co wiem, to teraz nas czeka mecz o 7 miejsce ze Szwecją. Tutaj to jest raczej walka o honor. I to nie tylko chodzi o zatarcie plamy po meczu z Chorwacją. Po tych gadkach szwedzkich piłkarzy o "uprzedmiotowieniu kobiet", bo cheerleaderki, mam jakiś uraz do tej drużyny i naprawdę wstyd by było jeszcze z nimi przegrać.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-29, 11:35   

Szyszek napisał/a:
Po tych gadkach szwedzkich piłkarzy o "uprzedmiotowieniu kobiet", bo cheerleaderki, mam jakiś uraz do tej drużyny i naprawdę wstyd by było jeszcze z nimi przegrać.


Dokładnie :piwo: No i trzeba jakoś godnie się pożegnać z tym turniejem, mimo że to mecz o 7 miejsce to wygrana ze Szwedami by choć odrobinę zrehabilitowała naszą drużynę, przede wszystkim w oczach kibiców.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-29, 17:35   


_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-29, 18:20   

Opykaliśmy Szwedów :clap: I jeszcze bardziej nie rozumiem czemu z Chorwacją zagraliśmy jak 3 ligowa drużyna z Wenezueli :??:
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-29, 20:46   

No i honor obroniony. Chociaż to dobre. Naprawdę, to już by była porażka przegrać ze "uprzedmiotowionymi" Szwedami.

Cytat:
I jeszcze bardziej nie rozumiem czemu z Chorwacją zagraliśmy jak 3 ligowa drużyna z Wenezueli :??:

A ja się utwierdziłem w przekonaniu, że głównym czynnikiem jest presja. Tym razem tej presji nie było i Polacy już pokazali, że potrafią. A w meczu Chorwacją to się poblokowali kompletnie. A jak się sportowiec zablokuje psychicznie, to może być naprawdę znakomicie wyszkolony pod względem motoryki, kondycji i techniki, a nie grać nic, bo po prostu będzie spięty i nie uwolni tego, co potrafi. Psychika jest bardzo ważnym czynnikiem w sporcie zawodowym.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 01:18   

Nie oglądałem tego meczu bo wracałem w tym czasie z roboty, dobrze zagraliśmy? Bo że wygraliśmy to wiem, ale Szwedzi też na tym turnieju niczego specjalnego nie pokazali...


Oglądałem za to końcówkę meczu Norwegia - Niemcy + dogrywkę, a potem mecz Chorwacja - Hiszpania. I kurna, mam nadzieję, że nasi też oglądali, zwłaszcza ten drugi półfinał. Chorwaci i Hiszpanie zapieprzali jakby mieli w tyłkach małe motorki - szybkie wznowienia po stracie bramki, rzuty przez całe boiska, dużo kontrataków, pomysłowe rozwiązania w ataku (podanie Garcii pod nogami do Ugalde to był majstersztyk, podobnie jak niektóre zagrania Aginagalde), do tego jeszcze efektowne parady bramkarzy (zwłaszcza de Vargasa). Naprawdę zajebiście się to oglądało :) Mam nadzieję, że Hiszpanie pokażą w finale to samo co dziś i zdobędą złoto bo to jest naprawdę niesamowita drużyna. Chociaż Niemcy też potrafią grać szybko i efektownie więc zapowiada się widowiskowy finał :) Zresztą pojedynek o 3 miejsce też powinien być niezły. Nasi powinni w niedzielę śledzić te mecze i patrzeć, jak grają najlepsi.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 01:19   

Ej a był w końcu ten przekręt że przy zwycięskiej bramce było na parkiecie o jednego niemca za dużo czy nie było?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 01:26   

Podobno tak i Norwegia złożyła w tej sprawie protest, ale rozpatrzony ma być dopiero jutro, około godz. 11.

Pewnie jak znam życie to już nic się nie zmieni. Za duże by się zrobiło zamieszanie.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 01:29   

Co mnie zawsze w każdej dyscyplinie sportu wkurwia. no niby mamy przepisy i faktycznie było uchybienie no ale wielka impreza, kontrakty, telewizxje, sponsorzy, grafik napięty... a chuj tam z przepisami.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 01:34   

No dokładnie...

Ale z drugiej strony, co by mieli zrobić innego? Mogą nałożyć jakąś grzywnę, ale gdyby anulowali wynik to znowu to by była przesada w drugą stronę. A nie da się tak po prostu kazać obydwu drużynom wyjść jeszcze raz i "dokończyć" ostatnią akcję w dogrywce...
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 08:59   

a za wejscie na na murawe nieuprawnionego zawodnika jest walkower :troll:
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 11:03   

Ale da się zrobić tak, żeby anulować feralną bramkę i ogłosić remis. i kazać im dograć tylko dogrywkę od stanu 32-32. I git. Albo zdyskwalifikować po prostu Niemców jeśli istotnie złamali przepisy. No bo czemu nie? Bo Merkel się popuacze?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 11:52   

^
_________________
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 12:22   

Norwegowie sami wycofali protest. Zresztą, wydaje mi się, że dodatkowy bramkarz wbiegł dopiero po strzeleniu bramki, na pewno nie brał udziału w tej akcji. Co prawda sędzia popełnił błąd i powinien zdjąć Niemca na 2 minuty kary, ale na 3 sekundy przed końcem, kiedy Norwegia i tak już była zrezygnowana nic by to nie zmieniło.

[ Dodano: 2016-01-30, 12:41 ]
O, znalazłam filmik na którym z perspektywy bramki dokładnie widać, że dodatkowy bramkarz wbiega już po strzeleniu bramki.
Bramka w 1:19, wbiegający bramkarz 1:21
http://www.polsatsport.pl...rotest_6365126/
W ogóle ich tam dużo wbiegło, wszyscy za wcześnie, jakby sędzia wyrzucił prawie wszystkich Niemców na karę za to, to Norwegia miałaby szansę :troll:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.101 sekundy. Zapytań do SQL: 32