Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Stres przed powrotem do szkoly
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 20:39   Stres przed powrotem do szkoly

07.01.2014 to czas powrotu do szkoly.. Nie wiem jak sobie poradzic.. niby po 4 tygodniach 16 dni ferii ale... no nie moge...

Nie bede chodzil o 2:00 spac tylko o 0:00.. ewentualnie 0:30 czy 1:00... Bede wstal o 7:00 i musial isc do budy.

Bede przesiadywal w niej 7h

Bede znowu musial zapisywac te bzdury w zeszycie

Beda sie musial uczyc

Bede musial nauczyc sie matmy, biologii, angielskiego..


Nie wytrzymam... Kiedy te pieprzone ferie.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 20:41   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie wytrzymam... Kiedy te pieprzone ferie.

http://www.terminyferii.pl/ferie2014/
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 21:03   

Ja wiemn k**8a kiedy.. ale nie wytrzymam
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 21:34   

To puść.
_________________
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-05, 22:01   

wojtuś jak ty nie o drugiej tera chodzisz spać tylko o piątej albo i jeszcze później XD
_________________

 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 22:13   

Bo wczoraj spalem do 16:00 bo zasnalem o 7:00 gdzies wiec... Nie moglem zasnac wie.. w sumie to ja juz 30h nie spie
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 14:42   

No cóż, na to nie ma rady, życie nie składa się z samych fajnych chwil i czasem trzeba pocierpieć ;) Spróbuj szukać jakichś pozytywów w tym, czego nie lubisz, wtedy łatwiej Tobie będzie to przezwyciężyć. Nie lubisz szkoły? Pociesz się, że znów spotkasz się z kumplami. Albo że powkurzasz trochę nauczycieli ;) Albo zbliżającymi się z każdym dniem feriami. I tym, że są tacy ludzie, którzy już nie mają ani ferii, ani wakacji, ani żadnych długich przerw świątecznych i wam ich zazdroszczą ;)
_________________
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-07, 00:00   

A potem studia i praca.. No chyba, że uda Ci się pracować w tym co Cie nie znudzi i nie obrzydnie. Tak to już jest, tak to zostało ustalone w czasach rewolucji przemysłowej i jeszcze nikt tego nie zmienił.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 00:04   

Jemszyszki napisał/a:
A potem studia i praca.. No chyba, że uda Ci się pracować w tym co Cie nie znudzi i nie obrzydnie. Tak to już jest, tak to zostało ustalone w czasach rewolucji przemysłowej i jeszcze nikt tego nie zmienił.


1. Skad wniosek, ze bede studiowal? 7/8 osób na studiach to s idioci którzy studiowac nie powinni.. wiekszosc osób nie powinna studiowac, wiekszosc studiuje tez by sie "spelnic".. mnie nie ciagnie. Jak juz chcialbym cos studiowac to politologie ale nie wytrzymam studiów i prace jednoczesnie a nie chce dlugo studiowac

2. Praca to co innego. .robi sie w niej to co sie umie, nie trzeba sie uczyc nowych rzeczy, robi sie jedno i to samo.. gdybym mial chodzic do szkoly by tylko dodawać i odejmowac to nie bylo by ZADNYCH problemów.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 00:21   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Jak juz chcialbym cos studiowac to politologie ale nie wytrzymam studiów i prace jednoczesnie a nie chce dlugo studiowac

W tej chwili na politologii siedzą takie pały, że byś nie wytrzymał. Bardziej by Ci się opłacało kupić sobie we własnym zakresie wszystkie potrzebne książki i je przeczytać, a potem udowadniać swoją wiedzę w plenerze. Ewentualnie jak już papier szkoły wyższej jest potrzebny, to najlepiej wziąć coś związanego z biznesem, wiedza na ten temat zawsze się przyda :p
_________________
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-07, 00:21   

Skąd takie statystyki? Zresztą jak to mówi stare powiedzenie "Nigdy nie mów nigdy".

Co do drugie pkt jesteś w 100% w błędzie. Świat nie stoi w miejscu i człowiek powinien uczyć się wciąż do zmieniającego się rynku. W sumie zdziwiłeś mnie, takie komunistyczne podejście podałeś... "nie trzeba sie uczyc nowych rzeczy, robi sie jedno i to samo". Czyżby socjalistyczny zastój dla dobra narodu? A co z ewolucją i nowymi technologiami?
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 00:22   

WojtekVanHelsing napisał/a:
1. Skad wniosek, ze bede studiowal? 7/8 osób na studiach to s idioci którzy studiowac nie powinni.. wiekszosc osób nie powinna studiowac, wiekszosc studiuje tez by sie "spelnic".. mnie nie ciagnie. Jak juz chcialbym cos studiowac to politologie ale nie wytrzymam studiów i prace jednoczesnie a nie chce dlugo studiowac

8/8 osób na studiach robi to żeby mieć pracę, bo wszędzie tego wymagają.

co do powrotu do szkoły, to trzeba po prostu zaakceptować fatum.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 00:23   

Stresujesz się przed szkołą? Przecież znasz dobrą receptę, zwal sobie, na pewno Ci pomoże ;)
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 00:38   

love178, polityka z papierkiem lepiej sluchaja.

Jemszyszki, Bedde strzelal, ze do konca mojego zycia funkcja spawacza itp. nie zostanie w 100% wyeliminowana..

Sharvari, mi wielu mówilo ze chce sie ksztalcic aby sie rozwijac.. glupie ale przynajmniej mogli by to robic za swoje pieniadze.. jak nie maja.. to gówno mnie to obchodiz.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-07, 07:20   

chciałbym ferii ;(
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-07, 17:25   

Nie martw się. Będą. Jakoś w lutym albo marcu.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-07, 17:32   

Dla ciebie będą
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-07, 18:23   

Yaaay :grimer:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-08, 01:32   

Kurde jak ja bym chciał mieć dziś takie problemy jakie opisał Wojtek w pierwszym poście :D
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-08, 12:44   

Ja bym nie chciał mieć takich problemów. Szkoła jest zjebana.
Czasami śni mi się, że niby co prawda pracuję, ale trzeba chodzić do szkoły i tu nagle wyskakuje jakiś sprawdzian, nieodrobiona praca domowa i stres w chuj. Budzę się potem z nieopisaną ulgą :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 31