Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Ban
Autor Wiadomość
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 01:16   

widzu

Twoje zachowanie JEST poniekąd destabilizacją strony.


Jest to tak naciągane jak tylko się da.

Ja, z możliwością dania jednego minusa jednemu screenowi urosłem nagle do rangi największego zła...



Screeny z bardzo niską oceną lądują w Archiwum.

Z którego i tak nierzadko lądują na głównej.


Screeny. są wybierane z Poczekalni.
Minusując tak dużo sprawiasz, że część z nich (często lepszych) przypadkowo ląduje w Archiwum, a zostają same słabsze które przeoczyłeś/nie głosowałeś bo pojawiły się po Twoim wyjściu.


Mój drogi, Ty tak na poważnie? Jak już wyżej napisałem, to tylko JEDEN minus na jednego screena! Zacznijcie mnie teraz obwiniać o to, że screeny są tak gówniane. Bo to jest powód tego, że dostają niskie oceny a nie to, że ktoś usilnie je minusuje "bo tak". Szukacie problemu tam nie tam gdzie potrzeba.


Ponadto ludzie otrzymujący fale minusów zniechęcają się, przez co portal ma mniej materiału z którego może wybierać.

Szczerze w to wątpię. Jest mnóstwo ludzi którzy mają po kilkaset screenów wrzuconych, po jednym czy po dwa na głównej, sporo minusów i się tym nie przejmują. Zresztą czyja to wina, że ktoś wrzuca coś idiotycznego i zbiera minusy? Minusującego? Popadacie w paranoję.


Pozdrawiam
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 01:18   

gieneklopata, nie jednemu tylko ponad tysiącowi. Kilku takich krytyków pod rząd wystarczy, by screen trafił do archiwum zanim zobaczy go kilkudziesięciu, którzy daliby "+", nie pojmujesz tego?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 01:22   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 18:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 01:22   

Ascara,
nie jednemu tylko ponad tysiącowi.

Jeden minus na jeden screen. Jeżeli da się więcej to wybacz ale nie wiem jak.


Kilku takich krytyków pod rząd wystarczy, by screen trafił do archiwum zanim zobaczy go kilkudziesięciu, którzy daliby "+", nie pojmujesz tego?

Aha czyli wykluczacie opcję, że te screeny zwyczajnie są słabe. To musi się za tym kryć jakaś teoria spiskowa z seryjnymi minusującymi. Żelazna logika, nie ma co.


Pozdrawiam

[ Dodano: 2015-12-18, 01:23 ]
Moris299, jw.

[ Dodano: 2015-12-18, 01:30 ]
Ascara, Swoją drogą uświadomiłaś mi jeszcze jedno.

Ponad 1500 ocenionych screenów (nie wiem z jakiego to jest okresu czasu ale zapewne było tego dużo więcej biorąc pod uwagę czas jaki na portalu jestem zarejestrowany), zarejestrowany od 9 września 2013. Sam zamieściłem kilka screenów z czego jeden wylądował na głównej i jestem na Mistrzach praktycznie codziennie. Ile wejść/wyświetleń dzięki temu nabiłem?

Jest to nieco naciągane nie mniej jednak na pewno mniej niż ta szkodliwość którą usilnie staracie się zwalić na moje barki.

Pozdrawiam
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 08:51   

Pumpernikiel minusował z kilku kont, a dostał krótszego bana.
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 09:04   

Mackers, Dzięki za wstawiennictwo.

Pozdrawiam
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 12:59   

widzu napisał/a:
No sorry gienek, ale nie sądzisz, że statystyki 100 plusów do 1492 minusów świadczą TROCHĘ na Twoją niekorzyść?


Nie, wiekszosc screnow nawet na glownej to gowno a co dopiero w poczekalni...
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 17:34   

JankielKindybalista85 napisał/a:
A tak przy okazji do naszych adminów głownej bo to się w sumie łączy: jak tam ukrywanie oceny danego skrina do momentu, w którym się go nie oceni? Wszyscy od ponad roku mówią, że to dobry pomysł...


Nie wszyscy ;)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Fudal 
Überszlachta


Wiek: Fud
Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 141

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-20, 17:17   

gieneklopata napisał/a:
Po raz kolejny zaznaczam. Nigdzie, absolutnie nigdzie w regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat.


Okej, poprawimy to.

widzu napisał/a:
gieneklopata, sęk w tym, że ostatnio trwa plaga tzw. minusowania wszystkiego jak leci.
Nie miałbyś problemów, gdybyś oprócz minusowania plusował rzeczy które Ci się podobają, ewentualnie takie, które uważasz za wystarczająco dobre by nie zminusować.
Krytyka jest mile przyjmowana, o ile jest konstruktywna.


I wszystko wyjaśnione. :muk:
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-22, 13:58   

Fudal, Wybacz ale czy czytałeś jakieś inne wypowiedzi poza pisanymi przez adminów? Zwłaszcza te ostatnie w tym temacie?

Ile razy trzeba to powtarzać? Minus jest jedną z opcji dostępnych na mistrzach. Nie jest to opcja zastrzeżona ani jakaś "nielegalna". Jest ogólnie dostępna DO UŻYCIA. To po pierwsze.

Po drugie, skoro 95% screenów które się tutaj wrzuca (jak widać nie jest to tylko moja opinia) jest mizernej jakości (delikatnie mówiąc) to jest to moja wina?

Po trzecie, jak już wspomniałem, gdybym wiedział, że ban zależy od statystyk to bym nie oceniał w ogóle.

Po czwarte i ostatnie, udowodniłem chyba, że nie minusuję z automatu i że nie jestem trollem którego jedynym celem tutaj jest zminusowanie wszystkiego jak leci. Gdybyście byli chociaż odrobinę konsekwentni w tym co od początku tego tematu piszecie, bana mieć już nie powinienem. Jakie to wystawiam Wam świadectwo oceńcie sami.


Pozdrawiam serdecznie
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-22, 17:03   

Gość ma trochę racji. Ostatnia argumentacja celna. Poza tym dodatkowo ujął mnie swoją nieustępliwością w stylu "bo tu chodzi o zasady!" Lubię takich ludzi. Zdjąć mu bana a choćby i na próbę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.061 sekundy. Zapytań do SQL: 24