Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Trinky Winky
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-21, 23:29   

Antek, no to też prawda. Sorry panowie. kobiety mogą sobie pierdzielić ile wlezie że dla nich wygląd nie jest najważniejszy (to jeszcze czasem bywa prawdą) albo że jest wręcz nieważny (i to już jest w 100%, w każdym przypadku kłamstwo) po to by się ustawić w roli istot wyższych od prymitywnych myślących chujem samców lecących tylko na dupy i cycki i bla bla i inne tam feministyczne pierdolenie ale prawda jest taka że wygląd ma znaczenie! Mniejsze bądź większe ale ma! Nawet dla najbardziej "uduchowionej" kobiety. Wtedy twarz gargulca po prostu nie będzie jej przeszkadzała, ale pomóc, tez nie pomoże.

Ja w ogóle mam teorię, że jakby w USA te wszystkie modelki cheerleaderki walące się z całą szkolną drużyną footballową raz do roku w czynie społecznym dały się przez te 10sekund stuknąć tym wszystkim pryszczatym, okularnikom nieudacznikom, których amerykańska szkoła tak bezlitośnie tępi to pźniej umierałoby o wieeele mniej bogu ducha winnych zwyczajnych kobiet. Bo było by dużo mniej sfrustrowanych, wściekłych, odrzuconych , powoli zaczynających nienawidzić to co dla nich niedostępne facetów, których w końcu te uczucia spychałyby na drogę szaleństwa i patologii. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Aspirhino 


Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 218

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-21, 23:34   

Cytat:
Ja w ogóle mam teorię, że jakby w USA te wszystkie modelki cheerleaderki walące się z całą szkolną drużyną footballową raz do roku w czynie społecznym dały się przez te 10sekund stuknąć tym wszystkim pryszczatym, okularnikom nieudacznikom, których amerykańska szkoła tak bezlitośnie tępi to pźniej umierałoby o wieeele mniej bogu ducha winnych zwyczajnych kobiet. Bo było by dużo mniej sfrustrowanych, wściekłych, odrzuconych , powoli zaczynających nienawidzić to co dla nich niedostępne facetów, których w końcu te uczucia spychałyby na drogę szaleństwa i patologii. :troll:

No... A to nie lepiej pobudować komory gazowe i tak to rozwiązać.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-21, 23:41   

Trochę ostro pogrywasz. Gazować typków, których jedyną zbrodnią jest (póki co) że są brzydcy, przez co nie mają szans zaruchać i to ich frustruje, to trochę radykalne rozwiązanie. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-22, 00:16   

bomby atomowe, komory gazowe, aspiryna dzisiaj przyszła do nas ze swoimi najgłębszymi fantazjami, o czym jeszcze marzysz słonko?
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Aspirhino 


Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 218

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-22, 00:17   

Dlaczego by nie. It won't be difficult mein fuhrer! To kwestia... Sorry, mr Jankiel. To kwestia genów. Gdybyśmy zaczęli systematycznie likwidować element, pokolenia XXII wieku byłyby nam wdzięczne za piękniejszy świat. Poza tym bezpieczeństwo zwiększyłoby się.

A ja zawsze popierałem eugenikę.
Pomyśl o tym, jak o oczyszczaniu puli genetycznej.

@Barbra:
Barbra, kochanieńka. Ja nic swojego nie piszę. To znane już ludziom rozwiązania i wynalazki. Wystarczy je tylko wprowadzić na większą skalę.

*A tak po prawdzie, to oglądałem dziś dr Strangelove i mam fazę. :muk:
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-22, 00:23   

czym będą się zajmować prawacy w świecie wolnym od murzynów, arabów, cyganów, hindusów, niepełnosprawnych, pryszczatych, kujonów, homoseksualistów, rudych, socjalistów, i wszystkich innych z którymi zaciekle walczą przez całe życie? nie uważasz że XXII wiek będzie strasznie nudny? do kogo będziecie strzelać? co zrobicie z bezużytecznymi komorami gazowymi?
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Aspirhino 


Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 218

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-22, 00:25   

Hah! Jak to czym? Zapładnianiem czystych rasowo i stymulujących samic, by dbać o parametry fizyczne ludzkiej rasy! Ha! o/
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-22, 00:26   

A Ty co będziesz robił w tym czasie? Nagrywał to kamerką?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-22, 00:27   

i tak wszyscy umrzemy i nikt nie dostanie swoich wielkookich dziewic
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Aspirhino 


Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 218

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-22, 00:29   

widzu napisał/a:
A Ty co będziesz robił w tym czasie? Nagrywał to kamerką?

Ja? Ja! Jawohl! A następnie sporządzał analizy. Ktoś z mózgiem musi zarządzać tą hod... ekchem, populacją.
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-22, 00:30   

To ciekawe. Czytałem wywiad przeprowadzony z Trynkiewiczem. W tym wywiadzie mówił, że "pociągają go chłopcy, bo są bezbronni". Mówił, że "boi się kobiet, onieśmielają go."

To, że Trynkiewicz jest pojebany to jedno, ale z innej beczki nasz Mariusz w końcu dorasta! Po 60 latach (czy ile tam ma) ten kawaler znalazł sobie pannę! :D Przestają go onieśmielać.

Myślę, że ta jego wybranka, powinna być przebadana. Albo chora, albo taki fetysz. Na hajs raczej nie leci. :D
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-22, 00:52   

decp napisał/a:
Kurwa. Jak Breivik znalazł dziołchę, tak ten skurwysyn tak samo?


To Breivik też? Nice...

No, ale Jankiel bardzo celnie to podsumował. Nic, tylko się z nim zgodzić :clap:
_________________
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-22, 18:38   

Dawidiusz92 napisał/a:
Myślę, że ta jego wybranka, powinna być przebadana. Albo chora, albo taki fetysz.

Wg. Wikipedii:
Hybristofilia – parafilia, w której jedynym lub preferowanym obiektem pożądania seksualnego mogą być osoby, które popełniły przestępstwo. Często nakierowana na osoby, które w społecznym odczuciu popełniły szczególnie brutalne zbrodnie, np. morderstwo czy gwałt.

Według Sheila Isenberg często stwierdza się to u kobiet, które przeżyły trudne dzieciństwo, tj. były ofiarami nadużyć seksualnych bądź innego znęcania się nad nimi. W swojej książce "Women who love men who kill", twierdzi ona, że ​​kobiety te poszukują mężczyzn, których mogą kontrolować i którzy im nie zaszkodzą. Dlatego idealni są dla nich mężczyźni w więzieniach.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-22, 21:21   

Davos napisał/a:
No, ale Jankiel bardzo celnie to podsumował. Nic, tylko się z nim zgodzić :clap:

A ja się absolutnie z żadnym jego postawionym tu stwierdzeniem nie zgadzam :D
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-22, 21:23   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Antek, no to też prawda.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-22, 23:09   

Love, nie zgadzasz się, że Ted Bundy i Charlie Manson mieli sporo fanek? I że te fanki były popierdolone? :troll:
Albo, że nie ma kobiet, dla których wygląd partnera nie ma totalnie żadnego znaczenia? Bo dla mnie to są oczywiste oczywistości :]
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-22, 23:44   

Ja myślałam tak też, dopóki nie poszłam na spotkanie nerdów/fantastów/larpowców czy co to tam jest z tej niszy osób bardzo aktywnie zajmujących się organizowaniem tego typu imprez - to, że o atrakcyjności Bóg całkowicie zapomniał, gdy ich tworzył, to mnie nie zdziwiło, ale jak zobaczyłam ich dziewczyny, to mi szczena opadła, cała teoria, że ludzie dobierają się na zasadzie podobieństw diabli wzięli, każda jedna piękna panna :P
_________________
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-23, 17:42   

Myślę, że za dużo się czepiacie tego związku.

"Normalna rodzina, chłopak i dziewczyna!" :troll:
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 29