Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przerażony złodziej i zdziwieni pracownicy banku.
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-25, 16:26   Przerażony złodziej i zdziwieni pracownicy banku.

- Proszę siedzieć, ja też się boję - mówił jednej z klientek zamaskowany mężczyzna, który próbował obrabować bank w Pabianicach (woj. łódzki). - Widać, że nie do końca wiedział, co ma robić - mówią tvn24.pl pracownice banku, które odmówiły mu wydania pieniędzy. Złodziej uciekł bez łupu, szuka go policja.


Bank przy ul. Warszawskiej w Pabianicach to niewielkie pomieszczenie, w którym zmieszczono dwa stanowiska do obsługi klientów. Kamery zainstalowane w placówce nagrały dość niecodzienną próbę napadu na bank.
Na nagraniach widać, jak zamaskowany czarną chustką mężczyzna przez chwilę krząta się przy drzwiach wejściowych, potem wyjmuje z reklamówki przedmiot przypominający pistolet i celuje w kierunku osób obecnych w banku. W momencie "skoku" były to dwie pracownice i jedna klientka.
- Nie wyglądał na zdecydowanego. Widać, że był przerażony - mówią tvn24.pl pracownicy pabianickiej placówki.
Napad zaniepokoił obsługiwaną właśnie klientkę banku.
- Pani powiedziała, że czuje się źle i wolałaby nie uczestniczyć w napadzie - opowiada nasza rozmówczyni.

"Ja też się boję"

Z każdą kolejną chwilą napad stawał się coraz bardziej niecodzienny.
- Napastnik zabronił wychodzić komukolwiek z placówki. Klientce tłumaczył, że też się boi - słyszymy w pabianickiej placówce.
Jedna z zatrudnionych kobiet nacisnęła przycisk napadowy. Zamaskowanemu mężczyźnie wytłumaczyła, że w banku nie ma żadnych pieniędzy. Wtedy napastnik zażądał otwarcia sejfu. Usłyszał, że procedura ta wymaga czasu - konkretnie ośmiu minut.
- Pan czekał spokojnie przez kilka chwil. Po pięciu minutach stwierdził, że nie będzie dłużej czekał i wyszedł - opowiadają pracownice.

Do napadu doszło w poniedziałek. Od tego momentu policja stara się ustalić, kto był napastnikiem. - Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą nam pomóc w ujęciu sprawcy - apeluje kom. Joanna Szczęsna z pabianickiej komendy. I dodaje, że sprawca miał ok. 185 cm wzrostu, był szczupłej budowy ciała. Na głowie miał ciemną czapkę z daszkiem, spod której widać było ciemne, krótko obcięte włosy. Był ubrany w ciemną kurtkę i buty oraz w białe, płócienne spodnie.


Źródło
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-25, 16:31   


Ty wiesz, jaki to musi być stres?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-25, 16:33   


To na pewno on. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-25, 16:58   

Pusty sejf w banku?
Mógł urządzić polski Dog Day Afternoon

ATTICA ATTICA :D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-25, 17:13   

Wygląda jakby to był dobry ziomek zmuszony przez życie ;/
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-25, 19:23   

Jak to przeczytałem to przypomniał mi się stary kawał:

Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu w wiadomym celu.
Kobieta krzyczy przerażona:
- Ale ponuro i ciemno w tym lesie! Bardzo się boję!
- No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam.
_________________
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-25, 20:09   

Spokojnie, to jego pierwszy raz. Obrobi kilka banków i się nauczy. Nie można się poddawać jednym niepowodzeniem. :troll:
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-25, 20:56   

Dawidiusz92 napisał/a:
Spokojnie, to jego pierwszy raz. Obrobi kilka banków i się nauczy. Nie można się poddawać jednym niepowodzeniem. :troll:


Jak to mawiają, nie od razu Kraków zbudowano :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.052 sekundy. Zapytań do SQL: 19