Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bartek82r
2016-08-12, 15:16
D-Dobry ludzie
Autor Wiadomość
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 07:19   

Papierosów nie palę bo to zuo i nie będę palić, może 2 spaliłem przez całe swoje życie i to tak po pijaku i jakoś mnie do tego nie ciągnie ale co innego alkohol :)

Już się Ciebie nie czepiam i żyj sobie jak chcesz.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 07:21   

Odpowiedz na moje pytanie :kick:
Cytat:

Co sądzisz o magii?


[ Dodano: 2015-05-22, 07:23 ]
Cytat:
była plotka że rząd usa popełnił na kimś samobójstwo z powodu jego zdolności do kontroli ciał niebieskich,najrzadsza z zdolności





_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
emoo137 
your pop punk crackhead


Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 594

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 10:21   

A ja jeszcze nawiąże do pierwszego postu (posta? nigdy nie wiem, jak to odmienić) - jakie anime (czy, jak to ładnie nazwałeś, animu) lubisz najbardziej? bo jeszcze nie wiem, czy Cię polubić czy nie :P
Nie no, żartuję. Nie wydajesz się jakimś chorym psychicznie czy coś, ale muszę Cię poznać żeby wyrobić sobie opinię. O animce pytam z ciekawości :-D
_________________
i'm two faced of your double exposure
stop right there, don't come any closer
 
 
go1 
Blue Rock Shooter


Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 48
Skąd: Moon

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-22, 15:23   

Magia dla mnie w teorii nie istnieje,gdyż każdy efekt(włącznie z EVP i telekinezą) da się wyjaśnić jak działa naukowo,ale nadal każdy temat o którym nic nie wiem jest dla mnie takim swoistym tematem który chcę odkryć by nie było niedomówień(jak przy biblii).

A animu to ja polubiłem z serca Black Rock Shooter.
Z humoru i walki Kill la Kill i z walki Blood C.

Lecz dawno temu gdy byłem dzieciakiem moim Top 1 było Dragon Ball... :)
Zbieranie smoczych jąder by smok spełnił życzenie(brawo,masz teraz nowe spojrzenie na Dragon Balla) zawsze wydawało mi się być ciekawe i wesołe,ale jak teraz przypominam sobie walkę Frezer VS Goku przez youtube to aż tak miłe nie było i zastanawiam się co ja w DB wtedy widziałem że tak lubiałem.
_________________
Ciekawostka:
"Nie będziesz miał innego Boga przede mną" mówi że na świecie prawdziwych jest wiele bóstw.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 16:14   

Skoro magia niby nie istnieje to jak działają lakrymy?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 16:19   

icywind napisał/a:
Skoro magia niby nie istnieje to jak działają lakrymy?

Niewyjaśnione zjawiska fizyczne :troll:
 
 
go1 
Blue Rock Shooter


Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 48
Skąd: Moon

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-22, 16:27   

icywind napisał/a:
Skoro magia niby nie istnieje to jak działają lakrymy?


Nie znalazłem nic,czym mogło by to być z definicji,byłoby miło za wklejenie linku do definicji,bo pierwszy raz z terminem la'crima z łac. "łza" się spotykam dopiero po przeczytaniu tego(a później z googlowaniu).
By wiedzieć jak to wyjaśnić muszę wiedzieć czym to jest,czyż nie?
Więc definicję poproszę.
A same lakrymatory to są w wikipedii dosyć dosadnie wyjaśnione więc nie mam po co się trudzić i myśleć w tym wypadku:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lakrymatory

Jeżeli coś nie istnieje nigdzie,nawet w naszym wymiarze czasu to nie istnieje nigdzie i taka jest naturalna prawda.
_________________
Ciekawostka:
"Nie będziesz miał innego Boga przede mną" mówi że na świecie prawdziwych jest wiele bóstw.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 16:29   

Lacrima (łac. łza) jest magicznym kryształem wykorzystywanym zarówno w Ziemi jak i w Edolas.
Lacrima nie jest zwykłym kryształem, jej unikatową właściwością jest możliwość przechowywania różnego rodzaju magii w swoim wnętrzu, która uwolniona, będzie powodowała różnorodne efekty.
 
 
go1 
Blue Rock Shooter


Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 48
Skąd: Moon

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-22, 18:02   

icywind napisał/a:
Lacrima (łac. łza) jest magicznym kryształem wykorzystywanym zarówno w Ziemi jak i w Edolas.
Lacrima nie jest zwykłym kryształem, jej unikatową właściwością jest możliwość przechowywania różnego rodzaju magii w swoim wnętrzu, która uwolniona, będzie powodowała różnorodne efekty.



Zastosowanie kryształów widać również w INNYCH(nie tylko tej co przedstawiłeś) grach typu Final Fantasy IV + The After Years
Kami(Bóg)>> The Creator(final boss z tej gry) wyjaśnia:
"...Kryształy służą nie tylko ku przechowywaniu i zbieraniu DNA..."
A sama jakość kryształów w realnym życiu nie pozostawia na nich suchej nitki,weźmy za przykład legendarne podwodne piramidy.
Na dowód ich istnienia nie ma PRAWIE nic prócz opowieści jednego człowieka + cytat z biblii "królestwo niebieskie".
Według opisu jedynej osoby która tam była to tam było widno mimo braku wyraźnych źródeł światła,co sugeruje stężenie radioaktywne powodujące światło,ale z jakiego tworzywa zostały wykonane podwodne piramidy to nie wiadomo,bo czytając z opisu tego kolesia "szkło" nie jest dobrą nazwą dla tego "kryształu",gdyż na tym nie osiadały się żadne glony ani nic...
Reasumując,kryształy mają właściwości radioaktywne według powyższych informacji lecz nikt nie jest w stanie zjawiska pojąć ani wykorzystać,a sama ludzka radiacja naturalna bywa wśród ludzi "uduchowionych" zwana aurą.
O qrwa,czuję się jeszcze bardziej oświecony niż zwykle,bardzo przyjemne.
_________________
Ciekawostka:
"Nie będziesz miał innego Boga przede mną" mówi że na świecie prawdziwych jest wiele bóstw.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 18:29   

aha
Ale to nie gra

Magia istnieje i spaja cały wszechświat a nie jakieś PSI bzdurki. Pogódź się z tym.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 21:07   

No siema :piwo:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 21:17   

Witaj
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-22, 23:01   




https://www.youtube.com/watch?v=bpgQSbwnWD0



[ Dodano: 2015-05-22, 23:11 ]
 
 
go1 
Blue Rock Shooter


Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 48
Skąd: Moon

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-23, 13:11   

icywind napisał/a:
aha
Ale to nie gra

Magia istnieje i spaja cały wszechświat a nie jakieś PSI bzdurki. Pogódź się z tym.


Na to co ty mówisz magia ja mówię "Psychokineza" i pokazuję jak działa naukowo,na podstawie tego co mi wiadomo.
Z piramidami przytoczyłem Ci realny przykład,jakbyś umiał zrozumieć to byłbym wdzięczny. :)
_________________
Ciekawostka:
"Nie będziesz miał innego Boga przede mną" mówi że na świecie prawdziwych jest wiele bóstw.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-23, 17:31   

Co ty gadasz, wierzysz w piramidy bo jakiś koleś tak powiedział i jest w biblii "królestwo niebieskie". Na istnienie magii są biliony świadectw a Jezus był po prostu magiem jak wielu w tamtych czasach. Trzej królowie to w oryginale było trzech magów. Specjalizowali się w astrologii i przewidzieli narodziny największego maga na świecie. Bądź trochę mniej oświecony bo własne światło cię oślepia.

[ Dodano: 2015-05-23, 17:34 ]
Nawet wikipedia ci mówi, że magowie a Jezus czynił czary. Wciągnij odpowiednie wnioski.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Trzej_Kr%C3%B3lowie

Potem przez tysiące lat chrześcijanie prześladowali czarodziejów i wiedźmy. Myślisz, że przez przypadek? Dlatego, że chcieli zapobiec narodzinom następnego wielkiego maga po Jezusie przez zniszczenie wszelkich doniesień o magii. Ale im się to nie uda.

[ Dodano: 2015-05-23, 17:36 ]
Moje królestwo nie jest z tego świata to chyba oczywiste odniesienie do magii między-wymiarowej.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-23, 17:38   

AMEN!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-23, 17:38   

Jezus miał stworzyć portal do innej planety albo Ziemi z innego wymiaru na której mieliby żyć tylko magowie bez prześladowań ze strony ludzi. A "królestwo niebieskie"? Przypomnij sobie dlaczego Ziemię nazywa się "błękitną planetą"
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-23, 18:07   

Dobra magowie, jak chcecie dokończyć tą arcyciekawą dyskusję to zróbcie sobie osobny temat, tu jak się wszyscy przywitali to zamykam.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-10, 10:13   Re: D-Dobry ludzie

go1 napisał/a:
No witam wszystkich.
Samson mi na imię. Anagram do mojego imienia to Masons,a znaczenie z starohebrajskiego na nasze to "słońce"(#alien illuminati confirmed)
19 lat...
Interesuję się... Hmmm...


Już wiem czym :spiew:
Cytat:
"masowe minusowanie ze swoich multikont komentarzy innych użytkowników, oraz tym samym sposobem podbijanie ocen swoich komentarzy"



NIEŁADNIE panie go1/Maenad/Shifty44 !!! :niegit:
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-10, 10:36   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.107 sekundy. Zapytań do SQL: 33