Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Światowa 2015
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-18, 23:59   

Ta porażka boli tym bardziej, że przegraliśmy o włos :/ Mecz był zacięty, ale dało się dziś wygrać z Francją... Zwłaszcza 1 i 2 seta szkoda, bo były wyrównane i jedynie nasze błędy spowodowały, że Francja je minimalnie wygrała.
W 3 secie się podnieśliśmy i zagraliśmy koncertowo, 4 set też dobry, ale Francja niestety pozbierała się na tie-break i prowadziła od początku do końca. Żałuję zwłaszcza tej sytuacji, gdy było 10:10 - odrobiliśmy 3 pkt straty, mieliśmy piłkę w powietrzu i mogliśmy po raz pierwszy wyjść na prowadzenie, ale Kurek został zablokowany. A w następnej akcji znów blok Francuzów, potem jeszcze Kurek przekroczył linię środkową boiska i zrobiło się 13:10 dla Trójkolorowych :/ Potem jeszcze udało się doprowadzić do remisu przy 14:14, chwila nadziei i znów Kurek zablokowany :/ Kurde, tak niewiele brakowało...
N'Gapeth dziś zagrał kolejny świetny mecz, zwłaszcza serwami nas niszczył - trzeba przyznać, że ma niesamowitą moc przy zagrywce! Po przeciwnej stronie bieguna Nowakowski, który znów zepsuł kilka serwów, mimo że zagrywa technicznie, a nie siłowo... Kurde no, trochę za dużo tych strat, ja rozumiem, że flop też nie jest prostą zagrywką, ale w meczach o taką stawkę nie można się mylić przy flopach, a już na pewno nie tak często, jak robi to Nowakowski... Mam nadzieję, że poprawi ten element albo niech Antiga wprowadza na zagrywkę kogoś z ławki.

Jutro mecz o brąz z USA. Trochę się go obawiam, bo Amerykanie już kilka razy nas zlali podczas tegorocznej LŚ. Ale może tym razem nasi będą górą.
No, ale tak czy siak mecz o 3 miejsce to już nie to samo co finał...
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-19, 10:47   

Co jest? Francuzi też się nagle zrobili mocni w siatkę?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-19, 18:15   

Francuzi zawsze coś tam grali, ale teraz mają naprawdę mocną ekipę.

A Polacy przejebali mecz o brąz 0:3. Szkoda, bo były nadzieje, a wyjeżdżamy z Rio z pustymi rękami. Oglądałem tylko końcówkę trzeciego seta, nasi wygrywali 23:19, a set przegrali 23:25. To chyba mówi wszystko o tym meczu.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-19, 21:08   

O fuck, przy 23:19 stracić 6 pkt z rzędu i przegrać seta? :O To faktycznie dali dupy po całości...
Ja meczu nie widziałem, bo akurat przechodziła nawałnica i nie miałem prądu przez 3 godziny, ale to chyba nawet lepiej, bo tylko bym się znowu wkurzył...

A Francja w finale wygrała 3:0 z Serbią, czym potwierdziła, że jest mocna. Zresztą oni w tegorocznej LŚ na 18 meczów wygrali aż 17, przegrywając jedynie w fazie grupowej Final Six z USA. Niesamowita sprawa.
Z drugiej strony my byliśmy o włos od pokonania tej Francji i kto wie, czy grając w finale nie zmotywowalibyśmy się na maxa i nie wygrali z Serbią. Więc ostatecznie mamy 4 miejsce, ale równie dobrze mogło być 1. Siatkówka zrobiła się o wiele bardziej wyrównana niż kiedyś, już nie ma jednej ekipy, która by zawsze lała innych, tak jak to w latach 90tych robili Włosi, a później Brazylijczycy. Zresztą było to widać już po fazie grupowej Final Six, gdzie każda drużyna zaliczyła dokładnie jedno zwycięstwo i jedną porażkę. A Francuzi równie dobrze mogliby nie wyjść z grupy, gdyby Brazylia miała od nich nieco lepszy stosunek małych punktów.
No i patrząc tak na chłodno na wynik Polaków, to nie jest najgorzej. Pewnie, że gdy już awansowaliśmy do Final Six to każdy miał apetyt na medal, najlepiej złoty, ale fakty są takie, że po zdobyciu mistrzostwa świata odeszło z naszej kadry 4 zawodników, w tym 3 kluczowych - Wlazły, Winiarski i Zagumny. Normalnie taką lukę ciężko uzupełnić i trzeba na nowo mozolnie budować zespół, a tymczasem u nas zmiennicy okazali się na tyle dobrzy, że w LŚ wywalczyli sobie awans do ścisłego finału. Więc nie jest źle, chociaż mankamenty w naszej grze oczywiście są i mam nadzieję, że sztab i sami zawodnicy będą pracować nad tym, by je wyeliminować.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.047 sekundy. Zapytań do SQL: 15