Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AnswersMaster
2014-02-17, 11:58
Informacje o uŻYDkownikach
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-15, 21:21   Informacje o uŻYDkownikach

Davos

Mam powody do twierdzenia, że Davos to rudy homoseksualista, rasy czarnej, narodowosci murzynskiej o imieniu Issak Davsberg

Prawdopodobnie prowadzi sieć burdeli "Caster Gandolfo" w Bosni i Hercegowinie

Zakryfain

Mówi, że mieszka w Anglii. Ale tak naprawde klamie.. Nazywa sie Unnesis Ongobandi i pochodzi, z Izraela. Pracuje jako krawiec.. dokladnie to szyje majtki muzulmanom.

bartek82r

Prawdziwe imie to David Gobels. Mason, aseksualny homoseksualista, tolerancyjny rasista. Jest prawiczkiem, podobno rozdzewiczl 700 000 dziewic, zostal wykastrowany po urodzeniu bo rodzice pomylili jaja z pepowina bo byly dlugie i ciagniste. Jest bogaty jak cholera, zarobil pod latarnia, dostarczajac im energii.

sharvari

Naczelna żydówka, kochanka Lenina, Hitlera, Stalina, Zedonga, Pol Pota, Mussoliniego itp... CHodzila z Assadem ale p otym jak sie dowiedziala, że to nie on uzywal broni masowego razenia w Damaszku stwierdzia, ze nie ma jaj (chociaz miala okazje sie przekonac, ze je ma)... obecnie kreci z KIm Dzong Unem. Bogata ale sie nie przyznaje. Cierpi na wojtkofobie

WojtekVAnHelsing

Żydowianin. Prawdawna odmiana żydów.. Jest jak pasozyt, odzywia sie handlem... Jesli nie handluje to obumiera. Każdy wyrolowany goj daje mu dodatkowe 100 lat bez starzenia.. By skryć sie przed Rzymianami uciekal przez setki lat. W X w. osiedlil sie w Polsce, przekonal Mieszko II do ataku na wszystkich sasiadów jednoczesnie, później przekonal Boleslawa Krzywoustego, że rowny podzial panstwa pomiedy jego synow to czysty zysk bo male panstwa rozwiajaj sie lepiej (jako przyklad podal Singapur, Hongkong, Liechtenstein..).

Byl poslem Rzeczypospolitej obojga narodu, kochankiem carycy Katarzyny, przez 200 lat ubiegal sie o likwidacje panstwa Polskiego bo jak stwierdzil bylo ono zbyt malo liberalne.

Znecal sie psychicznie nad niejakim Adolfem H. przez niego wylali go z uczelni. Gdy ten spytal kim jest i czemu to robi WVH odpowiedzial "Jestem zydem, nie dorwiesz mnie"

Zastrzelil Kennedyego bo ten robil parrypety dla murzynów

Kain i Abel byli przykladnym rodzenstwem.. po tym Kain zaczal sluchac Wojtka

Wojtek zarzucil Lincolnowi, że ma malo kontaktu za sztuka i dal mu bilet do teartu

Giardanno Bruno uniknalby spalenia na stosie ale inkwizytorem okazal sie Wojtek Van Helsing

Gdy naukowcy zastanawiali sie jak wwykorzystac formule E=mc2 WVH powiedzialby, że zrobilby bombe.

piątego sierpnia 1962 Marilyn Monroe odbyla z nim rozmowe.

Juliusz Cezar obawial sie isc do senatu ale Wojtek powiedzial "nie pekaj jest z toba brutus"

Ewa zerwała owoc bo Wojtek wytlumaczyl jej, że panstwo nie moze zakazywac ludziom zjadania rajskich owocow

Podpuscil parysa do porwania heleny

Kapitan Titanica mial zawrocic okret ale ten powiedzial, ze okret jest tak wytrzymaly jak era w której zostal zbudowany - w tym wypadku niezniszczalny

Wojtek odwiódł Cesarza Hirikito od kapitulacji po zrzuceniu bomby na Hiroszime. Jak stwierdzil - USA to lewacki kraj przed którym nie mozna sie ugiac.

Kim Ir Sen twierdzil, ze dzieki niemu Korea pólnocna stanie sie bogatym panstwem - Wojtek powiedzial "A zalozysz sie o izolacje kraju ze nie?"

Kiedys mial na imie Judasz Van Helsing. Jego kumpel zaczl wmawiac innym, ze ludzie sa równi - po tym wydal go za przyzwoita cene 30 srebrników (w przeliczeniu na obecna walute to ponad 46 000 zł) rzymianom

Ulrich Von Juningen chcial podpisac sojusz z litwinami i Polakami. WVH powiedzial jednak "Ci lewacy nie sa tego godni"

Powiedzial Carowi Rosji, że sprzedanie Alaski amerykanom to czysty zysk.

Wojtek w kosmosie prawituje

Sypnal Robin Hooda i Janosika bo uznal, że sa komuchami.


Oficjalnie jest 15letnim bahorem którego sensem zycia jest walenie konia. W rzeczywistosci ma 12 556 lat, jest żydem i ma miliony euro na swoim koncie.

AnswersMasters

Żyd z Kenni. Mial bardzo toksyczny wpływ na WojtkaVanHelsinga. Dzieki nie mu WojtekVanHelsing nie zwraca sie do przeciwników "Wy debile" tylko "Wy inteligentni inaczej". Answers ma 233 lat.. Wojtka spotkal w Anglii (Wojtek prowadzil fabryke... AM byl wtedy 8letnim dzieckiem który byl wydobywal wegiel)

Milo970

Homoseksualny żyd pochodzenia Rosyjskiego. Pierwotnie nazywal sie Lew Trocki. Ma 150 lat.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-15, 21:36   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Mam powody do twierdzenia, że Davos to rudy homoseksualista, rasy czarnej, narodowosci murzynskiej o imieniu Issak Davsberg

Prawdopodobnie prowadzi sieć burdeli "Caster Gandolfo" w Bosni i Hercegowinie


Skąd wiedziałeś? :galy: Ale w takim razie jak będziesz kiedyś w Bośni i Hercegowinie to zapraszam do moich przybytków, dostaniesz zniżkę ;)
_________________
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-15, 21:53   

A mnie nie ma... czyżbym był gojem?
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-15, 23:48   

Pingvin napisał/a:
A mnie nie ma... czyżbym był gojem?


Dostalem 15 000 dolarów singapurskich lapówki zebym cie nie ujawnial panie C
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-16, 00:18   

Ach, a więc jestem szychą. Cudnie
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-16, 00:58   

Ten facet mi zaplacil, żebym nie mówil o twoich wybrykach z tymi 7letnimi chlopcami.. ty zboczencu..
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.059 sekundy. Zapytań do SQL: 19