Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam tatę Adijosa
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:38   

^AdijoS^ napisał/a:
No to masz problem Jankiel, także tylko tata i min. 5 skrinów ze mną na głównej D:


Jak screeny na głównej to obawiam się, że Wlsz wszystkich przelicytuje ;)
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:41   

Davos napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
No to masz problem Jankiel, także tylko tata i min. 5 skrinów ze mną na głównej D:


Jak screeny na głównej to obawiam się, że Wlsz wszystkich przelicytuje ;)

Na szczęście jak na razie nie widział tego tematu, nie ma się czego bać :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:47   

Ok to w takim razie ja dorzucam kota pijaka:


Można z nim się napić, oglądać tv i podyskutować o życiu (zwłaszcza po kilku głębszych kot jest skory do rozmowy).

Jankiel K.85 napisał/a:

Ano tak mi się skojarzyło. "Ola" to cześć po hiszpańsku. Na siostrę "Adijosa" pasowało jak ulał! :)


Tyle, że pisze się to: Hola, ale można na to przymknąć oko, zważywszy że Adijos to też nie to samo do Adios ;)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:56   

Davos napisał/a:
Tyle, że pisze się to: Hola, ale można na to przymknąć oko, zważywszy że Adijos to też nie to samo do Adios ;)


Otóż to :) I widzę, że pan faktycznie wykształcony Panie Wallace. Francuski, łacina, teraz hiszpański - nic dziwnego, żeś księżniczkę Sophie Marceau wyrwał! :-D

[ Dodano: 2013-12-02, 17:58 ]
Adijos nie wiem czy zauważyłeś ale aukcja zeszła w zupełnie niespodziewaną (chociaż, czy ja wiem, czy taką niespodziewaną ;) ) stronę: miała być licytacja ojca a wszyscy biją się o siostrę! :-D

Zastanawiam co zrobiłaby Ci starsza siostra, o której mówiłes tu, że bywa straszna, gdyby się dowiedziała, że na forum pełnym szyderczych facetów rzuciłeś na żer jej wizerunek. :P
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 18:23   

Davos napisał/a:
Ok to w takim razie ja dorzucam kota pijaka:
Obrazek

Można z nim się napić, oglądać tv i podyskutować o życiu (zwłaszcza po kilku głębszych kot jest skory do rozmowy).


Mam już takiego, na imię ma Filip ;)
Jankiel K.85 napisał/a:
Zastanawiam co zrobiłaby Ci starsza siostra, o której mówiłes tu, że bywa straszna, gdyby się dowiedziała, że na forum pełnym szyderczych facetów rzuciłeś na żer jej wizerunek. :P


Dopóki nic nie wie, nic nie zrobi ;) O taki patent!
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 18:26   

Moris299 napisał/a:
+ kilo bananów


Pomyłka. To nie Maupa sprzedaje. :grimer:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 18:28   

Jankiel K.85 napisał/a:

Otóż to :) I widzę, że pan faktycznie wykształcony Panie Wallace. Francuski, łacina, teraz hiszpański - nic dziwnego, żeś księżniczkę Sophie Marceau wyrwał! :-D


No cóż, francuskie księżniczki wiedzą co dobre ;) A jakby co, zawsze można nieco unieść kilt, to też działa :P

Jankiel K.85 napisał/a:
Adijos nie wiem czy zauważyłeś ale aukcja zeszła w zupełnie niespodziewaną (chociaż, czy ja wiem, czy taką niespodziewaną ;) ) stronę: miała być licytacja ojca a wszyscy biją się o siostrę! :-D


Nic dziwnego, gorzej jakby męska część przeglądających ten temat biła się o ojca, a siostrę zostawiła w spokoju :P

[ Dodano: 2013-12-02, 18:30 ]
Cytat:
Mam już takiego, na imię ma Filip ;)


Hm, to może Kotorekin? Dobry do odstraszania namolnych sąsiadów i świadków Jehowy.

_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 18:33   

Davos napisał/a:

Cytat:
Mam już takiego, na imię ma Filip ;)


Hm, to może Kotorekin? Dobry do odstraszania namolnych sąsiadów i świadków Jehowy.

Obrazek

Mój wystarczy, najbliższego sąsiada mam na 400m, świadek Jehowy trafi się raz na rok na wiosnę/lato, źle nie jest. Więc to co masz mnie interesuje ;)
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 19