Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Podryw i te sprawy.
Autor Wiadomość
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 19:39   

Każda pasja jest spoko, ale do pewnych granic ;) I nie jest wyznacznikiem zaiebistości, przynajmniej w moim mniemaniu. Ale chyba tylko w moim :/
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 19:46   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Każda pasja jest spoko


_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 20:29   

Dobra, koniec offtopowania o pasjach, wracać do podrywania ;)
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-01, 20:39   

jak ktoś ma jakieś hobby to spoko, ale jak ktoś rzeczywiście ma jakąś pasję której się całkowicie poświęca, to chyba nie mogłaby z kimś takim być... wtedy nie miałby dla mnie czasu, ciągle gadałby tylko o tej rzeczy, czułabym się taka zrzucona na któryśtam plan, zawsze jest coś ważniejszego ode mnie itd

zwłaszcza że ja się uzależniam od ludzi i wtedy potrzebuję się ciągle spotykać, smsować itd, jestem wkurzającą dziewczyną ;p
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 21:39   

Barbra napisał/a:
jak ktoś ma jakieś hobby to spoko, ale jak ktoś rzeczywiście ma jakąś pasję której się całkowicie poświęca, to chyba nie mogłaby z kimś takim być... wtedy nie miałby dla mnie czasu, ciągle gadałby tylko o tej rzeczy, czułabym się taka zrzucona na któryśtam plan, zawsze jest coś ważniejszego ode mnie itd

zwłaszcza że ja się uzależniam od ludzi i wtedy potrzebuję się ciągle spotykać, smsować itd, jestem wkurzającą dziewczyną ;p



A no bo to jest to wasze kobiece wahadło. Zawsze jest to samo i nigdy się nie zmienia. Zawsze, w mniejszym lub większym stopniu, jest tak, że to co was na początku do danego faceta przyciągnęło, co zwróciło waszą uwagę i wam imponowało staje się waszym największym wrogiem, kiedy już tego faceta macie. Na przykład nie wiem, rzucę płytko: motocykl. Najpierw to jest seksowne. "Ulalala! A cóż to za niegrzeczny chłopczyk?... jeździ na fajnym motorze, sam tez jest fajny. Całość jest całkiem podniecająca... bla bla bla"- ogólnie kręci Cię ten czupurny chłopak na motocyklu, uwielbiasz przejażdżki z nim i twoje próżne kobiece ego jest uroczo łechtane faktem, że To Ciebie wybrał a inne szmaty mogą tylko wodzić za wami oczami i ci zazdrościć. Mija rok, czy tam dwa. I nagle facet słyszy od kobiety. "Znowu wydałeś pieniądze na jakąś pierdołę do tego głupiego motoru?" albo "Ile można siedzieć w garażu i babrać się w smarach przy tym złomie? To tylko pare śrubek a ty spędzasz z nimi więcej czasu niż ze mną" albo "Po co ci ten motor? Gdzie znowu jedziesz? Ja jestem tutaj! Co? Myślisz ze wyrwiesz na tego grata jakąś dupę? Niedoczekanie!" A on myśli "No co jest k...a? Jak się poznaliśmy uwielbiałaś ten motocykl! Imponowała Ci ta pasja! I owszem - jakbym chciał, to bym na niego wyrwał! Z Tobą tak było, prawda?"

Na potrzeby przykładu przejaskrawiłem ale tylko trochę bo to się w kółko i wciąż powtarza z każdą pasją każdego faceta. uwielbiacie facetów z pasją ale jeszcze bardziej nienawidzicie konkurencji, którą ta pasja - w miarę jak związek staje się coraz bardziej zaawansowany - się staje.

[ Dodano: 2013-12-01, 21:44 ]
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Jankiel K.85 napisał/a:
Jak to o czym? O wszystkim!


Obrazek

Czyli o czym?!


ZSK mi chodzi tylko to, że owszem w 9 przypadkach na 10 jak zaczniesz gadać na bajer jakieś głupoty to się okaże, że przypier...ś jak dzik w sosnę i słodka Mila będzie na Ciebia patrzyła właśnie tak. Ale raz na 10 pójdzie iskra, załapie, odpowie inną pierdołą i wtedy albo Ty się na nią popatrzysz z politowaniem albo nie. I dalej już idzie. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ale ja miałem łatwiej - zanim zostałem ministrem przez długie lata byłem członkiem elity finanosowo-polityczno-towarzyskiej! :-D :-D :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 21:52   

Barbra napisał/a:
zwłaszcza że ja się uzależniam od ludzi i wtedy potrzebuję się ciągle spotykać, smsować itd, jestem wkurzającą dziewczyną ;p


Mi by to nie przeszkadzało ;) Fajnie jest wiedzieć, że jest się komuś potrzebnym.

@Jankiel: Lepiej bym tego nie ujął. Zgadzam się z Tobą, cokolwiek znaczy "czupurny" :D
No może nie w taki ostry sposób.
Jest tak jak mówicie, dlatego twierdzę, że zbyt ważna dla kogoś pasja jest zła. Nawet jeśli tą pasją jest własny partner/partnerka. Słowo klucz: umiar.

Ale nie panikujmy, większość facetów to nudziarze jak ja, bez zbyt zajmujących hobby :)

A co by was (prócz tego) odstraszyło u potencjalnego partnera/rki?

[ Dodano: 2013-12-01, 21:55 ]
Jankiel K.85 napisał/a:
ZSK mi chodzi tylko to, że owszem w 9 przypadkach na 10 jak zaczniesz gadać na bajer jakieś głupoty to się okaże, że przypier...ś jak dzik w sosnę i słodka Mila będzie na Ciebia patrzyła właśnie tak. Ale raz na 10 pójdzie iskra, załapie, odpowie inną pierdołą i wtedy albo Ty się na nią popatrzysz z politowaniem albo nie. I dalej już idzie. Tak mi się przynajmniej wydaje.


Coś w tym jest. Szkoda tylko, że zazwyczaj na widok samiczki w moim guście mam pustkę w głowie albo właśnie sto różnych tekstów ale każdy wydaje mi się nieskończenie, głupi, chamski i tandetny :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 21:58   

Poważnie nie wiesz, co to czupurny? Więc albo to jakiś regionalizm (o czym nie wiedziałem) albo jestem już tak stary, że zaczynam się posługiwać językiem niezrozumiałym dla współczesnych. Zali wżdy cny człecze nie rekognoskujesz cóż słowo one znaczyć raczy?

A co do tekstów. To zawsze z kumplami mam polew z tekstu, który padł kiedyś w kolejce do kibla w "Gorączce" - taki niegdyś modny klub w krakowskiej piwnicy ( zresztą wszystkie kluby w centrum Krakowa są w piwnicach. "Kicz" był na piętrze to się schody zawaliły! :-D ). Panna wychodzi i dostaje armatę: "Cześć... Srałaś?" Cóż, czytując klasyczną przeróbkę Borewicza: "To k...a nic nie por...łem w tym odcinku!"
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 22:18   

Zaprawdę powiedziałbyś, że narowisty to wiedziałbym o czym mowa ;) To nie regionalizm, to mój ubogi słownik ;)

Haha ładnie dowalił do pieca :D
Przypomniało mi się co mój kolega w zeszłym roku usłyszał. Autentyk :D Dyskoteka, normalna ale w małej mieścinie. Stoi sobie dziewczyna, do niej podchodzi kolega i grzecznie pyta:
-Może napiłabyś się coli?
na co ona:
-Coli to niii, ale piwko bych se bachła!

:D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 22:31   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Coli to niii, ale piwko bych se bachła!


Niech zgadnę? Śląsk? Jakby do mnie, nieobeznanego z gwarą, tak jakaś dziewczyna wyskoczyła to jedyne co byłbym w stanie z siebie wykrztusić to czy nie chciałaby, żebym jej wyrychtował przodek! :D

I teraz mnie naszło - taki mały offtopic i ciekawostka dla psychopatów. :-D Zdecydowana większość klubów w Krakowie znajduje się w ścisłych okolicach Rynku i na Kazimierzu. Z tego zdecydowana większość ulokowana jest w starych, XV-XVII wiecznych piwnicach kupieckich kamienic. Zazwyczaj oznacza to jedno, schowane gdzieś w bramie kamienicy wejście z poziomu ulicy prowadzące krętymi schodami głęboko w dół. Zastanawiam się jakim cudem te kluby, i to wszystkie!!, nie zostały zamknięte. Choćby za brak wyjścia ewakuacyjnego? Jeśli chciałbys wykończyć 300 młodych osób w jeden wieczór to po prostu obezwładnij dwóch (zazwyczaj) ochroniarzy przy wejściu, obficie polej kamienne schody benzyną i rzuć zapałkę. Ogien może być niewielki - dym przy nikłej wentylacji i absolutna panika załatwią wszystko. Zero szans na przeżycie! W Krakowie taki banalny atak na którykolwiek klub skończyłby się totalną masakrą! I nie trzeba być wariatem, żeby na to wpaść. Dla każdego, kto do takiego miejsca wchodzi, jest to absolutnie oczywiste!

Jak na ironię losu jedyna katastrofa budowlana jaka wydarzyła się w krakowskim klubie miała miejsce w "Kitschu" - jednym z bardzo nielicznych lokali tanecznych ulokowanych na piętrze kamienicy. Klatka schodowa sama z siebie nie wytrzymała ciężaru... Ot, kolejny polski cud.

I chciałbym powiedzieć na dobranoc, że świętuję tu mały oralny jubileusz. Jestem użytkownikiem forum nr 69 a to mój 69-ty post. Z tej okazji, wszystkim pozostającym w związkach życzę miłej zabawy! :piwo: :crazy:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 13:03   

Wychodzi blondynka z Kitschu i mówi: to ja spadam :P

Wkurza mnie, jak facet nie ma dla mnie czasu, musi "odpocząć" po spotkaniu ze mną albo nie umie się przy mnie skupić np. na nauce, czytaniu, a potem mówi, że mu przeszkadzam i musi takie rzeczy sam. I teksty na podryw, to takie żałosne... Niewiele osób ma charyzmę i wdzięk konieczny do tego, by tekst na podryw wydał się zabawny czy uroczo zawadiacki, a nie obraźliwy i zniechęcający.

Aha, i napady zazdrości! "Gdzie wychodzisz? Dlaczego tak długo? Będziesz coś pić?" Jest cienka granica między zainteresowaniem i martwieniem się o drugą osobę z delikatną nutką zazdrości a napadami chorobliwej zazdrości. Trochę swobody wbrew pozorom zbliża.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 13:28   

Słuchajcie RudejMaupy dzieci kochane bo wie co mówi ta mądra, choć młoda kobieta! Zaręczyła się? Zaręczyła! Czyli wie, co mówi! :piwo:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-02, 13:45   

Czyli osoby które nie chcą się zaręczyć, są gorsze w sprawach miłosnych?
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 14:12   

Niet. Reguł nie ma. Mój narzeczony powiedział kiedyś za kumplowskich czasów, że mnie się nie da wyrwać ani ze mną umówić. Zresztą nawet to wtedy udowodnił. Myślę, że Jankiel się droczy, nie ma się co spinać ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 14:46   

No pewnie, że się droczę. Ja jestem z tych Chandlerów Bingów tego świata, którzy powiedzą coś w 100% POWAŻNIE może raz na rok. Jemszyszki się niepotrzebnie zbulwersował. Może spadł mu poziom szyszek we krwi?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-02, 14:59   

I teraz mi głupio, że się dałem ponieść tej prowokacji. Eh eh

Proszę, oto bukiet szyszek dla Ciebie :) Ktoś z takim bukietem głupio czuć się nie może ;)
bukiecik - od Rudej
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
Ostatnio zmieniony przez RudaMaupa 2013-12-02, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:21   

RudaMaupa napisał/a:


Wkurza mnie, jak facet nie ma dla mnie czasu, musi "odpocząć" po spotkaniu ze mną albo nie umie się przy mnie skupić np. na nauce, czytaniu, a potem mówi, że mu przeszkadzam i musi takie rzeczy sam. I teksty na podryw, to takie żałosne... Niewiele osób ma charyzmę i wdzięk konieczny do tego, by tekst na podryw wydał się zabawny czy uroczo zawadiacki, a nie obraźliwy i zniechęcający.

Aha, i napady zazdrości! "Gdzie wychodzisz? Dlaczego tak długo? Będziesz coś pić?" Jest cienka granica między zainteresowaniem i martwieniem się o drugą osobę z delikatną nutką zazdrości a napadami chorobliwej zazdrości. Trochę swobody wbrew pozorom zbliża.


Jeszcze możesz zrezygnować ;)

A tak na poważnie tooo masz rację, as always :)

Kurde, głupia sprawa. Właśnie się okazało, że zaintrygowałem dziewczynę tym, że odmówiłem tańca jak tańczący z nią kolega mi ją na siłę wciskał (jako, że taka "jałmużna" mnie obraża) bo aż mnie w internetach znalazła :|
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:26   

Rozumiem, że jałmużna Cie obraża ale to nie brzmi zbyt dobrze dla kobiecych uszu. Może coś w ten deseń?

- Dlaczego nie chciałeś ze mną zatańczyć?
- O, no wiesz. Nie chciałem Cię traktować jak rzecz, którą można przekazać z rąk do rąk. Nie chodziło o ciebie. Żeby to udowodnić zapraszam Cię dnia X o godzinie Y w miejsce Z...

Taaa....
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:27   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Kurde, głupia sprawa. Właśnie się okazało, że zaintrygowałem dziewczynę tym, że odmówiłem tańca jak tańczący z nią kolega mi ją na siłę wciskał (jako, że taka "jałmużna" mnie obraża) bo aż mnie w internetach znalazła :|


Hahah :D "jałmużna" wygrała.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:28   

^AdijoS^ napisał/a:
Hahah :D "jałmużna" wygrała.


No, brzmi zabawnie ale ja tam dobrze rozumiem, o co mu chodzi.
Tak czy inaczej ZSK ma internetowego stalkera. :D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:30   

Jankiel K.85 napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Hahah :D "jałmużna" wygrała.


No, brzmi zabawnie ale ja tam dobrze rozumiem, o co mu chodzi.

Ja też rozumiem, ale porównanie jest jak dla mnie zabawne. Chociaż ma rację ZSK ;)
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.145 sekundy. Zapytań do SQL: 33