Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
PlusLiga
Autor Wiadomość
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-07, 20:29   PlusLiga

Stwierdziłem, że skoro jest temat o różnych ligach piłkarskich (hiszpańskiej, angielskiej i martwy temat Krokoroka o polskiej ekstraklapie), to czemu by nie założyć tematu o siatkarskiej lidze aktualnych mistrzów świata ;)

Śledzicie rozgrywki w naszej lidze? Komu kibicujecie?
Ja, jako studiujący w Gdańsku, zacząłem kibicować gdańskim ekipom w różnych sportach. W piłce nożnej moim faworytem jest Lechia, zaś w siatkówce kibicuję Lotosowi Trefl Gdańsk ;) Strasznie mnie cieszy to, że ten sezon jak na razie kapitalny w wykonaniu ekipy z Gdańska! 7 zwycięstw z rzędu i są bliscy wygranej w 8 meczu :D
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-07, 20:32   

ja troche interesowalem sie jak Zaksa dobrze grala, ale ostatnio cos im nie idzie ;(

[ Dodano: 2014-11-07, 20:34 ]
chociaz PP wygrali ;D
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-07, 20:42   

Szkoda Zaksy. Ale mam nadzieję, że się podniesie.
I pamiętaj, żeby kibicować swojej ulubionej drużynie niezależnie od aktualnej formy ;) Wiem, co mówię. Kibicuję Lechii, choć gra przeciętnie. Polscy skoczkowie (poza Stochem) też skaczą w kratkę.

Za to Trefl wygrywa już 8 z rzędu mecz! :funfunfun:
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-08, 12:07   

Jak mam czas, to zdarza mi się oglądnąć jakiś mecz w PlusLidze, w końcu to jedna z najlepszych siatkarskich lig świata :) Teraz tak zerkam na tabelę i zaskoczenie bo prowadzi LOTOS Gdańsk przed naszpikowanymi gwiazdami Skrą i Resovią. Z lotosu z zawodników kojarzę tylko Mikę, libero Gacka i no oczywiście trenera.

Nie mam swojej ulubionej drużynie i w sumie nikomu nie kibicuję jakoś szczególnie.
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-11, 12:13   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Teraz tak zerkam na tabelę i zaskoczenie bo prowadzi LOTOS Gdańsk przed naszpikowanymi gwiazdami Skrą i Resovią. Z lotosu z zawodników kojarzę tylko Mikę, libero Gacka i no oczywiście trenera.

W oficjalnej tabeli, to Skra wyprzedza Resovię, a Lotos jest dopiero trzeci. Małe punkty się liczą.

_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-11, 12:32   

Mati, bo Chodnik czytał stan tabeli przed tym, jak Skra i Resovia rozgrywały swoje mecze. Dlatego Lotos był jeszcze na czele (piękny widok :) )
Ale taki stan tabeli również mi odpowiada!

[ Dodano: 2014-11-23, 22:42 ]
Fuck yeah! Lotos pokonał Resovię! :yupi:

Róbmy swoje! (A ty Widzu brawo bij! :-D )
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-27, 14:06   

Nie chcę zakładać nowego tematu o siatkówce, bo i tak umrze, więc napiszę tutaj.

Jutro Skra gra z Resovią w 1/2 Final Four Ligi Mistrzów. Co to oznacza? A to, że jedna z tych polskich drużyn będzie walczyła w finale o złoto, a druga o brąz. Szykują się spore emocje :) Gorsza informacja to taka, że mecz nie będzie transmitowany na żadnym otwartym kanale, tylko na Polsat Sport.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-27, 19:47   

No cóż, dla mnie to i tak żadna różnica, czy kanał otwarty czy Polsat Sport, bo tak czy siak będę musiał oglądać na streamie ;)

Ale, tak jak Wilku napisał, jedną polską drużynę w finale na pewno mamy! W tym przypadku ten mecz potraktować troszkę jako mecz ligowy, tylko o duuużo wyższej randze ;)
Nie chciałbym być stronniczy, ale z tych dwóch ekip wolałbym, żeby to Skra weszła do finału, a Resovia walczyła o brąz. Ale nie obrażę się, jeśli nastąpi odwrotna sytuacja ;)

W każdym razie: Do boju, orły! Szturmujcie tam w LM! :-D
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-27, 20:45   

A ja z kolei bede bardziej po stronie Resovii, oczywiscie ktora z tych druzyn.by nie przeszla do finalu, to bede sie cieszyl. Ale kibicowac komus trzeba, nawet w bratobojczych pojedynkach, bez tego ogladanie jest nudne :D
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-28, 15:11   

A ja uważam, że to jednak Skra będzie górą m.in ze względu na doświadczenie. Ale zobaczymy... :D
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-28, 15:53   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Zaksa


Zaksa
Zak SA
Zak Spółka Akcyjna
:-D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-28, 23:01   

Mimo że kibicowałem Skrze, to jednak wielkie gratulacje dla Resovii. Znokautowała Bełchatowian dzisiaj.

No dobra, Rzeszowie! Skoro już wygraliście dzisiejszy mecz, to zróbcie to samo w finale!

A w przyszłorocznej LM niech do finału dojdzie Lotos Trefl :P
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 09:04   

Gratulacje dla Resovii, choc z tym nokautem to bym nie przesadzal, co prawda 3:0, ale wszystkie sety byly badzo wyrownane.

No, a dzis wieksze emocje, mecz o braz z Niemcami i o zloto z Ruskami, plus jeszcze pilka nozna. Szykuje sie wielka sportowa niedziela :D
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 17:26   

No póki co ta niedziela nie idzie po naszej myśli. Porażka Skry z Recyclingiem oraz Resovii z Zenitem. Szkoda przegranych meczy, choć z drugiej strony 2 polskie drużyny w Final Four to jest i tak świetny wynik! Gratuluję obu drużynom za walkę i danie z siebie wszystkiego!
A na podium Polak, Rusek i Niemiec :P
Ale tak bardziej na poważnie: Gratulacje dla Zenita i Recyclingu. Szczególnie dla tych pierwszych! Wynik 3:0, czyli pewne zwycięstwo w finale.
No cóż, trzeba będzie się zrewanżować za rok! :-D
A za tegoroczną edycję LM dziękujemy! :)
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 17:39   

No niestety, nie udało się wygrać Resovii i Skrze, choć ta druga była najbliżej, tie-break jeśli dobrze pamiętam toczył się do 21 punktów :D

No i tak jak mówisz, trzeba się cieszyć że mieliśmy 2 polskie drużyny w najlepszej czwórce europy, po prostu to nie był ich dzień.
 
 
narabanydrwal 


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 75

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-29, 18:42   

Ogólnie to był rozczarowujący turniej, niewiele emocji i zaciętej walki na wysokim poziomie, Zenit dominował i wygrał zasłużenie. Co do polskich drużyn, to Skra już od drugiego meczu z Lube zaczęła ostry zjazd w dół, a to co prezentują teraz to już totalny marazm w stosunku do potencjału tej drużyny. Obawiam się, że chłopaki z Bełchatowa zostaną bez żadnego trofeum w tym sezonie, bo podstawowi gracze są totalnie zajechani. Resovia mimo przegranej 0-3 miała szanse żeby powalczyć z Zenitem. Szkoda tylko, że Drzyzga zamiast grać nieco bardziej kombinacyjnie, wystawiał wszystko na skrzydła, a w walce cios za cios z Leonem, Andersonem i Michajłowem Resovia nie miała szans. Kilka krótkich z Nowakowskim, do tego za niskich, zero pipe'a i skończyło się tak jak musiało się skończyć.

Mimo wszystko to tak jak napisaliście tegoroczny występ polskich klubów w LM trzeba ocenić na ogromny plus. Teraz czekamy na końcówkę PlusLigi i Puchar Polski.
_________________
Let's get ready to rumble!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 23:38   

Szkoda, ale i tak brawa za osiągnięcie Final Four przez 2 polskie drużyny. No i medal jest więc nie ma co rozpaczać :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 19:19   

Nie ma tu nic napisane? A ostatnio się działo!
Otóż Skra końcówkę sezonu zanotowała kiepską. Najpierw wypadli poza podium w LM, a potem dostali w PlusLidze od... Lotosu! Skra ostatecznie skończyła na 3 miejscu (pokonali Jastrzębski Węgiel dzisiaj), za to na złoto ma szansę drużyna z Gdańska! I życzę Treflowi, żeby wygrali! Do boju i róbcie swoje! :-D
 
 
narabanydrwal 


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 75

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-16, 19:15   

Szyszek27 napisał/a:
Skra ostatecznie skończyła na 3 miejscu (pokonali Jastrzębski Węgiel dzisiaj)


Jeszcze nie skończyła bo grają do trzech zwycięstw, tak jak w półfinałach :D

W finale też kibicuję Lotosowi, ale wczoraj słabo zagrali i bez większych emocji skończyło się porażką 0-3. Oby w kolejnych meczach wspięli się na wyżyny swoich możliwości bo z tak przeciętną grą nie mają szans z Resovią.
_________________
Let's get ready to rumble!
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-16, 19:49   

No tak, co ja gadam! Jeszcze na 3 miejscu nie jest. Ale sądzę, że jednak brąz utrzyma ;)

A Lotos niestety przegrał wczoraj gładko. Szkoda. Oby poprawili swoją grę w kolejnych meczach. Jeśli chcą zdobyć złoto i sprawić wielką sensację, muszą dać z siebie zdecydowanie więcej!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.074 sekundy. Zapytań do SQL: 32