Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
NIewolnice seksualne itp.
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 20:39   NIewolnice seksualne itp.

Kiedys dosc fascynowala mnie sprawa Josefa Fritzla.. Ogólnie interesowalem sie nia ok 1,5 roku temu... Duzo czytalem i w ogóle znam ta sprawe na wylot.

Teraz ogladam jeden odcinek Straznika teksasu i tam jacys wiesniacy, psychole porwali laske Waltera Wookera (Chucka Norisa).

Oni wczesniej przez kilka lat trzymali 2 dziewczyny.. tzn. o gwaltach nic nie slyszalem.. ale po co by je porywali? Gotowali im i sprzatali ale czy tylko.. latwo sie domyslec.

Takich przypadków bylo setki.. po sprawie Josefa Fritzla Austria stala sie na nie uczulona.. jeszcze w 2008 r. znaleziono tam az 18 takich "piewnic". Nawet niedaleko domu Fritzla (8 km). Teraz tam znalezli ich juz wiecej... Ogólnie dziwne ze najwiecej w Austrii.. w Polsce bylo ich tez kilka...


Mysle ze w psrawach jak Josepha Fritzla i podobnych do tej z odcinka Straznika teksasu mozna dopuscic kare smierci. No obóz pracy to w kazdym przestepstwie wiec tu pisac nie musze..
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 20:59   

Niedawno głośna była sprawa Ariela Castro, który przez 11 lat więził, bił i gwałcił 3 dziewczyny w swoim domu: http://www.polskatimes.pl...t.html?cookie=1

U nas za gwałt dostałby max. 12 lat, gdyby sądzono go w zbiegu z innymi przestępstwami to pewnie dostałby karę łączną max 15 lat. W USA dostał 1000 lat więzienia bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie. We wrześniu popełnił samobójstwo (albo mu ktoś pomógł).

Dla takich jedynie kara śmierci albo ciężkie roboty w obozie pracy do końca życia.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 21:36   

Davos napisał/a:
Niedawno głośna była sprawa Ariela Castro, który przez 11 lat więził, bił i gwałcił 3 dziewczyny w swoim domu: http://www.polskatimes.pl...t.html?cookie=1

U nas za gwałt dostałby max. 12 lat, gdyby sądzono go w zbiegu z innymi przestępstwami to pewnie dostałby karę łączną max 15 lat. W USA dostał 1000 lat więzienia bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie. We wrześniu popełnił samobójstwo (albo mu ktoś pomógł).

Dla takich jedynie kara śmierci albo ciężkie roboty w obozie pracy do końca życia.


Nie wszedzie w USA... niektóre stany w USA sa tak patologiczne, że nie ma w nich nawet kary smierci.. Teksas jest normalny i Arizona...

Stany w USA maja automie... nieco mniejsza niz panstwa w UE.


Ogólnie jesem za kastracja i obozem pracy..

Wielokrotny gwalt jest wart kilkudziesiesieciu lat w pierdlu.. zwykle to do 20..

Jestem za zniesieniem bezrobocia - Zdjac limit kar po prostu.. 6000 lat czy dozywocie.. co za róznica.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 22:03   

Cytat:
Wielokrotny gwalt jest wart kilkudziesiesieciu lat w pierdlu.. zwykle to do 20..


Tylko, że tutaj mamy do czynienia z gwałceniem aż trzech kobiet, dodatkowo pozbawieniem ich wolności na 10-11 lat, przemocą fizyczną i psychiczną.

WojtekVanHelsing napisał/a:
6000 lat czy dozywocie.. co za róznica.


Wbrew pozorom różnica jest. U nas jak ktoś dostanie dożywocie to może się ubiegać o zwolnienie warunkowe po 25 latach. W USA kary się sumują aż do nieskończoności, a jak przestępca dostanie właśnie karę 1000 lat, to jest pewność, że z więzienia już nie wyjdzie, bo nawet jeśli skrócą mu karę o połowę to i tak zostanie mu jeszcze 500 lat ;)
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 22:20   

Cytat:
Tylko, że tutaj mamy do czynienia z gwałceniem aż trzech kobiet, dodatkowo pozbawieniem ich wolności na 10-11 lat, przemocą fizyczną i psychiczną.


On ich zmuszal do poronien...

Juz za to w moim panstwie dostalby kare smierci.. Aborcje dopuszczam w przypadku gwaltu(jeśli jest wykonana w pierwszych tygodniach, i wydano na nia pozwlenie), zagrozenia zycia matki i uposledzenia plodu. Lekarze ktorzy pomijajac te przypadki ja przeprowadzili i matki ktore tego chcialy byly by skazane na kare smierci.. w tym wypadku ten kto zmusil osobdo aborcji dostalby kare smierci.

W USA i innych krajach za jedno zabójstwo itp. zwykle nie daja.. u mnie za kazde morstwo byla by bezwzgledna kara smierci.

Cytat:
Wbrew pozorom różnica jest. U nas jak ktoś dostanie dożywocie to może się ubiegać o zwolnienie warunkowe po 25 latach. W USA kary się sumują aż do nieskończoności, a jak przestępca dostanie właśnie karę 1000 lat, to jest pewność, że z więzienia już nie wyjdzie, bo nawet jeśli skrócą mu karę o połowę to i tak zostanie mu jeszcze 500 lat
'

No wlasnie.

Chyba ze to Norwegia.. tam nikogo nie wsadzaja na wiecej niz 7 lat.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 22:36   

kara śmierci to ucieczka, zakładając, że "piekło" nie istnieje. nic mnie tak nie denerwuje w tego typu sprawach, jak samobójstwo mordercy w więzieniu lub zaraz po zbrodni. albo informacja, że morderca nie trafi do więzienia, bo wykryto u niego chorobę psychiczną i wpakują go tylko do psychiatryka.
a pobyt w więzieniu to nic innego jak odpoczynek i sielanka, zwłaszcza w takiej Norwegii, gdzie największym dramatem Breivika była zimna kawa.

w takich przypadkach przydałby się powrót takiej Syberii - niech haruje w paskudnych warunkach, aż padnie. w tym wypadku także jest śmierć, ale następuje w wyniku wyczerpania fizycznego i psychicznego, a nie kilkuminutowego kopania na krześle w suchym pomieszczeniu po cieplutkim posiłku.

system sumowania kar jest świetny. 3 gwałty - suma kar za trzy gwałty, a nie liczenie jako jedną zbrodnię i do tego możliwość zwolnienia. chore. w ogóle samo wyobrażenie sobie, że ktoś, kto zamordował wiele osób czy zgwałcił, wychodzi na wolność... w telewizji często mówią o tym, a kilka godzin lub dni potem, że znowu kogoś zabił.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 22:36   

WojtekVanHelsing napisał/a:
On ich zmuszal do poronien...


Racja, o tym nie wspomniałem.

Czyli popierasz tzw. kompromis aborcyjny, czyli to co jest obecnie - aborcja dozwolona jedynie w przypadku gwałtu, zagrożenia życia matki i ciężkiego upośledzenia płodu. Ja również się z tym zgadzam.

WojtekVanHelsing napisał/a:
Chyba ze to Norwegia.. tam nikogo nie wsadzaja na wiecej niz 7 lat.


No bez przesady z tymi 7 latami :D Tam maksymalna kara wynosi 21 lat pozbawienia wolności, co nie zmienia faktu, że jest śmiesznie niska, a całe prawo karne do chrzanu. No i więźniowie mają lepsze warunki życia niż w innych krajach zwykli obywatele :/
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 23:04   

Cytat:
kara śmierci to ucieczka, zakładając, że "piekło" nie istnieje. nic mnie tak nie denerwuje w tego typu sprawach, jak samobójstwo mordercy w więzieniu lub zaraz po zbrodni. albo informacja, że morderca nie trafi do więzienia, bo wykryto u niego chorobę psychiczną i wpakują go tylko do psychiatryka.


Sprawiedliwosc polega na daniu komus tego na co zasluguje - nie da sie poprzez obóz pracy odplacic komus tym na co zasluguje... za gwalt, pobicie itp. da sie odplacic obozem pracy ale morderstwo to najwyzsza forma przestepstwa.

Cytat:
a pobyt w więzieniu to nic innego jak odpoczynek i sielanka, zwłaszcza w takiej Norwegii, gdzie największym dramatem Breivika była zimna kawa.


Przeciez Breivik jest dokladnie taki jak ja... tyle ze on spelnial marzenia... Ogólnie tez powinien dostac niestety kare smierci..ale zabil w wiekszosci lewaków.. teortycznie mozna to podciagnac pod obrone wlasna.

Cytat:
w takich przypadkach przydałby się powrót takiej Syberii - niech haruje w paskudnych warunkach, aż padnie. w tym wypadku także jest śmierć, ale następuje w wyniku wyczerpania fizycznego i psychicznego, a nie kilkuminutowego kopania na krześle w suchym pomieszczeniu po cieplutkim posiłku.


Syberii Polska jeszcze nie ma.. I jakbym objal wladze to nie plaunje podboju Rosji ani innego panstwa... na slasku mozna zalozyc obozy pracy. Skoro milo moze zostac górnikiem to kazdy..

Cytat:
system sumowania kar jest świetny. 3 gwałty - suma kar za trzy gwałty, a nie liczenie jako jedną zbrodnię i do tego możliwość zwolnienia. chore. w ogóle samo wyobrażenie sobie, że ktoś, kto zamordował wiele osób czy zgwałcił, wychodzi na wolność... w telewizji często mówią o tym, a kilka godzin lub dni potem, że znowu kogoś zabił.


Ale jak zgwalci 100 kobiet to dostanie 30 lat to dla kazdej z kobiet wszystko jedno... nie liczy sie ilosc ale jakosc.. chociaz tez popieram by za wszystko osobno dawac..

Cytat:
Czyli popierasz tzw. kompromis aborcyjny, czyli to co jest obecnie - aborcja dozwolona jedynie w przypadku gwałtu, zagrożenia życia matki i ciężkiego upośledzenia płodu. Ja również się z tym zgadzam.


Co do zagrozenia zycia matki to oczywiscie.. co do uposledzenia plodu.. nie wiem. Ja bym wolal zeby mnie zabili ale nie chce nikomu narzucac. Co do gwaltu to cóz... nie mam w 100% zdania. Jesli wymysla sztuczna macice i bedzie mozna przeniesc plód itp. to problemu nie bedzie a tutaj.. mimo to dziecko nie jest winne... Nie mam tutaj w 100% wyrobionego zdania ale wiem, że aborcji na zyczenie nie popieram.

Cytat:
No bez przesady z tymi 7 latami Tam maksymalna kara wynosi 21 lat pozbawienia wolności, co nie zmienia faktu, że jest śmiesznie niska, a całe prawo karne do chrzanu. No i więźniowie mają lepsze warunki życia niż w innych krajach zwykli obywatele


Przypominam, że w Norwegi mozna wyjsc po 1/3 odbytej kary jesli sie dobrza zachowuja.

W tym wypadku Breivik na pewno wyjdzie bo on sie chce uczyc, krztalcic itp. a za to obnizaja kare :D
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 23:18   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Cytat:
Czyli popierasz tzw. kompromis aborcyjny, czyli to co jest obecnie - aborcja dozwolona jedynie w przypadku gwałtu, zagrożenia życia matki i ciężkiego upośledzenia płodu. Ja również się z tym zgadzam.


Co do zagrozenia zycia matki to oczywiscie.. co do uposledzenia plodu.. nie wiem. Ja bym wolal zeby mnie zabili ale nie chce nikomu narzucac. Co do gwaltu to cóz... nie mam w 100% zdania. Jesli wymysla sztuczna macice i bedzie mozna przeniesc plód itp. to problemu nie bedzie a tutaj.. mimo to dziecko nie jest winne... Nie mam tutaj w 100% wyrobionego zdania ale wiem, że aborcji na zyczenie nie popieram.

w październiku jakaś tam fundacja PRO chciała znieść możliwość aborcji z powodu upośledzenia płodu, bo się pluli, że każdy ma prawo do życia. całe szczęście Tusek odrzucił to. prawo prawem, ale akcja głupia, bo nie każdego stać na leczenie takiego dziecka, co widać już teraz po akcjach, zbiórkach pieniędzy i fundacjach. przecież do tego nikt nie zmusza, tylko daje taką możliwość i osobiście sama bym z niego skorzystała, gdyby choroba była ciężka.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 23:30   

Ale aborcja nie moze byc na widzimisie rodzica.. nie mozna nani zmusic ani zachecic do aborcji

[ Dodano: 2014-02-01, 19:54 ]
Wracajac do tematu Fritzla

Jakby sie przyjzej

-Byl Austryjakiem/Niemcem
-Byl w Hitlerjungend
-Grozil rodzinie zagazowaniem
-Cialo dziecka które zmarlo spalil w piecu

To by pokazywalo wiele o "rasie panów"
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-11, 00:43   

Rok: 2013
Autor: Wojtek
Tytuł: Niewolnice seksualne itp.

Po takim układzie (zwłaszcza to itp.) spodziewałem się naprawdę popierdolonej treści. Tymczasem w sumie to zawód.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-11, 12:41   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ogólnie jesem za kastracja i obozem pracy..

WojtekVanHelsing napisał/a:
Jestem za zniesieniem bezrobocia

WojtekVanHelsing napisał/a:
Przeciez Breivik jest dokladnie taki jak ja... tyle ze on spelnial marzenia... Ogólnie tez powinien dostac niestety kare smierci..ale zabil w wiekszosci lewaków.. teortycznie mozna to podciagnac pod obrone wlasna


Czy Wojtuś w Anno Domini 2020 uważa tak samo?
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-16, 21:09   

I czy Wojtuś słyszał o BDSM, gdzie niewolnice seksualne są nimi z własnej woli? :-D
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-16, 23:16   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Kiedys dosc fascynowala mnie sprawa Josefa Fritzla.. Ogólnie interesowalem sie nia ok 1,5 roku temu

Kurwa, przeczytałem, że interesowałeś się nią przez półtora roku i się przeraziłem xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-17, 01:15   

icywind, było blisko, ale dzieciak okazał się nie jego, więc zainteresowanie przeszło.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26