Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-09-08, 15:49
Rasizm i mądrości Wojtka, rejdż Zaka, chaos i burdel
Autor Wiadomość
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-18, 16:50   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Pingvin napisał/a:
To wybacz. Ja nienawidzę 3 RP i nienawidzę PRL, ale nigdy nie powiedziałbym nic złego o Polsce.


Ja nienawidze III RP, nienawidze PRL, srednio mi sie podobalo II RP, srednio podobalo mi sie I RP..Utworzenie rzeczypospolitej bylo bledem

Chyba najlepiej w Polsce było po rozbiciu dzielnicowym, a przed demokracją szlachecką
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 17:10   

No..

Ja przywrócilbym Królestwo Polskie i nareszcie bylby to normalny ustrój
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-20, 17:03   

Każdy człowiek jest równy jestem zbulwersowanym wywyższaniem ludzi pod względem rasy i religii. 2 sprawa co mnie ku$wa obchodzi z kim się żeni (Polka , Rosjanka , Japonka , ,,Murzynka" ) to tylko wyłącznie indywidualna sprawa . Twoje poglądy są podobne do Hitlera. Hitler też wywyższał swój naród , nienawidził żydów , murzynów a inne narody uważał za gorsze. I nie nie przywrócisz bo z takim poziomem inteligencji nie zdasz nawet szkoły średniej.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-20, 20:43   

Osoby które uznaly, że każdy człowiek jest równy przyczynily sie do niezliczonej liczby ofiar.. Równoscn ie istnieje.. kiedyś osoby wierzace w istnienie rownosci byly nazywany debilami a teraz to poglady... Ludzie nie sa rowni. Wzgledem prawa mozliwe ale nie pod innymi.

Wyższosc rasy bialej nad czarna, czerwona itp. jest oczywista. To my kolonizowalismy afryke a nie murzyni nas, to my jestesmy inteligentniejsi a nie murzyni..

Ty masz poglady zblizone do Mao Zedonga, Józefa Stalina, Wlodziimierza lenina i innych 100krotnie gorszych ludzi nic Hitler. Hitler byl zly przedewszystkim dlatego ze byl socjalistą, Ja nie jestem socjalista. Żydzi to najbardziej plugawy narod swiata, gdygby nie oni nie bylo by rozbiorów. Teraz to araby sa najwiekszym zagrozeniem ktore nalezy wyeliminowac ale to wlasnie żydzi byli wczesniej na miejscu arabów. Izrael to g***o nie panstwo. żydzi sa plugawi. Oni sa wiekszymi rasistami niz nazisci.

Widzisz - Sugerujesz ze mam niski poziom inteligencji jednak biorac pod uwage ten drobny fakt ze jest okolo 1000x wiekszy niz twój to wlasnie nazwales sie (sam) komletnym idiotą, debilem, kretynem którym nawet ja cie nie nazywalem.

Zreszta skoro umiesz czytac to wszystko jest mozliwe
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-20, 21:13   

Cytat:
Wyższosc rasy bialej nad czarna, czerwona itp. jest oczywista. To my kolonizowalismy afryke a nie murzyni nas, to my jestesmy inteligentniejsi a nie murzyni..

Antysemityzm , Rasizm cały Adolf Hitler :P
Próbuję zrozumieć Twoją pojeba$ą logikę ale nie mogę
Cytat:
Teraz to araby sa najwiekszym zagrozeniem ktore nalezy wyeliminowac ale to wlasnie żydzi byli wczesniej na miejscu arabów

Ileś tematów temu mówisz że jesteś bardziej do arabów tolerancyjny a teraz mówisz że trzeba ich wyeliminować :galy: FUCCK LOGIC !!!!!
Cytat:
Izrael to g***o nie panstwo. żydzi sa plugawi. Oni sa wiekszymi rasistami niz nazisci

Wszystko mi pasuje czy Twój dziadek przypadkiem nie ma na imię Hans ?
Cytat:
Wyższosc rasy bialej nad czarna, czerwona itp. jest oczywista. To my kolonizowalismy afryke a nie murzyni nas, to my jestesmy inteligentniejsi a nie murzyni..

Najlepsze to jest że jesteś cwaniak w necie a ci$a w świecie , bo zakładam że nie powiesz ,,murzynowi" że jest głupszy od Ciebie . Wnerwia mnie to internetowe kozaczenie i rasizm bo 90 % osób nie miała by odwagi powiedzieć tego w twarz Czarnemu tylko piszą takie bzdury na internecie >:<
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-20, 21:30   

Cytat:
Antysemityzm , Rasizm cały Adolf Hitler


Hitler byl zly dlatego ze byl socjalista a nie rasista lub antysemita inteligencie..

Cytat:
Próbuję zrozumieć Twoją bum bum$ą logikę ale nie mogę


Bo sam zadnej logiki nie posiadasz

Cytat:
Ileś tematów temu mówisz że jesteś bardziej do arabów tolerancyjny a teraz mówisz że trzeba ich wyeliminować FUCCK LOGIC !!!!!


NIe toleruje islamistow.

Cytat:
Wszystko mi pasuje czy Twój dziadek przypadkiem nie ma na imię Hans ?


Ja jestem w 100% Polakiem. Zreszta wolalbym by mój dziadek byl nawet Hitlerem niz podzednym komunista.. Sam mowiles ze w piekle mówia po niemiecku i ty mnie nazywasz rasista.. Równie dobrze w piekle mogą mówic po Rosyjsku lub Chinsku. Komunistów bylo wiecej od nazistów a byli 100x gorsi.

Wolalbym byc nazistą nzi toba.. nazistów da ise jeszcze tolerowac = ciebie nie.

Cytat:
Najlepsze to jest że jesteś cwaniak w necie a ci$a w świecie , bo zakładam że nie powiesz ,,murzynowi" że jest głupszy od Ciebie . Wnerwia mnie to internetowe kozaczenie i rasizm bo 90 % osób nie miała by odwagi powiedzieć tego w twarz Czarnemu tylko piszą takie bzdury na internecie


Ale to ty jestes komuchem wiec dalej jestem lepszy niz ty... Zaden murzyn nie mieszka w okolicy.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-22, 23:09   

Królestwo Polskie takie jak za czasów Stanisława Augusta? Liberum veto sejmy wielkie i te sprawy? Przecież już mamy taki sejm.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-22, 23:35   

ProFace napisał/a:
Królestwo Polskie takie jak za czasów Stanisława Augusta? Liberum veto sejmy wielkie i te sprawy? Przecież już mamy taki sejm.


Oczywiscie, że nie.. Zacznijmy od tego ze Stanislaw Augustu nie posiadal zadnej wladzy.. po stworzeniu rzeczypospolitej byla w niej demokracja szlachecka. Sama Rzeczypospolita byla republiką demokratyczna. Ogólnie królowie mieli w niej duzo do powiedzenia ale jak wybrali Michala Korybuta Wisniowieckiego to on oslabil monarchie.. Jan III Sobieski zas nie zrobil nic by ja wzmocnic.. w wieku XVIII monarchi a znaczyla tyle co obecna brytyjska.

Liberum veto bylo glupota bo nikt nie ma prawa samodzielnie dyrygowac królem.. sejm bym zlikwidowal i stworzyl senat.


Ja mowie p Krolestwie.

Monarchia byla by konstytucyjna a nie parlamentarna jak za Staniaslaw Augusta.. nie byla by tez elekcyjna - Król mogłby ja przekazac dowolnej osobie która uzna za stosowna.


Zaden senator nie móglby zavetować tego co mówi Król. Jesli król chcialby wprowadzic jakas ustawe i byla by wyjatkowo glupia to 10% senatorow w ciagu 15 minut powinno móc wprowadzić glosowanie w senacie.. jesli 80% senatorów sie nie zgodzi to jej nie prowadzamy.

Senatorów i tak wybieralby król wiec tu nie bylo by az takiego ograniczenia.. Wszystkie ustawy musialby wprowadzic krol. Senat itp. bez Kroa nie mialby ŻADNEJ wladzy. On mialby prawo w sumie jedynie proponowac ustawy i je odwolywac (w skrajenj wiekszosci).

Konstytucja byla by niezmienna 9nikt nie mialby prawa jaj zmienic). Zakazywala by wielu rzeczy, ograniczala krola... Ale nie az tak bardzo.



To bylby na pewno lepszy ustrój.

Obecnie taki funkcjonuje w Liechtensteinie.. Wyjatek ejst taki, że tam ludnosc na referendum moze odwolac Ksiecia (bo to księstwo)...

Ja w konstytucji ogólnie zakazalbym istnienia innych podatków niz poglówny, wydawania go na cos innego niz sady, wojsko, policja i utrzymanie monarchy, i podwyzszania ich w innych sprawach nie wojna..


POlska za moich rzadow mogla by sie pochwalci tez skrajna wolnoscia slowa (w sumie tylko groźby bym karal... znieslawanie, obraza itp... to jest bzdura. Wolność słowa jest wazniejsza).
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-23, 15:27   

Cytat:

Ja w konstytucji ogólnie zakazalbym istnienia innych podatków niz poglówny, wydawania go na cos innego niz sady, wojsko, policja i utrzymanie monarchy, i podwyzszania ich w innych sprawach nie wojna..


POlska za moich rzadow mogla by sie pochwalci tez skrajna wolnoscia slowa (w sumie tylko groźby bym karal... znieslawanie, obraza itp... to jest bzdura. Wolność słowa jest wazniejsza).

A wiecie co chciałbym to zobaczyć . W sumie może być wprowadzony kapitalizm.
Chcę widzieć jak ten cały kraj dzięki temu się rozpadnie , chcę widzieć jak ludzie którzy popierali ten ustrój żyją w nędzy a ludzie którzy nie popierali buntują się na ulicach.
chcę widzieć gruzy , zniszczenia spowodowane zamieszkami , ludzi padających z głodu na ulicach, w tedy ludzie przejrzą na oczy i zobaczą do czego prowadzi kapitalizm.
Otwarcie oczu całemu światu w zamian za jedno państwo to uczciwy interes.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 17:27   

Kraj nie moze sie rozpasc w kapitalizmie.. to niemozliwe. Każdy kapislityczny kraj rozwijal sie z ogromna predkoscia.

W kapitaliźmie malo osó bedzie zylo w nedzy - w socjaliźmie wszyscy.

zmieszki, padajacych z glodu na ulicach... ty mi tutaj inteligencie opisujesz to co sie dzieje w korei pólnocnej, co sie dzialo w ZSRR itp.. to do czego prowadzi kapitalizm ludzie widzieli i uciekali tam.


Ludzie sa za glupi - Korea polnocna, ZSRR itp. pokazalo nam czym ejst socjalizm a ty jestes socjalista..


Cóz - Nikt tutaj nie łudzi sie, że jesteś inteligentna osobą... Ale kolejna odpowiedź bez zadnych argumentów bedzie równoznaczna z tym ze jesteś debilem... Mam nadzieje ze albo nie odpowiesz albo uzasadnisz..
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 20:04   

[quote="Milo970"]
Cytat:


A wiecie co chciałbym to zobaczyć . W sumie może być wprowadzony kapitalizm.
Chcę widzieć jak ten cały kraj dzięki temu się rozpadnie , chcę widzieć jak ludzie którzy popierali ten ustrój żyją w nędzy a ludzie którzy nie popierali buntują się na ulicach.
chcę widzieć gruzy , zniszczenia spowodowane zamieszkami , ludzi padających z głodu na ulicach, w tedy ludzie przejrzą na oczy i zobaczą do czego prowadzi kapitalizm.
Otwarcie oczu całemu światu w zamian za jedno państwo to uczciwy interes.


Przecież takie rzeczy to się właśnie prędzej by działy np. w ZSRR albo obecnie w korei...

http://pl.wikipedia.org/w...B3d_na_Ukrainie

W kapitalistycznym państwie by to tego nie doszło
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-23, 20:35   

Ja wierzylem w to że gló na ukrainie byl planowany do póki nie spotkalem sie z milo i wie mze ktos moglby wpasc na takie pomysly jak stalin.

Zreszta milo popiera komunizm wiec ma krew wszystkich ofiar komunizmu na rekach. Dlatego mniejsze obrzydzenie czulbym do samego HItlera.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.083 sekundy. Zapytań do SQL: 24