Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Plucie na groby
Autor Wiadomość
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-07, 15:06   

Nie plułaby na groby - nie byłoby sprawy ;)
_________________
no trudno
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-07, 15:19   

A mi się podobają takie akcje.
Żeby pluć na groby i jeszcze to do sieci wrzucać... Niech mają za swoje.
Jak ktoś na chodnik pluje to mam ochotę zabijać, a co dopiero na groby.
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-07, 15:24   

Filmik usunięty z yt, ale na fb dalej krąży.
_________________
 
 
Cinereo 
Hagane no renkinjutsushi


Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 306
Skąd: mam wiedzieć?

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-07, 15:27   

Przede wszystkim - props dla człowieka który wyśledził tą dziewczynę w internecie.
Jestem za całą sprawą, policja dała by jej jakąś grzywnę albo i nie, a tak dziewczyna chociaż za to będzie trochę cierpieć.
Pomyślcie, że to groby imiennych ludzi - czyjś ojciec, czyjaś siostra - i na pewno na upmnieniu by się nie skończyło, gdyby spotkali ją w realu.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-07, 15:35   

Mi by było właśnie wstyd, że jakaś szopka się toczy wokół grobu kogoś z moich bliskich. Kiedyś dzieciaki skakały po grobach, nieraz je niszcząc - miały taką chwilową "zajawkę", której zwalczenie zajęło parę tygodni. Gorsza rzecz niż to, co zrobiła ta dziewczyna, jedynie nie było wtedy telefonów z kamerami i nie każdy miał internet. Naocznym świadkiem byłam tego jak skaczą po grobie mojego dziadka i nie - nie chciałabym żeby to było rozdmuchiwane po mediach, żeby nagle się w to angażowały rzesze anonimowych osób trzecich, nie odbierałabym prześladowania tych dzieciaków jako odpłatę za to, co zrobiły. Żaden poszkodowany nie chce rozgłosu.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-07, 15:46   

Nieraz w internecie ktoś znieważa mnie, moją rodzinę... Ale to nie powód, żeby niszczyć mu życie. Człowiek mądry zrozumie, że to czysta głupota. Zmarłym to już nie zaszkodzi, a niszczenie życia młodej osobie w imię dziwacznego poczucia sprawiedliwości jest gorsze niż to, co ona zrobiła. Szczególnie w wykonaniu ludzi niezwiązanych ze sprawą. Tym bardziej że mam wrażenie, że tutaj internauci podchwycili jechanie po kobiecie zamiast zastanowić się, skąd taki brak szacunku i lekceważenie się bierze.

Moim zdaniem osoby, które ujawniły jej nazwisko i rzuciły hienom na pożarcie, powinny być ukarane. Tak samo jak ta dziewczyna.

Teksty "ma za swoje" czy "przynajmniej się nauczy" są zwyczajnie niedojrzałe. Mając jej adres można wykluczyć ją nie tylko ze świata internetowego. Davos powiedział, że tylko w internecie ją zjedzą - nie wierzę w to. Jesteśmy na tyle obrzydliwym gatunkiem, że spodziewam się kup na wycieraczkach i niszczenia domu jej rodziców. "W imię sprawiedliwości" oczywiście.



Gdyby trafiło na groby moich przodków, wściekłabym się. Ale prawdopodobnie nadal apelowałabym o zostawienie dziewczyny. To, jakiego stracha jej teraz napędzili, wystarczy. Obserwowanie dookoła tekstów w stylu:"Kurwa! Szmata! Dziwka!" jest wystarczająco działające na psychikę. W przeciwieństwie do niektórych osób nie odczuwam satysfakcji z powodu napiętnowania osób głupich. To takie leczenie własnych kompleksów za pomocą debili.

Widzę, że już na portalach kasują jej dane osobowe. I bardzo dobrze - może uda się tę falę zahamować.


Jak miałam naście lat, w przypływie kretyńskich pomysłów piłam piwo na opuszczonym cmentarzu. Chcecie gdzieś wrzucić moje dane?

[ Dodano: 2015-02-07, 15:48 ]
Widzę, że love ma takie samo podejście. Barbasia i Antlion zresztą też. Cieszy mnie to.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-07, 15:53   

Ale mnie ten filmik wkurwił gdy to zobaczyłem. Może i źle że wrzucili jej dane osobowe i tak dalej. Ale jednak zwyczajnie nie jest mi jej żal.
 
 
Sobol100 
Edward Elric


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 73
Skąd: Karton nr 666

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-07, 16:27   

W takich przypadkach zawsze aktualne jest powiedzenie "człowiek człowiekowi wilkiem".
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-07, 16:33   

A zombie zombie zombie.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.072 sekundy. Zapytań do SQL: 20